|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 21:30:19   
Ajvy
Tko da mau pokomentiram..mam še dolg za včeraj....

Sunny...super za pregled...me veseli, da je vse OK....6 flaš..to je pa ful velik , a ni??
PA velik C vitamina spij zraven, da bo imelo sploh kaj učinka......pa pazi, ker te lahko zapre....

Claud...full lepa posteljnina user posted image user posted image user posted image user posted image

Kolumbo...si našla copate za v P....??

Shuka....v petek  23.01. nimam pregleda..mam samo v torek...
KaKo si kaj???Čist si pridna s seznamčki....komaj čakam ,da se začne še ta drugi polnit user posted image user posted image user posted image user posted image

Kakšen video si pa to gledala...ko strašijo otročke...barabe...to bi jst vse pretepla....

Kaj pa je res sedaj to s tvojim izcedkom....kar pobaraj jutri G.....pa poročaj....

Balonchy..kaj si zvedela glede tvojih pljuč???
Super za pridobitev 560 g user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bogec za krčke....kaj mu pa daješ proti??

Minizvezdica...dobrodošla med trebuškarce.......
Upam, da se vse zrihta glede zastoja rasti..kaj pa G pravi ???user posted image user posted image user posted image

petrap...ne res ni kaj hujšega ,če že sedaj rodimo.....meni je danes namerila 2900 g..čist dovolj zameuser posted image user posted image in za user posted image
Ah sej bova tudi midve prišli na vrsto.....

Milči
...lepo da si se malo javla....jst tuid upam, da se ti je detece obrnilo navzdol....user posted image user posted image user posted image

Akvalina...bogec Žan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da se čimprej pozdravi......

Majchy....mislim nate....in stiskam pestke ,da te ne boli več....

Katjuša.....super za opravljen pregled...za seznamček sem ti pa povedkala ,da ne greš kar tako zlahka.....user posted image user posted image
Uf...v tretje....to pa ne vem, če bomo prakticirali....pr takih težavnih nosečnostih ne vem, če bomo uspeli še v tretje pregurat..... amapk nikoli ne reci nikoli......user posted image user posted image user posted image

mihailo....povej če ti je uspelo zbrisat slikice- kontaktirta moderatorje....če ne povej, ti bom jst pomagala......

populis....hvala za lepe želje,...in čestitke za Laro user posted image user posted image user posted image user posted image







_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 2751
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 21:38:46   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

boma2 - probali smo hipp, novalac... zdej smo pa na aptamilu...

shuka - Vetrovne kapljice so to... Od koroških lekarn...
Kje se pa dobijo?user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2752
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 21:39:21   
Shuka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
 
PDP   Ime(starost) (št.user posted image , št.user posted imageSpol-ime  Pregledi  Porod.
____________________________________________________
user posted image 1.2. matineja (28)   (1,0)    user posted image    ?
user posted image 1.2. Balonchy (27)  (2,0) user posted image Matic  RODILA 31.12. user posted image
user posted image 1.2. Urša08 (28)    (2,1)  user posted image   22.1.CTG,pregled  KR 
user posted image 1.2. rebeka84        (1,0)  user posted image - Uroš   26.1. LJ
user posted image 2.2. smokvica72    (3,0)   user posted image      ?  LJ               
user posted image 2.2. TEDIGO (30)   (2,0)   user posted image - Eva (Tevž) ?    
user posted image 3.2. mamutka        (3,2)   user posted image     ?
user posted image 3.2. bara10           (2,0)   user posted image     ?
user posted image 3.2. LaraS             (x,x)    user posted image     ?
user posted image
5.2. Ajvy                (2,1)   user posted image     27.1.  LJ
user posted image 5.2. nina 166         (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. Nusa30 (30)   (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. petrap (24)     (1,0)   user posted image    28.1.  PO
user posted image 5.2. claud (22)       (1,0)   user posted image - Larissa  23.1. CTGLJ
user posted image 6.2. kk85               (2,1)   user posted image    ?
user posted image 6.2. RAISA (35)      (2,1)   user posted image         LJ
user posted image 7.2. witto (29)       (1,0)   user posted image        ?   IZ 
user posted image 7.2. carmar            (2,1)    user posted image    ?
user posted image 7.2. suzyto             (2,1)   user posted image - Lora  ?
user posted image 8.2. reckova (24)   (1,0)   user posted image    21.1.   MB 
user posted image 8.2. timy (29)         (1,0)   user posted image - Eva  26.1. CTG CE
user posted image 8.2. Nea                 (4,2)    user posted image    ?
user posted image 8.2. diamantina (23) (1,0)  user posted image - Ambrož 21.1.CTG/29.1.  MB
user posted image 8.2. Pupka (24)       (2,1)    user posted image    ?  PT    
user posted image 8.2. Linki (30)          (2,1)    user posted image    ?  LJ
user posted image 10.2. cati (28)          (3,0)   user posted image   27.1. CTG/pregled MB
user posted image 10.2. kolumbo          (2,1)   user posted image   21.1. UZ
user posted image 10.2. Shuka              (3,0)   user posted image   21.1. KR
user posted image 10.2. Katjusa (28)    (2,1)  user posted image      27.1. CE
user posted image 10.2. orto2 (28)       (1,0)   user posted image   30.1. CTG  LJ
user posted image 10.2. barbyka (32)  (3,1)  user posted image         ?   LJ
user posted image 13.2. izidora            (5,2)  user posted image  -Erik   26.1.CR
user posted image 14.2. Kranjcanka     (x,x)   user posted image      ?
user posted image 14.2. d*o*r*i*s (23)(x,x)    user posted image    27.1.  CE
user posted image 14.2. Maša29      (1,0) user posted image Maša  RODILA 6.1.09 user posted image
user posted image 14.2. Kaška (33)     (1,0)   user posted image     ?   CE
user posted image 15.2. micamuca       (1,0)   user posted image     ?
user posted image 15.2. SALT (23)       (2,0)   user posted image          CE 
user posted image 16.2. birdy               (2,1)   user posted image   03.02.
user posted image 16.2. kayica24 (24) (1,0)  user posted image   - Marinela  26.1.  PT
user posted image 16.2. vesnozaver (27) (1,0)  user posted image - Aljaž   ?    MB
user posted image 16.2. mala* (23)     (1,0)  user posted image       ?    KR
user posted image 16.2. MIHAILO(22) (1,0) user posted image -Mihailo  22.1.pregled/26.1.CTG TRB
user posted image 17.2. julija 30 (30) (1,0)  user posted image    ?   PT
user posted image 17.2. tanci29 (31)   (2,1)  user posted image   27.1.
user posted image 18.2. naia (25)        (1,0)  user posted image          ?    LJ
user posted image 18.2. Želva              (2,1)   user posted image       ?
user posted image 18.2. *Nelly* (27)    (1,0)  user posted image     ?
user posted image 19 .2. piskot (33)     (2,1)   user posted image     29.1.  KR
user posted image 19.2. zorica (30)      (1,0)  user posted image       26.1.  MB
user posted image 20.2. maja83 (24)   (2,1)  user posted image        ?   SG
user posted image 20.2. mrka               (x,x)  user posted image    ?
user posted image 20.2. macka27 (25) (1,0)  user posted image    ?  KR/LJ
user posted image 20.2. brkn83 (25)     (1,0) user posted image   03.02. CE
user posted image 21.2. Cvetka13        (2,1)  user posted image    ?
user posted image 21.2. Maksi1            (1,0)  user posted image   03.02.
user posted image 21.2. Alter_ego        (2,1)  user posted image       ?
user posted image 22.2. Pikica5 (21)(2,0) user posted image user posted image - Tai,Mai  RODILA 28.12.user posted image  
user posted image 22.2. glen (28)        (5,1)  user posted image - Val     21.1.  IZ
user posted image 22.2. bad girl (24)   (4,1)  user posted image   29.1.
user posted image 22.2. Deja (25)        (1,0)  user posted image  26.1. CE
user posted image 22.2. baki (32)         (3,1) user posted image - Nik    28.1. SG
user posted image 23.2. antonia (32)   (3,0)  user posted image       ?   PO
user posted image 23.2. majchy23 (23)(1,0)  user posted image - Hana 29.1. CTG  LJ
user posted image 23.2. Anonimen      (x,x)  user posted image   ?
user posted image 23.2 Zwer (28)       (1,0)  user posted image   ?  LJ/PO
user posted image 23.2. bibi5               (2,1)  user posted image       ?
user posted image 24.2. sunny24 (27)  (2,0)  user posted image     23.1./2.2.CTG  PO
user posted image 24.2. Luca (29)        (1,0)   user posted image   ?   LJ
user posted image 25.2. delfinkica         (x,x)   user posted image   ?
user posted image 25.2. boma2 (31)     (2,1)   user posted image      23.1.  LJ
user posted image 25.2. lilcha (28)        (1,0)   user posted image - Maša 27.1.  LJ
user posted image 26.2. akvalina (27)   (3,1)  user posted image - Lea 2.2. LJ
user posted image 26.2. BarbaraGS (28)(1,0)  user posted image - Elizabeta  6.2.  LJ
user posted image 26.2. Miša99 (34)     (3,2)   user posted image        ?   LJ
user posted image 26.2. milči(26)          (2,1)   user posted image    ?  BR
user posted image 28.2. dita7                (x,x)   user posted image    ?
user posted image 5.3. sazi (32)             (2,1)  user posted image     21.1.  LJ
 
 
 
 
   VSEH TREBUŠČKARC = 75  
 
user posted image   = 21
user posted image   = 14
 user posted image    = 40
 
 
 
 
 
   Z nami so pot začele:   
kalaxy, nicnic, anonimna, loveforever - junija pričakuje user posted image   user posted image user posted image , fortun, mariana, Rubin, Fargesia, Katyy26, lea88
 

VSEM ŽELIM USPEŠNE PREGLEDE IN ČAKAMO NA POROČILO!!!
Reckova, diamantina, kolumbo, glen in sazi- vse dobro jutri na pregledih, UZ-jih, CTG-jih user posted image user posted image user posted image

Dekleta, ko sporočate naslednje preglede prosim če jih napišete v drugi BARVI kot je teks lahko ODEBELITE in PODČRTATE, da bojo bolj vidni. Ker se tle čveka na kilometre nam urejevalkam lahko kej uide, pol pa da naute pozable it na pregled, me pa da naumo pozable navijat.



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2753
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 21:39:22   
Shuka

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         user posted image user posted image
 
 
28.12.2008
1. Pikica5......user posted image  Taj... 2005g, 43,5cm  
                      user posted image  Maj... 2045g, 44 cm                     user posted image
  PDP (22.02.)

31.12.2008
2. Balonchy.....user posted image  Matic...3180g, 50 cm                user posted image
    PDP (01.02.)

06.01.2009

3. Maša29......user posted image   Maša....2480g, 47cm                 user posted image
PDP (14.02.)



_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2754
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 21:47:25   
petrap
danes pa res ni kakih čvek tuki gor...no moj je šel že spat...jaz si bom pa še malinov čajčk nardila...

sm mela zdaj kolegico na obisku...je pršla, čeprou sem mislna da ne bo...no smo mal poklepetale,,,,paše...

no grem narest čaj, pa mal knjigo brat...

lepo noč


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2755
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 21:48:35   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Shuka....v petek  23.01. nimam pregleda..mam samo v torek...
Evo sem že zbrisala stari datum.user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy
KaKo si kaj???Čist si pridna s seznamčki....komaj čakam ,da se začne še ta drugi polnit user posted image user posted image user posted image user posted image  
Tud jest, februarja bo dela s tem še pa još, če ne že prej.user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Kakšen video si pa to gledala...ko strašijo otročke...barabe...to bi jst vse pretepla....
Gledat sem šla na youtube kako kopajo malčke v porodnišnicah pa je bil en luškan otročiček k naj bi čebljal že po parih urah po porodu, jest pa naivna pa ne prej prebrala komentarjev in eto nasedla sem. Od lepega novorojenčka so zmontirali sred videa grozljivo faco z nagravžnim zvokom kričanja, če bi mela slabo srce bi me kap. Sam res kako lohka dajo k takim videom take grdobije, sram jih bodi.user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Kaj pa je res sedaj to s tvojim izcedkom....kar pobaraj jutri G.....pa poročaj....
Ma na vsake kvatre se mi ulije, čist tekoč izcedek pa seveda bel, še od sobotnega zadnjega tableta, pa da ne omenjam, da mi gre na jetra ker mam zarad tega tud sramne občutljive, še masažo presredka se ne morem it. Jutri mam pa kar par vprašanj za mojega g. si jih grem prov zapisat, da ne pozabim.

No desnica mi žari, morm jo mal ohladit, tko da jutri se javim.user posted image

Vsem user posted image in balonchy želim lep spanec brez motenj, da se vsaj malce naspite, tiste, ki ne morete spati.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 2756
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 21:49:57   
Katjusa
mi smo tud pretestiral tega mleka najprej smo jedli aptamil pa je bil mali zaprt in ga je matralo pol sma si pa vzela čas in v trgovini prebrala vsa  mleka in preučila in sma se odločla za milomil (ista znamka kot aptamil sma da je pisalo gor da je lažje prebavljiv) in potem se je prebava uredila pol smo bli pa v eni trgovini in so mel sam hipp in sam vzela katastrofa sam tist dan sem mu dala pa nikol več......

dons ima pa florjan ful vročine zdle je mel po kopanju, ko sma misla da mu jo boma zbila 40,1 tak da sma mu dala 2 svečki paracetamola in zdej upamo da bo padla boma dons dežurala izmenično vsako uro boma merla.... držte pesti da bo padlauser posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2757
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 21:51:47   
birdy
Punce, jst sem se pa sprjaznla da tega izpita v četrtk ne bom naredla. Pa sej mi je bed, ampak priznam ne morem... Tok sem zmatrana, vsak večer skor me zvije pa grem sam mal ležat in evo ti dve ure. Mogoče sem mal preveč hotla od sebe... Tko da sicer grem na izpit, ker je itak prepozen za odjavo, ampak grem sam mal pogledat. Naslednji rok je pa 5.2. takrat grem pa zares... Če pa prej rodim bom šla pa pač šele spomlad delat... Jst res ne morem, ne sfolga mi. Pa bi, sam jst sem tok zmatranauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 2758
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 21:53:43   
birdy
Katjuša, držim pesti za Florjanauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2759
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 21:55:17   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Punce, jst sem se pa sprjaznla da tega izpita v četrtk ne bom naredla. Pa sej mi je bed, ampak priznam ne morem... Tok sem zmatrana, vsak večer skor me zvije pa grem sam mal ležat in evo ti dve ure. Mogoče sem mal preveč hotla od sebe... Tko da sicer grem na izpit, ker je itak prepozen za odjavo, ampak grem sam mal pogledat. Naslednji rok je pa 5.2. takrat grem pa zares... Če pa prej rodim bom šla pa pač šele spomlad delat... Jst res ne morem, ne sfolga mi. Pa bi, sam jst sem tok zmatranauser posted image

men se zdi da si se kr prav odločla sej veš kar je nemogoče še bog noče.... in zdej je na prvem mestu tvoje počutje in bebika in nič se ne obremenjuj spomladi boš imela več energije in boš lažje čeprav boš imela 2 mala otročka....

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2760
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 21:56:59   
Ajvy
2.del.....šele na 103 strani sem user posted image

Urša...naša pupaj e tako vesela vrtca, da jo ne bom imela doma.....vedno gre rada tja in ponavadi gre težko domov....jst sem mnenja, da ji ne morem nudit doma tistega kar ji vrtec lahko......
Po pravici povedano, pa si tudi ne upam  imeti oba doma....ne vem kako bi...sej bi ....ampak zakaj če je ona tako vesela tam......

Orto...midva sva imela v prvo Sangenic koš in ga bova seveda tudi sedaj vestno uporabljala.....všeč mi je ker nič ven ne smrdi.....

Nova duda..direkt iz škatlice mora biti uporabna in je ni treba prekuhavati...samo spereš pod toplo vodo in to je to.....

Brkn...super za prirpavljene stvari...jst kar še odlašam s torbo.....pr Tarji me je en mesec prej čakala-,....
Dude sem jst imela kar v tisti škatlici v kateri je bila kupljena...potem doma..pa v eni posodici.....

Rebeka..super za nakup copatov....

Maksi...jst bom kupila nastavke, ker sem jih tudi v prvo potrebovala.....so se mi bradavice skrile in pupa ni imela s kje vlečt....babca v P mi je svetoval velikost....in je bilo super....
So se mi pa bradavice po porodu vdrle...prej sem imela prav fejstne...ne vem česa so se ustrašle user posted image user posted image user posted image user posted image

Salt...ti pa si imela pestro...me veseli, da ste tako uspešno pregurali vse skozi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še bolj pa me veseli, da si sedaj lahko bolj mobilna in mirna....in da si se javla....

Super za pridnost tvojega user posted image user posted image user posted image user posted image

Glede flašk....če bo potrebno jih bomo prinesli naknadno....

diamantina...supe za pregled user posted image user posted image user posted image user posted image

Tanci...res si predobra dušica...če še vedno hodiš delat.....

Claud...super za oblogo za pojsteljico....res je ...seznam se vedno samo daljšauser posted image user posted image user posted image user posted image ...

Birdy...super za prvo vožnjo z novim avtom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Super za cunjice..me veseli da se tale tlake zate končuje....zdej pa to vlago nagnat ven da ne bo več takšnih težav delala......

Cita...super za nakupe in za podpisano očetovstvo...user posted image user posted image user posted image user posted image

Timy...super za uspešen pregled user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vidiš kako nama je lenuharjenje pomagalo user posted image user posted image user posted image user posted image

Deja...super lepo ,da si našla vsaj malo volje, da si se nam javila user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image glede neprespanih nočk sep a kar pridružujem....

piškot...tudi tebe sem z veseljem prebrala....lepo da si se javila....


Brkn...prav dobra si s temi izpiti.....user posted image user posted image

Birdy....jst se ne sekiram glede dojenja....če bomo bomo...če pa ne bomo pa pač ne bomo....HB živimo v takem času, ko lahko dojenclu ponudim nadomestek, kini dosti slabši od mojega mleka....
Glede preoblačenja pa....vsak po svoje...jst je nisem in je tudi ne bom......za vsak drek preoblačla....ker se mi zdi ,da s tem samo nerviraš otročka.....OK..če je pokakan al pa moker...pol že,...mini flekec...pa niti slučajno ne.....












_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 2761
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 22:01:13   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Katjuša, držim pesti za Florjanauser posted image user posted image user posted image user posted image

hvala jih bomo potrebovali.....

zdej si grem pa jabolka nalupit in narezat pa pred tv mal počivat

lepo se mejte lepo noč in se ju3 mogoče kej tipkamo glede na to da je florjan bolan verjetno ne bo nič s kakim kosilom za najno obletnico.... ja jo bomo pa proslavuild rugo leto sej še nikamor ne gremauser posted image user posted image user posted image user posted image al pa si bomo doma kej dobrega skuhaluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2762
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 22:03:40   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Punce, jst sem se pa sprjaznla da tega izpita v četrtk ne bom naredla. Pa sej mi je bed, ampak priznam ne morem... Tok sem zmatrana, vsak večer skor me zvije pa grem sam mal ležat in evo ti dve ure. Mogoče sem mal preveč hotla od sebe... Tko da sicer grem na izpit, ker je itak prepozen za odjavo, ampak grem sam mal pogledat. Naslednji rok je pa 5.2. takrat grem pa zares... Če pa prej rodim bom šla pa pač šele spomlad delat... Jst res ne morem, ne sfolga mi. Pa bi, sam jst sem tok zmatranauser posted image

men se zdi da si se kr prav odločla sej veš kar je nemogoče še bog noče.... in zdej je na prvem mestu tvoje počutje in bebika in nič se ne obremenjuj spomladi boš imela več energije in boš lažje čeprav boš imela 2 mala otročka....



Katjuša, sej vem, zato sem pa tud rekla da grem sam pogledat. Sem bla prec boljš volje sam da sem se odločlauser posted image  Ker k sem se losala te napetosti v smislu moram, je blo takoj lažje. Pa prov maš, zdej je res bolj važn moj počutje k pa en izpit... Pa da bi mi ta vse živce pobrav, ma ne hvala...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 2763
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 22:05:45   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Katjuša, držim pesti za Florjanauser posted image user posted image user posted image user posted image

hvala jih bomo potrebovali.....

zdej si grem pa jabolka nalupit in narezat pa pred tv mal počivat

lepo se mejte lepo noč in se ju3 mogoče kej tipkamo glede na to da je florjan bolan verjetno ne bo nič s kakim kosilom za najno obletnico.... ja jo bomo pa proslavuild rugo leto sej še nikamor ne gremauser posted image user posted image user posted image user posted image al pa si bomo doma kej dobrega skuhaluser posted image user posted image user posted image user posted image



Tud doma z malčkom mata lohk krasno obletnico... Kako svečko, pa rožice, kokice pa kak dvd pa bo lepš k kje na večerji al pa kosilu...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 2764
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 22:19:48   
cita
Katjuša držim pestkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vašega Florjana da vročina čim prej mine...pa upam da ne bo noč preveč naporna...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2765
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 22:24:48   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Katjuša držim pestkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vašega Florjana da vročina čim prej mine...pa upam da ne bo noč preveč naporna...


Se podpišem pod tole.

Lahko nočko vsem!

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 2766
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 22:25:56   
Ajvy
3.del.....uf..čveke....

Hvala vsem za lepe želje glede pregleda...raje grem večkrat kot enkrat premalo....

Katjuša..Tarja je bila dojena tri mesece in vedno je jedla na tri ure...tak da ni nujno ,da dojeni otroci pogosteje jejo.....

Vesnozaver...upam, da je možek že bolje....

Shuka....nastavki so večih velikosti...men je babca pomagala ......

Boma...jst sem dobila regres..pa sem bila na bolniški in porodniški....

Maksi....super za uspešen pregleduser posted image user posted image user posted image user posted image ...verjamem da si se ustrašla....

Sunny....jst sem tudi rekla, da dlje kot 6. mesecev ne bi dojila.....

Brkn...super za uspešen pregled user posted image user posted image user posted image user posted image zredila se pa nisi kej velik, kaj??

Claud..tudi peglanje kavča je naporna zadeva user posted image user posted image user posted image

Si me pa nasmejala...pipce....McMama...ti je že proizvodnja že stekla...superca....

Astor...hvala za informacije glede pikice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image držim pestke, da bodo čimprej skupaj......

Rebeka ...super za opoldansko spanje.....sem ti kar malo folš user posted image

kolumbo..
.žal mi je da si imela takšno živčno vojno danes......upam da se stvari umirijo jutri.....da boš lahko mirno dihala......

Shuka..tudi če tebi kg ne rastejo....si malček vzame svojo porcijo user posted image ne skrbi.....user posted image bo že poskrbel zase

piškot...jst sem bila tudi po dojenju ko cunja....ne vem...pa dvakrat več sem pojedla kot v nosečnosti....

Sunny...v košaro vozička ne bom dajala ničesar, ker bo itka v kombinezončku...poleti sem pa imela tetra plenico....












_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 2767
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 22:33:34   
claud
Ajvy ti si prou faca s tem komentiranjem-ta najbolj pridna na celem rr-juuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tkole punce, jst grem spat, ju3 me čaka likanje, pa se umes kaj javim!

Nočko!!!!!user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 2768
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 22:46:58   
Ajvy
še malo pa se bom prebila do konca...jjjjjeeee....

claud...po mojem je res najboljše da pozabiš na tiste cunjice...pa naj se ji zataknejo nekje...če niti tolk ni ,da bi priznala da ga je usrala....

Brkn...Katjuša skoz menja avatarje...ji včasih sploh ne morem sledit...
Čestitke za samo še en mesec....user posted image user posted image user posted image bo hitro minilo..boš vidla....

Sunny...to pa je res zanimivo...žarnični mrk user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne govori..jst raje ne gledam več tickerjauser posted image

Super za prvo otrdevanje trebuha user posted image user posted image user posted image user posted image

Tanci..
..bogica...se opravičujem ,ker nisi vedela,,,mi je kar malo bad...no, si se vsaj potolažla z majčkami....

Akvalina....bogica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da se vam bo viroza čimprej nehala...boščki......hitro naj gre stran.....

Balonchy...bogi Matic....bogec...moji nečakinji je pomagal samo termoforčke na trebuščku...pa še to ne vedno...tako da upam, da bodo kapljice blagodejno vplivale na Matica.....
POročaj...pol pa še ime kapljic sporoči...
Pa izvidi tvojih pljuč nas zanimajo ???

Katjuša...kaj je zdej s Florjančkom???Kar fajn aj se nadiha pare..mu bo vse spucalo user posted image user posted image user posted image da bo čimprej v reedu.....
Ne rabiš me dat na seznam...ctg pravi ,da se še nič ne dogaja.user posted image user posted image user posted image user posted image ....

Timy...ti tudi nisi dobila nič kaj veliko kg gor....user posted image user posted image user posted image

Kolumbo...uf ...to pa si res fajn natekla....upam, da jutri fajn zrihtajte.user posted image user posted image user posted image user posted image ....vsekakor pa poročat.....

Lepo počivčkaj.....pa ne preveč zapravljat...pa obvezno poslikat kupljen material....

Mihailo...super za počivalni dan.....

Birdy..super za uspešen pregled user posted image user posted image user posted image user posted image
Sploh ne govori o trgovinah....sam da nakupiš osnovno pa si že brez denarja...jst ne vem.....življenje je postalo orenk drago....

boma...upam, da se pritiskanje navzdol malo neha....da se lahko v miru sprostiš.....jst mam trenutno občutek, da mi bo kaka rokica spodaj ven pogledala....pilates....sem prav vesela , po takem  zatišju....

Piškot...LANOLIN- MULTIMAM- od boga dana krema....takoj zaceli....

Rebeka....jst sem imela danes tretji dan migrenski napad....sme misnla ,da mi bodo možgani ven pogledli...zgleda vreme nagaja moji buči....upam, da je glavobol ponehal...











_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 2769
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 22:48:04   
Ajvy
jjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeee

ne morem verjet.....

v glavnem....danes je najina 2. obletnica poroke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne morem verjet kako čas beži.....in za darilo sem dobila 3 kg pomarančk user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem bila zelo vesela.....no, še vedno sem....user posted image




_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 2770
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 22:50:29   
Ajvy
aja....pa manj vesela novica...včeraj je v najin računalnik vstopil virus.user posted image user posted image user posted image user posted image ..in nama podrl cel sistem..slikice so izgubljene.user posted image user posted image user posted image ..vse je šlo..vso dokumentovje......sem bila kar malo žalostna....ampak obstajajo še hujše stvari na tem svetu...tak da me bo tudi ta žalost minila....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 2771
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 22:51:36   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: petrap


sm mela zdaj kolegico na obisku...je pršla, čeprou sem mislna da ne bo...no smo mal poklepetale,,,,paše...




super...moja je meni leto in pol nazaj obljubila..pa je še ni....najbrž mi ni treba povedat, da ne spada več med moje kolegice user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 2772
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 22:59:31   
Ajvy
Shuka....bogica...resno ...ti si kar vse zapiši.. pa po točkah sprašuj...pa naj tole zrihta tale tvoj G...
Glede videa pa..ne morem verjet, da je folk tako nesramen.....butli.....raje čim mamnj glej.....

Želim ti veliko sreče jutri....da ti bo uspelo vse vprašati in razjasniti.....

user posted image user posted image user posted image user posted image

Katjuša...držim pesti, ad vročina pade...nama je P zadnjič rekla , da če v eni uri ne pade vročina po paracetamolu svečki...ne bo padla...torej svečke ne delujejo....najbolj da ga ..če bo kriza zavijata v brisače..Tarji je samo to pomagalo...brisae čez noge in prsa...samo fajn na j bo potem pokrit, da še kakšne plkučnice faše...
želim mu, da ga čimprej čina zapusti....user posted image user posted image user posted image

Glede obletnice...važno ,da ste skupaj....mi smo se danes valjali vsi po pojstelji....kolk je bilo fino.....

NIč ne poveš kako kaj vaš kuži??Pozabila sem kako mu je imeuser posted image

Birdy...lepo te prosim...nehaj....glej skoz si pridna....ves čas se boriš proti utrujenosti...zdej je pa dovolj.- sem huda.....naberi si malo moči za dojencla, on te bo bolj potreboval kot tale izpit....izpit bo že počakal....resno no.....prosim....daj si malo fore...in počivaj.....user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 2773
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 22:59:33   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

aja....pa manj vesela novica...včeraj je v najin računalnik vstopil virus.user posted image user posted image user posted image user posted image ..in nama podrl cel sistem..slikice so izgubljene.user posted image user posted image user posted image ..vse je šlo..vso dokumentovje......sem bila kar malo žalostna....ampak obstajajo še hujše stvari na tem svetu...tak da me bo tudi ta žalost minila....


aJVY, POZNAM TO... Sicer ne vem zakaj so pri nama slikce šle. Nama so šle pa iz hard diska-prenosnega... Pa nobwene rezervne kopije, nč... Tko da Neli v albumu manjkata ene dva mescauser posted image user posted image user posted image  Med drugim tud obisk živalskega vrtauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 2774
   RE: februarčice 2009-5.del
20.1.2009 23:00:58   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Ajvy ti si prou faca s tem komentiranjem-ta najbolj pridna na celem rr-juuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tkole punce, jst grem spat, ju3 me čaka likanje, pa se umes kaj javim!

Nočko!!!!!user posted image



hvala,,,moram ubranit naslov komentatorce user posted image user posted image user posted image user posted image
sej k rodim...me bo pol manj na rr-ju
zdej mam obdoje nespanja,...ko lahko samo dopoldan spim in mi je BV ležat kr neki....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 2775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?