|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 19:39:20   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: zorica


Punce mene pa je danes zjutraj ob treh prebudila takšna močna bolečina.Sem prišla komaj do wc-ja tako me je dol tiščalo in spodaj bolelo.Bolečina je ostala konstantna, le vsake toliko se je pojavil močen krč.
Tako sva šla do P v MB da vprašam kaj je, pa čeprav mi je bilo malo noro, saj sem bila na ctg-ju šele včeraj.Sem pričakovala kakšno zvijanje z očimi ipd. pa so bili vsi ful prijazni in me z nasmehom vprašali ali je to moj prvi.Sem rekla da ja in da nimam pojma kaj bi naj bilo.
Sem šla spet na ctg ki kakšnih večjih presenečenj ni pokazal.Imela sem celo pregled in UZ in zaključek, da je otrok že zelo nizko, da pa sem še zaprta in da se otrok intenzivno pripravlja, da pride na svet.Da pa še to niso tisti ta pravi popadki.Če dobim čez vikend popadke na 5min naj pridem nazaj, drugače pa mam v ponedeljek spet kontrolo.
No pri meni je stanje nespremenjeno.Bolečina ob hoji, sedenju, vstajanju je prisotna in vsake toliko ful močen krč.
Do P pa mam jaz tudi 40minut, ampak so mi zagotovili, da bom uspela  lepo v miru priti, tudi ko bodo popadki redni, naj le voziva previdno.Malo pospešiti bi morala edino če bi mi voda odtekla.


pa se je začelo tud pri tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image zdej pa mal na uro glej sej bo hitro upam da se kmal začnejo tapravi da ne boš predolgo čakala.....in da ne boš preveč utrujena

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 19:40:59   
Katjusa
mihailo o florjanu nimam kej povedat k nč kej takaga ni zdej reku al pa ušpiču kuj k bo vam povemuser posted image user posted image user posted image user posted image je pa res da je zdej veliko pr babiki (si je pogruntal da lahko dol več kej špiči k tle in gre vsak dan raje doluser posted image user posted image user posted image )

SREČNO PUNCA IN SEJ VEŠ KORAJŽA VELJAuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 19:41:34   
brkn83
no js pa zdej ful pridno vse pokomentiram, potem pa ko dam pošlji, pa me ven vrže internet. Zdej pa se mi ne da še enkrat vsega brati in pisat.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 19:45:30   
zorica


katjusa stanje mi je že od jutra isto.Bolečina in občasen krč in bojim se, da bo tako minil tudi vikend user posted image Edino ležim lahko, vse ostalo je preveč.Pa bo že,...

brkn83
to tudi mene najbolj jezi, ko mi noče poslati sporočila in mi ga zbriše.Potem pa obupam



(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 19:50:37   
Katjusa
zorica če te kej potolaži z vsakim takim krčom in z vso to bolečino si bliže temu da objameš svojo štručko.... razveseli se vsakega popadka in ti bo lažjeuser posted image user posted image user posted image user posted image kaj veš kaj ti prinese noč sej veš kaj pravijo noč ima čarobno močuser posted image user posted image user posted image user posted image upam da bo tud tvoja imela

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 19:54:33   
zorica


Katjusa ne bojim se bolečine, ampak si že ful želim držati sineka v naročju.Sem mislia da ga sedaj že bom, pa še vedno čakam pa čakam,...user posted image



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 19:55:58   
Katjusa
sunny vas vse lepo pozdravlja..... v nedeljo pa prihajajo z gajo domovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 19:59:54   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: zorica
Katjusa ne bojim se bolečine, ampak si že ful želim držati sineka v naročju.Sem mislia da ga sedaj že bom, pa še vedno čakam pa čakam,...user posted image

sej bo včeraj si imela rok in glede na to da se danes že toliko dogaja bo sigurno prav kmaluuser posted image user posted image user posted image user posted image , sej vem kako se vleče k prej si misliš da bo mogoče kak teden prej pol pa pride rok pa še kr nič ni..... tvoj sinek se je pač odloču da ti malo lase nakravžlja in da te pusti malo čakat....
mene je moj tolažu (sicer v drugi situaciji k nisem mogla zanost, pa vendar čakanje je čakanje) in mi je vednu reku da se nej ne sekiram in da ker pač morem mal dlje čakat bom pol dobla pač najboljše kar lahko tak da verjetno boš tud ti dobla najboljše kar lahko in za dobro robo je treba mal počakatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tolažba mi gre bolj slabo od rok pa vseeno upam da ti pomagam da ti je vsaj mičkano lažje


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 20.2.2009 20:00:44 >

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 20:02:11   
Katjusa
a pripravlja katera večerjo glede na to da imam bolj monologe..... bi se jst povabla kam na kake palačinkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 20:02:59   
Katjusa
nič sem se odločla grem pečt palačinkeuser posted image user posted image user posted image user posted image če bi katera nej piše na zs ji pošljem naslovuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 20:07:33   
Urša08
ojla

Mi smo dočakali patronažno danes. Kopali se spet nismo, ker popek še ni čist ok, tako da se v torek kopamo. Smo pa v 14 dneh pridobili 550g. user posted image Ima pa še kar mal učke prehlajene, pa tud nosek še ni čist ok ampak gre na boljše - že trkam da se pozdravi.

Mihailo srečno če si že na poti v porodnišnico. Imaš pa podobno izkušnjo kot jaz s temi popadki, hja ob treh zjutraj so se začeli in potem so bili pa na 6 min, pa na 8,9 pa spet 6,...no ob 20 zvečer so pa ratali nekak na 5 - 6 minut in bolj boleči. Želim ti čim lažji porod in da čimprej spoznaš svojgauser posted image .

Zorica saj boš kmalu dobila svoj zakladek v naročje.user posted image

Sedaj grem pa na en čajček pa na kavč.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 20:09:05   
Urša08
katjuša me dražiš s palačinkami user posted image user posted image user posted image bi jih jedla, sem ravno dons mojmu rekla, da jih bo drug teden nareduuser posted image Dober tek

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 20:12:03   
Urša08
Deja kakšenga cukrčka mate doma user posted image

Rebeka ti maš oba otročka doma? In kako je prvi dan biti sam z dvema?



(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 20:53:52   
Čebel@
ola!
no imam minuto časa......Hana že pridno izkorišča atija in se cartata,jaz pa čakam da se zbudi da se previjeva in jeva

no na hiterco:
koker sem napisala sem imela že večer prej izcedek,celo noč dol tiščal,zjutraj je pa moj hotu it v službo pa sem rekla da nej malo počaka ker sem mela še malo krvav izcedek.sem poklicala v p,in je rekla da se nej pridem pokazat.doma sva še jedla,ob sednih sva šla  pa od doma.bila je res neverjetna gužva v ljubljani(še dobro da nisem imela popadkov),pa full je dolgo časa trajal da so me sprejeli na ctg.no ta je zaznal da Hana spi,so me še pregledal in ugotovil da sem 2 cm odprta.g se je odločila da mi da tabletko,sprejel so me na odelek in potem se je začelo čakanje.popadki so bili kar kmalu,najprej res blagi in neredni.moj je prišel ob 15h na obisk,jaz sem mela pa popadke na 6-8 minut(sva jih štopala).g sem povedala na koliko so,me je en star ginekolog pregledal in sem bila odprta 4-5 cm.mene je poslal na klistir in britje,mojga pa na kavo za eno uro.klistir je bil res super(sem komi prišla do wcjauser posted image ),pa dobila sem res že redne in kar hude popadke.poklicala sem mojga da nej kmalu pride nazaj ker se je začelo.ob pol osmih zvečer so me pripeljali v porodno,dali na ctg in babce so me hodile gledat.ena babca je rekla da bom ziher rojevala 7-12 uruser posted image meni je kar slabo ratal da bom mela take popadke še tolk časa.no popadke sem lepo predihavala,maske nisem marala ker me je kar dušila,dva popadka sta bila res ubitačna.no pol me je pa prijelo kakat in je babca pogledala in me dala na bok in rekla da če rabim "kakat" da kar naj.no pa sem pritiskala med popadki,pol so me dali pa na hrbet in rekli da nej potiskam.nisem rabila velikokrat pritisnit,kar naenkrat sem začutla da me je prerezala,pa je bil spet popadek in sem samo čutila kako je Hana zdrsnila iz mene.porod je trajal 2 uri,samo moji popadki in brez sredstev proti bolečinam.lohk rečem da sem si predstavljala da bo huje.no ati je prerezal popkovino,danes je celo priznal da je bil na robu solz,mene so zašili in potem smo se še do pol enih zjutraj cartali v porodni.učeri so jo še zapili.sicer sem misnila da bova ostale v p ker se mi je zdela malo rumena,ampak zgleda da ni bilo tako hudo glede na to da smo doma.joške imam polne in težke,malo me še bolijo(me je zasesala) šivi me pa itak pikajo.

no zdej pa grem ker je tolk ura da bo treba jest in spat......se še kaj tipkamo.....in punce ki še niste rodile:kar pogumno,ker če je meni ratalo brez vsega pa imam nizrg prag bolečine,potem lahko vsaki.......pridne bodite

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 21:08:31   
Pikica5
user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image Vsem novopečenim mamicam čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
 
Malo se vam javlam, da vas malo pozdravim. Mi pridno rastemo in papcamo, Taj ima že 3080g in Maj 3110g.
 
 
Želim vam lep večer in veliko cartanja z vašimi sončki user posted image


_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 21:17:41   
MIHAILO
Zivjo punce sem nazaj iz p...ctg zaznal popadke ampak g pravi,da niso dovolj mocni in redni...g me je pregledal,odprta komaj za en prst in sem doma ,da bom cakala hude popadke ,ki bodo na 5min...zdaj grem spati upam ,da bom lahko...Ursa atebi se je tako zacelo...potem si pa hude dobila???jaz jih bom tudi verjetno upam...

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 21:19:01   
MIHAILO
za koliko prstov pa morem bit odprta da se ze kaj zacne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 21:20:39   
BarbaraGS
joj en dan me ni nic gor, pa zamudim same zanimive stvari :) Smo sli malo naokoli, pa kupili prenosno posteljico v BC (da se malo pohvalim, ker sem res zaljubljena vanjo ze veliko casa... http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=191856 samo svetlo modra barva). Drugace pa nic novega...nekaj net zafrkava, mala pa se uziva v svojem hotelu. Mi gre ze malo na jetra, ko dobim  na dan sigurno 3 klice ce sem ze rodila.

MIHAILO: drzim pestke in upam, da je vse vredu

zorica: sporoci kako in kaj, mogoce pa se je res ze zacelo

Ajvy: nobene spremembe pri nas...zalostno diham z vsemi in upam, da bom kmalu tudi sama lahko pisala o popadkih na rr. Med tem pa prenasam opazke, da zdaj pa sem res ze lubenico pojedla in da sem vsak dan vecja :(.
Kaksno stanovanje iscete? Za najet al za kupit in kje to? Upam, da se cimprej najde kaj ugodnega (povrsno branje najverjetneje ampak nisem zasledila tega dogajanja do sedaj). Aja...hvala za info ;) vcasih bi te kar posestrila hehe za 2 meseca starejso sestro ;)

tanci: hvala za info...pride prav

katjusa: ampak kak sta si res ta dva mala fantica podobna hehe... me prav zanima kako bosta ko bosta starejsa. Ali ju bodo zamenjevali, tako kot so mojega s svojim starejsim bratom ;).

Pa ena je sprasevala ce se da staro vodo videt tudi preko UZ. Ja, take pikice se poznajo, ce je ze slaba.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 21:22:20   
BarbaraGS
mihailo si me prehitela...
jaz sem ze upala, da bo kaj. No, ti se kar spoci dokler se se lahko in drzim pestke!!!!!

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 21:30:52   
tanci29
majchy-user posted image user posted image user posted image lepo da si tako lepo rodila in da ti ni bilo preveč težko...je res ena taka lepa izkušnja a ne...pa fajn da so jo zapili...fajn se cartajte

zorica-tudi tebi se bo kmalu začelo...sej še malo pa bo konec februarja pol so pa že marčevke na vrsti...čeprav vidim da že malce prehitevajo ene

mihailo-joj škoda da si nazaj doma...pa saj zdej pa prav dolgo več ne more trajat...še malo pa boš pestvala

pikica-hej ful dobro da tako lepo napredujete...full sem vesela za vasuser posted image user posted image user posted image

katjuša-o palačinke...sej vem da smo ble takrat še nosečke ampak vseeno mislm da rto še zmeri vela da tista k jih omen jih mora pečt za vse...jest se takoj narišem pri tebi...njamsi...pa evrokrem notr...

ursa-se boste pa drugič kopali ko se popi lepo zaceli...saj se nikamor ne mudi...drugače pa sem jaz doma z dvemi si malo pomešala imena...ja smo se meli kar fajn...še erik je bil čist drugačen in se je prišel cartat...je blo luštno

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 21:52:11   
Katjusa
majchyuser posted image user posted image user posted image user posted image lepa porodna zgodbauser posted image user posted image user posted image

pikica sta pa res že prava korenjakauser posted image user posted image user posted image user posted image kaj pa kaka slikica

tanci mislim da so ble od takratnega dogovora kr nekajkrat omenjene pa še nobene ni pakla ampak ni panike če pridete jih rade volje spečem mazale si jih boste pa same s čimer boste želele.... te dons smo pojedli moj in florjan sta jedla z evrokremom jst mam pa raje z marmelado (evrokrem mi je presladek)user posted image user posted image user posted image user posted image

mihailo pa tok sem upala da te ne bo nazajuser posted image vsaj ne 2v1 še sunny sem poslala da si na poti v Puser posted image user posted image user posted image user posted image le glej da ne pride prej sunny domov ker me bo kregala da ji lažemuser posted image user posted image user posted image

barbarauser posted image user posted image user posted image za prenosno posteljo a to boste uporabljali za občasno al za skos?
ja mene tud ful zanima če si bosta kasneje tud podobna no sej bomo vidluser posted image user posted image user posted image user posted image najbolj sem se bala da si nebi bla nič podobna k tle eni sosedi imajo 2 fanta in če jih daš skupi bi sploh ne porajtu da sta brata totalno drugačna.... sicer pa naša 2 ne morete bit fejst različna k sma si mi2 z mojim tud mal podobna so naju že spraševali če sma brat in sestrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image če druga ne vsaj blond ni noben tak da pričakujemo da bosta otroka imela oba temne laseuser posted image user posted image user posted image

Učke punce a se vašim dojenčkom tud ful hitro spreminja barva oči? naš je dal že skoraj vse barve čezuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 22:06:45   
SALT
user posted image Dober večeruser posted image
Sem se naspala,sem spala da sem se kr slinlauser posted image .
Je rekla danes ginekologinja, da če je vse v redu pustijo do 14 dni čez rokuser posted image mi manjka še 9dniuser posted image enkrat bo...

Katjuša-mmmmm palačinke,njamsi..dobra ideja za kosilo jutri in zelenjavna juhcauser posted image Ja Florjan in Benjamin sta si res nenormalno podobnauser posted image lepotcauser posted image .

Mihailo-user posted image vsak čas bo tisti tapraviuser posted image jojjjjj..kok dobr.

Barbara-Take posteljice pa še nisem videlauser posted image deluje praktično.

Majchy-Tolk si me potolažla s tole tvojo porodno zgodbo,si hočem predstavljat svojo pa ne greuser posted image user posted image user posted image Želim vam lepe trenutke...Hana pa je že atijeva ljubljenkauser posted image

Zorica-Te popolnoma razumemuser posted image sj pridemo tudi me na vrsto.

Ajvy-Nisem še sprobala tega krompirčka,ja liči na čipsuser posted image ko bom preverila poročam.

Deja-Imate družinsko zapuščinouser posted image Malček je pauser posted image

Tančy-In kako je uspel dan "same babike doma"user posted image ?

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 22:08:39   
SALT
Katjuša-A veš da to so tudi naju spraševali,ena starejša gospa je celo rekla sta k bratauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 22:12:38   
SALT
Tanči-Joj se OPRAVIČUJEM,sem zamešala,ti imaš vendar Erika...Torej kako je uspel "sami doma"?

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Februarčice 2009 - 7.del
20.2.2009 22:13:11   
kayica24
Halo pupike....

Malo da se javim...In povem,da še nimam popadkov...user posted image

Danes sem šla na 1urni in pol sprehod,pa upam da bo kaj pomagalo...

Mihailo...Jaz sem prepričana da boš danes ponoči oz. najkasneje jutri šla po svojega user posted image ...

Kako ste kaj ostale???


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?