|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 16:04:21   
barika
Eh, naš je tak, da ko vidi nahrbnik ali sling kr skakat začneuser posted image . Zdej pa čakamo na lepo vreme za Kunigundo ali Celjsko.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 16:10:37   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Eh, naš je tak, da ko vidi nahrbnik ali sling kr skakat začneuser posted image . Zdej pa čakamo na lepo vreme za Kunigundo ali Celjsko.


hehe, fajn, da je navdušen! user posted image user posted image Upam, da bo naša tud, ko bo tako daleč.

Na Celjski in Grmadi pa je glih danes moj bil in pravi, da vreme očitno sploh ni ovira, je ful folka gor hodilo. No, če greš z otroki, je res boljš počakat lepše vreme. Pred tedni, ko sma šla pa skupaj gor, je blo tud tak čudno vreme, pa vseeno kar dost ljudi. Ej, ne vem al se sam meni zdi, al se zadnje čase ful veliko ljudi spravi hodit po bližnjih hribih? Ne glede na vremenske razmere. Kar je seveda pohvalno. user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 16:11:22   
Bethany
Jah, nič. Naša dva spita, se jima grem pridružit. user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 16:13:45   
barika
Lani je bilo na CEljski vsak vikend veliko gužve. Marsikdo gre gor, da si malo možgane prezračiuser posted image , še boljše je pa iti gor na nedeljsko kosilouser posted image

bom vidla, kok bom jaz letos hodila s trebuhom gor, no vsaj ene 5x bi rada šla, sem pa predlani v 7. mesecu nosečnosti  prehodila celo Roglo, meni je fuuul pasalo, nič bolelo, kot da ne bi bila noseča, ljudje so me pa samo čudno gledali.user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 16:14:04   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Jah, nič. Naša dva spita, se jima grem pridružit. user posted image user posted image


lahko nočuser posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 16:32:47   
martka
user posted image   jaz pa sem tega nagledala

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 16:36:03   
martka
je pa Salewa

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 16:36:08   
barika
Martka, baje ga ni čez Deuter in še enega (ne spomnim se imena), je pa en naredil študijo o teh nahrbtnikih, in baje ravno pri teh dveh ne boli hrbtenica ob daljši nošnji otroka.

se pa uporabljajo do 22 kg.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 16:36:35   
barika
sem se spomnala .. vaude (nekaj takega).

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 17:19:32   
Lolita23
Nahrbtik ali kengurujček malo mi je le težko dat toliko denarja za nahrbtnik, vendra pa ja mi smo kar popotnik, jaz bi rada še enkrat šla čez Pohorje, pa še par hribov moram osvojit. Me pa zanima, kateri kengurujčki so v redu, kake izkušnje imate z njimi????




_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 18:16:52   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Nahrbtik ali kengurujček malo mi je le težko dat toliko denarja za nahrbtnik, vendra pa ja mi smo kar popotnik, jaz bi rada še enkrat šla čez Pohorje, pa še par hribov moram osvojit. Me pa zanima, kateri kengurujčki so v redu, kake izkušnje imate z njimi????





kengurujčki za otroke sploh niso priporočljivi. jaz ko vidim v kakšni trgovini mamico, ki takle otroka nosi, se mi otrok kr zasmili. vse visi roke, noge, pa telo v pokončnem položaju (govorim za otroke do 3-4 mesecev starosti), verjwtno ni glih najboljš za hrbtenicouser posted image

vsak pa naj naredi po svoje ..

< Sporočilo je popravil barika -- 22.2.2009 18:17:19 >

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 20:46:53   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Dan dekleta!

Evo še mene malo na raport!

Najprej imam eno vprašanje!

Ali je imela katera močne krče v spodnjem delu trebuha...to so tako močne bolečine da ko hodiš ali vstaneš tako zaboli da te kar skupaj potegne in ne moreš ne naprej ne nazaj... Pa trebuh me tudi zaboli če se z njim dotaknem česa...naprimer...prejle sem prala posodo in sem se s trebuhom dotaknila elementa in me je full zabolelo... Te bolečine so v predelu jajčnikov in mehurja....
Jaz sem prej imela špikanja in majnše bolečine in vem da to prihaja zaradi rasti maternice... Ampak takih bolečin ki jih imam zadnje tri dni pa nisem imela... Redno grem tudi na blato tako da vetrovi odpadejo...
Razmišljala sem da grem zdravniku ampak se mi zdi bedasto zganjat paniko če je to nekaj normalnega...



rajši pokliči in vprašaj zdravnika, ponavadi so značilne manjše bolečine in špikanje v spodnjem predelu trbuha zaradi širjenja maternice, o takšni bolečini kot si jo pa ti opisala prav na dotik pa še nisem slišala, lahko da je pri tebi še bolj izrazito, sam sej veš kako pravijo boljše vprašat kot pa se sekirat brezveze, mislim da na forumu nismo dovolj pametne za odgovor..... žaluser posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 20:49:07   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: barika

mi ne, moj pa ful (jaz ga ne nosim, ker sem prešvoh), se pa nahrbtnik lepo naštima po telesu človeka, in moj ki ima kar probleme s križem in hrbtenico, pravi,da ga lahko nosi ure in ure (enkrat skoraj 5 ur, s pol urnim premorom).
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




Zgleda super stvar, pa še mali ful uživa.
Drgač pa mi je tvoj partner ful znan pa ne vem od kod.... a je mogoč hodu na drugo osnovno v C razred, mislim da bi lahk tja pasal?!user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 20:56:18   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a

IZVIRNO SPOROČILO: barika

mi ne, moj pa ful (jaz ga ne nosim, ker sem prešvoh), se pa nahrbtnik lepo naštima po telesu človeka, in moj ki ima kar probleme s križem in hrbtenico, pravi,da ga lahko nosi ure in ure (enkrat skoraj 5 ur, s pol urnim premorom).
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




Zgleda super stvar, pa še mali ful uživa.
Drgač pa mi je tvoj partner ful znan pa ne vem od kod.... a je mogoč hodu na drugo osnovno v C razred, mislim da bi lahk tja pasal?!user posted image


Ja, hodil je v C razred in zdejle mam na jeziku kako mu je ime in kako se piše, pa se ne morem spomnit. Vem da se menda piše neki na S... Pa tam iz sosednjega bloka je bliz mene. Ja, je naš sosošolec.

Zdej mamo vse pokrite v paralelki. Mi2 z betty80 sma A, majčika ti si B, on pa iz C, heh...

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 21:22:11   
katja_p
Študija o nahrbtnikih: js jo mam na kompu v pdf obliki

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 21:26:12   
katja_p
Tole je pa link:
http://tehnicnastran.googlepages.com/Nahrbtnikizanosenjeotrok.pdf

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 21:54:38   
barika
DAli imaš ZSuser posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
22.2.2009 22:15:33   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Tole je pa link:
http://tehnicnastran.googlepages.com/Nahrbtnikizanosenjeotrok.pdf


od tega gospoda sma midva kupila nahrbtnik .. res zaupanja vreden človekuser posted image user posted image  (pa še malo ceneje je prišel nahrbtnik kot v trgovini)

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
23.2.2009 7:13:20   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a


rajši pokliči in vprašaj zdravnika, ponavadi so značilne manjše bolečine in špikanje v spodnjem predelu trbuha zaradi širjenja maternice, o takšni bolečini kot si jo pa ti opisala prav na dotik pa še nisem slišala, lahko da je pri tebi še bolj izrazito, sam sej veš kako pravijo boljše vprašat kot pa se sekirat brezveze, mislim da na forumu nismo dovolj pametne za odgovor..... žaluser posted image


Hvala Majčika, danes je že bolje... kako so tvoje pupike...je Tija kaj bolje, ji je padla temperatura...
Ko boš imela kaj časa za čvek pokliči ali piši...
Lepo bodi!!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
23.2.2009 9:44:36   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Tole je pa link:
http://tehnicnastran.googlepages.com/Nahrbtnikizanosenjeotrok.pdf


od tega gospoda sma midva kupila nahrbtnik .. res zaupanja vreden človekuser posted image user posted image  (pa še malo ceneje je prišel nahrbtnik kot v trgovini)


Mi tud mislimo od tega ga kupit, razn če dobi Bethany še kako boljšo ponudbo.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
23.2.2009 9:47:00   
katja_p
Juuuttttrrrooo!!

Naša user posted image  še kr spi. Zjutraj sma jedle ob 5.30, zdej pa aja. Pred kako urco je začela neki godrnjat, sm ji dala dudo nazaj in je v šusu zaspala. jo bom kr pustila, da se naaja.

Zadnje dni ful spi pa se pol kr mal ustrašim, da je kaj narobe z njo, da se mi ne naredi tako kot martki. Zjutraj sem ji še nos ščistila, ker je zlo težk dihala in je kr kašljat začela zraven. Ampak niamam pa občutka, da bi bla kaj bolna.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
23.2.2009 9:53:52   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: martka


user posted image   ta ima glasbo in zunanji rob se v ograjo dvigne



Men se tale dopade - kje pa ga imajo? Se je meni tudi nekaj takega zgodilo, kot tebi!! Jebela cesta, da ne posojam več stvari!




_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
23.2.2009 10:10:44   
Bethany
Jutrooo, tak je blo fajn spat, pa me telefon zbudi, pa še neka neznana številka... user posted image user posted image Bemti!! user posted image

Katja, kdaj grema spet v mesto, probat srečo na CSD? Vreme zgleda kr stabilno, je bila slabša napoved.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
23.2.2009 10:26:40   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

IZVIRNO SPOROČILO: martka


user posted image   ta ima glasbo in zunanji rob se v ograjo dvigne



Men se tale dopade - kje pa ga imajo? Se je meni tudi nekaj takega zgodilo, kot tebi!! Jebela cesta, da ne posojam več stvari!





Men je tud tale všeč. sploh če lahk ograjco narediš, je fajn! Naša se že tak premetava, da se mi je zadnjič znašla sredi sobe na parketu, položla sem jo pa pod takšen igralni center, sam nima ograjce.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
23.2.2009 10:48:35   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

IZVIRNO SPOROČILO: martka


user posted image   ta ima glasbo in zunanji rob se v ograjo dvigne



Men se tale dopade - kje pa ga imajo? Se je meni tudi nekaj takega zgodilo, kot tebi!! Jebela cesta, da ne posojam več stvari!





Izmed obeh, ki si jih dala na izbiro, se tud men tale bolj dopade.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Baby taxi


Ali bi uporabljali storitve taxija, ki bi imel tudi otroški sedež?

Pogosto (16%)

Včasih (46%)

Nikoli (37%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!