|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:52:41   
trezika
zelo mamljiva ponudba samo veš, da ti nočem tega veselja vzet.... user posted image  je pa ja super te male cotike peglat pa zlagatuser posted image  sicer sn mela vmes kr nekaj pavz kr me je križ ubijalsko bolel, ampak se da... sicer mi je pa robe še dost ostalo... user posted image  

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3176
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:56:20   
Pupa7
no da se še jaz malo pridružim po večerjici hahaha

yaniša ja tko je če se greš permisivno vzgojo... ni kej ... je pa grozno čist se strinjam s tašo...

trezika lepo da greš sama na sprehod, saj včasih kar paše ane...

več pa sm pozabla kaj sm htela še napisat user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3177
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:57:44   
trezika
pr nas je tut blo vedno tako, da sva si s sestro eno stvar izbrale in ni blo nikol kakšnih problemov...se pa spomnim, da mi je enkrat en razlagal, ko je svojega sina v trgovino peljal...mislim, da je bil okol 3 leta star...in mu je seveda tut rekel, da si lahk eno stvar izbere, pa mali je dobil še svoj mali voziček...ati se je pa vmes z enim moškim zagovoril in za par sekund na malega pozabil... pa pride sinek do atija s polnim vozičkom...je mel not vse mogoče: od čokoladic do keksov, bonbonov, avtomobilčkov...ampak vsake stvari po eno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  no pol sta le zgladila nesporazum in dalje ni blo več problemov user posted image  se je pa mali dobro znašel user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 3178
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 20:03:49   
bambam
Pozdravljene punce!

Svaka vam čast! Že 4. deluser posted image user posted image
No, mi smo dans prišli z dopusta, ki je seveda prehitro minil. Bli smo na Rogli, kjer se je naša ta mala naučila smučat "u nulo". Ati je ful ponosen na njouser posted image user posted image .
Jaz sem se nahodla kot še nikoli in slikala tud kot še nikoliuser posted image user posted image .
Danes še samo počivam in nič druga. Stroj že veselo pere, tako da bo jutri veliko dela.
Pridne bodite še naprej in se vam oglasim!user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 3179
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 20:05:06   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

pr nas je tut blo vedno tako, da sva si s sestro eno stvar izbrale in ni blo nikol kakšnih problemov...se pa spomnim, da mi je enkrat en razlagal, ko je svojega sina v trgovino peljal...mislim, da je bil okol 3 leta star...in mu je seveda tut rekel, da si lahk eno stvar izbere, pa mali je dobil še svoj mali voziček...ati se je pa vmes z enim moškim zagovoril in za par sekund na malega pozabil... pa pride sinek do atija s polnim vozičkom...je mel not vse mogoče: od čokoladic do keksov, bonbonov, avtomobilčkov...ampak vsake stvari po eno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  no pol sta le zgladila nesporazum in dalje ni blo več problemov user posted image  se je pa mali dobro znašel user posted image

user posted image user posted image MALI GA JE DOBRO ZAŠIL JA..


(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 3180
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 20:05:58   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Pozdravljene punce!

Svaka vam čast! Že 4. deluser posted image user posted image
No, mi smo dans prišli z dopusta, ki je seveda prehitro minil. Bli smo na Rogli, kjer se je naša ta mala naučila smučat "u nulo". Ati je ful ponosen na njouser posted image user posted image .
Jaz sem se nahodla kot še nikoli in slikala tud kot še nikoliuser posted image user posted image .
Danes še samo počivam in nič druga. Stroj že veselo pere, tako da bo jutri veliko dela.
Pridne bodite še naprej in se vam oglasim!user posted image

hei,..
no pa nam le daj mal veselja in pripopaj kakšno slikico gor da vidimo tvojo smučarko.. user posted image

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 3181
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 20:07:25   
drevozivljenja
hy.dajte mi nekaj povedat..mojouser posted image  čutim nizko  nad sramno kostjo nekaj giba,to so predvidevam rokice,a ne??nogice pa valda ima nekje pri popoku-tam jo pogosto čutim.redkokdaj pri rebrih..prvi me je samo v rebra brcal.kako pa ve?kje jih čutite?pa tud zna migati pri mojih kolkih-enkrat l leve strani,včasih tudi s desne.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3182
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 20:08:19   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

zelo mamljiva ponudba samo veš, da ti nočem tega veselja vzet.... user posted image  je pa ja super te male cotike peglat pa zlagatuser posted image  sicer sn mela vmes kr nekaj pavz kr me je križ ubijalsko bolel, ampak se da... sicer mi je pa robe še dost ostalo... user posted image  

kak si prijazna user posted image
jaz pa sem misla če te nahranim in napijem da bo kaj iz tega skupinskega druženja user posted image user posted image

saj jaz tud komaj čakam da začnem to prat ampak sem rekla da nebom pred februarjem.. saj ni več daleč..
Razen če bo G. imela kake prebliske spet,da bomo šli kaj prej proti P. zaradi te moje sladkorne in inzulina.
Jaz se tak nebom dala,jah hočem bit marčevka!!!

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 3183
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 20:11:55   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja
kako pa ve?kje jih čutite?

jaz jo čutim vsepovsod po celem trebuhu, čeprav kar veliko pod rebri. Ampak ker je že dol obrnjena sklepam da so tisto nogice.. ampak dokler jo čutim nebom delala panike. Sam da jo user posted image


(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 3184
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 20:24:46   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

zelo mamljiva ponudba samo veš, da ti nočem tega veselja vzet.... user posted image  je pa ja super te male cotike peglat pa zlagatuser posted image  sicer sn mela vmes kr nekaj pavz kr me je križ ubijalsko bolel, ampak se da... sicer mi je pa robe še dost ostalo... user posted image  

kak si prijazna user posted image
jaz pa sem misla če te nahranim in napijem da bo kaj iz tega skupinskega druženja user posted image user posted image

saj jaz tud komaj čakam da začnem to prat ampak sem rekla da nebom pred februarjem.. saj ni več daleč..
Razen če bo G. imela kake prebliske spet,da bomo šli kaj prej proti P. zaradi te moje sladkorne in inzulina.
Jaz se tak nebom dala,jah hočem bit marčevka!!!



tako se govori... ne smeš se jim pustit... user posted image  

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3185
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 20:28:23   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

hy.dajte mi nekaj povedat..mojouser posted image  čutim nizko  nad sramno kostjo nekaj giba,to so predvidevam rokice,a ne??nogice pa valda ima nekje pri popoku-tam jo pogosto čutim.redkokdaj pri rebrih..prvi me je samo v rebra brcal.kako pa ve?kje jih čutite?pa tud zna migati pri mojih kolkih-enkrat l leve strani,včasih tudi s desne.


nisi edina, moj tud kolovrati okol mehurja največ (se je dol obrnil) rito mi tišči okol popka (levo ali desno kak mu pač paše) brca pa v želodec in sem in tja pod rebra, najrajši pa ma ledvičke user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 3186
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 20:29:23   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

tako se govori... ne smeš se jim pustit... user posted image  


user posted image user posted image user posted image

saj sem jim nebom..hočem bit marčevka in pika!! user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 3187
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 20:37:54   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

tako se govori... ne smeš se jim pustit... user posted image  


user posted image user posted image user posted image

saj sem jim nebom..hočem bit marčevka in pika!! user posted image user posted image



enkrat marčevka...vedno marčevka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3188
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 20:41:24   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

tako se govori... ne smeš se jim pustit... user posted image  


user posted image user posted image user posted image

saj sem jim nebom..hočem bit marčevka in pika!! user posted image user posted image



kake mate, vse bomo marčevke in nehite se gužvat prej user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3189
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 20:41:47   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

tako se govori... ne smeš se jim pustit... user posted image  


user posted image user posted image user posted image

saj sem jim nebom..hočem bit marčevka in pika!! user posted image user posted image



enkrat marčevka...vedno marčevka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 3190
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 20:42:52   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

tako se govori... ne smeš se jim pustit... user posted image  


user posted image user posted image user posted image

saj sem jim nebom..hočem bit marčevka in pika!! user posted image user posted image



kake mate, vse bomo marčevke in nehite se gužvat prej user posted image user posted image


gužvale se bomo za čimprej v marcu.. user posted image

zdaj sem glasna ko pa bo treba kam it pa si bom želela da še sedim pred računalnikom in pišem na RR kak bi že rada rodila pa še mam 2 mesca do konca (tak kot npr. zdaj user posted image )

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3191
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 20:46:41   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: yania

trmarjenje...ja to je pač treba dat skozi....treba je vztrajat, drugače temu ni konca, res ne...
jaz sem moji vedno rekla: veš da z jokom ne boš pri meni nič dosegla, in še danes to velikokrat sliši...
drugače je pa tudi vžgalo, če sem ji v momentu jeze rekla, ej deri se pa kar v sobi tvoji, ko se ohladiš pa pridi ven, in sem ji zaprla vrata...to ji je bila najhujša oblika kazni...haha..

ej, kakega malega sem zadnjič s taščo ko sva bile v trgovini videla..grozno...tam nekje 3 leta star...v roki pri blagajni drži ene 10 čokoladic Životinjsko carstvo in vpije mamici še, še....polna trgovina, to je bilo ravno med prazniki, vse blagajne polne (mercator),,,ej mami nerodno, pa pravi, no prav še eno, potem pa res dovolj..ej mali pa neeeeeeeee, še hočem...ej cela trgovina ga je gledala...potem pa moja tašča ne bi bila ona, le se ne bi vmešala, pa reče: veš, mam jst tud doma punčko, bom jst tudi kakšno kupila, še meni kakšno puri, on pa jo nazaj nadere: ne nimaš, ne bom ti pustil.....ej, kolk so ga gledali, potem ga mama dvigne, mirno, on jo pljune v obraz, udari, in potem grejo v vrsto in tam vidim cela familija, še dva pdrasla fanta, najstnika, se pravi je bil to 3.otrok...ej, še očka je tepel po obrazu, in se drl, šeeeeeeeee hočm...
punce moje....treba je začet res kmalu s tem, ma magari ko je star leto in pol, jst sm moji rekla: eno stvar si vzeli...še danes ve kako to gre...vzame frutabelo al pa čigumije, in to je to..
Eni starši mislijo, ej če je še mali...nini, tako te ma naštudirano, točno ve do kje je meja...res..jst bi tako reagirala: vzela v naročje, in šla ven brez niti ene čokoladke, da bi si zapomnil, ne pa da so mu jih potem 15 vzeli...haloooo, kam pa pridemo...ah ja...trma je obupno stanje, obdobje, je pa tako...vsaka mama mora pogruntati kaj pali pri njenem, dva otročka nista enaka,,,,pri enih pali to, pri drugih ne..je pa povsod treba vztrajat.....



Joj, danes sem pa ko en Dr.Pušenjak...ko odgovarja....haha,....


yanija maš prov, pri enih to pali pri drugi pa ne
prinas je blo tud tako ena stvar, pa pika. Miha to še glih ne registrera, da bi kej mel, v trgovini še nič ne zahteva- zaenkrat, to še pride navrsto,

< Sporočilo je popravil čebeica maja -- 17.1.2009 20:57:50 >

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3192
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 20:54:56   
drevozivljenja
kaj pa ko vam kolcajo?mojaa kolca nekje med 20 in 22 uro..en čas sem čutila kolcanje nad sramno kostjo zdaj pa nekje 3cm pod popkom bolj proti desni strani.kolca pa včasih po 2minuti.z angelsoundom se lepo sliši.user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3193
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 20:58:14   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

kaj pa ko vam kolcajo?mojaa kolca nekje med 20 in 22 uro..en čas sem čutila kolcanje nad sramno kostjo zdaj pa nekje 3cm pod popkom bolj proti desni strani.kolca pa včasih po 2minuti.z angelsoundom se lepo sliši.user posted image

jaz še zdaj ne vem kak vem da moja pikica kauca? user posted image
pa mislim da mi je enkrat že ena obrazložla ampak še vedno ne vem user posted image

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 3194
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 21:00:37   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

kaj pa ko vam kolcajo?mojaa kolca nekje med 20 in 22 uro..en čas sem čutila kolcanje nad sramno kostjo zdaj pa nekje 3cm pod popkom bolj proti desni strani.kolca pa včasih po 2minuti.z angelsoundom se lepo sliši.user posted image


men kovca kokr je, pa tud čutim enkrat tle drugič tam

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 3195
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 21:01:24   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

kaj pa ko vam kolcajo?mojaa kolca nekje med 20 in 22 uro..en čas sem čutila kolcanje nad sramno kostjo zdaj pa nekje 3cm pod popkom bolj proti desni strani.kolca pa včasih po 2minuti.z angelsoundom se lepo sliši.user posted image

jaz še zdaj ne vem kak vem da moja pikica kauca? user posted image
pa mislim da mi je enkrat že ena obrazložla ampak še vedno ne vem user posted image



jaz vem kje ma glavo sam ko kolca user posted image user posted image ko mi tak na 2 sekundi ruka v isto točko user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3196
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 21:03:02   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

kaj pa ko vam kolcajo?mojaa kolca nekje med 20 in 22 uro..en čas sem čutila kolcanje nad sramno kostjo zdaj pa nekje 3cm pod popkom bolj proti desni strani.kolca pa včasih po 2minuti.z angelsoundom se lepo sliši.user posted image

jaz še zdaj ne vem kak vem da moja pikica kauca? user posted image
pa mislim da mi je enkrat že ena obrazložla ampak še vedno ne vem user posted image



to je kot bi čutila nek utrip, rahlo rukanje v intervalih,

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3197
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 21:06:23   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

kaj pa ko vam kolcajo?mojaa kolca nekje med 20 in 22 uro..en čas sem čutila kolcanje nad sramno kostjo zdaj pa nekje 3cm pod popkom bolj proti desni strani.kolca pa včasih po 2minuti.z angelsoundom se lepo sliši.user posted image

jaz še zdaj ne vem kak vem da moja pikica kauca? user posted image
pa mislim da mi je enkrat že ena obrazložla ampak še vedno ne vem user posted image



to je kot bi čutila nek utrip, rahlo rukanje v intervalih,

aha,..hvala lepa! bom zdaj bolj pozorna.. user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3198
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 21:10:23   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: yania

SPPS...sej ne jamram no....ni tko hudo...pač smo nosečke a ne...napisala sem pa zato, da jih malo potolažim, Pupo, da je to normalno...pač se raztezamo in mehčamo....tko je...

SPPS ti se kar uči...boš po izpitu z nami lapala..
si pa fajn, ko se priklopiš takole na hitro in v par minutah vse pokomentiraš..kako ti to uspe, hudiča....potem gre tudi snov za ponedeljek hitro v glavo a...sej bo..
zame ni ovire,da ne bi prišla še na RR prečekirat,kaj dogaja,da ne zamudim česa,kljub izpituuser posted image user posted image user posted image user posted image

kar se a pitja tiče,je prav,da spiješ dost,jaz vem,da premal pijem,ker me ne žeja.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3199
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 21:10:25   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: felix7
spps, strije pa ja morjo bit, da te bodo še kasneje spominjale na teh lepih 9 mesecev user posted image user posted image user posted image  Nič se ne sekiraj, če so nam namenjene, pa naj bodo.

o feliša,jaz bom še mal kot zebrauser posted image user posted image user posted image user posted image  sam v drugi barvni kombinacijiuser posted image user posted image user posted image


sorči, hahahaaaaaaaa, dober stiluser posted image user posted image user posted image user posted image sorči-šala
pust se bližauser posted image user posted image user posted image pa moram € šparat za nakup opreme za bejbijauser posted image user posted image user posted image

ekonomično,nimaš kaj

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  126 127 [128] 129 130   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




.
пеперутка16

.

. (100%)

. (0%)


Število vseh glasov: 1

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!