|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
13.2.2009 14:14:56   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: vilian

Oj!

Spomnila sem se okusnega recepta za Š dan. Slan kuhan krompir s kumino in skleda zelene solate z rdečim radičem (lahko tudi s fižolom). Po želji lahko naredite iz njega potem pire (za mojo starejšo pikico že), lahko pa ga pojeste v kosih. Nama je zelo okusno.
Ali pa kislo zelje s kuhanim krompirjem (brez pečenic ali krvavic). Če ga kaj ostane, pa lahko narediš za večerjo segedinar (mesu dodaš že skuhano zelje in je 1,2,3 gotovo).

Na OH dan pa priporočam špagete s pečenimi paradižniki. Zelo okusno in preprosto za pripravo. Paradižnike narežeš na rezine, daš v pekač, začiniš s soljo in poprom, baziliko, pokapaš z malce olivnega olja in daš v pečico za cca 20 minut na 180. Medtem skuhaš testenine, jih odcediš in dodaš paradižnikom ko so pečeni. Zmešaš, postrežeš s solato in uživaš...

Erin, jaz sem izgubila 2,5 kg, moj dragi pa 3,5. Se ne držim čisto strogo ker sem opazila da moja dojena pupa nima več dobre prebave (več joka in manj kaka).

Čestitam vsem, ki ste bližje cilju in držim pesti vsem nam, ki se moramo še močneje vztrajati.



Hm, verjetno si želela pisati na sosednjo temo.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu vilian)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
13.2.2009 14:18:46   
kepa*
No, lep pozdrav še od mene.
Ravno si kuham kosilo. Zaenkrat se zelo pridno držim, je pa pred vrati spet vikend.
Danes grem spet na čvek. Upam, da bom ostala pri kavici ali dveh.
Svoje kg bom javila kar v nedeljo, ker bom potem do naslednje sobote odsotna. Gremo z družino v toplice. Upam, da se bom tudi med dopustom pridno držala zdravega načina prehranjevanja.

Me je pa včeraj presenetil mail kolegice, s katero smo bili prejšnji vikend na čveku. Mi pravi, da sem se je zdela ful drugačna, da sem shujšala.
Vau, fajn, da že kdo opazi. Moram reči, da me je presenetilo. Da se bo kaj konkretno videlo, bodo namreč morali miniti še meseci.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
14.2.2009 1:14:09   
valči
Da se malo javim,da sporočim,das sem še z vami,samo ta teden je bil grozen,sem bila z srednjo hčero skoz po bolnicah.So ji noht na roki dol potgnili,pol pa kontrole,prevezi in doma je z mano,pa res ni bilo časa javljat.Moje kile trenutno stojijop,sicer na seznamu ni novih,sem javila,da imam 3 kile manj,pa ni vpisano,sama ne znam.Trenutno mirujejo,ker nimam glih nekega strogega reda.Javim pa v ponedeljek novo stanje,če bo novo.user posted image

Pridne bodite,kot ste do sedaj bile,pa,pa.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
14.2.2009 19:03:12   
kepa*
Kakšno mrtvilo tukaj!
No, saj bom kmalu tudi jaz utihnila, ker se za skoraj teden dni poslavljam.

Valči, upam, da ste ok.

Jutri še javim kg, potem pa šibnemo. Upam, da se bom tam tudi vsaj delno pridno držala.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
15.2.2009 7:29:22   
amy26
dobro jutro

zadnja dva dni sem ga malo sračkala tako da sem imela slabo vest in nobene volje za RR
sem pa vseeno vesela, sem šla na tehtnico in je pokazalo še vedno minususer posted image user posted image user posted image
tako da gremo naprej, voljo spet imam

danes imam B dan, kosilo bo pri tašči

kepa lepo se imej na dopustu

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
15.2.2009 7:58:07   
kepa*
Dobro jutro!

Za mano je pa uspešen teden, saj mi je ta teden uspelo skenslat -2,6 kg! Res sem vesela.
Da bi le tako nadaljevala, pa bi bila kar zadovoljna. No, vem, da je tokrat tako velika št. minusa zato, ker sem se ful striktno držala.
No, drugače pa sem zadovoljna tudi z 1 kg minusa na teden. To mi je optimalno.

Kakor koli, v naslednjem tednu pa ne pričakujem posebnega uspeha. Želim si le, da ne bi šlo nič gor. K sreči si sami kuhamo, tako da bo lažje.

No, lepo se imejte in nič grešit, ko me ne bo!user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
15.2.2009 9:32:22   
snorlax
Ojla!

Samo pofočkam se, da sem še tu. Držim se kolikor toliko in vmes malo grešim, tako da pri kilah ni sprememb.

Lep dan vsem! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
15.2.2009 17:25:12   
tropical
Men napište +1 kgsem imela obiske ta mesec teta rdečka. P full mi je šlo za jest in sem grešila.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.2.2009 8:21:00   
Felicity
 
user posted image


         Nick                 kg               želje                 --kg       tehtanje




user posted image    Felicity          68kg              -8kg                  -3,5        16.2.09 
user posted image    tropical          79kg           -15kg                  -3           16.2.09
user posted image    Alfabeta         72kg           -10kg                  -2,5      19.1.09
user posted image    kepa*              xxkg          -25kg                  -9,5        9.2.09
user posted image    TRIŠ               66,5kg         -4kg                    0          16.1.09
user posted image    zvesta           98,2kg         -48kg                 -4,4      19.1.09
user posted image   amy26            61,4kg         -8kg                   -4          10.2.09
user posted image   *Ema*             
XXkg 
          -10kg                -5,5      19.1.09 
user posted image    dubai76           72kg           -12kg                -2,5      26.1.09
user posted image    morrak            66kg            -11kg               -3         19.1.09 
user posted image    luka jan           78kg            -10kg               -1,6      9.2.09
user posted image    Rožica I           XXL              -15kg               -2,6      9.2.09
user posted image    higuys             72                - 10kg              -4          26.1.09
user posted image    valči                63,4             - ?kg                -1,7       27.1.09



user posted image   Bravo!  user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.2.2009 8:31:08   
Felicity
Jutro ...

Tehtnica mi je pokazala 64,5 kg, kar je za 0,4kg več kot v ponedeljek, ampak je vseeno dobro, ker jem 'normalno' hrano, nič več tekoče. user posted image
Sem se pa včeraj zares precej najedla, ker je sestra delala pečene miške  in se nisem nič nazaj držala, sem pa potem izpustila večerjo. Ampak ni bilo hudo.

Recept, če katera želi user posted image
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=333

Pogumno naprej. user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.2.2009 8:37:42   
amy26
dobro jutro

tudi meni je tehtnica pokazala minus 0,5kg, torej skupno -4,5kg
sem pa zadnje dni kar grešila tako da sem zadovoljna da gre teža vseeno počasi dol

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.2.2009 9:45:52   
luka jan
Dobro jutro, kako ste kaj?
Jaz sem sicer mal slabe volje, kajti shujšala nisem ta teden nič, ampak je tud res da nisem bila ne vem kako pridna.user posted image user posted image Bo že boljš.user posted image

Drgač sem se pa odločla, da se bom od sedaj naprej vagala samo enkrat na mesec, ker mi je cilj zgubit eno kilo na mesec. Pol se pa tehtam vsak teden in sem čist jezna ko ne gre nič dol. Če me pa vmes kaj zagrabi tehtanej, vam pa sporočim, sicer pa vsak prvi ponedeljek v mesecu.

Pridne bodite, moram sedaj it delat.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.2.2009 9:55:58   
Tejči
Oj punce, moram vas malo pozdravit. Nisem na dieti, sem pa s 5.1. začela manj jest, predvsem bolj zdravo in rezultat je tu: - 5 kguser posted image Sem pred leti že bila na tej ločevalni dieti, pa mi nikakor več ne diši. Sedaj sem pa res zadovoljna, ker se res ničemur ne odrekam, kosila imam normalna, brez ločevanja itd. Pa po kosilu obvezno pojem kak košček čokoladice, ali pa kos tortice.

Pridno hujšajte še naprej, pa lep pozdravček!user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.2.2009 10:41:18   
Lianna
Ojla. Jaz sem že domauser posted image  Ves čas smo imeli sneg, tako da ni blo glih za sprehajanje. Ampak smo si vseeno veliko ogledaliuser posted image  

Tehtala se bom šele v nedeljo tako da potem sporočim težo. Sem zdej jedla kar normalno, zajtrk in pozno kosilo, tako da moram zdej zelo pazit. Sicer pa nekaj sem shujašala, ker se pozna na oblačilihuser posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.2.2009 11:51:02   
Felicity
 
user posted image


         Nick                 kg               želje                 --kg       tehtanje




user posted image    Felicity          68kg              -8kg                  -3,5        16.2.09 
user posted image    tropical          79kg           -15kg                  -3           16.2.09
user posted image    Alfabeta         72kg           -10kg                  -2,5      19.1.09
user posted image    kepa*              xxkg          -25kg                  -9,5        9.2.09
user posted image    TRIŠ               66,5kg         -4kg                    0          16.1.09
user posted image    zvesta           98,2kg         -48kg                 -4,4        19.1.09
user posted image   amy26            61,4kg         -8kg                   -4,5        16.2.09
user posted image   *Ema*             
XXkg 
          -10kg                -5,5      19.1.09 
user posted image    dubai76           72kg           -12kg                -2,5      26.1.09
user posted image    morrak            66kg            -11kg               -3         19.1.09 
user posted image    luka jan           78kg            -10kg               -1,6      9.2.09
user posted image    Rožica I           XXL              -15kg               -2,6      9.2.09
user posted image    higuys             72                - 10kg              -4          26.1.09
user posted image    valči                63,4             - ?kg                -1,7       27.1.09



user posted image   Bravo!  user posted image


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.2.2009 15:09:25   
mojamura
dan .... jaz sem prišla pravkar s tamalim iz bolnice, kjer sva bila od srede popoldan, je mel pljučnico pa še gripo za povrh....z6matrana sem ko pes, spala nisem skoraj nič.....grem pa zdaj na izpit, če ga nardim je res čudež, ker nisem pripravljena....

kako zdržim pri hujšanju??....kepa in vse ostale, jaz se samo slečem in se postavim naga pred špegel....mi je kuj vse jasno in motivacijaa zpoet narasteuser posted image user posted image


sicer pa prosim prosim....držite pesti!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.2.2009 19:39:12   
Bojana82
Čer punce, jaz imam pa eno vprašanje! Z user posted image mojim načrtujeva dojenčka, pa me zanima če je ta čas pametno začeti z ločevalno dieto? Ali lahko mogoče izgubljanje kg, kaj vpliva na zanositev?user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.2.2009 20:51:15   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Čer punce, jaz imam pa eno vprašanje! Z user posted image mojim načrtujeva dojenčka, pa me zanima če je ta čas pametno začeti z ločevalno dieto? Ali lahko mogoče izgubljanje kg, kaj vpliva na zanositev?user posted image


lahko da ti bo Muser posted image  zaostajala kar pa ni dobro
bolje da počakaš z dieto, če pa res želiš hujšati pa daj vsaj po montignacu, zdravo prehranjevanjeuser posted image

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
17.2.2009 10:01:33   
Lianna
Ojla. Vidim, da tema kar malo izumira. Jaz se počasi privajam na življenje doma. Malo časa bom še potrebovala, da se navadim.

Za zajtrk sem jedla banano, za kosilo pa še ne vem kaj bi.

Lp

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   [Brisano sporočilo]
17.2.2009 10:02:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
17.2.2009 17:38:41   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

jau sem še vedno tukaj , vendar se ta teden nimam s čim pohvalit, zato sem raje tihouser posted image . Mogoče je še katera na istemuser posted image


nisi edina, tudi jaz imam obdobje ko grešim sploh zadnji teden oz. ne držim se striktno ločevalne diete
malo kombiniram, dokler gredo kile vseeno počasi dol bo okuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
17.2.2009 20:23:03   
Lianna
Jaz sem danes za kosilo jedla čokoladno torto.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
18.2.2009 8:27:33   
amy26
dobro jutro

danes bom na sadju in zelenjavi

zajtrk: hruška, potem bodo mandarine, za kosilo bodo pečene paprike
in zelenjavna juhauser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
18.2.2009 9:24:18   
mojamura
sem na bolniški zaradi sina, zdaj sem pa še jaz neko drisko fasalauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
18.2.2009 10:13:17   
Lianna
Ojla. Za zajtrk sem si privoščila banano in pomarančo, za kosilo pa bo jota (brez mesa). Ta vikend začnem tudi migat, 2x za 1h na orbitrek. Da bodo šli kg še hitreje dol.

Sedaj bom pa izkoristila sonček in se odpravila na sprehod.

Lp

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?