|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
31.1.2009 15:46:53   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

No, sem razmišljala, da imamo menda letos 20 obletnico srednje šole. Mogoče bi tole lahko bila motivacija. Pa da si kupim eno fensi cunjo. user posted image


Evo, tudi to je lahko motivacija. Zakaj pa ne?
Meni je motivacija tudi poletni dopust. Do takrat bi rada oklestila vsaj par kg, da ne bom širša od šotora.user posted image



Kepa kam se greste pa poleti potepat? In ja meni je tudi poletje motivacija, čeprav ne grem na morje.




Mi gremo letos poleti na Sardinijo in prvič s šotorom. Imamo že karte za trajekt.
Sicer se zelo radi potepamo in gremo ob vsakih počitnicah (delam v šoli) kam, zato sem si svoje hujšanje zastavila tako, da imam do vsakega oddiha delni cilj glede kg. Kaj od tega se bo realiziralo, bomo pa še videli.

In kam greš ti?



Jaz še ne vem. Vse je odvisno od avionskih kart. Mikajo me Maroko, Jordanija, Mehika...Veliko je držav kamor bi se šla potepat.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
31.1.2009 15:53:16   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

No, sem razmišljala, da imamo menda letos 20 obletnico srednje šole. Mogoče bi tole lahko bila motivacija. Pa da si kupim eno fensi cunjo. user posted image


Evo, tudi to je lahko motivacija. Zakaj pa ne?
Meni je motivacija tudi poletni dopust. Do takrat bi rada oklestila vsaj par kg, da ne bom širša od šotora.user posted image



Kepa kam se greste pa poleti potepat? In ja meni je tudi poletje motivacija, čeprav ne grem na morje.




Mi gremo letos poleti na Sardinijo in prvič s šotorom. Imamo že karte za trajekt.
Sicer se zelo radi potepamo in gremo ob vsakih počitnicah (delam v šoli) kam, zato sem si svoje hujšanje zastavila tako, da imam do vsakega oddiha delni cilj glede kg. Kaj od tega se bo realiziralo, bomo pa še videli.

In kam greš ti?



Jaz še ne vem. Vse je odvisno od avionskih kart. Mikajo me Maroko, Jordanija, Mehika...Veliko je držav kamor bi se šla potepat.



Uuuu, jaz tudi. Zelo mi je žal, da nisva z možem prej, ko sva bila še brez otroka, bolje izkoristila čas in možnosti in več potovala. Sva pa neumneža ves denar zmetala v obnovitev stanovanja in hiše, ki bi komot počakala leto ali dve. Zdaj smo nekoliko bolj omejeni, saj si malega ne bi upala vlačit na daljša in bolj eksotična potovanja.
Tako, da le izkoristi, dokler si tako svobodna, hehe.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
31.1.2009 19:39:07   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

No, sem razmišljala, da imamo menda letos 20 obletnico srednje šole. Mogoče bi tole lahko bila motivacija. Pa da si kupim eno fensi cunjo. user posted image


Evo, tudi to je lahko motivacija. Zakaj pa ne?
Meni je motivacija tudi poletni dopust. Do takrat bi rada oklestila vsaj par kg, da ne bom širša od šotora.user posted image



Kepa kam se greste pa poleti potepat? In ja meni je tudi poletje motivacija, čeprav ne grem na morje.




Mi gremo letos poleti na Sardinijo in prvič s šotorom. Imamo že karte za trajekt.
Sicer se zelo radi potepamo in gremo ob vsakih počitnicah (delam v šoli) kam, zato sem si svoje hujšanje zastavila tako, da imam do vsakega oddiha delni cilj glede kg. Kaj od tega se bo realiziralo, bomo pa še videli.

In kam greš ti?



Jaz še ne vem. Vse je odvisno od avionskih kart. Mikajo me Maroko, Jordanija, Mehika...Veliko je držav kamor bi se šla potepat.



Uuuu, jaz tudi. Zelo mi je žal, da nisva z možem prej, ko sva bila še brez otroka, bolje izkoristila čas in možnosti in več potovala. Sva pa neumneža ves denar zmetala v obnovitev stanovanja in hiše, ki bi komot počakala leto ali dve. Zdaj smo nekoliko bolj omejeni, saj si malega ne bi upala vlačit na daljša in bolj eksotična potovanja.
Tako, da le izkoristi, dokler si tako svobodna, hehe.



Jaz živim za potovanja. In sedaj samo še o tem razmišljam kam bom šla. Sem navajena vsako leto it na koncu januarja oz. račetek febuarja za nekaj dni v tujino. No letos sem že v tujini, ampak 11.2 pridejo moj dragi in bodoča tašča in tast sem in se gremo še malo potepat. Komaj čakam.
Bo pa treba mojega bejbija ko bo takoj navadit na potovanja. Poznam kar nekaj družin, ki se potepajo po Evropi, eni tudi Aziji in zelo uživajo. Sploh po Evropi je fajn, ker se da kampirat.

P.S. Sem dala nekaj slikc s Korzike v album.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
31.1.2009 20:56:31   
kepa*
Ja, saj po Evropi se mi zdi, čisto super z malčkom, kam dlje pa si ne bi upala neorganizirano. Sem pač bolj kokoška.

Drugače sem pa danes sama in posledično kar dost blodim po netu.
Sem pa pridna in se lepo držim diete, da se očistim včerajšnjih grehov.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
31.1.2009 21:09:17   
Lianna
Jaz imam danes frej dan, nič učenja. Tako, da tudi bluzim po netu.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
31.1.2009 21:12:13   
kepa*
Ja, jaz bi imela toliko dela, pa sploh nimam nobene volje. Raje guglam.user posted image

Sem si pogledala tvoje slikce s Korzike. Mmmmm, ful lepo, bi kar šla. No, imam jo v načrtu za katerega od naslednjih let.
Na Sardiniji si že bila?


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
31.1.2009 21:16:37   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Ja, jaz bi imela toliko dela, pa sploh nimam nobene volje. Raje guglam.user posted image

Sem si pogledala tvoje slikce s Korzike. Mmmmm, ful lepo, bi kar šla. No, imam jo v načrtu za katerega od naslednjih let.
Na Sardiniji si že bila?



Ne, na Sardiniji še nisem bla. Si pa zelo želim it, ampak bo malo še počakala. Najprej kakšna država ven iz Evrope. Sardinija se mi zdi idealna za potem, ko imaš otroka.


(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
31.1.2009 21:19:47   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Ja, jaz bi imela toliko dela, pa sploh nimam nobene volje. Raje guglam.user posted image

Sem si pogledala tvoje slikce s Korzike. Mmmmm, ful lepo, bi kar šla. No, imam jo v načrtu za katerega od naslednjih let.
Na Sardiniji si že bila?



Ne, na Sardiniji še nisem bla. Si pa zelo želim it, ampak bo malo še počakala. Najprej kakšna država ven iz Evrope. Sardinija se mi zdi idealna za potem, ko imaš otroka.





Ja, meni tudi, pa ful so lepe plaže. Komaj čakam.

Ti študiraš poljščino?

Kako se pa drugače držiš z dieto?
Jaz sem kar pridna, le to presneto gibanje mi ne gre od rok in nog. Pa prepogosto se tehtam.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
31.1.2009 21:36:43   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Ja, jaz bi imela toliko dela, pa sploh nimam nobene volje. Raje guglam.user posted image

Sem si pogledala tvoje slikce s Korzike. Mmmmm, ful lepo, bi kar šla. No, imam jo v načrtu za katerega od naslednjih let.
Na Sardiniji si že bila?



Ne, na Sardiniji še nisem bla. Si pa zelo želim it, ampak bo malo še počakala. Najprej kakšna država ven iz Evrope. Sardinija se mi zdi idealna za potem, ko imaš otroka.





Ja, meni tudi, pa ful so lepe plaže. Komaj čakam.

Ti študiraš poljščino?

Kako se pa drugače držiš z dieto?
Jaz sem kar pridna, le to presneto gibanje mi ne gre od rok in nog. Pa prepogosto se tehtam.



Ja jaz študiram poljščino.

Dieta je ok, malo jo itak prilagajam. Poskusim se držat sadnih dnevov, nič kruha, sladkarij. Gibanje je tudi pri meni slabo, razen da grem ene 4x na dan peš v 4. nadstropje. Bom pa začela ko pridem domov verjetno spet hodit 2x na teden na pilates. Sem že lani hodila in je bilo fajn.

Meni je pa prav grozno, da nimam tehtnice in sploh ne morem preverit napredka. Vse kar vem je to, da so mi prav hlače 40. Me kar malo mori vse skupaj. Mi je lažje če se 1x na teden tehtam.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.2.2009 7:43:29   
snorlax
Jutro! user posted image

Po enem mesecu in veliko grehih, ostajam na isti teži.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.2.2009 7:58:52   
kepa*
Dobro jutro!

No, Snorlax, tudi to je nekaj, da ti teža stoji in da ne gre gor. Meni, če grešim, takoj naraste.
Motivacijo za hujšanje boš pa tudi dobila, zagotovo.
Sem se pogovarjala z žensko, ki je v enem letu shujšala čez 60 kg. Pa je rekla, da se je vse zgodilo postopoma, najprej je ukinila sladkor, potem belo moko ..., postopoma vključila sprehode in zdaj - morala bi jo videt. Res krasno!

No, jaz bom danes jedla zelenjavno juhco s pz testeninami. Se mi je že prav lušta. Sicer grem na obisk k našim domov, ker je malček gor, a sem trdna kot skala in me nič ne premami, čeprav naša mama kuha božansko.

Kje ste pa kaj ostale?


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.2.2009 9:40:43   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Dobro jutro!

Kje ste pa kaj ostale?



Doma, tamalga imamo bolanega včeraj je imel temp. okoli 40 niti svečke mu niso pomagale, jedel nič, pil tudi ne bi nič pa smo mu ene 3x po 2dcl dali rehidracijsko raztopino oz. sol tako da je
danes končno ok brez vročine tudi jedel je, tako da sem res veselauser posted image .

Včeraj sem imela OH dan, zvečer so bile palačinke, danes pa sadni dan sam verjetno bom kar normalno jedla ker tašča kuha, bom še videlauser posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.2.2009 10:32:01   
snorlax
Sem si že pripravila testo, zdaj čakam, da mi mož prinese zelenjavo in si bom naredila zelenjavno pico. Za ostale pa klasika - goveja župca itd...

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   [Brisano sporočilo]
1.2.2009 10:34:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.2.2009 10:57:11   
mojamura
no mogoče pa bo tale slika bolj podobna našim zmožnostim in pričakovanjem. miss Oprah, znana po problemih z kg

user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.2.2009 10:59:32   
mojamura
ali pa še ena, janet jackson, varianta pred hujšanjem in po njem (verjetno tudi kakšni plastični operaciji...user posted image )

user posted image

in

user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil mojamura -- 1.2.2009 11:02:00 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.2.2009 15:22:17   
sesil
da se še jaz malo oglasim. en teden hujšanja, 0,5 kg minusa.user posted image no, nekaj je.
lianna, slikce s korzijke se mi pa prav skomine naredile. jaz sem bla tam z biciklom, sem celo prekolesarila po obali. fantastična pokrajna, imam pa nemen še enkrat tja, da pogledam še notranjost.user posted image


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.2.2009 16:43:54   
Lianna
Jaz še nisem uspela pojest kosila. Za zajtrk sem imela banano in kapučino, za kosilo bodo pa mlinci. Je treba zalogo porabit=)

Drugače pa se odločam še vedno a naj se prijavim na pilates ali ne. No sej doma se spravim 2x na teden za 1h na orbitrek...tako da telovadim dovolj.

Imela sem čudne oz. nore sanje...sem sanjala da pričakujem trojčke-punčke, še imena se spomnimuser posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.2.2009 16:59:37   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

No, sem razmišljala, da imamo menda letos 20 obletnico srednje šole. Mogoče bi tole lahko bila motivacija. Pa da si kupim eno fensi cunjo. user posted image



točno snorči - to pa je dobra motivacija. pa sem ziher da boš tak dobro zgledala, da bodo ostali kar zijaliuser posted image user posted image user posted image

user posted image



Oooo, murči, ti pa take lepiš, da ti vzame sapo. Joške pa ima, a?user posted image Pa nisem vedela, da ima Barryjeva tako velike.
No, jaz tako velike že imam, vse drugo je pa za zjokat.user posted image



tako velike ima verjetno zato, ker je slikana, ko je bila noseča. Al pa doji? user posted image

Jutri tehtanje, ne pozabit. user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.2.2009 17:29:28   
amy26
ja jutri pa tehtanje, me prav zanima kaj bo tehtnica pokazala
danes grešimuser posted image  zavestna odločitev, čez vikend oz. samo v nedeljo jem normalno
drugače sem bila pa cel teden pridna, na ločevalni

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.2.2009 18:55:45   
kepa*
Ja, jutri se tehtamo. Pričakujem, da bo kaka kilca manj. Vsaj morala bi biti.

Lianna, kaj pa veš, morda pa res dobiš trojčke. user posted image

Jaz pa se še vedno spravljam h gibanju. Le kdaj mi bo kliknilo????


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.2.2009 20:32:23   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Jaz pa se še vedno spravljam h gibanju. Le kdaj mi bo kliknilo????



men se tudi ne da nič telovaditi odkar sem na ločevalni dieti, no trebušnjaki še ostalo nič
bom raje začela malo na sprehode hoditi, živimo čisto ob gozdu tako da imamo res luštne poti za sprehode

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.2.2009 21:34:13   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

ali pa še ena, janet jackson, varianta pred hujšanjem in po njem (verjetno tudi kakšni plastični operaciji...user posted image )

user posted image

in

user posted image

user posted image


Ja, ta je pa verjetno bolj plastična.

Sem pa za Oprah večkrat razmišljala, da ji verjetno niti ni bilo tako težko shujšat. Jaz bi bi tudi lažje, če bi imela zaposlenega kuharja, pa trenerja, svetovalca, maserko itd., itd.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   [Brisano sporočilo]
1.2.2009 21:47:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.2.2009 21:48:57   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*


Sem pa za Oprah večkrat razmišljala, da ji verjetno niti ni bilo tako težko shujšat. Jaz bi bi tudi lažje, če bi imela zaposlenega kuharja, pa trenerja, svetovalca, maserko itd., itd.



Bi verjetno  vse hodile okrog suheuser posted image



Ja, to je pa privilegij bogatih.
Si bom morala kar sama dajat motivacijo in si kuhat.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?