|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
6.3.2009 16:06:25   
tulpek
Čestitam Dali in spps user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
6.3.2009 16:14:56   
urška13
vav, saj ne morem verjet, pa smo res marčevke na vrsti ...aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

DALI in SPPS iskrene čestitke in vse lepo obem družinicam!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
6.3.2009 16:25:04   
brigita23
dali in spps tudi od mene obema iskrene čestitke ob naraščaju, ter veliko lepih trenutkov in lahkih noči s svojimi sončki. ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu urška13)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
6.3.2009 17:07:14   
Bethany
DALI in SPPS: ČESTITKE ZA Etiena in Marcela!!! user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
6.3.2009 21:37:28   
mbd0411
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ČESTITKE DALI   IN   SPPS.user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
7.3.2009 7:27:07   
Naty*Taja
ŠE od mene : Č E S T I T K E ! Dali in Spps! 

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
7.3.2009 12:55:43   
lananai
Čestitke dali in spps!

Jst sem imela v petek tudi pregled. Vse OK. Naše detece je že obrnjeno z glavo dol, ampak bo seveda še do maja na toplem v maminem bušiju. user posted image Ima nekje 1400g, kar je ravno prav za 30 tednov. Naslednji pregled imam 30.03.

Drugače sem se pa vse skupaj zredila za 3kg, obseg trebuščka pa je 92cm.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
7.3.2009 12:57:35   
NoBady
Ojla.... sporočam da sm še vedno 2v1 user posted image bom pa dans velik migala pa hodla pa user posted image in upala da se kej premakne... če se pa že ne bo, se pa tolažim da je 11. polna luna in bo vsaj takrat, če ne prejuser posted image user posted image user posted image

dans ni nobena kave skuhala, zdej je pa že mal pozno.... vam pa postrežem s kosilom user posted image

user posted image
sej ne vem ka je to, ampak vseen - DOBER TEK user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
7.3.2009 13:04:15   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Čestitke dali in spps!

Jst sem imela v petek tudi pregled. Vse OK. Naše detece je že obrnjeno z glavo dol, ampak bo seveda še do maja na toplem v maminem bušiju. user posted image Ima nekje 1400g, kar je ravno prav za 30 tednov. Naslednji pregled imam 30.03.

Drugače sem se pa vse skupaj zredila za 3kg, obseg trebuščka pa je 92cm.



user posted image user posted image user posted image ZA PREGLED


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
7.3.2009 16:22:04   
Lolita23
Živjo!!!

Upam, da izkoriščate dan, sicer res grdo piha vsaj pri nas, še kar sem tud jaz 2 v 1, in kot nobay upam, da se kaj premakne.

lananaiuser posted image user posted image user posted image user posted image za pregled


< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 7.3.2009 16:35:18 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
7.3.2009 21:31:21   
*Junona*
Pozdravljene.user posted image

Sej ne vem, kako to, da se vam še nisem pridružila.user posted image
Bi se vam prav rada - PDP 30.4..

Upam, da me sprejmete.user posted image

Nočko.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
8.3.2009 8:40:16   
Bethany
da vas še tule mal s kavico razvajam na današnji praznik žensk:

user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
8.3.2009 8:48:40   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Pozdravljene.user posted image

Sej ne vem, kako to, da se vam še nisem pridružila.user posted image
Bi se vam prav rada - PDP 30.4..

Upam, da me sprejmete.user posted image

Nočko.user posted image



Seveda  kar izvoli user posted image user posted image user posted image , bomo našle eno, ki te bo vstavila na seznam, ker trenutno nimamo nobeneuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
8.3.2009 8:50:29   
Lolita23
Živjo!!!

Jaz sem še kar 2 v 1, malo me danes daje žalost, ker sem res upala, da bom dobila najlepše darila danes, ampak nič ne kaže.user posted image user posted image user posted image No sej upam, da me le ne bo pustila predolgo čakat, ker vidim, da je muka, zato vsaka čast vsem, ki ste morale čakat.user posted image user posted image user posted image

VSE NAJLEPŠE OB DNEVU ŽENAuser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 8.3.2009 8:53:14 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
8.3.2009 9:44:23   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Jaz sem še kar 2 v 1, malo me danes daje žalost, ker sem res upala, da bom dobila najlepše darila danes, ampak nič ne kaže.user posted image user posted image user posted image No sej upam, da me le ne bo pustila predolgo čakat, ker vidim, da je muka, zato vsaka čast vsem, ki ste morale čakat.user posted image user posted image user posted image

VSE NAJLEPŠE OB DNEVU ŽENAuser posted image user posted image user posted image



lolita, pojdi na kak dooooolgi sprehod v današnjem sončku, pa bo mogoče zvečer se tvoj user posted image odločil priti ven. user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
8.3.2009 10:10:26   
Lolita23
sveža novička:Naša nobady je v P odprta 2-3 cm in čaka na rojstvo svojega

Naj ti čimprej mine

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
8.3.2009 10:11:16   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Jaz sem še kar 2 v 1, malo me danes daje žalost, ker sem res upala, da bom dobila najlepše darila danes, ampak nič ne kaže.user posted image user posted image user posted image No sej upam, da me le ne bo pustila predolgo čakat, ker vidim, da je muka, zato vsaka čast vsem, ki ste morale čakat.user posted image user posted image user posted image

VSE NAJLEPŠE OB DNEVU ŽENAuser posted image user posted image user posted image



lolita, pojdi na kak dooooolgi sprehod v današnjem sončku, pa bo mogoče zvečer se tvoj user posted image odločil priti ven. user posted image user posted image


joj bethany danes sem se prav spomnila, na tvoje čakanje in moram reči, da sem kar user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
8.3.2009 10:40:37   
sahary
Joj čakanje je res najtežji del...ko sem bila prvič noseča sem imela rok 14.3.  (tega je 7let)
ker pa imam 7.3.rd, sem si seveda vbila v glavo da bom rodila točno teden prej...no in kaj se je zgodilo...ne samo da se mi je do uradnega PDPja ful vleklo cel tist moj namišljen teden...ampak sem rodila celih 8dni čez rok,  to je 22.3. res...grozno...sem mislila da pač nikol ne bo prišel ven, al pa tam nekje na njegov 30rd hehe

no situacija spet podobna s tem da mam rok jutri, 9.3. seveda sem že včeri nestrpno pričakovala če bo kaj.... pa tud danes nič ne zgleda da bi se kaj pripravljalo...jutri grem vsekakor v Celje na porodni oddelek na pregled (moj ginekolog me namreč razen ctgja od 30tedna ni nikoli več pregledal, ne UZ ali vaginalno), tako da bom vedela kje sem al še mam par dni al bom rodila brez bolečin in sem tik pred porodom haha

aja pa prvič sem bila ko slon, no ampak res celih 34 kg sem se zredila, obup, komaj sem hodla bila vsa zatekla...zdaj se vsaj počutim super, sem šla gor "samo" 13kg...kar je zame fenomenalno

sej bo...not ne bojo ostali...

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
8.3.2009 18:49:15   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Pozdravljene.user posted image

Sej ne vem, kako to, da se vam še nisem pridružila.user posted image
Bi se vam prav rada - PDP 30.4..

Upam, da me sprejmete.user posted image

Nočko.user posted image



Seveda  kar izvoli user posted image user posted image user posted image , bomo našle eno, ki te bo vstavila na seznam, ker trenutno nimamo nobeneuser posted image user posted image user posted image user posted image



Iiii, hvala.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
8.3.2009 18:58:08   
Bethany
Nič novega od Nobady?? Lolita, si še 2v1??

Ja, mojega čakanja ne privoščim nobeni, 11 dni čez rok... uf, še zdej se spomnem kak je blo zoprno, pa bi še enkrat, če bi blo treba... Ni pa fajn! Ampak sej bo. Najslabš je, da si vbiješ v glavo, da bo na točno določen dan ven prilezel, potem pa seveda ni tako, pa je čakanje še težje.

Sej bo... user posted image user posted image user posted image - evo, nekaj pikapok za srečo, da ne boste več dolgo čakale! user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
8.3.2009 19:19:41   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Nič novega od Nobady?? Lolita, si še 2v1??

Ja, mojega čakanja ne privoščim nobeni, 11 dni čez rok... uf, še zdej se spomnem kak je blo zoprno, pa bi še enkrat, če bi blo treba... Ni pa fajn! Ampak sej bo. Najslabš je, da si vbiješ v glavo, da bo na točno določen dan ven prilezel, potem pa seveda ni tako, pa je čakanje še težje.

Sej bo... user posted image user posted image user posted image - evo, nekaj pikapok za srečo, da ne boste več dolgo čakale! user posted image user posted image


Jap sem še, zdej me je moj potolažil, da se ne smem obremenjevat z datumom,sam ko mi je zadnjič G rekla, da ne bo niti marca dočakal, sem jaz bila prepričana, da bom do danes že zibala, zdaj pa takole, sej bouser posted image user posted image user posted image

nobady baje še kar čaka, ker ne čuti popadkov

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
9.3.2009 8:03:37   
lananai
                                    CELJANKE Z OKOLICO 
PDP    Ime (starost)        (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image   

 08.03. 
Lolita23 (23)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0)  9.3., CE  user posted image +16 kg

NoBady (19)                   ( 1user posted image , user posted image  0)  ?, CE user posted image +23 kg, 107 cm

09.03.  
sahary (29)                      ( 4 user posted image ,  user posted image 3) ?, CE user posted image +9 kg

16.03.
babyg (?)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  +9kg, 94 cm 
 
17.03.  
urskaf (27)                       ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image +13kg, 107 cm 
 19.03.  
urška13 (32)                    ( 1 user posted imageuser posted image 0) 16.3, CE user posted image +18 kg  

 
21.03.
novo (29)                          ( 3 user posted imageuser posted image 0) 11.3., CE  user posted image +15 kg, 102 cm
 
23.03.

majabh (29)                      
( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image + 7,5 kg, 93 cm

01.04.   
srecka82 
(26)                   ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE  user posted image  +10 kg    
kpmk                                 ( 1  ,  0)?,  ŠTORE ,user posted image +20 KG

19.04.  
zupancdam 
(26)                ( 5 user posted imageuser posted image 1) ?, TRB  user posted image    
 
24.04 
Sonček85
(23)                  ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 19.3., CE   user posted image   +9 kg 


28.04.  
brigita23
(25)                   ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 16.3., CE  user posted image   +17 kg   

 
30.04.   
*Jununa* 
                   ( ? user posted image ,  user posted image ?)  
 
09.05  
mani2
(29)                        ( 2 user posted image ,  user posted image 1)  ?, CE  user posted image  + 5 kg
 
16.05. 
lananai (28)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) 30.3., CE user posted image  + 3kg, 95cm 
 
02.06.  
tinca84 (24)                    ( 1 user posted image ,user posted image 0) 9.3. in 6.4., CE user posted image  +8,5 kg,94 cm
 
23.06. 
maycha (33)                      ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image   + 4 kg

26.06. 
ulsi25 (?)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image
 
03.07. 
Naty - Taja (30)               ( 3 user posted imageuser posted image 2) ?, CE   user posted image   +5 kg 
 
05.07. 
liam (25)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,  user posted image   +3 kg 
sabina84 (25)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,   user posted image   +5 kg 
 
15.07.   
bybyka_1987 (21)          ( 2 user posted image , user posted image 1) 18.3., CE   user posted image   
-11,5 kg 
 
20.07.  
Chebellca (24)                ( 1 user posted image , user posted image 0) ?, CE  user posted image  
 +0 kg 
 
07.08.    
zara78 (31)                    ( 3 user posted image , user posted image 0) ?, CE    user posted image   
 
15.08.    
tejči77 (32)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 15.4 MF, CE   user posted image   +1,5  kg 
 
30.08.
tulpek (26)                      (1 user posted image , user posted image 0 ) 14.4 MF, CE user posted image  -2 kg             
 
01.09.
poopsie (28)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 28.3., CE user posted image +1 kg
 
03.09
barika (24)                     ( 2 user posted image , user posted image 1) 25.3., CE user posted image
 
05.09
Lorian(37)                        ( 3 user posted image , user posted image  2) ?, CE user posted image +3 kg
 
07.09.
oktavija (28)                    ( 2 user posted image , user posted image  0 ) 27.3., CE user posted image
 
 
user posted image  - 9 fantkov
user posted image  - 7 punčk
user posted image   - 16 presenečenj

Skupaj nas je 31 nosečk!

user posted image  

user posted image
 
user posted image  Celjske in okoliške mamiceuser posted image
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA
26.11. 2008
  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
04.02.2009   brkn83            NIK 
05.02.2009   cesandra         ŽAN 
06.02.2009   cita                  LIA
08.02.2009  
Katjuša            BENJAMIN  
15.02.2009   timy                 EVA
06.03.2009   spps                 MARCEL
06.03.2009   Dali*                ETIEN

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka

< Sporočilo je popravil lananai -- 9.3.2009 8:06:49 >

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
9.3.2009 8:04:54   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

DALI in SPPS: ČESTITKE ZA Etiena in Marcela!!! user posted image user posted image user posted image

user posted image


Se kar podpišem!


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
9.3.2009 8:50:38   
Lolita23
Jutro!!!

ena user posted image za vse, ter kaki rogljiček, ki ga pa ne znam pripopatuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
9.3.2009 9:58:22   
Bethany
jutro!! kak bedno vreme... user posted image user posted image

no, bom pa js poskrbela za rogljičke. user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




babyshower
Lelly28 RR

Ali so vam prijateljice oz. ste si same pred rojstvom otroka pripravile praznovanje (babyshower)?

da (11%)

ne (89%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!