|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:00:50   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

vidm da se vam ful dogaja.....no men se tud......z Mašo na čelu....
a še ni nič boljša?


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4051
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:01:10   
helimaša
moj je bil pa pr 28 tednih 1500g

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4052
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:01:58   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps
user posted image user posted image user posted image  na kakšni osnovi?po kilometrini?

lahko po kilometrini ja.. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4053
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:02:41   
helimaša
ja je boljša.....itak.....antibiotik prjel......zdej je pa naspidirana.....in sm razmetava po bajt....pa tud dihat mi ne pusti.....

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4054
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:03:11   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
user posted image user posted image user posted image  na kakšni osnovi?po kilometrini?

lahko po kilometrini ja.. user posted image

user posted image user posted image user posted image  Pupi pošlji opravičilo,pa še kaj nariš zraven-bolj zagrabi-preverjenouser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 20.1.2009 15:05:55 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4055
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:04:48   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

ja je boljša.....itak.....antibiotik prjel......zdej je pa naspidirana.....in sm razmetava po bajt....pa tud dihat mi ne pusti.....

ja Maša ti očitno pospravlja tak kot mora bit,..ti pa misliš da razmetava..user posted image

malo te hecam, mogoče rataš boljše volje..

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4056
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:05:31   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
user posted image user posted image user posted image  na kakšni osnovi?po kilometrini?

lahko po kilometrini ja.. user posted image

user posted image user posted image user posted image  Pupiuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
sam ne vem kdo bo mi plačal pol to..km ni tak poceni user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4057
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:07:29   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

ja je boljša.....itak.....antibiotik prjel......zdej je pa naspidirana.....in sm razmetava po bajt....pa tud dihat mi ne pusti.....

ja Maša ti očitno pospravlja tak kot mora bit,..ti pa misliš da razmetava..user posted image

malo te hecam, mogoče rataš boljše volje..




ja bo že držal očitnouser posted image user posted image .....mogoče jo dons mojim pelem ker mam jutr pregled in jo nimam kam dat.....tko da se mogoče še mal naspim

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4058
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:08:17   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

ja je boljša.....itak.....antibiotik prjel......zdej je pa naspidirana.....in sm razmetava po bajt....pa tud dihat mi ne pusti.....
ti pa nikol nisi zadovoljnauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4059
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:08:41   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

ja je boljša.....itak.....antibiotik prjel......zdej je pa naspidirana.....in sm razmetava po bajt....pa tud dihat mi ne pusti.....

ja Maša ti očitno pospravlja tak kot mora bit,..ti pa misliš da razmetava..user posted image

malo te hecam, mogoče rataš boljše volje..


ja bo že držal očitnouser posted image user posted image .....mogoče jo dons mojim pelem ker mam jutr pregled in jo nimam kam dat.....tko da se mogoče še mal naspim

kolko je maša stara ??

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4060
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:15:26   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

ja je boljša.....itak.....antibiotik prjel......zdej je pa naspidirana.....in sm razmetava po bajt....pa tud dihat mi ne pusti.....
ti pa nikol nisi zadovoljnauser posted image user posted image



ja sej res.....ti tud ne bi bla.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4061
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:16:35   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša


IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

ja je boljša.....itak.....antibiotik prjel......zdej je pa naspidirana.....in sm razmetava po bajt....pa tud dihat mi ne pusti.....
ti pa nikol nisi zadovoljnauser posted image user posted image



ja sej res.....ti tud ne bi bla.....user posted image user posted image user posted image
po čem sklepaš?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4062
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:18:23   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

ja je boljša.....itak.....antibiotik prjel......zdej je pa naspidirana.....in sm razmetava po bajt....pa tud dihat mi ne pusti.....

ja Maša ti očitno pospravlja tak kot mora bit,..ti pa misliš da razmetava..user posted image

malo te hecam, mogoče rataš boljše volje..


ja bo že držal očitnouser posted image user posted image .....mogoče jo dons mojim pelem ker mam jutr pregled in jo nimam kam dat.....tko da se mogoče še mal naspim

kolko je maša stara ??




2 leti bo drug mesec

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4063
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:19:18   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša


IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

ja je boljša.....itak.....antibiotik prjel......zdej je pa naspidirana.....in sm razmetava po bajt....pa tud dihat mi ne pusti.....
ti pa nikol nisi zadovoljnauser posted image user posted image



ja sej res.....ti tud ne bi bla.....user posted image user posted image user posted image
po čem sklepaš?user posted image user posted image user posted image



po ničemeruser posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4064
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:22:15   
helimaša
sej ni tko hudo k se sliš-----sam zdej k sm noseča me ful vse moti in sm čist znervirana.....sej drgač ni panike.....Maša je ful zahtevna punčka in se ji morš ful posvetit.....sej se ji to tud vidi ker je ful bistra.....in za svoja leta zlo velik govori.....sej ko bom enkrat rodila bo že boljšuser posted image user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4065
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:23:58   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

sej ni tko hudo k se sliš-----sam zdej k sm noseča me ful vse moti in sm čist znervirana.....sej drgač ni panike.....Maša je ful zahtevna punčka in se ji morš ful posvetit.....sej se ji to tud vidi ker je ful bistra.....in za svoja leta zlo velik govori.....sej ko bom enkrat rodila bo že boljšuser posted image user posted image

user posted image user posted image za mašo..

saj še malo pa bo boljš...



(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4066
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:25:55   
Piruri
Helimaša...ojej...ti pa imaš eno hiperaktivko...ti prav nič ne zavidam...naša je tudi doma, ampak je tako priden otrok, da je enako, kot da je nebi bilo...samo tu in tam mi zafilozofira s kakšnimi svojimi monologi, drugače pa kot da je ni...glih zdaj se je zaigrala z barbikami in jim kuha kavo in jih povija, da ki so bolane...ma, pridkano moje dete lepo....user posted image
Ob tem pomislim, kakšen bo tadrugi user posted image  user posted image  user posted image ...pravijo, da dva nista ista...in upam, da bi ostal do poletja tam notri v trebuhu....



_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4067
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:30:08   
Grahec
Ojla, meni se več ne da bit pridna user posted image . Sem kuhinjske omare pospravila, ričet se sam kuhauser posted image , zdaj pa zbiram pogum in voljo, da grem še peglat. Moj je nekaj rekel, da če se mu bo ljubilo, da bo dlje v službi, da bo imel kako + uro, ker bodo najbrž še zelo prav prišle...

Aja, user posted image  naj bi imel pri 31T 5D 2200g. Bomo videli koliko bo imel drug teden, ker bo gotovo spet UZ in meritve delal zaradi lege user posted image , da bo vedel, kdaj bi bilo pametno zunanji obrat delat, če ga bodo. Mi je pa prav danes ena bivša sodelavka rekla, da so njeni prijateljici delali dva tedna nazaj obrat v 37 tednu in ker je bil mali velik so ji naredili obrat in potem kar takoj sprožili porod, da se ne bi spet nazaj obrnil. Je pa fantiček res tudi v 37 tednu imel 3400g, tako da je bila potem njegova mamica prav zadovoljna kako so se odločili in kako se je izšlo.

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4068
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 15:34:43   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec
Aja, user posted image  naj bi imel pri 31T 5D 2200g.


Naša Mia je imela pri 32T 1915 g...rodila pa se je z 3300 g...tako mi je tudi G takrat napovedala...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4069
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 16:06:04   
felix7
dan, punce user posted image

sem sicer še v službi, malo berem za nazaj, da mi doma ne bo treba preveč user posted image

kokica, tvojih samogovorov pa nismo vajeni user posted image  ampak so bili kar zanimivi, si vse poštimala in dala na raport tiste, ki imajo preglede user posted image  in ja, tudi jaz sem dobila plenice iz sušilca kot bi jih kravi iz rit potegnil user posted image  likanje ti ne uide...

julam, pa si bla kej na wcju? da niso bili slučajno črevesni krči. Mene je enkrat podobno zgrabilo, sem bla tut čist panična, no, na koncu sem parkrat na dan školjko grela, k sreči niso bili popadki.

likanje - a mi lahko katera pove, zakaj je treba tudi cunjice likat, dokler se popek ne zaceli?

vroče je pa tudi meni precej, hb ker sicer sem zmrznjene sorte. To je pa ena boljših stvari v nosečnosti, da me ne zebe user posted image

kalcij dobim pa kar z mlekom, ga spijem vsak dan vsaj dve šalici, mi tko paše...

yaniša, hvala za opozorilo glede sušenja plenic, ampak je prišlo prepozno user posted image  smo se že namučili z likanjem, je pa tudi šlo 1,5 l za tist kup plenic user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4070
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 16:07:14   
felix7
evo, super, vse sem prebrala in vse prekomentirala, zdaj pa imam še nekaj časa dokler me moj user posted image  ne pobere v službi. Delat se mi ne da več, še dobro, da imamo RR user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4071
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 16:10:02   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

evo, super, vse sem prebrala in vse prekomentirala, zdaj pa imam še nekaj časa dokler me moj user posted image  ne pobere v službi. Delat se mi ne da več, še dobro, da imamo RR user posted image
o felišauser posted image user posted image a ne bi že ti morala nehat hodit v službo?user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4072
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 16:12:01   
spps
jaz sem pa mislila,da mi bo ratalo kako kitico oddremat,pa mi ne ratauser posted image user posted image sem nekak nemirna,ko vem,da me čaka en kup cotkuser posted image user posted image user posted image
tak,da zbiram energijo,da si postavim likalno mizo in vklopim likalnikuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4073
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 16:12:32   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

o felišauser posted image user posted image a ne bi že ti morala nehat hodit v službo?user posted image user posted image


še petkrat moram zjutraj vstat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4074
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 16:14:03   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

o felišauser posted image user posted image a ne bi že ti morala nehat hodit v službo?user posted image user posted image


še petkrat moram zjutraj vstat user posted image user posted image user posted image


a tako,čist enmal šeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




imena
luncaa

katero ime za fantka???

Žak (17%)

Tadej (20%)

Nejc (35%)

Anej (29%)


Število vseh glasov: 243

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!