|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Reklame
16.2.2009 11:03:29   
higuys
Itak, da težko najdem kakšno všečno. Tako, da bi me prepričala v nakup pa itak še nisem videla. Ampak to kar zdaj vrtijo za burek pekarne "Pečjak" pa je za bruhat. Dejansko vsakič obrnem, ko jo vidim. Sram me je za snovalce te reklame in za tistega peka...mislim, svašta ej
. Pa dobro, vsak ima svoj okus - pa me zanima , če je kateri všeč ta reklama? Ali , če poznate kakšno reklamo , ki res vžge?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Reklame
16.2.2009 11:13:41   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Itak, da težko najdem kakšno všečno. Tako, da bi me prepričala v nakup pa itak še nisem videla. Ampak to kar zdaj vrtijo za burek pekarne "Pečjak" pa je za bruhat. Dejansko vsakič obrnem, ko jo vidim. Sram me je za snovalce te reklame in za tistega peka...mislim, svašta ej
. Pa dobro, vsak ima svoj okus - pa me zanima , če je kateri všeč ta reklama? Ali , če poznate kakšno reklamo , ki res vžge?


se strinjam. Totalno neokusna reklama za okusne dobrote pekarne Pečjak. Edina še bolj nagravžna mi je bila tisti krvavi pljunek za neko zobno pasto, ki so jo zdaj malo "olepšali"

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Reklame
16.2.2009 11:17:01   
maca m
Te reklame še nisem vidla, mi gre pa ena pošteno na živce, prav na bruhanje mi gre. Se mi zdi, da je za zobno pasto.......nekdo si umiva zobe in pluva ven kri, na koncu pa plune ven še zob.
Za kozlatuser posted image user posted image user posted image . Kdo se tega spomneuser posted image

Edina reklama, ki se je zdaj spomnem je za čokoladke Mercy. Čeprav si je vseeno ne grem nikoli kupit.


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Reklame
16.2.2009 11:17:34   
nynna
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor



še bolj nagravžna mi je bila tisti krvavi pljunek za neko zobno pasto, ki so jo zdaj malo "olepšali"


Men je ful všeč reklama za Luno pralne praške pa mila. Se je ne naveličam. Pa če gledaš ostale reklame za te prozvode je ta res izven kategorije.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Reklame
16.2.2009 11:20:54   
Mišni
Ja, Luna so luštne, une za Pečjaov burek pa nepoznam.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Reklame
16.2.2009 11:22:30   
Anonimen
Pri reklamah se niti ne gre tolk za to da so všečne ljudem, bl za to da si jih zapomnijo. Čeprav zarad tega k so ogabneuser posted image .
Men je ogabna una z zobom, pa za coca colo zero mi je tud za kozlat.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
16.2.2009 11:23:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Reklame
16.2.2009 11:27:11   
TomTaylor
Aja pa una reklama za Lekadol +C mi je simpatično smešna, ko en mlad tipček unmu ta prehlajenemu zapleše in zapoje: Prijazen do želodca, prijazen do srca, vitamina C veeeelikoooo imaaaaa. Un ta prehlajen ga pa butasto gleda. Ta mi je pa res na en tak čuden način simpatična reklama, čeprav bi pa tut brez reklame kupovala Lekadol user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Reklame
16.2.2009 11:30:06   
maca m
Pa simpatične so mi reklame od Pampersk, ker so vedno tako lušni otročki.

_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Reklame
16.2.2009 11:34:57   
Sonnja
meni je najbolj butasta ona za pralni prašek duel, ko foter kao pride domov žena neki čebla v telefon ozad se pa kao neki smejijo, totalno brez smisla vse skupaj.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Reklame
16.2.2009 11:44:47   
BUŠICA
najbolj lažnive reklame so za kozmetiko-izvlečki biserov, diamantov in bla bla bla in mlajše, zategnjene in aaaaaaa...čistila, vložki-aloe vera, bombaž in cel dan si happy....pa maskare!!! 200%, 400% volumen...pa kmalu bomo ženske kot volkodlaki s takimi trepalnicami....
reklame nas bombardirajo, kot da smo vsi norci...no eni so...
obstajajo pa res lušne reklame, samo se sedaj nobene ne spomnim.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Reklame
16.2.2009 11:52:20   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

najbolj lažnive reklame so za kozmetiko-izvlečki biserov, diamantov in bla bla bla


ja, pa z izvlečki kašmirja in nanopreciznostjo...Joj..meni je to tudi debilno

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Reklame
16.2.2009 11:54:58   
Felicity
Obupna reklama mi je tista od Duela, ko žena kliče Borisa ... user posted image
In še mnogo drugih.

Tista s zobmi in krvjo  pa je verjetno dosegla želeni učinek. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Reklame
16.2.2009 11:55:59   
Felicity
A ja, pa še to moram dodat, verjetno bom kupila burek iz pečjakove pekarne. user posted image
Zaradi bureka, ne reklame. user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Reklame
16.2.2009 11:58:44   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Aja pa una reklama za Lekadol +C mi je simpatično smešna, ko en mlad tipček unmu ta prehlajenemu zapleše in zapoje: Prijazen do želodca, prijazen do srca, vitamina C veeeelikoooo imaaaaa. Un ta prehlajen ga pa butasto gleda. Ta mi je pa res na en tak čuden način simpatična reklama, čeprav bi pa tut brez reklame kupovala Lekadol user posted image


Meni je pa ta tako udurna, da me kar želodec dobi. pa še nagrado je dobila!!!!!

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Reklame
16.2.2009 12:00:27   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Meni je pa ta tako udurna, da me kar želodec dobi. pa še nagrado je dobila!!!!!


To je pa čudno, ker je "prijazen do želodca" user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Reklame
16.2.2009 12:02:28   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Meni je pa ta tako udurna, da me kar želodec dobi. pa še nagrado je dobila!!!!!


To je pa čudno, ker je "prijazen do želodca" user posted image user posted image



user posted image , je pa tudi meni ta "želodčnoboleča"

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
16.2.2009 12:05:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Reklame
16.2.2009 12:09:34   
BUŠICA
še ena debilna: juha iz vrečke- reklama pa- samo naravne sestavine in vse sveže...iz vrečke pa ptički in metuljčki....mislim...
ali pa pripni svoje življenje- piska... oni pa gledajo vse drugo...potem jim kapne kaj je to....reklama brez učinka!

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Reklame
16.2.2009 12:10:54   
liliana
Očitno tiste reklame, ki so nam ogabne najbolj "vžgejo".......user posted image

Namen reklame ni, da nam je všeč....ampak da si jo zapomnimo......in zapomnimo si tisto, kar ni povprečno in običajno......in običajno si bolj zapomnimo tisto, kar nam je ogabno, kar nam povzroča negativna čustva.....in to je cilj reklame, da si jo zapomniš.....ker če si je ne zapomniš, pa naj je še tako lepo oblikovana, je oglaševalec brcnil v temo......

Zato pa si zapomnimo reklamo za Duel......pred časom je bila edina taka udarna reklama za pralni prešek tista z Inti Šraj, ko je govorila tisti R......in zapomnimo si tisto reklamo za zobno pasto, kjer nam kažejo krvaveči zob...ne zapomnimo pa si tiste, kjer nam zobozdravnik razlaga kako odlična je določena zobna pasta......

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Reklame
16.2.2009 12:17:59   
higuys
ja, lilaina, zapomnemo že....samo, koliko od nas je kupilo duel zaradi reklame? Ali tisto zobno pasto - evo niti imena ne vem, kaj šele , da bi jo kupila.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Reklame
16.2.2009 12:28:52   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: Sonnja

meni je najbolj butasta ona za pralni prašek duel, ko foter kao pride domov žena neki čebla v telefon ozad se pa kao neki smejijo, totalno brez smisla vse skupaj.


meni gre na bruhanje ko vidim, tole reklamo user posted image user posted image user posted image
mi je pa vredi ona za mobitel, ko reče a si spet gor, stari pa se zadere jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Reklame
16.2.2009 12:29:04   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

ja, lilaina, zapomnemo že....samo, koliko od nas je kupilo duel zaradi reklame? Ali tisto zobno pasto - evo niti imena ne vem, kaj šele , da bi jo kupila.


Koliko od vas pa je kupilo persil ali dash zaradi reklame oz. zgolj zato, da bi zaj...... duel....user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Reklame
16.2.2009 12:43:35   
hrabra miška
Meni je ta od Lekadola ko una ženska cvili prav bljek reklama. Všeč mi je pa za Milko lufle, ko so svizci in je tista živalca privezana na drog. Všeč so mi nasploh vse od milke.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Reklame
16.2.2009 12:58:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Aja pa una reklama za Lekadol +C mi je simpatično smešna, ko en mlad tipček unmu ta prehlajenemu zapleše in zapoje: Prijazen do želodca, prijazen do srca, vitamina C veeeelikoooo imaaaaa. Un ta prehlajen ga pa butasto gleda. Ta mi je pa res na en tak čuden način simpatična reklama, čeprav bi pa tut brez reklame kupovala Lekadol user posted image


Meni je pa ta tako udurna, da me kar želodec dobi. pa še nagrado je dobila!!!!!


Se strinjam.
Uni prehlajen pa ga gleda tako, kot če pred seboj vidi enega, ko se mu je do konca spelalo....od lekandolauser posted image  groza....nagarada za kajuser posted image

Tale z zobno pasto...fuj! Na hrvaški tv vrtijo še nepopravljenouser posted image

Sicer pa so mi večinoma grozne te reklame.....spoloh za pralne praške, mehčalce, kalgone in tovrstne zadeve.....še najboljše so za kakšne avte....pa tudi tile so ga že začeli biksati user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ime za punčko?
kara555

Ime za punčko

Nika (50%)

Klara (50%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!