|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009
9.4.2009 18:39:40   
Lupinca
ojli

joj te izcedki..jaz še zdej vedno ko grem na wc pogledam papir ko se ubrišemuser posted image kaj čem...navada in še vedno malo skrbi ane.

tassika a ti si bila tudi pri aprilčicah?user posted image no lepo...res upam da zdej pa do konca zvoziva pri novembrčkih..včasih me kar malo zvije in imam občutek da tud tokrat nebo vse ok, se mi kdaj zdi čiz preveč lepo, da bi novembra mamica postala...sva se le skor 2 leti trudila ane.

Grem zdej neki popapat, pol pa...lenarit, kaj pa druzgauser posted image


(odgovor članu tante)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: November2009
9.4.2009 18:44:56   
tassika
Evo mene doma, zdaj pa je vse ok, je sicer prisotno špikanje, ampak lepo počivam in kar gre. Mene bo en dan pobralo od vseh skrbi, komaj čakam pregled, da vidim na čem sem. Sem pa danes čisto brez volje, želodec me boli, energije nimam nobene. Tale teden v službi ko sem sama je bil zgleda preveč, obljubim, da bom drugi teden ves čas počivala. Vedno sem govorila, da nočen na bolniško, zdaj pa če bi mi rekla da moram it, vam po pravici povem, da se ne bi branila.

lp


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Lupinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: November2009
9.4.2009 19:42:28   
pi82ka
Ojla, vsem...zgleda da mamo danes vse nekaj več problemov...napor in te službe, ta psiha dela tud svoje...mene danes spet špika in to zopeta samo na levi strani. Jutri imam tudi jaz dopust in se bom naspala in uživala ob izbiranju ploščic za v kopalnico in seveda ostalih zadeva , ki spadajo zraven.
Tudi jaz hodim na wc s takim grenkim priokusom in tako s strahom pogledam na hlačke, če je slučajno kaj na njih obarvanega. Pomoje smo čist preveč obremenjene s tem in nas je strah, no saj mene je včasih tolk, da bi kar jokala. Še dobro da me moj tok lepo vspodbuja in certa. Čeprav verjamem da sem na momente tečna ampak saj se trudim. Kako je pa kaj pri vas s spolnostjo...a sem preveč direktna? Mene je mal strah, da ne bi bilo kaj narobe. Sam hudiča sej tko smo user posted image delala ,..ha,ha,ha
Počivajte in se imejte rade.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: November2009
9.4.2009 20:08:36   
tassika
Pi82ka midva ne smeva, mi je prepovedala oz. je rekla, da lahko ampak v res min.količinah lai pa rajši nič, tako da sva na suhemuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: November2009
9.4.2009 20:19:35   
pi82ka

user posted image


< Sporočilo je popravil pi82ka -- 9.4.2009 20:26:55 >

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: November2009
9.4.2009 20:26:08   
pi82ka
nama ni nič rekla da ne smeva, sam se bova vzdržala do naslednjega pregleda in jo bom vprašala kako in kaj. Mi je pa rekla nič velikonočnih dobrot in nobenega barvanja las. Jaz mam pa že zdej 3 cm velik narastek, ker sem kr nekaj odlašala s tem frizerjam, zdej sem pa mal v dvomih. Ne vem a si nej s kero rjavo peno pomagam. Mam dolge blont pobarvane lase, svoje mam pa rjave tko da sem že grozna s tem narastkom. Eni G pravijo da je barvanje škodljivo za našeuser posted image , drugi pa se s tem ne strinjajo in pravijo da nima veze.
A hodi klatera k dr. Rojnikovi na Metelkovo v Ljubljano?

Nisem še čestitala vsem ki so videle srčke in ki so bile presrečne ob tem. Bravo mami in mal tud očiuser posted image


(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: November2009
9.4.2009 20:53:43   
Lupinca
jp, tudi mi smo na suhemuser posted image mi je enako kot tassiki rekla G...da naj minimalno...ampak kaj je za G minimalno?user posted image tako da...sej se crkljamo in to, ampak kaj več pa ne upam, sicer imam pa samo še 11 dni do pregleda in če bo vse ok, bomo pač "normalno" nadaljevali zamujenouser posted image

kar se pa barvanja tiče imam pa zgleda srečo, da sem še predno sem zanosila prišla iz blond barve, na svojo naravno, tako da nevem a bi se lahko ali ne. Ampak baje ni več toliko škodljivo kot je bilo včasih, ker so zdej kao barve bolj naravne, nevem pa če je resuser posted image

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: November2009
9.4.2009 20:55:43   
Nezy85
Pozdrav punce!
Danes sem imela ponovni pregled in sem spet videla svojo malo pikico in kako ji utripauser posted image !
Od ponedeljka je zrastla kar 2mm!!user posted image
Za nuhalno sem se že naročla imam jo 07.05.2009
PDP pa imam 14.11.2009 torej 2 dni prej kot pa mi je izračunav RR test!user posted image

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: November2009
9.4.2009 20:56:19   
pi82ka
Ja upam ker takale ne morem hodit okrog...me že sparšujejo v službi če se ne mislem pobarvat...ha,ha,ha Neki bo treba ukretn.

Zdej grem pa počivat...me špika in krži pa ledvičke me bolijo.
Nočko vam želimuser posted image in super za nezy85.

< Sporočilo je popravil pi82ka -- 9.4.2009 20:57:28 >

(odgovor članu Lupinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: November2009
10.4.2009 8:16:42   
Pikapoka83
Dobro jutro nosečke!! Najprej naj čestitam vsem tistim, ki ste že videle svojeuser posted image . Jaz sem videla pri 6. tednih le majhno pikico, naslednji pregled imam šele 23.4. user posted image  Komaj čakam da vidim srčeka, po drugi strani pa se bojim, da bi bilo kaj narobe. Kje je še ta dan ... Drgač pa se počutim odlično. Res se nimam nad čim pritoževati! Pošiljam vam en velikuser posted image  ter vam želim, lepe in mirne velikonočne praznike!

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: November2009
10.4.2009 9:00:35   
rožica13
Jutro!

No jaz potem nisem imela več izcedka se bila pa vsake 5 min na wc-ju in še danes se mi zdi da mi skoz neki teče, to bo spet beli tok.
A da se naj nebi barvale?! Joj pri meni je že tudi nujno čeprav sem sama odlašala ker tudi nisem vedal a je dobro ali ne sem rekla da počakam da mine 12. teden. Sem imela že idejo da bi se na svojo naravno pobarvala da se mi nebil bilo treba potem več pa je mami rekla da bom pol dolgočasna user posted image ker nimam ne rjave ne blond neki grdga vmes.

(odgovor članu Pikapoka83)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: November2009
10.4.2009 9:20:29   
summer410
among the clouds user posted image

nezy  jz mam tud 7.5. nuhalno.....komaj čakam

bi pa vprašala, če je že katera slišala za nosečniške pajkice.....kr bi si jih jz nabavla...sam v H&M jih nimajo...??!

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: November2009
10.4.2009 10:22:40   
Nezy85
summer410 a nisi ti tud iz MB?
Ja saj jaz tudi že komaj čakam za nuhalnouser posted image saj boš vidla da bo zdaj kr hitro minlo ko smo dale prvi pregled skozi!!!
Mislim da se do prvega pregleda najdlje vlečejo dnevi!

user posted image ki še niste imele prvega pregleda, malo še pa boste zagledale svoje pikiceuser posted image , in nič bat ker bo z njimi vse vredu!!
Samo pozitivno razmišlat!!

Drugače pa vsem souser posted image čestitke za vašeuser posted image in da ste le ugledale njihoveuser posted image ni ga lepšega!!
Le počakajmo še kakšno leto in nas bojo že te naše pikice jezileuser posted image user posted image !!

Punce a ste tudi ve tako čustveno občutljive, da bi se kr za vsako malenkost ki ti jo kdo reče zjokale???

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: November2009
10.4.2009 10:34:25   
mariee
Jaz imam pa nuhalno šele 18.5. Joooj, meni se že sedaj vleče.

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: November2009
10.4.2009 11:01:10   
MalaRoža
Drage moje nosečke! Nažalost se poslavljam od vas... Moji pikici je nehal biti srček in grem jutri zjutraj na abrazijo. user posted image user posted image user posted image
Pa tako je lepo kazalo...

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: November2009
10.4.2009 11:07:08   
murkica
Mala roža žal mi je! Jokam s tabo in upam, da bolečina kmalu popusti, da bosta lahko z dragim šla v nov boj!!! Si v mojih mislih!

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu MalaRoža)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: November2009
10.4.2009 11:08:15   
rožica13
MalaRoža user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MalaRoža)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: November2009
10.4.2009 11:15:00   
mariee
Joj MalaRoža tako mi je hudo, ko preberem kaj takega. Ampak saj bo, boš videla!!! user posted image user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: November2009
10.4.2009 11:15:49   
Nezy85
OoOOooO Malaroža grooozno to je pa nekaj najhujšehauser posted image user posted image
Ti kar pogumno naprejuser posted image user posted image pa čim prejšno okrevanjeuser posted image user posted image

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: November2009
10.4.2009 11:17:58   
Pikapoka83
MalaRoža žal mi je zate. Jočem s teboj (na NS sva bili naročeni isti dan). Si bila na pregledu ali si začela krvaveti? En velik objem user posted image Ni prav, da se to dogaja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: November2009
10.4.2009 11:28:29   
ninka80
Mala Rožauser posted image user posted image vem, da ni besed, ki bi te trenutno potolažile. Ampak drži se, predvsem pa izjoči svojo žalost.

_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu Pikapoka83)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: November2009
10.4.2009 11:30:08   
ninka80
Pri meni so pa slabosti minile. HB in upam, da se nisem prehitro pohvalila.
Drugače pa ne vem kaj bi jedla, ker mi nič neki ne paše.
Vidim, da ste se že vse za NS prijavle. Jst še vedno nisem poklicala. Kdaj je čas zanjo? Do 14. tedna???




_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: November2009
10.4.2009 11:30:54   
summer410
user posted image  Nezy  .....ja jaz sem tud iz MB...a ti tud:)....ja upam da bo čas hitro minil...in komaj čakam 12 tedn, da bo vse skupaj bolj normalno v moji glavi .....ker se mi zdi da se mi kr moti in sem non stop utrujena;))))

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: November2009
10.4.2009 11:31:58   
summer410
ninika......men je rekla da je najbolje med 11 in 14 tednom.....

malaroža.......drži seuser posted image

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: November2009
10.4.2009 11:38:19   
korala
MalaRoža, sončki in user posted image zate! Drži se....

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




folna kislina
Lelly28 RR

Ali ste celotno nosečnost jemale folno kislino?

da (67%)

ne, le prve 3 mesece (25%)

ne (manj kot prve 3 mesece) (8%)


Število vseh glasov: 24

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!