|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:09:20   
jagoda77
Danes sem bila v Mercatorju priča pregovarjanju trgovke in pa enega dijaka, ki je želel kupiti cigarete, ampak je imel očitno le večji bankovec (pa ne za 500EUR) in prodajalka mu je govorila, da nima drobiža in da naj da kartico. In je rekel, da je nima in da ima denar in da želi kupit cigarete in mu enostavno ni hotela prodat. A je to sploh možno? A smo mi dolžni dajat drobiž in kartice in ne vem še kaj, če v blagajni nima drobiža? Te lahko na blagajni zavrne, ti ne proda, če nimaš drobiža? user posted image

Jaz sem imela problem v Grčiji, ko mi ni hotelo prijeti kartice EC, in tip v gostilni je rekel, da enostavno ima on probleme s terminalom in da se nama opravičuje in da je večerja pač na račun hiše. Potem sva midva drugi dan prinesla denar, ker je bil pač gospod tako pošten, jaz pa tega nisem želal izrabiti, pač nimam srca user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:10:05   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77
Te lahko na blagajni zavrne, ti ne proda, če nimaš drobiža? user posted image

Ne sme.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:19:55   
puncica
mene tud to tak živcira da bi kr znorela pri blagajni, potem pa še naša prodajalka naredi tak fris in cmoka z ustam in zavija z očmi, da bi najraj pobral dnar pa šel drugam, mater mi gre na živce, zato se je izogibam na veliko, raj grem na drugo blagajno ampak fora je v tem da drobiž imajo pripravljen ampak v skladišču in se bi mogla uboga debela reva tja sprehodit. user posted image user posted image Ampak ker ne kompliciram dam pač kartico ker jo že imam, problem pa je če greš v trgovino samo z 20 EUR in tud po moje te ne morjo kr odslovit.



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:21:42   
benika
uboga debela reva


Ja seveda, ravno zato, ker je debela, se ji nič ne dauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:23:19   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: benika

uboga debela reva


Ja seveda, ravno zato, ker je debela, se ji nič ne dauser posted image user posted image user posted image



V tem primeru zgleda tako

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:30:41   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: benika

uboga debela reva


Ja seveda, ravno zato, ker je debela, se ji nič ne dauser posted image user posted image user posted image





V tem primeru zgleda tako


Ja seveda, in suhice so pa vedno vse poskočne, prijazne, ustrežljive....

< Sporočilo je popravil benika -- 9.4.2009 9:31:15 >

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:35:33   
barika
Ko sem jaz delala v trgovini nam šefi blagajn niso hotl dat drobiža, ampak če ti pride deset strank z večjim denarjem, pa nočejo (ali nimajo) dati drobiža pač enkrat zmanjka, ane? In potem fehtariš po blagajnah, se opravičuješ strankam, da nimaš, kličeš nadzor, da ti naj prinesejo drobiž, oni pa kratko malo ...ne, zdejle ne morem, ali pa ...znajdi se.user posted image  Tak da niso glih trgovke vsega krive.
Pa kok je lahko sploh dijaku prodala cigarete, a se to lahko? (za pijačo se naj ne bi  do 18. leta, za cigarete pa ne vem).

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:37:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

mene tud to tak živcira da bi kr znorela pri blagajni, potem pa še naša prodajalka naredi tak fris in cmoka z ustam in zavija z očmi, da bi najraj pobral dnar pa šel drugam, mater mi gre na živce, zato se je izogibam na veliko, raj grem na drugo blagajno ampak fora je v tem da drobiž imajo pripravljen ampak v skladišču in se bi mogla uboga debela reva tja sprehodit. user posted image user posted image Ampak ker ne kompliciram dam pač kartico ker jo že imam, problem pa je če greš v trgovino samo z 20 EUR in tud po moje te ne morjo kr odslovit.



Nesramno napisano,zelo.Da še nebi jaz napisala,kaj si vse mislim o kaki zoprni strankiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:39:16   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: barika
ampak če ti pride deset strank z večjim denarjem, pa nočejo (ali nimajo) dati drobiža pač enkrat zmanjka, ane? In potem fehtariš po blagajnah, se opravičuješ strankam, da nimaš, kličeš nadzor, da ti naj prinesejo drobiž

To je res, ampak žal je to še vedno dolžnost prodajalke (da zrihta drobiž). Vse, kar mora za to početi, ni luštno, ampak tako pač je. Spada k delovnemu mestu.
Pa kok je lahko sploh dijaku prodala cigarete, a se to lahko? (za pijačo se naj ne bi  do 18. leta, za cigarete pa ne vem).

Dijaki so tudi polnoletni. user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
9.4.2009 9:42:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:43:14   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: barika
ampak če ti pride deset strank z večjim denarjem, pa nočejo (ali nimajo) dati drobiža pač enkrat zmanjka, ane? In potem fehtariš po blagajnah, se opravičuješ strankam, da nimaš, kličeš nadzor, da ti naj prinesejo drobiž



hja, samo v večjem hipermarketu prodajalka še na wc ne sme it, ne pa da gre od blagajne do blagajne pa fehtari. Za drobiž bi mogli poskrbet v nadzoru ...sam njim se je**, če pač kakšna stranka ne pride več ...vsaj občutek dajejo tak.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:48:31   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: benika

uboga debela reva


Ja seveda, ravno zato, ker je debela, se ji nič ne dauser posted image user posted image user posted image



no zakaj pa se ji pol ne da? IN ja žal je debela, pa če pogledaš tako ali drugače.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:51:02   
benika
no zakaj pa se ji pol ne da? IN ja žal je debela, pa če pogledaš tako ali drugače.


Mene ne moti to, da je debela, moti me to, da si napisala, da se ji zaradi tega ne da delat. In še vedno mi nisi odgovorila na moje vprašanje o suhicah.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:51:45   
puncica
ja še to ni to hipermarket ampak Merkator Supermarket. user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:52:00   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: benika

uboga debela reva


Ja seveda, ravno zato, ker je debela, se ji nič ne dauser posted image user posted image user posted image





V tem primeru zgleda tako


Ja seveda, in suhice so pa vedno vse poskočne, prijazne, ustrežljive....


A nisem dovolj jasno napisala, da v tem primeru

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:53:09   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Ja seveda, in suhice so pa vedno vse poskočne, prijazne, ustrežljive....

kje sem to napisala?


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:54:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: benika

uboga debela reva


Ja seveda, ravno zato, ker je debela, se ji nič ne dauser posted image user posted image user posted image



no zakaj pa se ji pol ne da? IN ja žal je debela, pa če pogledaš tako ali drugače.


Da se tule uštulim.
Zakaj se ji ne da ?Ker ma ziher poln k.... takih trotov,ker jo lahk vsak j... v živ mozak,vsaka stranka stresa svojo nejevoljo na njo...in še bi lahko naštevala.
Pardon za grde izraze.user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:57:59   
zband
jaz bi zagnal vik in krik.pa če prav delam kot trgovec,le da se očitno pri nas držimo pravila da je stranka car.je nekaj časa nazaj prišek k nam fant star cca 10 let in ga je moj sodelavec ogovoril ,, kako vam pa lahko pomagam,, čeprav je star 24 let

nas bi šef samo enkrat opozoril glede drobiža,ker potem bi nas naslednič vsaj dve uri ,,peglal,, v pisarni

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:58:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žanka
Zakaj se ji ne da ?Ker ma ziher poln k.... takih trotov,ker jo lahk vsak j... v živ mozak,vsaka stranka stresa svojo nejevoljo na njo...


Jaz se pa vedno sprašujem, kam vi hodite v trgovino. Mnogo večkrat srečam naduto, neprijazno in /ali zadirčno prodajalko kot pa kupca, ki bi jo je.bal. V bistvu se niti ne spomnim, da bi videla koga, ki bi jo zanalašč je.bal v živ mozak. Pač sem videla že olala neprijetnih prodajalk.

In kakorkoli obrnem, to, da ona tam sedi in je prijazna do vseh kupcev, je pač njeno delo. Vzgojiteljica v vrtcu tudi ne sme naklofati mulca, ki jo j.ebe v živ mozak, pa če bi še rajši.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:58:25   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

mene tud to tak živcira da bi kr znorela pri blagajni, potem pa še naša prodajalka naredi tak fris in cmoka z ustam in zavija z očmi, da bi najraj pobral dnar pa šel drugam, mater mi gre na živce, zato se je izogibam na veliko, raj grem na drugo blagajno ampak fora je v tem da drobiž imajo pripravljen ampak v skladišču in se bi mogla uboga debela reva tja sprehodit. user posted image user posted image Ampak ker ne kompliciram dam pač kartico ker jo že imam, problem pa je če greš v trgovino samo z 20 EUR in tud po moje te ne morjo kr odslovit.



Nesramno napisano,zelo.Da še nebi jaz napisala,kaj si vse mislim o kaki zoprni strankiuser posted image user posted image user posted image


In teb se to zdi normalna reakcija, da mi blagajničarka na blagajni najprej zavije z očmi pol zacmoka z usti se drži kot bi ji mlade požrla in na konc reče hja zdej morm pa it zadaj pogledat. Sori men to ni normaln odnos do strank, pa četud ma slab dan, jaz sem do ljudi vedno prijazna in nasmejana če je človek tak do mene, drugače se ga izogibam v velikem loku, ker s takimi ljudi mi ni treba niti nočem imeti opravka. Pa zdej če je debel ali ne, ona pač je.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 9:59:47   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Meni so pa zadnjič na dom pripeljali pošiljko (čevlji), pa je bila poštnina 5,50€.Šoferju sem dala 10€,pa je rekel naj dam drobiž. Sem rekla, da ga nimam, pa je samo skomignil z rameni in rekel, da ga on tudi nima.
Ker se je za čevlje mudilo(invalidska obutev), sem pač dala 10€, i nikome ništa.user posted image Zahvalil se je in odšel.


in ti si to čist mirno sprejela user posted image Jaz je sigurno ne bi.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 10:01:40   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: barika
ampak če ti pride deset strank z večjim denarjem, pa nočejo (ali nimajo) dati drobiža pač enkrat zmanjka, ane? In potem fehtariš po blagajnah, se opravičuješ strankam, da nimaš, kličeš nadzor, da ti naj prinesejo drobiž



hja, samo v večjem hipermarketu prodajalka še na wc ne sme it, ne pa da gre od blagajne do blagajne pa fehtari. Za drobiž bi mogli poskrbet v nadzoru ...sam njim se je**, če pač kakšna stranka ne pride več ...vsaj občutek dajejo tak.


Ne pretiravat no, da ne morjo niti na WC. Jaz hodim v Mercator v Mb na Pobrežju in komot poskrbijo za drobiž oz. karkoli potrebuješ. Nobene nesramnosti od njih ni bilo nikoli.
Aja enkrat mi je poslovodkinja dvignila pritisk....mož je kupil mašinco za strič lase in je prodajalka pomotoma kasirala dva krat. Poslovodkinja pa s ciničnim nasmehom, če sem ziher,, da sva vzela samo eno....pol sem malo dvignila glas in smo šli do blagajne in se naju je blagajničarka spomnila. Smo se normalno pogovrili in sva dobila denar nazaj, poslovodkinja pa je izginilauser posted image .

Drugače pa so res fajn trgovke.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 10:03:06   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: benika

uboga debela reva


Ja seveda, ravno zato, ker je debela, se ji nič ne dauser posted image user posted image user posted image



no zakaj pa se ji pol ne da? IN ja žal je debela, pa če pogledaš tako ali drugače.


Da se tule uštulim.
Zakaj se ji ne da ?Ker ma ziher poln k.... takih trotov,ker jo lahk vsak j... v živ mozak,vsaka stranka stresa svojo nejevoljo na njo...in še bi lahko naštevala.
Pardon za grde izraze.user posted image


Matr,potem pa očitno opravlja napačen poklic.

Tudi jaz imam včasih poln kufr vsega pa tega ne stresam na moje študente.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 10:03:33   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: žanka
Zakaj se ji ne da ?Ker ma ziher poln k.... takih trotov,ker jo lahk vsak j... v živ mozak,vsaka stranka stresa svojo nejevoljo na njo...


Jaz se pa vedno sprašujem, kam vi hodite v trgovino. Mnogo večkrat srečam naduto, neprijazno in /ali zadirčno prodajalko kot pa kupca, ki bi jo je.bal. V bistvu se niti ne spomnim, da bi videla koga, ki bi jo zanalašč je.bal v živ mozak. Pač sem videla že olala neprijetnih prodajalk.

In kakorkoli obrnem, to, da ona tam sedi in je prijazna do vseh kupcev, je pač njeno delo. Vzgojiteljica v vrtcu tudi ne sme naklofati mulca, ki jo j.ebe v živ mozak, pa če bi še rajši.


se strinjam s teboj, res pa je da nisem 24 ur v trgovini, tako da možno da se najdejo tud taki troti ampak to ni opravičilo da moraš pa zarad teh trotov biti jezen na vsakega kupca, pa četudi normlano komunicira s teboj in ne komplicira le drobiža nima.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: prodajalka brez drobiža
9.4.2009 10:04:21   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: benika

uboga debela reva


Ja seveda, ravno zato, ker je debela, se ji nič ne dauser posted image user posted image user posted image



no zakaj pa se ji pol ne da? IN ja žal je debela, pa če pogledaš tako ali drugače.



Če bi se večkrat sprehodila po drobiž,mogoče ne bi bila tok debela user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?