|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 9:35:00   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Kero še nimam na FBju? Estrella, a tebe mamuser posted image , kr sm te iskala pa te ne najdem.


Imaš

Jeb...ne najdem te. Pomoč pod kaj te mamuser posted image ?user posted image user posted image mam pol preveč folka pa vseh imen si nism mogla zapomnt.


Sm te že najdla...


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 9:37:48   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Kero še nimam na FBju? Estrella, a tebe mamuser posted image , kr sm te iskala pa te ne najdem.


Imaš

Jeb...ne najdem te. Pomoč pod kaj te mamuser posted image ?user posted image user posted image mam pol preveč folka pa vseh imen si nism mogla zapomnt.


Sm te že najdla...


Poglej na FBuser posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 9:38:51   
sesil
dan

danes pa piha kot pri noracih....
mi po novem vstajamo ob 6h, ma  mi ni sile, ker spi celo noč.To prakticira aneja že cel tedenuser posted image .

jaz moram k frizerju, srčekgirl, kdaj je dober dan za striženje, da ti potem lase bolj rastejo?

barbaw, sem vprašala za tisto palčko za izboljšanje okusa vode. stane 26 al 28 E (mi peša spomin). tista ki prodaja v italiji, jih kupi na dunaju, tako da lahko da je v avstriji nižja cena. če pa jo hočeš, ti jo jaz kupim v italiji in pošljem.

zdej grem pa na domače branje. imam 10 straniuser posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 9:48:56   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

dan

danes pa piha kot pri noracih....
mi po novem vstajamo ob 6h, ma  mi ni sile, ker spi celo noč.To prakticira aneja že cel tedenuser posted image .

jaz moram k frizerju, srčekgirl, kdaj je dober dan za striženje, da ti potem lase bolj rastejo?

barbaw, sem vprašala za tisto palčko za izboljšanje okusa vode. stane 26 al 28 E (mi peša spomin). tista ki prodaja v italiji, jih kupi na dunaju, tako da lahko da je v avstriji nižja cena. če pa jo hočeš, ti jo jaz kupim v italiji in pošljem.

zdej grem pa na domače branje. imam 10 straniuser posted image


Uf..šele 13.-17.4., to rundo si zamudila (17.3.20.3.)


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:07:03   
Anonimen
nič punce bodite pridne, mi odhajamo malo ven na mraza, no babi in AT bosta vozičkale, jaz pa grem malo spatuser posted image .

Joj kolk sem vam vsem folž, ki živite v istih hišah s svojimiuser posted image , jaz bi takooj živeli s svojo  mamiuser posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
  Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:11:45   
Estrella*
Pri nas snežiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:14:15   
sesil
oooooooo, praznujemo

špelin in nina7
, vse najboljše in najlepše ob vašam prazniku.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:14:50   
Naty*
Ojla bejbeuser posted image !

Kako ste kaj? Js sm ratala prav smotana s temle RR... rada bi vedla, kaj se dogaja pa bi vzel preveč časa, če vse preberem, kr neki o seb govort se mi pa tud ne da... a štekate user posted image ?

No skratka, bom prečekirala, kako so kej hroščki in hroščice. Zadnč, ko smo mel čvek pri Žanu, je blo res ful fajn in vsi so tolk zrasl user posted image !
Drgač pri nas nč kej novega, tist, kar sem rekla, glede mojga zdravja, se je na pregledu izkazalo za nenevarno user posted image . Žan je še vedno alergičen, tko da sm spet na Allernovi, ampak kaj čmo user posted image . Ven mu je KONČNO pogledal šesti zobek, ampak je zdej glih najhujše, ker je zuni sam konica in bo trajalo še par dni, da bo cel user posted image .
Kaj še... aja delat grem 18. maja, ker bom koristila še cel mesec dopusta, ampak se tolk hitr približuje user posted image ...
Tolk na hitr, grem še mal brat zdej user posted image .
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

nič punce bodite pridne, mi odhajamo malo ven na mraza, no babi in AT bosta vozičkale, jaz pa grem malo spatuser posted image .

Joj kolk sem vam vsem folž, ki živite v istih hišah s svojimiuser posted image , jaz bi takooj živeli s svojo  mamiuser posted image



Js sm pa teb fouš, da maš koga, ki ti tamalo pomirka za dve uri na dan... vedno, ko grem ven jih srečam pa se spomnim, kolk ti je luštn user posted image !


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:16:20   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Joj kolk sem vam vsem folž, ki živite v istih hišah s svojimiuser posted image , jaz bi takooj živeli s svojo  mamiuser posted image



Tudi to ima svoje prednosti in tudi slabosti!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:16:38   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Pri nas snežiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma ne no user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:16:56   
sesil
estrella, sem zadnjič gledala en film, pa je imela ena Estela šivalnico...ma je spomnilo na tvoj nickuser posted image

KAJ SNEŽI????????????????????pri nas cveti drevje....

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:18:51   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

estrella, sem zadnjič gledala en film, pa je imela ena Estela šivalnico...ma je spomnilo na tvoj nickuser posted image

KAJ SNEŽI????????????????????pri nas cveti drevje....



Pri nas je 5 cm snega, 2 stopinji, prava zima.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:19:26   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

nič punce bodite pridne, mi odhajamo malo ven na mraza, no babi in AT bosta vozičkale, jaz pa grem malo spatuser posted image .

Joj kolk sem vam vsem folž, ki živite v istih hišah s svojimiuser posted image , jaz bi takooj živeli s svojo  mamiuser posted image




Ima prednosti, definitivno, so pa tudi slabosti.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:19:26   
sesil
Naty, sem vesela zate, da "tisto" ni nič nevernega.



(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:19:34   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Joj kolk sem vam vsem folž, ki živite v istih hišah s svojimiuser posted image , jaz bi takooj živeli s svojo  mamiuser posted image



Tudi to ima svoje prednosti in tudi slabosti!


Podpišem.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:20:03   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Pri nas snežiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Na prvi spomladanski dan user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:21:26   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: sesil

estrella, sem zadnjič gledala en film, pa je imela ena Estela šivalnico...ma je spomnilo na tvoj nickuser posted image

KAJ SNEŽI????????????????????pri nas cveti drevje....



Pri nas je 5 cm snega, 2 stopinji, prava zima.


sej pri nas tudi piha kot pri norcih, ma mislim da imamo 4 stopinjeuser posted image . mi smo imeli tle že zelo toplo. sem bila prejšnji ponedeljek v gorici, pila kavico na sončku in prav prešvicala....pa nič zimsko oblečena, kavbolje in dolgo tanko majco

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:21:55   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Ojla bejbeuser posted image !
Čao bejba user posted image

Kako ste kaj? Js sm ratala prav smotana s temle RR... rada bi vedla, kaj se dogaja pa bi vzel preveč časa, če vse preberem, kr neki o seb govort se mi pa tud ne da... a štekate user posted image ?
Zdej itak prihajajo lepši in bolj toli dnevi, tako bo vedno manj časa za RR, pa službe, ....

No skratka, bom prečekirala, kako so kej hroščki in hroščice. Zadnč, ko smo mel čvek pri Žanu, je blo res ful fajn in vsi so tolk zrasl user posted image !
Jz sem pa ravno včerej gledala ene slike od Edine (čvek v Mantovi) in sem se spomnila na Žana, da je bil že takrat ful večji kot ostali user posted image . SE mi pa zdi, da se ni ful spremenil v obraz, da je bil že od nekdaj tak mali sonček user posted image

Drgač pri nas nč kej novega, tist, kar sem rekla, glede mojga zdravja, se je na pregledu izkazalo za nenevarno user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image  samo da je vse vredu. Ful sem vesela zate!!!
 
Žan je še vedno alergičen, tko da sm spet na Allernovi, ampak kaj čmo user posted image .
Ojoj, no potem vsaj veste kje ste. POtem še vedno ful mal stvari jeste. Kaj boš pa z vrtcem naredila?

Ven mu je KONČNO pogledal šesti zobek, ampak je zdej glih najhujše, ker je zuni sam konica in bo trajalo še par dni, da bo cel user posted image .
Naty: relem lahko samo user posted image user posted image user posted image , pri nas je ista zgodba. Ven je špica 6.zobka (zgornja dvojkica), ampak kot si rekla, najbolj pestri dnevi šele prihajajo user posted image

Kaj še... aja delat grem 18. maja, ker bom koristila še cel mesec dopusta, ampak se tolk hitr približuje user posted image ...
Tolk na hitr, grem še mal brat zdej user posted image .



_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:22:42   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Joj kolk sem vam vsem folž, ki živite v istih hišah s svojimiuser posted image , jaz bi takooj živeli s svojo  mamiuser posted image



Tudi to ima svoje prednosti in tudi slabosti!


Podpišem.


jaz takoj grem na svoje - v hišo, ma kakkkoooooooooooooo????? sicer nam naši nič ne težijo in se razumemo, ma vseeno sem raje sama.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:23:01   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Ojla bejbeuser posted image !

Kako ste kaj? Js sm ratala prav smotana s temle RR... rada bi vedla, kaj se dogaja pa bi vzel preveč časa, če vse preberem, kr neki o seb govort se mi pa tud ne da... a štekate user posted image ?

No skratka, bom prečekirala, kako so kej hroščki in hroščice. Zadnč, ko smo mel čvek pri Žanu, je blo res ful fajn in vsi so tolk zrasl user posted image !
Drgač pri nas nč kej novega, tist, kar sem rekla, glede mojga zdravja, se je na pregledu izkazalo za nenevarno user posted image . Žan je še vedno alergičen, tko da sm spet na Allernovi, ampak kaj čmo user posted image . Ven mu je KONČNO pogledal šesti zobek, ampak je zdej glih najhujše, ker je zuni sam konica in bo trajalo še par dni, da bo cel user posted image .
Kaj še... aja delat grem 18. maja, ker bom koristila še cel mesec dopusta, ampak se tolk hitr približuje user posted image ...
Tolk na hitr, grem še mal brat zdej user posted image .
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

nič punce bodite pridne, mi odhajamo malo ven na mraza, no babi in AT bosta vozičkale, jaz pa grem malo spatuser posted image .

Joj kolk sem vam vsem folž, ki živite v istih hišah s svojimiuser posted image , jaz bi takooj živeli s svojo  mamiuser posted image



Js sm pa teb fouš, da maš koga, ki ti tamalo pomirka za dve uri na dan... vedno, ko grem ven jih srečam pa se spomnim, kolk ti je luštn user posted image !




user posted image user posted image user posted image

Saj bo enkrat ta alergija izzvenela user posted image

user posted image user posted image user posted image za zobek


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:24:35   
sesil
eno čudno user posted image

a je kakšen rok, do kdaj je treba poklicat v službo in se pozanimat kdaj pridemo delat oz. kako bo z dopustom?

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:27:44   
Skye
Punce a sploh veste, da je danes 1. spomladanski danuser posted image user posted image   To mi je neka pomlad...mrzlooo je kot user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:28:53   
Naty*

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

ANEJA (sesil)
 
in
 
ANŽE (bobika)
 
vse najlepše in najboljše ob obmesečnici!!!!
 
 
user posted image


Tudi od naju user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

    ŠPELIN@ in NINA7 želim vama
user posted image




Še tukaj vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

jana upam, da se hitro pozdraviš user posted image user posted image user posted image pa še za Aljo in ostale bolančke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:29:20   
Skye

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Joj kolk sem vam vsem folž, ki živite v istih hišah s svojimiuser posted image , jaz bi takooj živeli s svojo  mamiuser posted image



hmmm...saj jaz bi tudi...sam če dobro pomislim, pa tud ne.....vseeno ne maram če kdo preveč pametuje...kar pa moja mama zna zelo dobrouser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 10:30:31   
špelin@
Mi smo nazaj od P. Mali je veliko bolje, pač mu še sluz nagaja, drugače je ok user posted image  Velika pika je tudi skoraj že čisto zdrava, ušesa so že skoraj b.p. user posted image  Je pa mala pika dobila Ventolin, ker ima malo bronhitisa - madona, sem jezna user posted image  Ko smo bili v pon. tam, je ni poslušala, ker se je tako osredotočala na boleč  trebušček, zdaj pa tole... Na srečo ni nič hujšega, P pravi, da je dala Ventolin bolj za vsak slučaj, drugače gre mala komot v vrtec. Tudi na kontrolo ni več treba, razen če bi bilo kaj novega.
Aja, pa še moj user posted image  je zbolel, ampak je moral v službo, ker sta 2 na dopustu.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ti horoskopski znaki so najboljši bratje i...
Horoskopsko znamenje v katerem smo rojeni, določa marsikatero našo značajsko lastnost, tudi to, kakšno smo kot bratje oz...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?