|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:19:08   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dober večer vsem mojim nosečkicam.
Najprej se vam bi vsem po vrsti lepo zahvalila za vso podporo.Upam ,da mi oprostite ,če vas danes ne bom prebrala vse za nazaj.Moj mi je za vikend prinesel računalnik v bolnico,ker sem vas res že pogrešala in sem se vam hotela osebno zahvalit za vso podporo ker sem res bila pahnjena v tako situacijo ,ko ti vsaka lepa beseda ,da moči za naprej.Zato ,res iskrena vam hvala.So včasih res težki dnevi ,ko bi vse poslal k hudiču a ostajam močna ,ker me moja otroka resnično potrebujeta.Lepo je slišat,ko si rečem moja otroka.Čeprav še jih nimam pri sebi a počasi dojemam ,da sem mama.Živim za dan ,ko bomo zapustili bolnišnico.To je največja motivacija kar jih je.Poleg vaše tolažbe.Torej drage moje še stotič ponovim hvala vam.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jeiiii ljubica naša!! spet si z nami!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in držim pesti da boste kmalu doma!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:19:42   
pondelak
pozdravljene nosečke.malo prej sma z mojimuser posted image prišla domov.sma bla pri mojih starših...malo se vam javim,zdaj pa papat...user posted image

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:20:08   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
mamaM, v naši familiji bodo tudi 3 user posted image  in to vsi marca! user posted image user posted image  In tudi jaz bom 2x teta! user posted image


ne, ne, mi smo se nekako po mesecih razporedile; začele v januarju kr dve sestrični; pa zdaj februarja ima od moževega brata žena, pol marca jaz pa še ena sestrična in pol je mal zatišja do poletja; no vmes so 4prijateljce ampak kar se tiče žlahte; sej je bolje da smo razporejene, si bomo kej podajale.....


No super. Me smo pa kar vse nabasale na marec tak da si tud cunjic ne moremo preveč posojat. Bodo pa user posted image  lahko imeli skupni žur za RD! user posted image

Kako je pa kaj Žiga? Sej mogoče si napisala, sam sem bolj na hitro preletela teh... hmmm, 10 strani, se mi zdi. user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:20:17   
PERSIDA
Ženskice moje vidim da nabavljate.Ja mislim da je res že čas.Nam je mogla babi po najnujnejše,ker nam je  zmanjkalo časauser posted image  za tisto kar nismo nabavli.No voziček nam še ostaja ampak to pa bom sama nabavla ko grem domov.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:21:05   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Ženskice moje vidim da nabavljate.Ja mislim da je res že čas.Nam je mogla babi po najnujnejše,ker nam je  zmanjkalo časauser posted image  za tisto kar nismo nabavli.No voziček nam še ostaja ampak to pa bom sama nabavla ko grem domov.


Kako dolgo pa misliš, da boste še v bolnici?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:21:07   
pondelak
persida-en velik objem zate in za user posted image  user posted image .želim vam da bi čimprej bli doma ter srečni...bodi močnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:21:45   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Ženskice moje vidim da nabavljate.Ja mislim da je res že čas.Nam je mogla babi po najnujnejše,ker nam je  zmanjkalo časauser posted image  za tisto kar nismo nabavli.No voziček nam še ostaja ampak to pa bom sama nabavla ko grem domov.
a so vam povedali kakšne pogoje morate izpolnit,da greste domov?
a z dihanjem je zdaj vredu?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:29:34   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Ženskice moje vidim da nabavljate.Ja mislim da je res že čas.Nam je mogla babi po najnujnejše,ker nam je  zmanjkalo časauser posted image  za tisto kar nismo nabavli.No voziček nam še ostaja ampak to pa bom sama nabavla ko grem domov.


kdaj pa boste lahko šli domov? sej za cunjice in ostale reči za nabavit, bo še časa, samo da sta korenjaka OK in mamica tudi....

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:30:18   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Ženskice moje vidim da nabavljate.Ja mislim da je res že čas.Nam je mogla babi po najnujnejše,ker nam je  zmanjkalo časauser posted image  za tisto kar nismo nabavli.No voziček nam še ostaja ampak to pa bom sama nabavla ko grem domov.


kdaj pa boste lahko šli domov? sej za cunjice in ostale reči za nabavit, bo še časa, samo da sta korenjaka OK in mamica tudi....


se strinjam! samo da ste vredu in boste kmalu skoz skupaj MAMA PERSIDA user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:32:12   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
mamaM, v naši familiji bodo tudi 3 user posted image  in to vsi marca! user posted image user posted image  In tudi jaz bom 2x teta! user posted image


ne, ne, mi smo se nekako po mesecih razporedile; začele v januarju kr dve sestrični; pa zdaj februarja ima od moževega brata žena, pol marca jaz pa še ena sestrična in pol je mal zatišja do poletja; no vmes so 4prijateljce ampak kar se tiče žlahte; sej je bolje da smo razporejene, si bomo kej podajale.....


No super. Me smo pa kar vse nabasale na marec tak da si tud cunjic ne moremo preveč posojat. Bodo pa user posted image  lahko imeli skupni žur za RD! user posted image

Kako je pa kaj Žiga? Sej mogoče si napisala, sam sem bolj na hitro preletela teh... hmmm, 10 strani, se mi zdi. user posted image


to bo pa velika žurka za RD...Žiga je zdrav kot ribica; nobenih težav, kašlja ne več, iz noska ne teče kri, ušeska so OK - se nič ne cedi iz njih; no, 17.2.ima kontrolo na ORL, pa tudi izvidi od krvi so OK, ni slabokrven kot je bil....edino kar je ga moramo prosit da kej poje, ker včasih ne spravi vase nič razen kakšnega čaja al pa vode...
Kako pa je Tija? Je zdaj zdrava?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:32:36   
Pupa7
Persida, moram ti prenest Tašine pozdrave!!! user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:36:10   
pocka
O persida, dobrodošla nazaj na čvek, zelo lepo te je spet brati...bodi še naprej močna in držim pesti za vas,da boste lahko kmalu odšli domov, kjer se boste lahko vsi skupaj cartali...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:38:34   
PERSIDA
Norma je nekje dva kilograma s tem da mora bit drugo vse ok.Zdaj je stanje takšno ,da se je Anže popravil poje 10 ml na obrok je živahen in brez kisika.Mi je pa Tomaž zaštrajkal sva se dva dni že cartala danes ,pa je šel zopet na antibiotik tak ,da ne skačem ravno od veselja.Tomaž sicer poje že po 30 ml pa so mu danes zmanjšali dozo na 20 ml da lažje diha ker ga drugače obremenjuje poln želodček,pa kisik ima v inkubatorju.Vsak dan je za nas borba,si včasih misliš ,da je najhujše mimo pol pa pridem drug dan na obisk ,pa smo spet en korak nazaj.Saj te spremembe ne pomenijo najhujše ,ker je to nekaj normalnega pri nedonošenčkih samo poklapajo pa te.Vsak dan razmišljam kdaj bo tisti dan da gremo domov vprašat nočem vem pa da vsaj dve kili je dovolj velik razlog ker bosta bavca imela pol dosti manj težav in se bosta lažje prebila do konca.Tomaž tehta 1440 ,Anže pa 1732.Oba sta izgubila zdaj pa pridobivata.Morda se boste spraševale okrog teže a prvič sem vam posredovala narobne podatke Tomaž je imel porodno težo 1550 Anže pa 1840 tak da pol veste kako me je porod zmedel da sem teden dni rabla da sem skapirala kolko keri tehta.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:38:46   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
mamaM, v naši familiji bodo tudi 3 user posted image  in to vsi marca! user posted image user posted image  In tudi jaz bom 2x teta! user posted image


ne, ne, mi smo se nekako po mesecih razporedile; začele v januarju kr dve sestrični; pa zdaj februarja ima od moževega brata žena, pol marca jaz pa še ena sestrična in pol je mal zatišja do poletja; no vmes so 4prijateljce ampak kar se tiče žlahte; sej je bolje da smo razporejene, si bomo kej podajale.....


No super. Me smo pa kar vse nabasale na marec tak da si tud cunjic ne moremo preveč posojat. Bodo pa user posted image  lahko imeli skupni žur za RD! user posted image

Kako je pa kaj Žiga? Sej mogoče si napisala, sam sem bolj na hitro preletela teh... hmmm, 10 strani, se mi zdi. user posted image


to bo pa velika žurka za RD...Žiga je zdrav kot ribica; nobenih težav, kašlja ne več, iz noska ne teče kri, ušeska so OK - se nič ne cedi iz njih; no, 17.2.ima kontrolo na ORL, pa tudi izvidi od krvi so OK, ni slabokrven kot je bil....edino kar je ga moramo prosit da kej poje, ker včasih ne spravi vase nič razen kakšnega čaja al pa vode...
Kako pa je Tija? Je zdaj zdrava?


Tija je zdrava, ja. Je bila enodnevna vročina, viroza, kaj jaz vem. Samo je bolj malo...
Kaj boš okoli 5.2. imela kaj časa za kavico? Bo padlo še eno srečanje preden se začne zares.user posted image Vsaj za jjasno85.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:40:59   
PERSIDA
Hvala pupa za pozdrave kaj se ji ne da na računalnik al kaj.Kako pa kaj ti?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:42:21   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
mamaM, v naši familiji bodo tudi 3 user posted image  in to vsi marca! user posted image user posted image  In tudi jaz bom 2x teta! user posted image


ne, ne, mi smo se nekako po mesecih razporedile; začele v januarju kr dve sestrični; pa zdaj februarja ima od moževega brata žena, pol marca jaz pa še ena sestrična in pol je mal zatišja do poletja; no vmes so 4prijateljce ampak kar se tiče žlahte; sej je bolje da smo razporejene, si bomo kej podajale.....


No super. Me smo pa kar vse nabasale na marec tak da si tud cunjic ne moremo preveč posojat. Bodo pa user posted image  lahko imeli skupni žur za RD! user posted image

Kako je pa kaj Žiga? Sej mogoče si napisala, sam sem bolj na hitro preletela teh... hmmm, 10 strani, se mi zdi. user posted image


to bo pa velika žurka za RD...Žiga je zdrav kot ribica; nobenih težav, kašlja ne več, iz noska ne teče kri, ušeska so OK - se nič ne cedi iz njih; no, 17.2.ima kontrolo na ORL, pa tudi izvidi od krvi so OK, ni slabokrven kot je bil....edino kar je ga moramo prosit da kej poje, ker včasih ne spravi vase nič razen kakšnega čaja al pa vode...
Kako pa je Tija? Je zdaj zdrava?


Tija je zdrava, ja. Je bila enodnevna vročina, viroza, kaj jaz vem. Samo je bolj malo...
Kaj boš okoli 5.2. imela kaj časa za kavico? Bo padlo še eno srečanje preden se začne zares.user posted image Vsaj za jjasno85.


5.2. ma ne vem, veš kje je še to; ta teden moram še rešit zadevo za moj LD, pol imava z mojim za uredit vse papirje za kredit (sva oba lastnika hiše in jaz kao njegov porok) in se še preselit k mojim, ker naj bo tam okoli 10.2. že pričeli z deli; ma bomo probali najt urco časa za kavico; kje pa bi se dobile? z otročki?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:42:48   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Hvala pupa za pozdrave kaj se ji ne da na računalnik al kaj.Kako pa kaj ti?


ne obiske ma, pa se opravičuje user posted image (bolj kot za obiske ji je za štrudl po mojem ampak ok user posted image ), jaz sem kar vredi še zmer bol počivam pa se držim! ne popüščam user posted image si mi ti vzor user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:42:51   
PERSIDA
Dajte mi malo povedat kako velike trebuščke imaste?Jaz zdaj po novem lahko spim na trebuhu.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:44:23   
spps
BUŠIJI MARČEVK 2009 
 user posted image   trezika -32.teden
 user posted image    =jasna= -34.teden
  user posted image    Pupa7 -31.teden
 user posted image   spps -32.teden
 user posted image   Piruri -27.teden
 user posted image  lejca - 32.teden
  user posted image Dali* -31.teden
user posted image  Lolita23  -30. teden
 user posted image   čebeica maja -29.teden 
user posted image   felix7 -32.teden
user posted image  yania - 29. tednov
user posted image mojčika 
 user posted image   Najaa
 user posted image  tasa_m - 30. tednov
 user posted image
 Mala Čebelica 
user posted image   mama_milchy -32.teden
user posted image trinity22 
  user posted image  Kokica32 -30.tednov
  user posted image   drevozivljenja -30.teden
user posted image
  PERSIDA -RODILA


  user posted image novo -30.tednov
  user posted image jjasna85 -35.teden
  user posted image pocka - 30.tednov

 user posted image  Lorencia-30.teden

user posted image   Nobady -32.tednov

user posted image  cita -31.teden
user posted image  Tejči H-29.tednov
user posted image  kajaka -31.tednov

user posted image  pondelak -32.teden

 persida takšneuser posted image    jaz komaj čakam,da bom lahk spet ležala na trebuhu,ker sploh ne morem več spatuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:44:46   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dajte mi malo povedat kako velike trebuščke imaste?Jaz zdaj po novem lahko spim na trebuhu.


tko velika da sem bomba 120 obsega pa malo, maš sveže slikce na 40 strani če ti je za gledat kake buške smo user posted image

no me je spps prehitela user posted image


< Sporočilo je popravil Pupa7 -- 24.1.2009 20:45:24 >


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:45:12   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Norma je nekje dva kilograma s tem da mora bit drugo vse ok.Zdaj je stanje takšno ,da se je Anže popravil poje 10 ml na obrok je živahen in brez kisika.Mi je pa Tomaž zaštrajkal sva se dva dni že cartala danes ,pa je šel zopet na antibiotik tak ,da ne skačem ravno od veselja.Tomaž sicer poje že po 30 ml pa so mu danes zmanjšali dozo na 20 ml da lažje diha ker ga drugače obremenjuje poln želodček,pa kisik ima v inkubatorju.Vsak dan je za nas borba,si včasih misliš ,da je najhujše mimo pol pa pridem drug dan na obisk ,pa smo spet en korak nazaj.Saj te spremembe ne pomenijo najhujše ,ker je to nekaj normalnega pri nedonošenčkih samo poklapajo pa te.Vsak dan razmišljam kdaj bo tisti dan da gremo domov vprašat nočem vem pa da vsaj dve kili je dovolj velik razlog ker bosta bavca imela pol dosti manj težav in se bosta lažje prebila do konca.Tomaž tehta 1440 ,Anže pa 1732.Oba sta izgubila zdaj pa pridobivata.Morda se boste spraševale okrog teže a prvič sem vam posredovala narobne podatke Tomaž je imel porodno težo 1550 Anže pa 1840 tak da pol veste kako me je porod zmedel da sem teden dni rabla da sem skapirala kolko keri tehta.


a ti si z njima skozi v bolnici, ne? ste skupaj v sobi? persida, bodi močna sej še malo pa se boste doma z atijem cartali in takrat bo to za vami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:46:07   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dajte mi malo povedat kako velike trebuščke imaste?Jaz zdaj po novem lahko spim na trebuhu.


jaz bi tudi na trebuhu spala user posted image user posted image user posted image  tako pa se kobacam in premetavam po postelji kot nasedli kit user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:46:15   
PERSIDA
tasa_m ..- naženi jih domov ,pa pridi gor.Kaj z šrudlom se bašeš upam ,da je dijetn.Veš kaj bi jaz dala za košček štrudla.user posted image Ubijam.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:47:29   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

tasa_m ..- naženi jih domov ,pa pridi gor.Kaj z šrudlom se bašeš upam ,da je dijetn.Veš kaj bi jaz dala za košček štrudla.user posted image Ubijam.


ji bom sms poslala hahaha user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2009 20:48:41   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Norma je nekje dva kilograma s tem da mora bit drugo vse ok.Zdaj je stanje takšno ,da se je Anže popravil poje 10 ml na obrok je živahen in brez kisika.Mi je pa Tomaž zaštrajkal sva se dva dni že cartala danes ,pa je šel zopet na antibiotik tak ,da ne skačem ravno od veselja.Tomaž sicer poje že po 30 ml pa so mu danes zmanjšali dozo na 20 ml da lažje diha ker ga drugače obremenjuje poln želodček,pa kisik ima v inkubatorju.Vsak dan je za nas borba,si včasih misliš ,da je najhujše mimo pol pa pridem drug dan na obisk ,pa smo spet en korak nazaj.Saj te spremembe ne pomenijo najhujše ,ker je to nekaj normalnega pri nedonošenčkih samo poklapajo pa te.Vsak dan razmišljam kdaj bo tisti dan da gremo domov vprašat nočem vem pa da vsaj dve kili je dovolj velik razlog ker bosta bavca imela pol dosti manj težav in se bosta lažje prebila do konca.Tomaž tehta 1440 ,Anže pa 1732.Oba sta izgubila zdaj pa pridobivata.Morda se boste spraševale okrog teže a prvič sem vam posredovala narobne podatke Tomaž je imel porodno težo 1550 Anže pa 1840 tak da pol veste kako me je porod zmedel da sem teden dni rabla da sem skapirala kolko keri tehta.
persida,to kar se tiče novorojenčkov je  normalno ,da izgubijo nekaj porodne teže,dost bolj intenzivno je pa to pri nedonošenčkih...
verjamem v to,da bosta tvoja bavca kmalu tolk krepka,da bosta šla domov,do takrat pa bomo s tabo in njima v mislihuser posted image
teh par tednov,ko boste še noter se ne morejo primerjat z leti,ki jih boste skupaj preživeliuser posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 24.1.2009 20:49:34 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?