|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slovenija
26.2.2009 0:38:37   
sanja nk.
hello
zdej bi pa nekaj rada vedela.....zadnje čase tukaj na rr očitno nek trend ....izseljevanja....v kamor kol....pa me čist tako zanima koliko vas res tako razmišlja kot določeni tukaj gor...da iščejo srečo drugje....user posted image ...kaj naša država res ni več vredna , da vstrajaš tukaj.....Kerensa, ti si pača tazadnja ki to omenja....brala teh strani ne bom....zs.ne bom pošiljala, da še ostale pogledajo in dajo komentar na to kar bom napisala....ker mogoče se pa motim...
..user posted image da začnem.....Kerensa si že bila v zda sploh....ali je tvoje znanje samo iz filmov in knjig...., se sploh zavedaš...da odhajaš nekam ....kot so že ostale napisale....., kjer ni socialnega ne zdravstvenega varstva, kjer lahko orožje kupiš v najbližji trgovini, kjer te bodo ko boš omenila iz kje si , takoj imeli za dobesedno cigana...., kjer je šolstvo, nemenjeno samemu sebi, najbolj tupo šolstvo sveta je 100%v zd in a.
Potem si razmišljala o tem ...koliko bo sam birokracije, pa dva mulčka imaš še..., pa da o tem sploh ne govorim ..da imajo hudo krizo, ki je ni videti konca naslednjih 5 let..., ...preselit se na drug konec sveta je preprosto....če imaš 22 let pa nimaš družine......to je moje mnenje...
Kaj imaš koga ...ki tam živi ..da bi ti vsaj na začetku pomagal....pa o tem da imajo čedalje večji porast nacionalizma..na nekaj kar nikoli ni obstajalo......v nadaljevankah in filmih je te ameriške soseske tako lepo gledati, tista drevesa, travniki, lušne hiške.....samo to imajo danes samo res ...višji precej višji razredi, kar pa je ceneje...je pa vse totalni šit.....Ubistvu sploh ne morem verjeti ali se vse to hecaš ali resno misliš...ker o rr- nimam več mnenja ..me zmeraj preseneti.user posted image
To sem hotela povedati tebi...samo lahko nakladam še 2 let...
Sem bila tam že 2-krat in lahko ti povem , je super destinacija, je lepa država ...ampak samo za turizem, mal sem pa tja ...potem si pa vesel da se vračaš k nam...v Slovenijo....
Sploh to me moti...že dolgo , da ljudje gledajo našo državo kot samoumevno....premalo je lokal patriotizma....v vseh pogledih.....pol otrok niti ne ve himne ....ne dejstev o državi...kot v tujini...na koliko hišah pa še danes visi zastava......no kar hočem povedati ..ljudje se premalo zavedajo ..kaj pomeni lastna država....da so se za njo generacije borile...danes pa tako....user posted image
Da še na hiter dodam....prav smešni so mi ljudje , ki rečejo da iščejo v tujini boljše življenje......, boljšega kot je prei nas ni nikjer...sem oz. smo bili doma že marsikje ...pa vse povsod je beda...revščina, je tudi bogato seveda...samo to je drugače kot pri nas...
Slovenija, ne glede na pomanjklivosti ima dobro zdravstvo, sociala je ena najboljših, kljub jamranju je naše šolstvo eno najboljših, v tujini izstopajo predvsem tuje fakuktete..z znanimi imeni, samo treba vedeti, da je resnica na teh fakultetah mnogo drugačna......predvsem pa tako varna kot je naša država , je ubistvu ni , in tako čista in urejena.....tujci nam morejo govoriti..kaj imamo, ker sami ne cenimo...
Predvsem se pa treba zavedati tega, da kjer kol pa ni važno koliko časa si tam...si za njih tujec, pribežnik, manjvrednež...tako kot so nažalost pri nas drugi narodi....
Da ne dolgovezim, smilijo se mi ljudje ki govorijo da gredo v svet iskat srečo, ker če je niso našli tukaj, je tudi drugje ne bodo...ker imajo tam še manjše možnosti.....tukaj izuzamem...podjetnike in druge ki gredo zaradi posla....samo čisto tako , iz nič v tujini v teh časih je zelo težko začeti.....kaj šele nekaj doseči...
Če bi se že kam selila , bi se samo v kakšno evropsko državo, in to po mojih izkušnjah priporočam tudi bodočim izseljencem.
lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slovenija
26.2.2009 6:13:13   
caillou
Si se pa res potrudilauser posted image .

Tudi jaz nisem čist ziher če znam slovensko himno, pa se imam za sl.patriota. Nekje se začne s "Spet trte obrodile so...", nekje pa "Prijatli obrodile so trte vince....".  No, pol pa bodi pameten. Sej me je sram, samo vseen al pol nisem patriot, al kakouser posted image ?



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slovenija
26.2.2009 7:48:55   
Kerensa*
Če to mene javno sprašuješ, Sanja... oprosti, ampak na RR nimam v zvezi s tem nič več za napisati.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slovenija
26.2.2009 8:17:54   
benika
Če to mene javno sprašuješ, Sanja... oprosti, ampak na RR nimam v zvezi s tem nič več za napisati.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ti nisi resna.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slovenija
26.2.2009 8:18:32   
Pika Zoja
Sanja nk, kaj te smem vprašat, kakšne izkušnje pa imaš z preseljevanjem/izseljevanjem v evropske države in katere natančno?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slovenija
26.2.2009 8:22:58   
viv_
Sanja.nk, se ne bi mogla bolj strinjat! user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slovenija
26.2.2009 9:49:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če to mene javno sprašuješ, Sanja... oprosti, ampak na RR nimam v zvezi s tem nič več za napisati.


A ne no, pa adj še kaj, drugače bo preveč tmurno tle gor. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
26.2.2009 10:00:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slovenija
26.2.2009 10:07:18   
Anonimen
Slovenija je čist fajnuser posted image

Aja...če bi se že selila, bi se v skandinavijo. Pa se ne bomuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slovenija
26.2.2009 10:08:27   
Freycha
moji dve edini opciji za selitev bi bili Nemčija, pa verjetno Avstralija..... vse ostalo pa no go!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: slovenija
26.2.2009 10:15:05   
Tanja55
Sanja, tisto o tujih fakultetah mi prosim mal razlozi, ker ne razumem.

Tole mam za pokomentirat: Da ne dolgovezim, smilijo se mi ljudje ki govorijo da gredo v svet iskat srečo, ker če je niso našli tukaj, je tudi drugje ne bodo...ker imajo tam še manjše možnosti.....
 
To je tipicen, posplosen odgovor vsakega Slovenca, ki ne ve kako bi komentiral odlocitev mladine, ki na veliko rine v tujino. Ce se doma ne mores ustalit se nikjer ne bos. Sori, se ne strinjam. Tudi da so doma vecje moznosti: huh, bi lahko napisala esej na to temo, pa sem ga ze enkrat na enem drugem forumu...in ti povem, ne obrodi sadov, zato se bom tega tokrat vzdrzala. Moja izkusnja je, da mi vsi v Sloveniji govorijo, naj ostanem v tujini. Ce bo le slo, to tudi nameravam. Se pa strinjam, da je zelo tezko in da je vedno obcutek, ne glede na to kako dobro govoris tuj jezik, da si vseeno tujec. V velikih mestih se ta obcutek izgubi, povsod drugod je pa vedno prisoten.

Sama bi zelo rada prisla nazaj v Slovenijo, ker sem rada doma in rada govorim slovensko. Ampak ne vem, ce bo izvedljivo. Zal.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: slovenija
26.2.2009 10:15:31   
Lenny
Če malo potuješ, spoznaš ljudi, živiš nekaj časa kje "zunaj", vidiš težave, s katerimi se ljudje spopadajo, vidiš tudi tisto, kar turistični vodiči, filmi in reklame zamolčijo, ugotoviš, da doma ni tako slabo, da smo lahko veseli, da smo tu doma.


_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: slovenija
26.2.2009 10:23:38   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55
Sanja, tisto o tujih fakultetah mi prosim mal razlozi, ker ne razumem.


Bom jaz pristavila tule svoj piskerček...

Imam nekaj izkušenj s tujimi šolami... Del svojih izpitnih obveznosti na podiplomcu sem opravila v Angliji, udeležujem se mednarodnih seminarjev in delavnic...

Pri nas sem bila med "povprečnimi" študenti. OK, delala sem stvari v roku, diplomirala sem pri 24-ih, kar je za današnje razmere hitro, ampak moje povprečje ni bilo ne vem kako bleščeče.

Na vseh teh mednarodnih zadevah sem pa vedno izstopala, dosegala nadpovprečne rezultate in kljub temu, da podiplomca še nisem končala, sem povsem enakovreden partner v debatah.

Tako da naši dodiplomski programi so zelo zelo kakovostni in dajo zelo veliko znanja.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: slovenija
26.2.2009 10:23:40   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Sanja, tisto o tujih fakultetah mi prosim mal razlozi, ker ne razumem.

Tole mam za pokomentirat: Da ne dolgovezim, smilijo se mi ljudje ki govorijo da gredo v svet iskat srečo, ker če je niso našli tukaj, je tudi drugje ne bodo...ker imajo tam še manjše možnosti.....
 
To je tipicen, posplosen odgovor vsakega Slovenca, ki ne ve kako bi komentiral odlocitev mladine, ki na veliko rine v tujino. Ce se doma ne mores ustalit se nikjer ne bos. Sori, se ne strinjam. Tudi da so doma vecje moznosti: huh, bi lahko napisala esej na to temo, pa sem ga ze enkrat na enem drugem forumu...in ti povem, ne obrodi sadov, zato se bom tega tokrat vzdrzala. Moja izkusnja je, da mi vsi v Sloveniji govorijo, naj ostanem v tujini. Ce bo le slo, to tudi nameravam. Se pa strinjam, da je zelo tezko in da je vedno obcutek, ne glede na to kako dobro govoris tuj jezik, da si vseeno tujec. V velikih mestih se ta obcutek izgubi, povsod drugod je pa vedno prisoten.

Sama bi zelo rada prisla nazaj v Slovenijo, ker sem rada doma in rada govorim slovensko. Ampak ne vem, ce bo izvedljivo. Zal.


mislim, da je sanja mislila predvsem ljudi tipa Kerensa, ki ni več omladinka, ki gre študirat v tujino in pač tam ostane, ampak nekoga, ki ima že familijo, otroke, vse... pa se je pripravljen spakirati in it v neznano.....

Moj brat tudi študira na Nizozemskem, pa sem prepričana, da ne bo več nazaj prišel. Ampak on je šel, ker v SLO pač ni take fakultete, kot je gor. TUdi za delo ima več možnosti, kot jo ima tu, da ne govorim o drugih stvareh......

zato prosim ne mešati mladino, brez obveznosti in odrasle, zrele osebe s familijo.....

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: slovenija
26.2.2009 10:26:42   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55
Sanja, tisto o tujih fakultetah mi prosim mal razlozi, ker ne razumem.


Bom jaz pristavila tule svoj piskerček...

Imam nekaj izkušenj s tujimi šolami... Del svojih izpitnih obveznosti na podiplomcu sem opravila v Angliji, udeležujem se mednarodnih seminarjev in delavnic...

Pri nas sem bila med "povprečnimi" študenti. OK, delala sem stvari v roku, diplomirala sem pri 24-ih, kar je za današnje razmere hitro, ampak moje povprečje ni bilo ne vem kako bleščeče.

Na vseh teh mednarodnih zadevah sem pa vedno izstopala, dosegala nadpovprečne rezultate in kljub temu, da podiplomca še nisem končala, sem povsem enakovreden partner v debatah.

Tako da naši dodiplomski programi so zelo zelo kakovostni in dajo zelo veliko znanja.


res je: moj brat je naredil tu srednjo glasbeno, ko je prišel v NL na faks, so ga zaradi vsega predznanja vpisali avtomatično v 3. letnik.

Njegov prijatelj je sicer imel povprečje ocen 9.8 na faksu, ampak ko je samo povpraševal, če bi prišel gor delat podiplomca, mu je država dala štipendijo, plačali so mu selitev k njim, zaposlili so ga na univerzi... vse, samo da pride gor. Sedaj je na doktoratu, sprejet eden izmed petih (edini tujec), prijavljenih je bilo pa več kot 20...... Vse mu plačajo samo, da ostane. Zakaj? Verjetno ne samo zato, ker je pač on brihten, ampak ker je tu ogromno osnove dobil, ki je vredna toliko, da so gor čisto veseli, če prideš user posted image

< Sporočilo je popravil Freycha -- 26.2.2009 10:27:30 >

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: slovenija
26.2.2009 10:32:52   
Tanja55
Nisem mislila nase sole, ampak tuje. Pa moram ocitno citirat: v tujini izstopajo predvsem tuje fakuktete..z znanimi imeni, samo treba vedeti, da je resnica na teh fakultetah mnogo drugačna...... E to me zanima.

Freycha, jst sem starejsa od Kerense. In? se stejem se za mladenko user posted image .

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: slovenija
26.2.2009 10:38:09   
Freycha
ja kdaj si pa šla v tujino? A si imela garantirano službo? Kam si pa šla?

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: slovenija
26.2.2009 10:39:15   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55
Sanja, tisto o tujih fakultetah mi prosim mal razlozi, ker ne razumem.


Bom jaz pristavila tule svoj piskerček...

Imam nekaj izkušenj s tujimi šolami... Del svojih izpitnih obveznosti na podiplomcu sem opravila v Angliji, udeležujem se mednarodnih seminarjev in delavnic...

Pri nas sem bila med "povprečnimi" študenti. OK, delala sem stvari v roku, diplomirala sem pri 24-ih, kar je za današnje razmere hitro, ampak moje povprečje ni bilo ne vem kako bleščeče.

Na vseh teh mednarodnih zadevah sem pa vedno izstopala, dosegala nadpovprečne rezultate in kljub temu, da podiplomca še nisem končala, sem povsem enakovreden partner v debatah.

Tako da naši dodiplomski programi so zelo zelo kakovostni in dajo zelo veliko znanja.


Tukaj se povsem strinjam z Viv. Nikjer nisem zasledila, da bi bili slovenski diplomanti tretirani drugače. Je pa res, da so diplomanti, sploh šolniki po sveti, zelo slabo plačani. Če naredimo eno primerjavo z ZDA, prijatelj, ki je pri nas strokovnjak, je dobil ponudo za delo v Ameriki + zastonj najem hiše + še nekaj ugodnosti, pa jo je zavrnil, ker je letna plača znašala zgolj 65.000$. Če to pretopimo v €, bi bil za slovenske pogoje blazno lepo plačan, tudi ko odštejemo davke. V Ameriko si pa ni upal it, pa čeprav bi dobil green card, žena in otrok bi lahko šla poleg njega kot sorodnika/spremljevalca.

Slovenske diplomante imajo blazno radi, sploh evropske države, ker so precej dobro izšolani, edini minus, ki sem ga jaz osebno zasledila je ta, da nimajo toliko prakse kot tujina. Pa sicer verjetno same zasledite veliko razpisov za ljudi z opravljeno primerno fakulteto, ko jih vabijo v tujino. In to brez problema. Sploh Anglija je odprta za ljudi te vrste (zopet apeliram na Viv), nasploh je Anglija trenutno še vedno najboljša varianta za selitev -> je pa res, da tukaj ne govorimo o izobrazbi osnovne šole, tukaj govorimo o diplomantih, doktorjih znanosti ... vsem tistim, ki ugled nekaj pomeni, niso pa toliko vrženi na denar.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: slovenija
26.2.2009 11:29:09   
smrka
pisala....ker mogoče se pa motim...
..user posted image da začnem.....Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Slovenija je čist fajnuser posted image

Aja...če bi se že selila, bi se v skandinavijo. Pa se ne bomuser posted image


Na Svedsko marbt?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: slovenija
26.2.2009 11:40:13   
Tejči
Jaz rada vidim in spoznavam tuje države, na srečo sem imela možnost jih kr nekaj spoznat, se pogovarjat z ljudmi, a nisem karatkter, da bi šla živet drugam. Meni je Slovenija zakon! Meni bi bila še muka se preselit iz Maribora recimo v Ljubljano...na Primorsko bi mi bilo malo lažje, ker bi se tolažla z morjemuser posted image Slovenija je krasna, tu se počutim varno in srečno. Sem bila mesec dni v Belgiji in sem skoraj umrla od dolgočasja, pa njihovin cen itd. Pa naj kdo reče, da nisem nacionalistuser posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: slovenija
26.2.2009 11:56:08   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Jaz rada vidim in spoznavam tuje države, na srečo sem imela možnost jih kr nekaj spoznat, se pogovarjat z ljudmi, a nisem karatkter, da bi šla živet drugam. Meni je Slovenija zakon! Meni bi bila še muka se preselit iz Maribora recimo v Ljubljano...na Primorsko bi mi bilo malo lažje, ker bi se tolažla z morjemuser posted image Slovenija je krasna, tu se počutim varno in srečno. Sem bila mesec dni v Belgiji in sem skoraj umrla od dolgočasja, pa njihovin cen itd. Pa naj kdo reče, da nisem nacionalistuser posted image


Jaz sem se iz Ljubljane v Maribor, pa ti tole čisto verjamem. Se tudi sama ne bi hotela več nazaj preselit user posted image user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: slovenija
26.2.2009 12:22:30   
Zanica
user posted image Zakaj se tukaj sploh gre?!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: slovenija
26.2.2009 12:25:31   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

user posted image Zakaj se tukaj sploh gre?!


Da se pride v Jameriko.user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: slovenija
26.2.2009 12:31:38   
Zanica
Moje mnenje iz DRUGE roke- NE HODIT V AMERIKO!!!!

Mož je živel 2 leti v USA- v Pittsburghu. Delal je pa kot varnostnik. Tukaj ima svoje podjetje.

Kar se tiče zdravstvenega zavarovanja poglej film od Michaela Moorea SICKO. Bolj resnično ne more biti-mož je potrdil.

Kar se tiče zaposlitve-seveda jo lahko najdeš. V Mekdonaldsu.

V Ameriki nisi varen. Don't go there. Raje pejt v Anglijo ali nekje druge, vsaj v Evropi ostani....

Res je, če nisi doktor znanosti, nimaš kaj iskat. Si pač še eden povprečnež.



(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: slovenija
26.2.2009 13:35:06   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

Da ne dolgovezim, smilijo se mi ljudje ki govorijo da gredo v svet iskat srečo, ker če je niso našli tukaj, je tudi drugje ne bodo...ker imajo tam še manjše možnosti.....tukaj izuzamem...podjetnike in druge ki gredo zaradi posla....samo čisto tako , iz nič v tujini v teh časih je zelo težko začeti.....kaj šele nekaj doseči...
Če bi se že kam selila , bi se samo v kakšno evropsko državo, in to po mojih izkušnjah priporočam tudi bodočim izseljencem.
lp.



tukaj se strinjam s tabo. niso več povojni časi, ko si šel s trebuhom za kruhom.da bi v tujini uspel, moraš biti prekleto dober in sposoben, sploh v današnjem času. it v USA brez izobrazbe, denarja in družino je larifari- to je vsakemu jasno!
meni osebno je tukaj v slo dobro, ne morem pa reči, da si želim tukaj umreti. absolutno pa ne verjamem, da ga ni na svetu bolje kot tukaj-taka izjava je malo smešna. recimo karierno tukaj ni neki raj,točno veš kje ti je limit-žalostno, ampak resnično.
glede fakultet se tudi ne strinjam, so v tujini dosti bolj kvalitetne (vsaj za svojo izobrazbo lahko tako trdim).pravo znanje sem dobila šele zunaj.
vsi vidite v evropi ne vem kaj- meni se zdi katastrofalna-govoriš o svoji državi, zdaj ko smo v evropi,nam zakone diktirajo drugi, podrejeni smo evropi. recimo hrvaški se bo naredila usluga, da ne gre v EU, samo politika bo itak vse spet zaj....

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




sveče
Lelly28 RR

ali namesto klasičnih sveč zaradi varovanja okolja na grobove odneset_e lesene sveče, doma porisane kamne in podobno?

da (18%)

ne (53%)

ne, bom pa to spremenil/a v prihodnje (29%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!