|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:06:56   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

aja Barbaw: veš tist film mi ni ratal, tako da je sosed zrihtal in bo danes na sporeduuser posted image

A je katera že gledala REVNI MILIJONAR?


user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz ga nisem gledala. Še.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2351
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:14:09   
barbaw
Jaz moram mojemu škratu kupit nove čevlje. Meni se ne zdi normalno, da ima pri skoraj 4-ih 29 št. user posted image  Kako bo šele imel. Njegov ati nima velike noge in tudi nihče po moji strani je nima.user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2352
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:16:53   
barbaw
Zdaj sem šla še gledat višino iz firbca in je na 80 percentilih. Me prav zanima kako velik bo tale moj otrok.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2353
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:17:17   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Naša je spala 2h40minuser posted image  sedaj se pa z Asjo kregauser posted image



Pridna user posted image user posted image . Nia zdaj spi sicer že uro in pol, ampak je vmes bil alarm, je zgleda grdo sanjala, zdaj pa upam da potegne tja do štirih.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2354
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:19:42   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

aja Barbaw: veš tist film mi ni ratal, tako da je sosed zrihtal in bo danes na sporeduuser posted image

A je katera že gledala REVNI MILIJONAR?



Ne, po moje mora bit dober, če je toliko oskarjev pokasiral.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2355
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:22:45   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Zdaj sem šla še gledat višino iz firbca in je na 80 percentilih. Me prav zanima kako velik bo tale moj otrok.




Bolje da šarmira z višino, kot pa ostane v nižinah kot Tom Cruise user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2356
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:24:12   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jaz moram mojemu škratu kupit nove čevlje. Meni se ne zdi normalno, da ima pri skoraj 4-ih 29 št. user posted image  Kako bo šele imel. Njegov ati nima velike noge in tudi nihče po moji strani je nima.user posted image


Na to nimaš vpliva. Moraš pa vedeti, da noga hitreje raste in doseže svojo pravo velikost že nekje pri 13 letih. Mogoče se bo kasneje upočasnila.. Andraž je imel tud kar vekliko, sedaj se mu je pa rast ustavilauser posted image

< Sporočilo je popravil Estrella* -- 24.3.2009 15:27:21 >

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2357
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:26:37   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Zdaj sem šla še gledat višino iz firbca in je na 80 percentilih. Me prav zanima kako velik bo tale moj otrok.


Sem se malo pozanimala glede teh percentil in so zelo na majavih tleh, ker ne veš na kaki populaciji so biole delane. Za slovensko je nimamo tako, da ni prave primerjave.
 
Andraž je bil čez 90 percentilo ko do nekako 2 let, sedaj je pa čisto povprečen, čene celo manjšiuser posted image
 
Ne sekiraj se okoli tega. Puberteta ima končno besedo koliko bo zrastel, do takrat pa pusti se presenetitiuser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2358
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:28:53   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jaz moram mojemu škratu kupit nove čevlje. Meni se ne zdi normalno, da ima pri skoraj 4-ih 29 št. user posted image  Kako bo šele imel. Njegov ati nima velike noge in tudi nihče po moji strani je nima.user posted image


Smo kar približno na istem.Nejc ima tam nekje 28-29 odvisno od modela

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2359
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:30:16   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

joj me ta moja zaposluje danes user posted image
 
 




user posted image user posted image user posted image mala že aktivnauser posted image


ŠE in ŠE vedno in ja tud že user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2360
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:30:37   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Estrella kako je Alja?? Je že manj prehlajena?

 
Ne vem, ker še spi. Včeraj je bila bolje, sicer smo še lavfali babyvac, a je bila tudi bolje razpoložena, jedla je celo 2 obroka GH, umetne!!!!Upam, da se zrihta. Poročaj kako je z Vidom ko vstaneuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  da je nekaj jedla, pa če glih je iz kozarčka


Naši bolj paše kozarček kot doma pripravljenouser posted image Ne razumem, pa doma je toliko bolj okusno, samo njej očitno ne


ne sekiraj se...pri nas je enako z določeno hrano, pa ji dam pač iz kozarčka....saj zaradi tega ne bo nič manj zdravauser posted image
Če sem zaradi tega slaba mama...potem pač sem.


se strinjam...Naša naravnost obožuje hippovo teletino z rižem in korenčkom...ko jo kdaj jaz...redko sicer pripravim jo je amapak brez takega užitka kot ono...in ji jo vsake tolko kupim in dam. ne vem zakaj bi bla slaba mama. ziher je boljša kakovost kot jo jaz doma spacam...edino solit jo moram malo user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 2361
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:30:40   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

uf... slabo cvekate zadnje dni. user posted image


Se vedno ste na 17 delu user posted image


Šsc...sšc..user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2362
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:30:46   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

SS- moja Taja je bla tudi zelooo  zgodnja - ob 6 pa 10 ,ampak zdaj sem jo uspela no, malo prej že , spravit nazaj spat, jaz pa kava v miru in RR.
pa kaj pri Manc ires nič ne zaleže da bi dlje spala? 
 


nop
 
če jo dam kasneje spat je ravno tako zgodaj auf al pa še prej user posted image


joj, boga. pa uspavat nazaj? se ne da?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2363
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:31:29   
Estrella*
barbaw, sem šla pogledat zimske čevlje pri 4 letih in so 30. Sedaj pri 6 ima pa 33. Nič alarmantnegauser posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 2364
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:31:34   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Ali mi lahko katera pomaga:
Rabim kakšen link za izdelavo kakšnih podobnih voščilnic,kjer bi vstavila slikico mojih dveh sončkov,za kaj podobnega,kot je spodaj:
http://www.par-paper.com/voscilnice123/


Najlažje bi jih bilo oblikovat v corelu in sprintat. Razen, če imaš kakšen drugačen načrt?!

user posted image user posted image Za take stvari sem jaz še bolj blond.


user posted image user posted image user posted image

Kaj boš kupila barvni papir ali servietke in malo kombinirala obe tehniki? Jaz imam ful idej, samo ni vse tako lahko. user posted image  Bo treba malo truda vložit. A imaš printer doma?

sedaj sem se spravila nekaj risat,pa bi rada še slikce dala zraven.
printer imam

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2365
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:40:44   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Estrella kako je Alja?? Je že manj prehlajena?

 
Ne vem, ker še spi. Včeraj je bila bolje, sicer smo še lavfali babyvac, a je bila tudi bolje razpoložena, jedla je celo 2 obroka GH, umetne!!!!Upam, da se zrihta. Poročaj kako je z Vidom ko vstaneuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  da je nekaj jedla, pa če glih je iz kozarčka


Naši bolj paše kozarček kot doma pripravljenouser posted image Ne razumem, pa doma je toliko bolj okusno, samo njej očitno ne


Nejc je isti kar se sadja tiče, frutek ja, doma spasirano sadje ne.


Sadje in sadje z jogurtom, zelenjavnih kaš ji itak nisem nikoli dajala. Upam,da ji kmalu zrastejo zobi, da bo jedla sadje v kosuuser posted image


jst tud ne, ker so bljak..
nejc banano,slive,jabolko naribano,pomranče, mnadarine je, ostalo je še pretrdo.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2366
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:40:46   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Jana -kaj pa tvoj s policijo rihta.?


nič user posted image . šel je prijavit, ker je izgubil denarnico z vsemi dokumenti, al pa će bi mogoče kak poštenjak prinesu nazaj, kar seveda ni.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2367
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:40:49   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jaz moram mojemu škratu kupit nove čevlje. Meni se ne zdi normalno, da ima pri skoraj 4-ih 29 št. user posted image  Kako bo šele imel. Njegov ati nima velike noge in tudi nihče po moji strani je nima.user posted image


sej se bo ustavilo..jst sem danes Nejcu kupila nove copatke, ima eno številko že večje.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2368
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:41:42   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jaz moram mojemu škratu kupit nove čevlje. Meni se ne zdi normalno, da ima pri skoraj 4-ih 29 št. user posted image  Kako bo šele imel. Njegov ati nima velike noge in tudi nihče po moji strani je nima.user posted image


Na to nimaš vpliva. Moraš pa vedeti, da noga hitreje raste in doseže svojo pravo velikost že nekje pri 13 letih. Mogoče se bo kasneje upočasnila.. Andraž je imel tud kar vekliko, sedaj se mu je pa rast ustavilauser posted image


Nečaku se pri 15 še ni ustavila in je že na 44. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2369
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:41:45   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Zdaj sem šla še gledat višino iz firbca in je na 80 percentilih. Me prav zanima kako velik bo tale moj otrok.


Sem se malo pozanimala glede teh percentil in so zelo na majavih tleh, ker ne veš na kaki populaciji so biole delane. Za slovensko je nimamo tako, da ni prave primerjave.
 
Andraž je bil čez 90 percentilo ko do nekako 2 let, sedaj je pa čisto povprečen, čene celo manjšiuser posted image
 
Ne sekiraj se okoli tega. Puberteta ima končno besedo koliko bo zrastel, do takrat pa pusti se presenetitiuser posted image


Sekiram se ne, ker je normalno razvit in mu nič ne manjka. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2370
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:41:47   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Ali mi lahko katera pomaga:
Rabim kakšen link za izdelavo kakšnih podobnih voščilnic,kjer bi vstavila slikico mojih dveh sončkov,za kaj podobnega,kot je spodaj:
http://www.par-paper.com/voscilnice123/


Najlažje bi jih bilo oblikovat v corelu in sprintat. Razen, če imaš kakšen drugačen načrt?!

user posted image user posted image Za take stvari sem jaz še bolj blond.


user posted image user posted image user posted image

Kaj boš kupila barvni papir ali servietke in malo kombinirala obe tehniki? Jaz imam ful idej, samo ni vse tako lahko. user posted image  Bo treba malo truda vložit. A imaš printer doma?

sedaj sem se spravila nekaj risat,pa bi rada še slikce dala zraven.
printer imam


Aja risala boš. Jaz sem razmišljala čisto v drugi smeri. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 2371
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:41:55   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw, sem šla pogledat zimske čevlje pri 4 letih in so 30. Sedaj pri 6 ima pa 33. Nič alarmantnegauser posted image


Potem pa ni neke bistvene razlike. user posted image  Me bo pa pobralo, ko bom mogla obema kupovat čevlje. vsake nekaj mesecev user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2372
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:43:14   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw, sem šla pogledat zimske čevlje pri 4 letih in so 30. Sedaj pri 6 ima pa 33. Nič alarmantnegauser posted image


Potem pa ni neke bistvene razlike. user posted image  Me bo pa pobralo, ko bom mogla obema kupovat čevlje. vsake nekaj mesecev user posted image


joj nas to še vse čaka, če bomo imele še enega

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2373
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:49:21   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jaz moram mojemu škratu kupit nove čevlje. Meni se ne zdi normalno, da ima pri skoraj 4-ih 29 št. user posted image  Kako bo šele imel. Njegov ati nima velike noge in tudi nihče po moji strani je nima.user posted image


sej se bo ustavilo..jst sem danes Nejcu kupila nove copatke, ima eno številko že večje.


Kar navadi se. user posted image  Špelin@ se mi smili, ker je tole kupovanje čevljev zame čisti bankrot. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2374
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 15:50:32   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw, sem šla pogledat zimske čevlje pri 4 letih in so 30. Sedaj pri 6 ima pa 33. Nič alarmantnegauser posted image


Potem pa ni neke bistvene razlike. user posted image  Me bo pa pobralo, ko bom mogla obema kupovat čevlje. vsake nekaj mesecev user posted image


joj nas to še vse čaka, če bomo imele še enega


Lahko ti povem, da sem dala decembra za Jakove čevlje 50 eur za 2 para in mu je zdaj oboje premajhno. Bom mu mogla nove kupit.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?