|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.1.2009 8:45:57   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

lianna še od mene čestitke za izpit...

sporočam vam, da vas gledam iz lepšega monitorja....namesto laptopove 15-ke imam zdaj kar 22-ko hahaha....mater ste lepeuser posted image user posted image user posted image


ja, bolj suhe zgledamo ne večjem ekranu, ne? user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   [Brisano sporočilo]
29.1.2009 8:51:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.1.2009 8:54:56   
kepa*
Luka jan, uživaj na mini oddihu in se nikar preveč ne sekiraj, če poješ kaj prepovedanega.
Mene tudi čaka jutri posebna večerja in že tuhtam, kaj bi naročila. Gremo pa v mehiško restavracijo. Ima katera kako idejo, kaj bi lahko jedla?


Mojamura, super za nov zaslon, verjetno smo res bolj vitke, kaj?user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.1.2009 8:57:52   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*


Mene tudi čaka jutri posebna večerja in že tuhtam, kaj bi naročila. Gremo pa v mehiško restavracijo. Ima katera kako idejo, kaj bi lahko jedla?





Če mene vprašaš nimaš v mehiški kaj kisnit, men je vse dobro. Tako da karkoli boš naročila bo super
Men se že sedaj sline cedijo, bi jaz tud....user posted image user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.1.2009 8:58:51   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: kepa*


Mene tudi čaka jutri posebna večerja in že tuhtam, kaj bi naročila. Gremo pa v mehiško restavracijo. Ima katera kako idejo, kaj bi lahko jedla?





Če mene vprašaš nimaš v mehiški kaj kisnit, men je vse dobro. Tako da karkoli boš naročila bo super
Men se že sedaj sline cedijo, bi jaz tud....user posted image user posted image



samo jaz bi ziher čimičangase z mletim mesom..... njami....

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.1.2009 9:01:54   
kepa*
Aha, hvala za nasvete. Kolk je pa to kaj dietno?user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.1.2009 9:03:53   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Aha, hvala za nasvete. Kolk je pa to kaj dietno?user posted image


hmmm... čimičangasi so v bistvu tortilja, polnjena s piščancem ali pa mletim mesom... pa na vrhu malo gratinirana... pa zraven te njihove zelenjavne omakce (paradižnikova, fižolova...) Jaz sem na ločevalni, pa je še najmanjši greh, če si to privoščim na B dan.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.1.2009 12:09:52   
mojamura
aja BTW tudi jaz sem naredila izpit z 10-ko (Zbirke podatkov - novi izraz za podatkovne baze)user posted image

zvesta tak ste vse šlank da me vse očike pečejouser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.1.2009 13:11:51   
Felicity
  user posted image       


         Nick                 kg               želje                 --kg       tehtanje




user posted image    Felicity          68kg              -8kg                  -3         26.1.09 
user posted image    tropical          79kg           -15kg                  -4         15.1.09
user posted image    Alfabeta         72kg           -10kg                  -2,5      19.1.09
user posted image    kepa*              xxkg          -25kg                  -7         26.1.09
user posted image    TRIŠ               66,5kg         -4kg                    0          16.1.09
user posted image    zvesta           98,2kg         -48kg                 -4,4      19.1.09
user posted image   amy26            61,4kg         -8kg                   -3         26.1.09
user posted image   *Ema*             
XXkg 
          -10kg                -5,5      19.1.09 
user posted image    dubai76           72kg           -12kg                -2,5      26.1.09
user posted image    morrak            66kg            -11kg               -3         19.1.09 
user posted image    luka jan           78kg            -10kg               -1,5      26.1.09
user posted image    Rožica I           XXL              -15kg                         19.1.09
user posted image    higuys             72                - 10kg              -4          26.1.09
user posted image    valči                63,4             - ?kg                -1,7       27.1.09



user posted image   Bravo!  user posted image

< Sporočilo je popravil Felicity -- 29.1.2009 13:12:20 >

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.1.2009 13:14:25   
Felicity
Kmalu bomo pisali februar user posted image

Drugače pri meni nič pretresljivo novega, se kar držim. Mlečnih čokolad ni več, sedaj jemo take 70-80% kakav. In moram rečt, da me ne premamijo toliko, kot prejšnje. user posted image

Edino kar je bedno, je to, da sem še vedno doma, na negi in tako bi skoz neki jedla, ma mašim s sadjem oz. riž.ploščicami. Saj bo, mora! user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.1.2009 13:17:12   
Felicity
Še ena prošnja, če imate mogoče kakšen link, kjer bi pisalo mesece, kot imamo zgoraj na seznamčku. Hvala! 

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.1.2009 19:13:38   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ojla punce!

Še sem z vami, samo cajta se nimam kaj oglašat. Čez vikend bo malo boljš, ker jutri tavečji spakira za 5 dni in bom malo več fraj.

Nočko! user posted image



Ojla, Snorlax, lepo, da si se oglasila. Sem te že pogrešala.
Koliko pa je star tvoj ta večji? Sem preveč radovedna?user posted image
Drugače si pridna in se držiš montija? Mene tudi vedno bolj vleče k njemu. Že kar upoštevam njegova načela, včasih ga pa še mal kiksam kar se kombinacij tiče.



Tavečji 16, tamali 4. Bingo kombinacija. user posted image

Eno motivacijo rabim za hujšanje, punce. Pomagajte. Nekaj si moram zadat za cilj, da me vleče.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   [Brisano sporočilo]
29.1.2009 19:20:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.1.2009 19:42:57   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax



Tavečji 16, tamali 4. Bingo kombinacija. user posted image




Uuuu, tole maš pa kar pošteno razliko. Ste načrtovali al je ratal?
Sicer pa sem jaz tud za takšne razlike, tako da pri nas če bo še slučajno še eden bo tud enih 8-10 let razlike. Sam mislim da bomo kar pri enem ostal.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.1.2009 20:11:52   
kepa*
Dober večer!
Uh, je bil danes en naporen dan, sem bila cel dan v službi. No, edina dobra stvar je, da nisem imela časa preveč mislit na hrano. Se pa moram tudi pohvalit, saj smo imeli konferenco in tam kup čudovitega peciva, ki se ga nisem niti pritaknila. Medtem ko so se drugi basali, sem se sama nalivala z vodo. Bravo zame, ki sem totalna sladkosnedka.

Snorlax, zame osebno je največja motivacija zdravje, ki je zaradi prekomerne teže že začelo kazati svoje zobe. Imam povišan pritisk in preden res začnem z zdravili, ki jih moraš potem jesti vse življenje, bi rada poskusila še s hujšanjem. Seveda imam še druge motive za hujšanje, a zdravje je najmočnejši.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.1.2009 9:12:32   
mojamura
kepa jaz mam pri otrocih tudi večjo razliko

starejši je 11 mlajši pa 3, pa ti povem, da je super. mi mamo pa tako veliko razliko zato, ker sem vmes zamenjala dedca LoLuser posted image user posted image user posted image

snorlax....kaj te je pa prej tako zmotiviralo, da si toliko shujšala? mogoče se sfokusiraš na tisto stvar.

mene pa zanima, dekleta in žene (mater to zveni komunističko), koliko ste stare.

Jaz sem 32.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.1.2009 9:17:17   
higuys
tudi jaz jih imam 32 ..no še teden jih imam 32 user posted image  , se pa počutim kot dvaindvajsetletnica.

sem pridna, nič me ne premami (sicer ne vem do kdaj bo trajalo to obsedeno stanje).

Mož mi je nabavil ab rocket in je fanj.

Če vas zanima v v ts - torriju imajo v trgovini za močnejše (fiorella rubino) 70 % znižanja, če bo katera zapravljala.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.1.2009 9:47:31   
mojamura
1976 rulz!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.1.2009 9:48:38   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Če vas zanima v v ts - torriju imajo v trgovini za močnejše (fiorella rubino) 70 % znižanja, če bo katera zapravljala.



in veš kaj je pri vsem tem najlepše.....da ne rabim več v trgovina za močnejše kupovato oz. na oddelkih XXXXXLLuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.1.2009 11:41:24   
kepa*
O, jaz pa še in verjetno še dolgo.user posted image user posted image user posted image user posted image


Sem pa tudi jaz letnica 1976. Super, da nas je toliko.user posted image


Drugače pa sem danes že malo zabluzila, sem v službi preveč pojedla za malico in prepovedane stvari.user posted image Grdo, grdo ...
A bom od zdaj naprej spet pridna, no, nocoj še tista večerja, a se bom poskušala čim bolj nazaj držat.
Obljubila sem si, da se ob kakem prekršku ne bom sekirala v nedogled in ne bom popustila. Ponavadi je bilo tako, da če sem se prekršila, sem si mislila, itak sem zaj****, pa si dajmo duška. Zdaj pa nič več. Prekršek ja, a potem nadaljujem. In seveda upam, da bo čim manj takih prekrškov.



_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.1.2009 11:45:32   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

kepa jaz mam pri otrocih tudi večjo razliko

starejši je 11 mlajši pa 3, pa ti povem, da je super. mi mamo pa tako veliko razliko zato, ker sem vmes zamenjala dedca LoLuser posted image user posted image user posted image

snorlax....kaj te je pa prej tako zmotiviralo, da si toliko shujšala? mogoče se sfokusiraš na tisto stvar.

mene pa zanima, dekleta in žene (mater to zveni komunističko), koliko ste stare.

Jaz sem 32.

No, potem je mogoče še kako tiho upanje zame. Ne da bi dedca menjalauser posted image , ampak za še kakega bejbija, morda čez kaki dve tri leta, ko shujšam.
A ne komu povedat. Sicer pa bom jaz takrat že kar precej stara, tako da bomo videli.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.1.2009 13:23:12   
Felicity
kind lady - hvala user posted image user posted image user posted image   & iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image   (čeprav z zamudo)

Bom dala kar prašička, mi je najlepši, pa še za motivacijo bo! user posted image

Jaz jih imam pa 30, ma se velikokrat počutim, kot da bi jih imela vsaj 60. user posted image

IN ja, včeraj sem grešila user posted image , bom pa danes bolj na sadju. user posted image

< Sporočilo je popravil Felicity -- 30.1.2009 13:26:08 >

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.1.2009 13:54:44   
Lianna
Jaz sem danes bolj boga. Sem imela migreno. Po Imigramu je z glavo ok, samo še vedno mi je full slabo. Bom poskusla danes vsaj malo juhe pojest. Drugače pa ležim in berm literaturo za naslednji izpit.

Aja sedaj so mi že lepo prav hlače št. 40, tako da sem zelo zadovoljnauser posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.1.2009 14:44:08   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Jaz sem danes bolj boga. Sem imela migreno. Po Imigramu je z glavo ok, samo še vedno mi je full slabo. Bom poskusla danes vsaj malo juhe pojest. Drugače pa ležim in berm literaturo za naslednji izpit.

Aja sedaj so mi že lepo prav hlače št. 40, tako da sem zelo zadovoljnauser posted image


ne vem zakaj mi zdaj po glavi hodi pregovor:
"....sanja svinja kukuruz...a kukuruza nema...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.1.2009 14:45:48   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

kepa jaz mam pri otrocih tudi večjo razliko

starejši je 11 mlajši pa 3, pa ti povem, da je super. mi mamo pa tako veliko razliko zato, ker sem vmes zamenjala dedca LoLuser posted image user posted image user posted image

snorlax....kaj te je pa prej tako zmotiviralo, da si toliko shujšala? mogoče se sfokusiraš na tisto stvar.

mene pa zanima, dekleta in žene (mater to zveni komunističko), koliko ste stare.

Jaz sem 32.

No, potem je mogoče še kako tiho upanje zame. Ne da bi dedca menjalauser posted image , ampak za še kakega bejbija, morda čez kaki dve tri leta, ko shujšam.
A ne komu povedat. Sicer pa bom jaz takrat že kar precej stara, tako da bomo videli.




kepa ne ga srat...seveda ne boš ''precej stara''....saj boš pa še vedno v plodnih letih....tako, da ti kar veselo na delo. časa pa maš tudi dovolj, da boš shujšala (kot si napisala 2-3 leta)


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?