|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:04:49   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ojla, jaz sem nazaj iz pregleda. Vse je tako kot mora biti:

moj fantek je velik že 37cm, težek cca 1750guser posted image user posted image user posted image
MV zaprt
obseg bušija 101cm
kg + 12kg
naslednji pregled 18.02.2009

Vzela mi je tudi bris za streptokok B, jutri pa še moram v laboratorij (toxo, hepatitis). Pa sirup za železo sem spet dobila! Zdaj sem ga že tak navajena.user posted image

Ecco, moje poročilo...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:05:20   
Najaa
Jel me netko tražio? user posted image

Noč porazna, zato sem večino dopoldneva prespala. Potem sem visela na telefonu... potem sem jedla... ah, še kava je bila vmes. user posted image
Zdaj vas grem pa za nazaj prebrat, da si malo izboljšam razpoloženje. Se počutim kot da imam mačka. user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:07:30   
KOKICA32
Cita user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:11:09   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ojla, jaz sem nazaj iz pregleda. Vse je tako kot mora biti:

moj fantek je velik že 37cm, težek cca 1750guser posted image user posted image user posted image
MV zaprt
obseg bušija 101cm
kg + 12kg
naslednji pregled 18.02.2009

Vzela mi je tudi bris za streptokok B, jutri pa še moram v laboratorij (toxo, hepatitis). Pa sirup za železo sem spet dobila! Zdaj sem ga že tak navajena.user posted image

Ecco, moje poročilo...


user posted image user posted image user posted image za pregled !!
oo tvoj dečko pa je kr fajn boksar. Saj ni čudno da jih že dobiš.. user posted image user posted image



(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:18:15   
čebeica maja
haha pa sem jst enkrat prva ko ni nobene nikjer

Našuser posted image  bo tud prinama v zibki, dokler nebo celo noč spal. Miha mi je že pri dveh pa pol mescih celo noč, pri treh m. je šel pa v postelco v sobico. Nekako tako se bomo tud zdej držal, ker tle ko midva spivaje je dnevna in spalna soba, pa televizija in igralnica. Sobica je pa čist zraven, bomo še videl, taki so plani, jst se bojim sm da nebomo nakonc vsi šterje skupej spal, ker bo miha lubosumen. bomo pa že zdej pripravil postelco tud v sobico, da bomuser posted image   kerkrat čes dan dala tja spat da bo imel mer.

< Sporočilo je popravil čebeica maja -- 21.1.2009 13:19:32 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:18:37   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jel me netko tražio? user posted image

Noč porazna, zato sem večino dopoldneva prespala. Potem sem visela na telefonu... potem sem jedla... ah, še kava je bila vmes. user posted image
Zdaj vas grem pa za nazaj prebrat, da si malo izboljšam razpoloženje. Se počutim kot da imam mačka. user posted image


pa se ga ja nisi z donatom napila user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:24:53   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jel me netko tražio? user posted image

Noč porazna, zato sem večino dopoldneva prespala. Potem sem visela na telefonu... potem sem jedla... ah, še kava je bila vmes. user posted image
Zdaj vas grem pa za nazaj prebrat, da si malo izboljšam razpoloženje. Se počutim kot da imam mačka. user posted image


pa se ga ja nisi z donatom napila user posted image user posted image user posted image



Ej ti kot da bi vedela! Ravno danes me je pekla zgaga, ker sem se po zajtrku zlegla na desni bok -želodec... mogoče je pa to krivo, ja. user posted image
Drugače pa moram trkat, da me teta zgaga pusti že nekaj dni na miru.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:30:16   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jel me netko tražio? user posted image

Noč porazna, zato sem večino dopoldneva prespala. Potem sem visela na telefonu... potem sem jedla... ah, še kava je bila vmes. user posted image
Zdaj vas grem pa za nazaj prebrat, da si malo izboljšam razpoloženje. Se počutim kot da imam mačka. user posted image


pa se ga ja nisi z donatom napila user posted image user posted image user posted image



Ej ti kot da bi vedela! Ravno danes me je pekla zgaga, ker sem se po zajtrku zlegla na desni bok -želodec... mogoče je pa to krivo, ja. user posted image
Drugače pa moram trkat, da me teta zgaga pusti že nekaj dni na miru.


jaz sem itak čarovnica user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:30:59   
Najaa
In Pupa, kaj delaš?

Kaj sem prebrala, da si bila včeraj zvečer v MŠ? Kako pa da ob tako pozni uri?

< Sporočilo je popravil Najaa -- 21.1.2009 13:33:25 >

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:33:08   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: cita
sem pa zdele klicala svojo G pa mi reče naj pridem jutri zjutraj k njej ker oni bodo sedaj končali in pol rečem če pa grem popoldne v P se pokazat je pa kr neki mutila moja G je res en ..... se bom raje zadržala sem jezna da user posted image user posted image user posted image

cita kaj je narobe??
nisem brala nič za nazaj??
user posted image

 

zadnje dni čutim našo malo res malo malo ampak da ne delam panike sem še kr čakala sedaj se mi pa zdi da je dovolj vsega in da mi nekdo pove kaj se dogaja pa še prejle sem vidla da imam nogo ko buhtlj in jaz pokličem prejle G in mi reče da naj se pridem jutri pokazat namest da bi popoldne kr šla v P pa bi vidla kako in kaj ko so sihurno bolj pozorni kot tale moja G in ji rečem ka pa grem popoldne v P ker oni nehajo zdele delat pa začne neki mutit...brez veze...


Če se ti zdi, da bi se šla še danes pokazat, se kar pojdi. Ne se ozirat kaj je tvoja G rekla. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:35:01   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ojla, jaz sem nazaj iz pregleda. Vse je tako kot mora biti:

moj fantek je velik že 37cm, težek cca 1750guser posted image user posted image user posted image
MV zaprt
obseg bušija 101cm
kg + 12kg
naslednji pregled 18.02.2009

Vzela mi je tudi bris za streptokok B, jutri pa še moram v laboratorij (toxo, hepatitis). Pa sirup za železo sem spet dobila! Zdaj sem ga že tak navajena.user posted image

Ecco, moje poročilo...




user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:35:22   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

In Pupa, kaj delaš?

Kaj sem prebrala, da si bila včeraj zvečer v MŠ? Kako pa da ob tako pozni uri?


ja začeli smo ob 20.15 in končali ob 22.30... ne sprašuj sem misnla da bom zaspala, pa še po tleh ležimo na blazinah... jao jao... še dobr da mam sam še enkrat user posted image

kaj delam, ja lih sm si glavo oprala, zdaj malo štrikam in čvekam z vami user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:36:23   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jel me netko tražio? user posted image

Noč porazna, zato sem večino dopoldneva prespala. Potem sem visela na telefonu... potem sem jedla... ah, še kava je bila vmes. user posted image
Zdaj vas grem pa za nazaj prebrat, da si malo izboljšam razpoloženje. Se počutim kot da imam mačka. user posted image


Ja, kaj ste pa delali ponoči? user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:40:10   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jel me netko tražio? user posted image

Noč porazna, zato sem večino dopoldneva prespala. Potem sem visela na telefonu... potem sem jedla... ah, še kava je bila vmes. user posted image
Zdaj vas grem pa za nazaj prebrat, da si malo izboljšam razpoloženje. Se počutim kot da imam mačka. user posted image


Ja, kaj ste pa delali ponoči? user posted image


Ma... Tija je imela akcije... Ponavadi lepo spi, vsake toliko pa jo nekaj meče. Jaz mislim, da ji je bilo vroče, sam mene nihče več ne upošteva, ker če se ravnam po sebi, je vsem vroče. user posted image  V glavnem, celo noč je nekaj stokala in jokala... pa ni bilo prav, če je bila pri nama, če je bila v svoji postelji...
Tako je to, če moj ne smrči, pa tamala za nespanje poskrbi. user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:43:33   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jel me netko tražio? user posted image

Noč porazna, zato sem večino dopoldneva prespala. Potem sem visela na telefonu... potem sem jedla... ah, še kava je bila vmes. user posted image
Zdaj vas grem pa za nazaj prebrat, da si malo izboljšam razpoloženje. Se počutim kot da imam mačka. user posted image


Ja, kaj ste pa delali ponoči? user posted image


Ma... Tija je imela akcije... Ponavadi lepo spi, vsake toliko pa jo nekaj meče. Jaz mislim, da ji je bilo vroče, sam mene nihče več ne upošteva, ker če se ravnam po sebi, je vsem vroče. user posted image  V glavnem, celo noč je nekaj stokala in jokala... pa ni bilo prav, če je bila pri nama, če je bila v svoji postelji...
Tako je to, če moj ne smrči, pa tamala za nespanje poskrbi. user posted image


Hm, nekam znano mi zveni user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:44:43   
Najaa
A ni prima, če se rima? user posted image user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:47:40   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

A ni prima, če se rima? user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  Ja.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:50:56   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ma... Tija je imela akcije... Ponavadi lepo spi, vsake toliko pa jo nekaj meče. Jaz mislim, da ji je bilo vroče, sam mene nihče več ne upošteva, ker če se ravnam po sebi, je vsem vroče. user posted image  V glavnem, celo noč je nekaj stokala in jokala... pa ni bilo prav, če je bila pri nama, če je bila v svoji postelji...
Tako je to, če moj ne smrči, pa tamala za nespanje poskrbi. user posted image


pri nas je bilo isto danes ponoči, se je Taja skozi nekaj zbujala,pa jamrala, pa jokala v spanju user posted image

cita - če se ti zdi,da bi bilo boljše iti v P, pojdi, boš vsaj pomirjena, ne se zaradi G sekirat


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:55:25   
Najaa
pocka, ja te Tije in Taje imajo zgleda isti timing.

cita, nisem še vsega za nazaj prebrala, ampak glede na to kar ti vse pišejo se strinjam, da se pojdi pokazat. Ne poslušaj G, ampak sebe. Za tvojega user posted image  se gre. Verjemi da vem, kako te je strah.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 13:59:43   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

pocka, ja te Tije in Taje imajo zgleda isti timing.



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 14:01:10   
pocka
user posted image user posted image user posted image so me klicali iz službe,da je prišel sklep,da so mi odobrili solidarnostno pomoč, ker sem že en čas na bolniški, je pa kar lep znesek user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 14:09:10   
pocka
kje ste vse? zdaj, ko jaz gor pridem, pa vse zbežite!?user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 14:09:55   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

user posted image user posted image user posted image so me klicali iz službe,da je prišel sklep,da so mi odobrili solidarnostno pomoč, ker sem že en čas na bolniški, je pa kar lep znesek user posted image user posted image user posted image


bravo!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 14:10:20   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

user posted image user posted image user posted image so me klicali iz službe,da je prišel sklep,da so mi odobrili solidarnostno pomoč, ker sem že en čas na bolniški, je pa kar lep znesek user posted image user posted image user posted image


Jeeeej! 3x hura za tako službo!! user posted image user posted image user posted image

pocka, kako si pa kaj ti?
Zdaj že spet dobro čutiš malega?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 14:11:30   
Najaa
Plenice bomo imeli čisto na začetku pampers, potem pa kar hoferjeve. Upam, da ne bo tale otrok tako alergičen na plenice kot Tija. Ona pampersk sploh ne prenese. Dobi takoj rdečo ritko. user posted image

Nina, ti si toliko na bolniški, da bi lahko kar do konca ostala. user posted image  Hecam se, pa sej zdej bo kmalu konec, a ne?

Spanje na hrbtu -  jaz pa ne morem dolgo tako spat, ker me tako user posted image  začne križ bolet! Pa noge in roke mi kar mravljinči. Sploh pa ni prepovedano spat na hrbtu, kdo vam je to rekel?  Dokler  paše,  lahko spite kakor vam paše.

Pit se med porodom ne sme za vsak slučaj, če bi morali dat narkozo, npr. če bi morali na koncu naredit carski rez.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?