|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:16:10   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Mi bomo pa danes meli krvavice, zelje in krompiruser posted image . Kmečko kosilo, ki ga vsi obožujemo.
zelje in krompir ,pri meni pridejo v upoštev,krvavice pa ne več user posted image user posted image user posted image  kot mala sem jih oboževala,sedaj,pa je še zavohat ne smem-sem jo kak mesec nazaj pekla za mojega-sem bila skoz na relaciji kuhinja -wcuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4526
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:16:16   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo

no, zdej pa grem js mal zapravljat denar. Pa ne za sebe ampak za user posted image .
Lepo čvekajte!user posted image

kaj si spet nabavljala?user posted image user posted image user posted image da ne boš do marca bankrotiralauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4527
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:16:23   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

o zdravo!

Ja kaj še niste na petem delu user posted image user posted image user posted image   malo se hecam. nisem bla zdaj nič pridna in nič ne vem o čem se gre... takk da bom kar tukaj malo pa upam, da hitro skapiram. namreč, za nazaj se mi ne da brat...

če bi nam kaj pomagala,bi mogoče že bileuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4528
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:16:28   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Pa nisem nek človek da bi paničarla ampak ko se spomnim prve nosečnosti skoz vse ok tle pa od samega začetka skoz nekaj skoz in skoz...ehhhh ne bom jamrala...


cita, poznajo se leta brez heca, tiste ko so nosečke pred 25 in tiste ko smo po 25 je velika razlika... ampak se da zdržat user posted image

pri meni že drži,upam,sam,da ta porod ne bo dost težji od prvegauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4529
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:16:30   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ojla, jaz sem nazaj iz pregleda. Vse je tako kot mora biti:

moj fantek je velik že 37cm, težek cca 1750guser posted image user posted image user posted image
MV zaprt
obseg bušija 101cm
kg + 12kg
naslednji pregled 18.02.2009

Vzela mi je tudi bris za streptokok B, jutri pa še moram v laboratorij (toxo, hepatitis). Pa sirup za železo sem spet dobila! Zdaj sem ga že tak navajena.user posted image

Ecco, moje poročilo...

user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za korenjaka.
a teb ga je pa lahko zmeril?men je rekel,da ga ne moreuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4530
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:16:32   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pit se med porodom ne sme za vsak slučaj, če bi morali dat narkozo, npr. če bi morali na koncu naredit carski rez.
jaz nisem smela pit še 3 ure PO porodu.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4531
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:16:38   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

Ojla "sotrpinke" user posted image  user posted image

Joj, kolk ve napišete v enem dnevu, tuu mač.
Jaz zaenkrat še vztrajam v službi, vendar sem vsak dan bolj zmatrana, noge so mi začele zatekat....tako da bom na naslednjem pregledu kar rekla, če me lahko da na bolniško za ta mesec, ki mi še ostane.......da se malo spočijem pa še kaj pripravim za našo bebico.

SEZNAM: razmišljala sem, da bi se mogoče naredil seznam, na katerem bi napisale kakšen čaj je za kaj dober, pa katere šumeče tablete lahko do kdaj piješ,..... Kaj pravite? Mislim, da bi bilo zanimivo, da ne bi skoz ena in ista vprašanja postavljale tiste, ki nismo skoz prisotne čvekanju user posted image  user posted image

lepo se mejte, grem še kej delat
user posted image user posted image user posted image  kolk se napiše je čisto odvisno od dneva,enkrat več drugič manj.


kar se dodatnih seznamov tiče,pa naj odloča večinauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4532
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:16:40   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


popizdla bom!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nič nisem zrihtala na csd-ju in imam že pun kufer vsega. Sem kr v jok padla tam,..nje pa sploh ni ganlo to.. user posted image

delodajalec mi ni napisal kak dolgo imam pogodbo podaljšano ko mi je podaljšal in zdaj je komplicirala tak da joj.. Zdaj pa se mi šef sloh ne oglasi..
Čisto sem že z živčki na nuli.. user posted image user posted image

Lepo bodite..







taši ne jokat, sej se bo porihtalo, pa naslednjič user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ne se jezit,ker nima smisla-sej boš vse v pravem času porihtala,sam imaš pa res smolo s tem urejanjem papirjev...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4533
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:16:44   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

kako obleči otročka za iz porodnišnice?
 
jaz imam  PDP 6.3 in imam en kombinizonček, ki pa ni prav tak hudo zimski, je bombažen znotraj in zunaj in vmes samo malček polnjen. Koliko bo treba spodaj oblečt pa pojma nimam, ali bo zadosti bodi + žabice in čez bombažna majčka in hlačke? Če bo pa bolj mraz bom pa imela za vsak slučaj še en plišast kompletek s sabo, pa dekico da lahko pokrijem ali odkrijem po potrebi glede na vremenske razmere. Zadnje čase je pač vreme tako, da bom raje imela malo več varjant in se glede na razmere odločila.
user posted image user posted image jaz imam tud namen kakšen prehoden kombinezonček najdit,sam ne vem ,če mi bo ratalo.
v Kiku so jih meli,pa sem tak jezna nase,da bi se požrla,ker ga takrat nisem vzela-ker se mi je pač zdelo prehitro,da bi nakupovalauser posted image

še bomo mogli it mal po trgovinah,da pogledamo,kaj je sploh za take črveke na razpolago-bi pa imela nekaj v v kombinezonček varianti-zarad jajčke.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4534
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:16:51   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: cita

punce grem se pokazat pa javim kako sem opravila držite pestke za naju sem čist outuser posted image user posted image user posted image ...
cita,boš vidla,da je vse ok user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4535
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:16:55   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

aha, neki sm se spomnla.... ka ve kera, js sm že pozabla kir čaj je že tisti čaj ko naj bi se pil od 35tedna dalje? malinov al kakšen???
malinov ja,za mehčanje MV

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4536
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:22:56   
mama_milchy
spps, kako je zdaj s tvojimi izpiti? tega zadnjega si nardila, je res? Čestitke....no, mene tudi letos čaka en strokovni izpit ampak to pol ko bo user posted image  malo večji, snov in gradivo pa že pridno zbiram....

no,no, še ena novička: moja kolegica je srečka user posted image ; letos pa nas je gromno; decembra je kolegica rodila; ta vikend obe sestrični, pol ma od moževega brata žena rok - februarja, pa jaz, pa sodelavka aprila, ta druga junija, moja poročna priča julija, dobra kolegica avgusta - madonca, spet bo obala polna vozičkov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4537
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:23:24   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

aha, neki sm se spomnla.... ka ve kera, js sm že pozabla kir čaj je že tisti čaj ko naj bi se pil od 35tedna dalje? malinov al kakšen???
malinov ja,za mehčanje MV


madonca ko se pa ti spravš komentirat pa ornk komentiraš, nč čudnga da maš tolk zvezdicuser posted image

in ka pravte ve na ta malinov čaj? ga bote pile? kje se pa kupi? v lekarni?


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4538
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:26:39   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

aha, neki sm se spomnla.... ka ve kera, js sm že pozabla kir čaj je že tisti čaj ko naj bi se pil od 35tedna dalje? malinov al kakšen???
malinov ja,za mehčanje MV


madonca ko se pa ti spravš komentirat pa ornk komentiraš, nč čudnga da maš tolk zvezdicuser posted image

in ka pravte ve na ta malinov čaj? ga bote pile? kje se pa kupi? v lekarni?



Ti si točen na istem, ti se kar pridruži švinglanju.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4539
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:38:14   
mama_milchy
par dni nazaj oziroma v ponedeljek, ko smo bli z druščino na večerji, mi reče sodelavka da če sem se kao odločla za EA oziroma če me je kaj strah poroda in bla, bla, bla pa nanese pogovor na to, da je od ene znanke (menda je  babica v eni izmed porodnišnic) slišala kao da je v SLO možno rodit s carskim, če te je strah poroda user posted image user posted image user posted image ; kaj mislite o tem?

joooj, grem nekaj dat v usta, mi nagaja zgaga; pa še moj user posted image  se je lotil pospravljanja tako da ga grem malo nadzirat user posted image  (pomagat);
je reku, da upa, da bomo drug teden preseljeni, ker bi kao on že določena dela začel kr sam oziroma en kolega bi mu prišu pomagat, ker je tud on njemu - ma ne vem; imamo tolko stvari v hiši, da mi zmanjkuje škatel - moram klicat kolegico, da mi jih nabavi....preseljeni - pri mojih pa ni še net priklopljen user posted image  bom mogla urgirat

jjasna, v petek greš v MŠ? jaz ja, ma ker bom lih v ZD pa grem še malo poslušat - kaj tema je dojenje,ne?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4540
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:51:32   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

spps, kako je zdaj s tvojimi izpiti? tega zadnjega si nardila, je res? Čestitke....no, mene tudi letos čaka en strokovni izpit ampak to pol ko bo user posted image  malo večji, snov in gradivo pa že pridno zbiram....

ja tega nazadnje sem naredila.glih za glihuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4541
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:51:35   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

aha, neki sm se spomnla.... ka ve kera, js sm že pozabla kir čaj je že tisti čaj ko naj bi se pil od 35tedna dalje? malinov al kakšen???
malinov ja,za mehčanje MV


madonca ko se pa ti spravš komentirat pa ornk komentiraš, nč čudnga da maš tolk zvezdicuser posted image

in ka pravte ve na ta malinov čaj? ga bote pile? kje se pa kupi? v lekarni?

user posted image user posted image user posted image ker sproti komentiram,da me potem ne meče na zadnjo napisano stran in nato vse poste enega za drugim pošiljam naprejuser posted image

jaz malinovga čaja ne bom kupovala,bomo pa mogoč user posted image ,če bo volja in željauser posted image user posted image predvsem,če bo izvedljivouser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4542
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:51:36   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

par dni nazaj oziroma v ponedeljek, ko smo bli z druščino na večerji, mi reče sodelavka da če sem se kao odločla za EA oziroma če me je kaj strah poroda in bla, bla, bla pa nanese pogovor na to, da je od ene znanke (menda je  babica v eni izmed porodnišnic) slišala kao da je v SLO možno rodit s carskim, če te je strah poroda user posted image user posted image user posted image ; kaj mislite o tem?
ma ne vem-prvič mi naravni porod ni delal težav,za to ne vem...za carskega se pa po vsej verjetnosti ne bi odločala,razen če bi bil res nujen...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4543
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:51:48   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pit se med porodom ne sme za vsak slučaj, če bi morali dat narkozo, npr. če bi morali na koncu naredit carski rez.
jaz nisem smela pit še 3 ure PO porodu.


Sej res... jaz tud ne. Pa tud spomnila se nisem tiste 3 ure, da sem žejna. Je bilo preveč drugega zanimivega! user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4544
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:52:24   
spps
eto,jaz sem zdaj do desetih frajuser posted image user posted image user posted image  kje ste zdaj vse?user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4545
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:53:38   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

spps, kaj zdaj, ti boš samo sezname limala, pa se sprot nč pofočkala al kaj user posted image user posted image
ni blo časauser posted image user posted image ker sem vedela.če bi začela komentirat,da potem ne bi mogla več delat,ker bi se zasedelauser posted image user posted image user posted image

bom pa sedaj nadoknadlauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4546
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:54:21   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

par dni nazaj oziroma v ponedeljek, ko smo bli z druščino na večerji, mi reče sodelavka da če sem se kao odločla za EA oziroma če me je kaj strah poroda in bla, bla, bla pa nanese pogovor na to, da je od ene znanke (menda je  babica v eni izmed porodnišnic) slišala kao da je v SLO možno rodit s carskim, če te je strah poroda user posted image user posted image user posted image ; kaj mislite o tem?



Se pridružujem tvojim smajlijem. user posted image
Ne bi šla prostovoljno na CR, ker je okrevanje dosti težje. V redkih primerih tudi ne, ma v večini je ženska več tednov prav boga. Jaz pa glede na svoje fiz. stanje znam bit med temi v večini. user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4547
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:54:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pit se med porodom ne sme za vsak slučaj, če bi morali dat narkozo, npr. če bi morali na koncu naredit carski rez.
jaz nisem smela pit še 3 ure PO porodu.


Sej res... jaz tud ne. Pa tud spomnila se nisem tiste 3 ure, da sem žejna. Je bilo preveč drugega zanimivega! user posted image
jaz sem cuzala tist zmočen kos tampona,ko so mi ga privoščli,za moćenje ustnicuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4548
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:55:16   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

eto,jaz sem zdaj do desetih frajuser posted image user posted image user posted image  kje ste zdaj vse?user posted image user posted image


Jaz tudi!! user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4549
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:56:41   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pit se med porodom ne sme za vsak slučaj, če bi morali dat narkozo, npr. če bi morali na koncu naredit carski rez.
jaz nisem smela pit še 3 ure PO porodu.


Sej res... jaz tud ne. Pa tud spomnila se nisem tiste 3 ure, da sem žejna. Je bilo preveč drugega zanimivega! user posted image
jaz sem cuzala tist zmočen kos tampona,ko so mi ga privoščli,za moćenje ustnicuser posted image user posted image user posted image


Aja. Meni so pa privoščili za ves čas odkar sem prišla v porodno dokler nisem šla v sobo, 2 deci vode.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?