|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 15:00:16   
Grahec
Ojla,
mene pa tako danes glava boli, da mi gre kar na jok, nekaj časa me je od glavobola celo na bruhanje sililo pa se je vsaj to po ležanjo nehalo. user posted image user posted image user posted image

kako obleči otročka za iz porodnišnice?
 
jaz imam  PDP 6.3 in imam en kombinizonček, ki pa ni prav tak hudo zimski, je bombažen znotraj in zunaj in vmes samo malček polnjen. Koliko bo treba spodaj oblečt pa pojma nimam, ali bo zadosti bodi + žabice in čez bombažna majčka in hlačke? Če bo pa bolj mraz bom pa imela za vsak slučaj še en plišast kompletek s sabo, pa dekico da lahko pokrijem ali odkrijem po potrebi glede na vremenske razmere. Zadnje čase je pač vreme tako, da bom raje imela malo več varjant in se glede na razmere odločila.

< Sporočilo je popravil Grahec -- 21.1.2009 15:02:25 >


_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 15:09:30   
cita
punce grem se pokazat pa javim kako sem opravila držite pestke za naju sem čist outuser posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 15:11:55   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


popizdla bom!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nič nisem zrihtala na csd-ju in imam že pun kufer vsega. Sem kr v jok padla tam,..nje pa sploh ni ganlo to.. user posted image

delodajalec mi ni napisal kak dolgo imam pogodbo podaljšano ko mi je podaljšal in zdaj je komplicirala tak da joj.. Zdaj pa se mi šef sloh ne oglasi..
Čisto sem že z živčki na nuli.. user posted image user posted image

Lepo bodite..







taši ne jokat, sej se bo porihtalo, pa naslednjič user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image   Saj boš porihtala, saj je še čas.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 15:14:04   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Živijo,

sem že mislila, da bom mogla kje 5.del marčevk iskat user posted image , klepetulje....Kako ste kaj? A vam bušiji nagajajo? Spite še kaj ponoči?

No, jaz sem pa danes imela kontrolo pri svoji zdravnici zaradi tiste moje virozice; moram še v laboratorij dat še enkrat izvide, da vidi če je vse OK....

Zdaj ta dva dni sem pridno prala in likala cunjice za user posted image  tako da kmalu bo vse pripravljeno; včeraj sem šla z Žigcem v trgovino pa je reku, da moramo user posted image  kupit tudi dudo in flaško pa pleničke tako da sva pol vzela dudico in flaško; ostalo - kozmetiko, kremice pa bom v februarju kupla;
Aja, a bote za iz P imele kakšen debelejši pajacek al spodaj te zabice do pasu in čez ene hlačke al kako??? Ma to vreme bo itak čudno in jaz sploh ne vem kaj vzet za iz porodnišnice domov....

Pa še to: sem dobila dopis z Ministrstva za delo, vezano na moj letni dopust in sem prav vesela, da imam končno nekja črno na belem od kakšne ustanove in seveda zdaj gremo v borbe do konca; sem kot mali user posted image  mi pravi moj mož....

Grem nekaj nardit za jest pa pridem nazaj....

Meni tudi paše full sladko tako da bojo zvečer najbrž kakpne palačinke padle user posted image  


tud jaz nimam pojma kako malega oblečt za iz P... ajde mamice pomagajte z nasveti user posted image



Jaz se bom odločila, ko bo čas za v P, glede na to kakšno vreme bo takrat. Sicer pa v primeru bolj hladnega vremena bom kar kakšno dekco iz flisa porabla za pokrit dojenčka v jajčku.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 15:15:54   
Grahec
cita user posted image
tasa m, ma saj boš že zrihtala, ne se preveč sekirat user posted image

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 15:17:44   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: cita

punce grem se pokazat pa javim kako sem opravila držite pestke za naju sem čist outuser posted image user posted image user posted image ...


user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 15:37:05   
yania
oj cita, držim pesti...ma po mojem je user posted image  malo zmanjkalo prostora in ga zato manj čutiš...no jaz ti težko kaj rečem, ko vsak večer okrog 23ih živčnega fašem, dobesedno sem čist na koncu, ko mi ne da miru, da bi zaspala...to je tudi grozno..potem pa razmišljam, al ga kaj šraufa, ali mu enostavno ne paše da jaz ležim na boku, naj bo levi ali desni, ker čez dan sem pa itak pred tv v polležečem položaju, s povštrom za hrbtom, če že počivam, pa to je kaka urca, drugače pa sem kar skos neki na nogah....zvečer pa grem na bok, je pa kriza,,,no pa tudi če ni bok, vseeno....

Pejdi in se prepričaj da je vse uredu...jaz tudi komaj čakam, da se malo tole umiri, da imam malo miru zvečer....če vam povem, da se res ne da user posted image  ker ful zraven sodeluje in naju preveč moti....haha, nisva za v tri....oh, kolk sem grda....nisem tko misnla..no...


Ej lepo bodite, aja, jaz sem pa danes bila na obisku pri prijateljici, ki ima 11 dni staro štručko...kolk je mucek...iiiiiiiii....še malo pa bomo tudi me crkljale.....jupiiiiii....

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 15:38:24   
yania
Kako obleči user posted image  za odhod iz P?....ma ne vem, si še ne predstavljam kako bo takrat vreme, kak bo mrzlo......bom se kasneje odločila...



(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 15:57:40   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


popizdla bom!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nič nisem zrihtala na csd-ju in imam že pun kufer vsega. Sem kr v jok padla tam,..nje pa sploh ni ganlo to.. user posted image

delodajalec mi ni napisal kak dolgo imam pogodbo podaljšano ko mi je podaljšal in zdaj je komplicirala tak da joj.. Zdaj pa se mi šef sloh ne oglasi..
Čisto sem že z živčki na nuli.. user posted image user posted image

Lepo bodite..



Ah, so pa res smotane te babe! user posted image
In kaj boš zdaj morala še naredit?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 15:58:32   
Najaa
Za iz P bom verjetno vzela tetra majčko, body za čez, žabice in čez pajacek. Za čez to še debelejši pajac ali kombinezon, če bo tako hladno. Za vsak slučaj pa lahko še vedno noter vržem kakšno oblačilo več. user posted image  Sam mislim, da ne bo treba.

Glede seznamov se strinjam, da jih je že zdaj čisto dovolj. Sej če katera kaj vpraša, dobi odgovor. Vprašanja se pa itak skoz ponavljajo. Kej novega tako ne moremo naumit. user posted image

cita, že skoz mislim nate. Glej, da se boš oglasila, ko prideš nazaj. user posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 15:59:16   
KOKICA32
Tasa drži se in ne sekiraj se preveč. Misli na user posted imageuser posted image user posted image user posted image

Cita držim pesti, da je vse okej! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 16:01:45   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: cita

punce grem se pokazat pa javim kako sem opravila držite pestke za naju sem čist outuser posted image user posted image user posted image ...


cita, user posted image  user posted image  user posted image     user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  
 
user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
 
   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image , vse bo OK

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 16:19:35   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jel me netko tražio? user posted image

Noč porazna, zato sem večino dopoldneva prespala. Potem sem visela na telefonu... potem sem jedla... ah, še kava je bila vmes. user posted image
Zdaj vas grem pa za nazaj prebrat, da si malo izboljšam razpoloženje. Se počutim kot da imam mačka. user posted image


Ja, kaj ste pa delali ponoči? user posted image


Ma... Tija je imela akcije... Ponavadi lepo spi, vsake toliko pa jo nekaj meče. Jaz mislim, da ji je bilo vroče, sam mene nihče več ne upošteva, ker če se ravnam po sebi, je vsem vroče. user posted image  V glavnem, celo noč je nekaj stokala in jokala... pa ni bilo prav, če je bila pri nama, če je bila v svoji postelji...
Tako je to, če moj ne smrči, pa tamala za nespanje poskrbi. user posted image


Hm, nekam znano mi zveni user posted image  user posted image  user posted image


Ja men se to tud znano zdi, kot bi jaz napisala

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 16:36:39   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


popizdla bom!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nič nisem zrihtala na csd-ju in imam že pun kufer vsega. Sem kr v jok padla tam,..nje pa sploh ni ganlo to.. user posted image

delodajalec mi ni napisal kak dolgo imam pogodbo podaljšano ko mi je podaljšal in zdaj je komplicirala tak da joj.. Zdaj pa se mi šef sloh ne oglasi..
Čisto sem že z živčki na nuli.. user posted image user posted image

Lepo bodite..







taši ne jokat, sej se bo porihtalo, pa naslednjič user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 16:39:23   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: cita

punce grem se pokazat pa javim kako sem opravila držite pestke za naju sem čist outuser posted image user posted image user posted image ...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 16:44:45   
Lolita23
cita vse bo v reduuser posted image user posted image

tasa_m user posted image

yania
ti se pa odloči, kak boš oblekla user posted image za iz P, da bom prešvinglala,user posted image user posted image user posted image , glede na to da imava isti datum.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 16:48:18   
čebeica maja
ko pa že imam samogovore, vam povem še to , da so mi končno iz komisije poslali da imam bolniško podalšano do bolniške in imam s papirji končno vse urejeno

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 16:56:33   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

ko pa že imam samogovore, vam povem še to , da so mi končno iz komisije poslali da imam bolniško podalšano do bolniške in imam s papirji končno vse urejeno
user posted image user posted image user posted image čestitamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 16:58:44   
spps
vidim,da sem kr nekaj stranni v izostanku,zdajle imam nekaj časa za čvek,čez 20 min pa moram it malo na plesne.
sem pa crkjena,ko zmajuser posted image user posted image user posted image
dopoldan sem imela malo čistilne akcije in zlikala sem preostanek stvari za bebijauser posted image user posted image user posted image jeeeeeeeee!ratal mi jeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:02:39   
NoBady
Živjo!
Sem vas na hitrco mal nazaj prebrala, ampak samo zadnje 2-3strani, ne vem točno...
Kaj bi komentirala sem tut že pozabila sproti...

cita -- user posted image user posted image user posted image user posted image upam da je vse uredu in da se čimprej javiš in nam sporočiš, vidim da smo vse z mislimi pri tebi!!!

čebelca maja -- user posted image user posted image user posted image super da imaš vse urejeno...ena skrb manjuser posted image

yania in lolita23 -- no js se vama tut pridružim...user posted image

tasa -- ne se sekirat, na csd-ju so pač taki da folk radi jebejo u glavo...js sm se že naučila in zmeram mamico sabo vzamem kadar grem kej rihtatuser posted image , sej je smešno ampak, pol si ne upajo tolk zajbavat so saj enmejčken bol prijazni če je še edn zraven tebe... user posted image

no grem še mal pogledat če bo še kej za pokomentirat...user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:04:42   
NoBady
aha, neki sm se spomnla.... ka ve kera, js sm že pozabla kir čaj je že tisti čaj ko naj bi se pil od 35tedna dalje? malinov al kakšen???

_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:13:38   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jel me netko tražio? user posted image

Noč porazna, zato sem večino dopoldneva prespala. Potem sem visela na telefonu... potem sem jedla... ah, še kava je bila vmes. user posted image
Zdaj vas grem pa za nazaj prebrat, da si malo izboljšam razpoloženje. Se počutim kot da imam mačka. user posted image


Ja, kaj ste pa delali ponoči? user posted image


Ma... Tija je imela akcije... Ponavadi lepo spi, vsake toliko pa jo nekaj meče. Jaz mislim, da ji je bilo vroče, sam mene nihče več ne upošteva, ker če se ravnam po sebi, je vsem vroče. user posted image  V glavnem, celo noč je nekaj stokala in jokala... pa ni bilo prav, če je bila pri nama, če je bila v svoji postelji...
Tako je to, če moj ne smrči, pa tamala za nespanje poskrbi. user posted image


Hm, nekam znano mi zveni user posted image  user posted image  user posted image


Ja men se to tud znano zdi, kot bi jaz napisala


user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:14:33   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: spps

vidim,da sem kr nekaj stranni v izostanku,zdajle imam nekaj časa za čvek,čez 20 min pa moram it malo na plesne.
sem pa crkjena,ko zmajuser posted image user posted image user posted image
dopoldan sem imela malo čistilne akcije in zlikala sem preostanek stvari za bebijauser posted image user posted image user posted image jeeeeeeeee!ratal mi jeuser posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:15:39   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

aha, neki sm se spomnla.... ka ve kera, js sm že pozabla kir čaj je že tisti čaj ko naj bi se pil od 35tedna dalje? malinov al kakšen???


Ja, malinov oz iz malinovih listov.

< Sporočilo je popravil Nina00 -- 21.1.2009 17:16:13 >

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 17:16:04   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: bambam
Kaj mislite ali je pametno dat dojenčka že takoj v sobo z prvim otrokom, al je bolš počakat? Jaz bi ga kr dala zraven tavelke, itak mamo sobi čisto skupaj....kaka so vaša mišljenja??
  mi bomo bebija imeli na začetku v spalnici z nama-sej mala bi ga imela že v svoji sobi,ampak mi je to zelo nepraktično,pa še bebija moram met pod kontrolouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?