|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Reklame
16.2.2009 13:12:11   
Kontrakarambolšrauf
Meni so se samo zaradi te Pečjakove reklame nagraužali bureki, ker se mi zdi da jih ta gnus tip osebno peče in nebi ničesar jedla česar se on dotakne. Se mi zdi da mu iz tistega kotička ost gor slina kaplja.....

Tista zobna pasta je gnus od gnusa.


Tale za pripenjanje pasu mi pa gre v tako meri na jetra tisto piskanje, da sem se že tudi na TV zadrla naj se že končno enkrat pripnejo, ker mi bo ušesa razgnalo.


Tamali pa ne prenaša tiste reklame, ko se punčka na postelji joče, ker ji je nekdo starše povozil. Vse spusti iz rok in se zagleda v TV in še sam začne jokat, tako da ga moram mirit.
Ok, saj to je nekako point vsega skupaj, samo ne da 1 letnika prestraši.....



_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Reklame
16.2.2009 13:33:58   
Nur
Jaz pa kdaj ujamem radijsko reklamo za Pujsbutik na Veseljaku - pa moram priznat da ne zakapiram kaj želijo sporočit user posted image  (nekaj v smislu: če želiš biti najgrši med najgršimi pojdi v Pujsbutik....saj sem rekla...kar nekaj)

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Reklame
16.2.2009 14:10:30   
puncica
men je pa ful grozna una reklama ko una punčka joče in jo sploh ne gledam več, sem jo samo 2×, vedno prestavim, ker mi gre pol še kake 2 dni po glavi user posted image

Bedasta mi je bla pa totalno una reklama za nokijo ko sta kot slušalke dvoje ust in se dereta en drugemu, mater tolk ko me je pa ta živcirala me pa ni nobena.
So mi pa luštni uni prodajalci v mercatorjevi prodajalni, pa na živce mi gre una krava stuša user posted image pa zakon mi je bla ena reklama ko sem jo dobla po mailu ko so dojenčki bli kao v službi, pa v plenice oblečeni in je bla una muska dont worry be happy, pa je malčku šlo VSE narobe, pa je on še vedno bil z nasmeškom na obrazu.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Reklame
16.2.2009 14:21:59   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

men je pa ful grozna una reklama ko una punčka joče in jo sploh ne gledam več, sem jo samo 2×, vedno prestavim, ker mi gre pol še kake 2 dni po glavi user posted image



Ta reklama pa pomojem dosega svoj namen. Meni se tista punčka v dno srca zasmili,..

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Reklame
16.2.2009 14:26:27   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

men je pa ful grozna una reklama ko una punčka joče in jo sploh ne gledam več, sem jo samo 2×, vedno prestavim, ker mi gre pol še kake 2 dni po glavi user posted image



Ta reklama pa pomojem dosega svoj namen. Meni se tista punčka v dno srca zasmili,..



in ta je, men je reklama bedasta, ker tisti ki so prej pijani vozl po moje tud zdej zarad te reklame ne bodo, ker ko si zadet se na nobeno reklamo ne spomneš več, tisti ki pa smo VEDNO trezni za volanom in se nam pa punčka totalno smili pa itak nismo ciljna publika.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Reklame
16.2.2009 15:17:40   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: puncica


in ta je, men je reklama bedasta, ker tisti ki so prej pijani vozl po moje tud zdej zarad te reklame ne bodo, ker ko si zadet se na nobeno reklamo ne spomneš več,



ja, sej to imaš pa prav,  pijanci itak samo za šankom visijo in TV sploh gledajo ne, ker dvojno vidijo...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Reklame
16.2.2009 15:22:38   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

IZVIRNO SPOROČILO: Sonnja

meni je najbolj butasta ona za pralni prašek duel, ko foter kao pride domov žena neki čebla v telefon ozad se pa kao neki smejijo, totalno brez smisla vse skupaj.


meni gre na bruhanje ko vidim, tole reklamo user posted image user posted image user posted image



še nikoli vidla .. mogoče premalo gledam Tv, tale od Pečjaka je za bruhatuser posted image , ona z zobi me ne gane, tudi e so jo olepšali ...meni je celo realnauser posted image
Najboljša mi je pa za "đonsons in đonsons", ko je on mali taaaaak simpatičn, ko mu ati in mami konstantno jemljeta šampon. Pa ne kupujem tega šampona spljoh.user posted image

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Reklame
16.2.2009 15:25:31   
barika
ono punčko tud jaz vedno prestavim .. no program, ker je malo prevečuser posted image
drugače pa vse reklame za Milko in one od transporta so mi bile kul, ogabne so še pa od mkdonaldsa, ko se tipi bašejo, ženske pa gledajo ...kr neki, a sploh kdo hodi v mc` donalds??user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Reklame
16.2.2009 15:44:19   
Nur
IZVIRNO SPOROČILO: barika

a sploh kdo hodi v mc` donalds??user posted image


Jaz sem bila danes...moram priznati, da je po dolgem času kar pasal user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Reklame
16.2.2009 15:53:53   
mišk
Men pa tista reklama za zobno pasto zažge. Je taka čist realna. Fajne so mi tudi od Pampersa in od Milke.
Na živce mi grejo za vse pralne praške, maskare ipd. Ali pa ta za Lekadol mi gre ful na živce.  Pa od McDonaldsa so mi tud bedne, ampak samo zarad tega, ker se v njih vedno samo tipi nažirajo, ženske pa gledajo kot bi ble mal blesave!user posted image  Kaj nam hočejo sporočit? Kao, McDonalds je za tipe, babe pa morjo solato žret...user posted image

Dobre so mi tudi te, v katerih Ministrstvo za promet opozarja na hitrost, pripet pas ipd. Te resnično dosežejo svoj namen.

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Reklame
16.2.2009 17:41:10   
Anonimen
Ali , če poznate kakšno reklamo , ki res vžge?


Meni je sedla "Ne skaci v vodo, ce nisi preprican o njeni globini".
In seveda Meganove ritke.

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Reklame
16.2.2009 18:37:23   
čipka
Tisti moški od reklame za pečjakov burek je znan Sarajevski znani igralec. Če ste gledale, je igral v filmu "hajde da se volimo 2" -igrala je Lepa Brena in sladki greh-ta dotični je pa igral "čakija",-dvornega norčka, ki je isto take face delal, pa še kuhal je zraven. Zanima me predvsem kaj dela on v slovenski reklami? Pa nimam nič proti njem ali proti reklami, sam sem prvič prav debelo pogledala, ko sem videla to reklamo.

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Reklame
16.2.2009 18:44:06   
hrchy
za kaj se pa gre v tej pecjakovi reklami?

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Reklame
16.2.2009 18:44:43   
alička
Še ena mega zoprna reklama (mislim da se ne vrti še prav dolgo): Špelca iz atomik harmoik k dela reklamo za čokolado Dorina user posted image , kičasto da glava boli.

Dobra... user posted image ... ta hip mi nič ne pade na pamet. Simpatična mi je npr. za Luno.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Reklame
16.2.2009 18:58:06   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Pri reklamah se niti ne gre tolk za to da so všečne ljudem, bl za to da si jih zapomnijo. Čeprav zarad tega k so ogabneuser posted image .
Men je ogabna una z zobom, pa za coca colo zero mi je tud za kozlat.



Točno to.

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Reklame
16.2.2009 19:16:05   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: alička

Še ena mega zoprna reklama (mislim da se ne vrti še prav dolgo): Špelca iz atomik harmoik k dela reklamo za čokolado Dorina user posted image , kičasto da glava boli.



Evo, ta je pa res bedna do konca. Špelca se pa napravlja zraven kot da ji bo vsak čas prišlo...

Dobra mi je ona reklama za Kinder pingvin, ko mala pingvinčka zamotita mamo pingvin, da si lahko iz hladilnika vzameta čokolado, potem pa pride še ata pingvin domov. Moj mali pa itak začne kar cvilit od navdušenja, ko jo vidi.

Ona reklama s krvavečini zobmi me ne gane, pravzaprav sem imela podobne probleme sama in zobna pasta res pomaga pri krvavečih dlesnih.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Reklame
16.2.2009 19:30:35   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

Tisti moški od reklame za pečjakov burek je znan Sarajevski znani igralec. Če ste gledale, je igral v filmu "hajde da se volimo 2" -igrala je Lepa Brena in sladki greh-ta dotični je pa igral "čakija",-dvornega norčka, ki je isto take face delal, pa še kuhal je zraven. Zanima me predvsem kaj dela on v slovenski reklami? Pa nimam nič proti njem ali proti reklami, sam sem prvič prav debelo pogledala, ko sem videla to reklamo.


Ja igra kao njega,sam ni to on.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Reklame
16.2.2009 19:42:42   
Sibil_
Meni so pa živce pili tisti škrati s smrdi smrdi - reklama za neko dišavo al kaj že za greznice - fuj, mi ne bi na misel prišloi jo kupit, kako anti reklama....user posted image

Zdaj pa sploh ne gledam več TV in priznam, da v tej temi omenjenih reklam sploh ne poznam...user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Reklame
16.2.2009 19:49:55   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča



Dobra mi je ona reklama za Kinder pingvin, ko mala pingvinčka zamotita mamo pingvin, da si lahko iz hladilnika vzameta čokolado, potem pa pride še ata pingvin domov. Moj mali pa itak začne kar cvilit od navdušenja, ko jo vidi.



user posted image user posted image

pa če se spomnite fuuul let nazaj reklamo za Petrol ...Peter pa Petra pravkar poročena potujeta po prašni poti, potem pa pok, prijetno potovanje, postane problem ..Petroluser posted image user posted image user posted image  nekaj takega no....user posted image

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Reklame
16.2.2009 19:51:20   
Anonimen
Burn... intense energy drink, al kva že. Obupna, nagravžna reklama. Že dolgo se ne spomnim kakšne tako zgrešene.

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Reklame
16.2.2009 20:32:42   
bamoocham
Men je pa dobra reklama za Rikolo (bonbone)..ko oni bajsijiuser posted image sedijo, pol pa pride on suhec, pa potegne enega za brisačo in reče KDO TOČNO (je izdelal bonbone)..

Luna  mi je šla ful na živce za začetku, zdj sem se je navadila že.

Aja, pa une nove reklame za vitaminske napitke za ŠPAR, ko se sadje/zelenjava pogovarjajo..kr  neki no.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Reklame
16.2.2009 21:01:33   
Pija76
A pa ste porajtale kolk je zadnje čase reklam za moško kozmetiko user posted image ?

Drugač men so za Luno full simpatične!

< Sporočilo je popravil Pija76 -- 16.2.2009 21:03:08 >

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Reklame
16.2.2009 21:20:29   
Jelcy
Meni pa je vsec "VRATIA SE ŠIME, DI JE BIA..." user posted image ...pa tista od Spara od S-budget...IN OSTALA BOM DEBELA ...OUUUU JEEEuser posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Reklame
16.2.2009 21:21:22   
valči
Všeč so mi:
-Ricola
-Milka
-Lekadol
-morda Luna

Ne maram:
-one za zobno pasto
-za praške-sploh ta zadnja sedaj,ko dedca pošle po vse vonje,tisti ribič je mož
-za mobitele
-za avte-en nič kaj simpatični možki vozi mimo ovir,taki bradati,nič seksiuser posted image
-tista deklica,ki joka,pa mi je prežalostna,me zmrazi,preklopim takoj.Me otroka enkrat vprašata,zakaj punčka tako joče.Mi je bilo tako težko razlagat,ko sta hotela vedet vse-Zakaj umrla,zakaj nesreča,kdo ima sedaj punčko,je žalostnauser posted image user posted image Kruto.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Reklame
16.2.2009 23:18:02   
Pandica
Moja malčica pa čisto ponori, ko vidi reklamo za Kinder Pingui čokoladico, ko so ona familija pingvinov in mala dva pojeta...
Ta reklama je še res meni tako luškana in, ko ji zapojem to pesmico kr začne plesat vedno user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti do 20 eur (15%)

DA, vendar do 10 eur, ker ne zaupam internetni trgovini (5%)

DA, v vrednodti do 30 eur s pistnino vred (10%)

NE, rajsi kupujem v trgovini (5%)

NE, ker ne vem kaj dobi za darilo (30%)

NE, ne kupujem daril preko interneta (35%)


Število vseh glasov: 20

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!