|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:08:17   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


jaz sem spet tu.. KAJ SE DOGAJA?? user posted image
sem prispela domov.. user posted image

vreme pa je tako, da bi lahko spala ampak kaj ko pol zvečer ne morem user posted image tak da se bom raje še malo mantrala da

ne zaspim zdaj.. user posted image
KAJ ZDAJ JAZ SEM ZA ČVEK.. BO KAJ?? user posted image

pa kaj se spet dereš user posted image user posted image user posted image


če pa se mi zdi da je neka tišina tu gor??? user posted image user posted image



ja, jaz sem vsekala dramatične monologe, pa je vmes premor, sej veš kak zgleda to v teatru user posted image user posted image user posted image

a spps je pa zaspala med buklam za izpit al kako user posted image

lepo,da te skrbi zameuser posted image user posted image  ni mi ratalo zaspatuser posted image


veš da me vedno skrbi zate user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:08:28   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

Najaa, taša nam je nalimala Bigmaca, ker sva si ga zaželele user posted image
kaj bi ga mljasknilauser posted image user posted image user posted image

jaz tud pa ni kandidatov da prinesejo user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:09:44   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

Najaa, taša nam je nalimala Bigmaca, ker sva si ga zaželele user posted image
kaj bi ga mljasknilauser posted image user posted image user posted image

jaz tud pa ni kandidatov da prinesejo user posted image



jaz tudi hahaha


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:11:55   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
jaz tudi hahaha


no pol pa ga bomo res samo gledale.. hehe

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3154
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:15:10   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


jaz sem spet tu.. KAJ SE DOGAJA?? user posted image
sem prispela domov.. user posted image

vreme pa je tako, da bi lahko spala ampak kaj ko pol zvečer ne morem user posted image tak da se bom raje še malo mantrala da

ne zaspim zdaj.. user posted image
KAJ ZDAJ JAZ SEM ZA ČVEK.. BO KAJ?? user posted image

pa kaj se spet dereš user posted image user posted image user posted image


če pa se mi zdi da je neka tišina tu gor??? user posted image user posted image



ja, jaz sem vsekala dramatične monologe, pa je vmes premor, sej veš kak zgleda to v teatru user posted image user posted image user posted image

a spps je pa zaspala med buklam za izpit al kako user posted image

lepo,da te skrbi zameuser posted image user posted image  ni mi ratalo zaspatuser posted image


veš da me vedno skrbi zate user posted image

user posted image user posted image user posted image lepo touser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3155
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:18:03   
tasa_m
kaj zdaj ostale a ne upate pisat??
trezika kaj je novega pri tebi??

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3156
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:18:40   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Koliko je pa star tvoj Mihec?
Tole me namreč precej spominja na našo Tijo. Stara je 2 leti in postala je pravi mali lumpek. Trma da je joj!

user posted image user posted image user posted image




Se ti fajn zdi? user posted image user posted image

počakaj 2 leti, se bom jaz tebi smejala! user posted image user posted image

saj nisem tak mislila user posted image ampak ko je mala tak angelček na slikici si jo težko predstavljam da je taka trma.. user posted image



Sej vem, da nisi tak misla. Saj se smejim...
Saj zna bit angelček, moj srček... najbolj zlata na svetu... sam ko jo pa piči, jo pa oreng!


Tole me pa zelo spominja tudi na našega dvoletnika. Pa zadnje čase nima obstanka za mizo, da bi jedel, ker ima toliko drugega dela. Ga je treba skoz spraševat, če bo še jedel ali lahko to jaz pojem. Na srečo rad je, pa ga to zadrži pri mizi. Če pa kaj ni po njegovo, pa zna uprizorit celo dramo user posted image



mi se moramo pa kr matrat da je , še uprašanje ALI VAŠI ŽE SAMI JEJO Z ŽLICO-dvoletniki, prinas koker kdaj, včasih ga moramo še čist fotrat, kot dojenčka, on pa se igra, al pa knigice gleda, al pa teka okol šanka

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 3157
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:19:28   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Sori Nina, sam tak fajn je prebrat, da ima še kdo take probleme.
Ma ja, me mame smo močne, bomo že. Sej sem rekla, čez kakšni dve leti bomo pa supaj tule tarnale, kako nas nič ne ubogajo... Sam da nekatere že drug krog. user posted image

mogoče pa te tvoj bebi preseneti in te bo izpustil in nebo tak trmast.
Pa saj strelci nismo tak fejst trmasti ali pač?? user posted image user posted image (moji doma in moj dragi bi verjetno imel kaj za komentirat glede trme.. user posted image ). Tija je strelec a ne? Upam,da se nisem zmotla.. user posted image user posted image



In to dvojni! Tudi v podznaku. Tak da je trma na kvadrat!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3158
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:19:36   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

Najaa, taša nam je nalimala Bigmaca, ker sva si ga zaželele user posted image


Sem se morala zadovoljit  s kruhom in maslom in marmelado. Tudi dobro! user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3159
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:20:37   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

No, primorke smo se dobile. Žal mamaM ni mogla, pa drugič. Bile smo spet v zasedbi jjasna, piruri in jaz. Pa Tija seveda, ki je pokazala kakšna trma je postala. user posted image  In še ena mala zelo kjut punčka Lana. Tako zelo je pridna, da naš mali user posted image  še bolj pride do izraza. user posted image
a mate kakšno slikco?user posted image

Razen otrok nobene nosečke. No ja, Jasna je na eni... jo bom vprašala, če lahk pokažem.

čebeica maja, moja že dolgo je sama. Jo je žlica že zgodaj zanimala. user posted image  No ja, od cca 14m zna lepo jest sama. Zadnje čase pa se nekaj pusti pitat, ker se ji očitno ne da. user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3160
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:22:56   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Tole me pa zelo spominja tudi na našega dvoletnika. Pa zadnje čase nima obstanka za mizo, da bi jedel, ker ima toliko drugega dela. Ga je treba skoz spraševat, če bo še jedel ali lahko to jaz pojem. Na srečo rad je, pa ga to zadrži pri mizi. Če pa kaj ni po njegovo, pa zna uprizorit celo dramo user posted image


joj,.. saj se mi res smilita z Najo, ko imata take probleme z tamalima baucama..
Nekdo bo mogel popustit a ne? Upam,d bosta tamala dva čimprej skapirala da bosta mogla ona dva.. user posted image da se mame ne dajo kr tako..



Sori Nina, sam tak fajn je prebrat, da ima še kdo take probleme.
Ma ja, me mame smo močne, bomo že. Sej sem rekla, čez kakšni dve leti bomo pa supaj tule tarnale, kako nas nič ne ubogajo... Sam da nekatere že drug krog. user posted image


ja kaj še bo, pa dva skoruser posted image , ah bomo zmogli a ne

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3161
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:28:02   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Tole me pa zelo spominja tudi na našega dvoletnika. Pa zadnje čase nima obstanka za mizo, da bi jedel, ker ima toliko drugega dela. Ga je treba skoz spraševat, če bo še jedel ali lahko to jaz pojem. Na srečo rad je, pa ga to zadrži pri mizi. Če pa kaj ni po njegovo, pa zna uprizorit celo dramo user posted image


joj,.. saj se mi res smilita z Najo, ko imata take probleme z tamalima baucama..
Nekdo bo mogel popustit a ne? Upam,d bosta tamala dva čimprej skapirala da bosta mogla ona dva.. user posted image da se mame ne dajo kr tako..



Sori Nina, sam tak fajn je prebrat, da ima še kdo take probleme.
Ma ja, me mame smo močne, bomo že. Sej sem rekla, čez kakšni dve leti bomo pa supaj tule tarnale, kako nas nič ne ubogajo... Sam da nekatere že drug krog. user posted image


Saj, to je normalna faza. Pa najboljš je, če se ne pustiš, ker potem še dlje traja, če malemu vsake toliko z izpadom uspe dosečt kar hoče. Midva se tega sicer drživa, ampak učinka še ni. Pa saj še bo, a ne user posted image  Je pa res fino vedet, da ni samo tvoj otrok taka trma user posted image


prinas tud to prakticeramo, pa tud zaenkrat ni še učinka, upam da bo kmaluuser posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 3162
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:29:10   
yania
SPPS...sej ne jamram no....ni tko hudo...pač smo nosečke a ne...napisala sem pa zato, da jih malo potolažim, Pupo, da je to normalno...pač se raztezamo in mehčamo....tko je...

ja vic je hud, sam sem ga že slišala....


SPPS ti se kar uči...boš po izpitu z nami lapala..
si pa fajn, ko se priklopiš takole na hitro in v par minutah vse pokomentiraš..kako ti to uspe, hudiča....potem gre tudi snov za ponedeljek hitro v glavo a...sej bo..


big mac...ma ne..nisem za njega....sem se pudinga najedla...

PITJE
sam žejna sem skos, ne vem kaj je to...a ve spijete 8 kozarcev na dan?...ma jst po mojem ne no..kaj vem..

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3163
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:32:24   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: yania

SPPS...sej ne jamram no....ni tko hudo...pač smo nosečke a ne...napisala sem pa zato, da jih malo potolažim, Pupo, da je to normalno...pač se raztezamo in mehčamo....tko je...

ja vic je hud, sam sem ga že slišala....


SPPS ti se kar uči...boš po izpitu z nami lapala..
si pa fajn, ko se priklopiš takole na hitro in v par minutah vse pokomentiraš..kako ti to uspe, hudiča....potem gre tudi snov za ponedeljek hitro v glavo a...sej bo..


big mac...ma ne..nisem za njega....sem se pudinga najedla...

PITJE
sam žejna sem skos, ne vem kaj je to...a ve spijete 8 kozarcev na dan?...ma jst po mojem ne no..kaj vem..



hvala user posted image za tolažbo user posted image

pitje pa jst spijem tam okol 3 litre na dan, pa še bi lahko, pa se mi ne da pol na wc hodit user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3164
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:32:49   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

ojla..
mal sm vas prsla pozdravit ,po tem ko sem skor cel dan prespalauser posted image user posted image user posted image

mal prej sm sla ven gledat(za sekundo) kak mi delavci delajo in sem zlo zadovoljnauser posted image , ful bo fajn ko bo gotovo...ce bom drug teden vredi z zdravjem grem takoj kupit pralni strojuser posted image user posted image user posted image

dans bi mi moral kolega risat murales pa sem ga klicala in prestavla na drugo soboto.

tud z mojim sva dans govorila ,tolk ga ze pogresam ,da je kr joj...user posted image

lejca


lejca oprost ker sprašujem, kaj je to muralesuser posted image hvala

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3165
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:33:39   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

tasa si me orngi nasmejala s tem vicom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

men je ful dober ja..user posted image



hahahaaaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3166
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:33:42   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: yania

PITJE
sam žejna sem skos, ne vem kaj je to...a ve spijete 8 kozarcev na dan?...ma jst po mojem ne no..kaj vem..


jaz ne spijem..no težko dvomim. Nisem še nikoli štela user posted image
čeprav mi vsi praviho da zdaj ko mam kao sladkorno da ziher dost pijem.. user posted image jaz pa jih sam gledam in ko rečem ne, so šokirani.. user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3167
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:35:40   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: felix7
spps, strije pa ja morjo bit, da te bodo še kasneje spominjale na teh lepih 9 mesecev user posted image user posted image user posted image  Nič se ne sekiraj, če so nam namenjene, pa naj bodo.

o feliša,jaz bom še mal kot zebrauser posted image user posted image user posted image user posted image  sam v drugi barvni kombinacijiuser posted image user posted image


sorči, hahahaaaaaaaa, dober stiluser posted image user posted image user posted image user posted image sorči-šala

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3168
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:36:52   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

ooo čebeica, kako si kaj? bova počas lahko začele že odštevat ane user posted image ampak prov počas user posted image


ja pupa, prov počasi.  Drugač pa sm kr nekako, razen tega, da je sestra pri zdravniku mi zmutila pa ni poslala papirje na komisijo za bolniško, in me je že direktor včeraj klical pa me napizdu ko user posted image , sem tulila ko user posted image user posted image zmaj, me je moj komal pomeru, pol je pa še on bluzu da ga bo napizdu, sem ga komaj prepričala, ker pol bi bila cela štala, js sem pa kriva ker sem očeta poslala da ji je nesel papirje, ko pa sama nesmem okol vandrat. Sej se je opravičla, upam da bo v ponedeljek vse zrihtano.upam


Se probaj čim manj sekirat. Se bo že uredilo. user posted image


Hvala, ma sej sem vajena direktorja, te napizdi čis brez veze, pol se moraš pa ti njemu opravičevat, je velikuser posted image  , sm mene vse to še bol prizadane kot druge, zdej pa še bol, ma sej škoda besed.
jutri bo nov dan,pa se probaj mal sprostituser posted image


hvala, jutr upam da bo že vse vred

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3169
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:37:12   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: felix7
spps, strije pa ja morjo bit, da te bodo še kasneje spominjale na teh lepih 9 mesecev user posted image user posted image user posted image  Nič se ne sekiraj, če so nam namenjene, pa naj bodo.

o feliša,jaz bom še mal kot zebrauser posted image user posted image user posted image user posted image  sam v drugi barvni kombinacijiuser posted image user posted image


sorči, hahahaaaaaaaa, dober stiluser posted image user posted image user posted image user posted image sorči-šala

user posted image user posted image user posted image ta zebra je ful dobra ja.. user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3170
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:38:11   
yania
trmarjenje...ja to je pač treba dat skozi....treba je vztrajat, drugače temu ni konca, res ne...
jaz sem moji vedno rekla: veš da z jokom ne boš pri meni nič dosegla, in še danes to velikokrat sliši...
drugače je pa tudi vžgalo, če sem ji v momentu jeze rekla, ej deri se pa kar v sobi tvoji, ko se ohladiš pa pridi ven, in sem ji zaprla vrata...to ji je bila najhujša oblika kazni...haha..

ej, kakega malega sem zadnjič s taščo ko sva bile v trgovini videla..grozno...tam nekje 3 leta star...v roki pri blagajni drži ene 10 čokoladic Životinjsko carstvo in vpije mamici še, še....polna trgovina, to je bilo ravno med prazniki, vse blagajne polne (mercator),,,ej mami nerodno, pa pravi, no prav še eno, potem pa res dovolj..ej mali pa neeeeeeeee, še hočem...ej cela trgovina ga je gledala...potem pa moja tašča ne bi bila ona, le se ne bi vmešala, pa reče: veš, mam jst tud doma punčko, bom jst tudi kakšno kupila, še meni kakšno puri, on pa jo nazaj nadere: ne nimaš, ne bom ti pustil.....ej, kolk so ga gledali, potem ga mama dvigne, mirno, on jo pljune v obraz, udari, in potem grejo v vrsto in tam vidim cela familija, še dva pdrasla fanta, najstnika, se pravi je bil to 3.otrok...ej, še očka je tepel po obrazu, in se drl, šeeeeeeeee hočm...
punce moje....treba je začet res kmalu s tem, ma magari ko je star leto in pol, jst sm moji rekla: eno stvar si vzeli...še danes ve kako to gre...vzame frutabelo al pa čigumije, in to je to..
Eni starši mislijo, ej če je še mali...nini, tako te ma naštudirano, točno ve do kje je meja...res..jst bi tako reagirala: vzela v naročje, in šla ven brez niti ene čokoladke, da bi si zapomnil, ne pa da so mu jih potem 15 vzeli...haloooo, kam pa pridemo...ah ja...trma je obupno stanje, obdobje, je pa tako...vsaka mama mora pogruntati kaj pali pri njenem, dva otročka nista enaka,,,,pri enih pali to, pri drugih ne..je pa povsod treba vztrajat.....



Joj, danes sem pa ko en Dr.Pušenjak...ko odgovarja....haha,....

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3171
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:48:04   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

kaj zdaj ostale a ne upate pisat??
trezika kaj je novega pri tebi??



nič ni novega...spet sem samauser posted image  ampak sn bla pridna cel dan...pecivo sn spekla za jutri, ko ima tast rojstni dan in pričakuje obiske, pa cote sn prala in likala za našega pikeca...zdaj pa še malo diplomo pišem... tk da je blo kr pestro... aja, pa vmes sn še skočla na kratek sprehod...sama, si moreš mislit....smao je bil tako lep dan spet, da mi je blo škoda....

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3172
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:48:36   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: yania

trmarjenje...ja to je pač treba dat skozi....treba je vztrajat, drugače temu ni konca, res ne...
jaz sem moji vedno rekla: veš da z jokom ne boš pri meni nič dosegla, in še danes to velikokrat sliši...
drugače je pa tudi vžgalo, če sem ji v momentu jeze rekla, ej deri se pa kar v sobi tvoji, ko se ohladiš pa pridi ven, in sem ji zaprla vrata...to ji je bila najhujša oblika kazni...haha..

ej, kakega malega sem zadnjič s taščo ko sva bile v trgovini videla..grozno...tam nekje 3 leta star...v roki pri blagajni drži ene 10 čokoladic Životinjsko carstvo in vpije mamici še, še....polna trgovina, to je bilo ravno med prazniki, vse blagajne polne (mercator),,,ej mami nerodno, pa pravi, no prav še eno, potem pa res dovolj..ej mali pa neeeeeeeee, še hočem...ej cela trgovina ga je gledala...potem pa moja tašča ne bi bila ona, le se ne bi vmešala, pa reče: veš, mam jst tud doma punčko, bom jst tudi kakšno kupila, še meni kakšno puri, on pa jo nazaj nadere: ne nimaš, ne bom ti pustil.....ej, kolk so ga gledali, potem ga mama dvigne, mirno, on jo pljune v obraz, udari, in potem grejo v vrsto in tam vidim cela familija, še dva pdrasla fanta, najstnika, se pravi je bil to 3.otrok...ej, še očka je tepel po obrazu, in se drl, šeeeeeeeee hočm...
punce moje....treba je začet res kmalu s tem, ma magari ko je star leto in pol, jst sm moji rekla: eno stvar si vzeli...še danes ve kako to gre...vzame frutabelo al pa čigumije, in to je to..
Eni starši mislijo, ej če je še mali...nini, tako te ma naštudirano, točno ve do kje je meja...res..jst bi tako reagirala: vzela v naročje, in šla ven brez niti ene čokoladke, da bi si zapomnil, ne pa da so mu jih potem 15 vzeli...haloooo, kam pa pridemo...ah ja...trma je obupno stanje, obdobje, je pa tako...vsaka mama mora pogruntati kaj pali pri njenem, dva otročka nista enaka,,,,pri enih pali to, pri drugih ne..je pa povsod treba vztrajat.....



Joj, danes sem pa ko en Dr.Pušenjak...ko odgovarja....haha,....

samo rečem lahko: GROZA!!
Res si nočem tega predstavljat kako je moglo bit in kako imajo še doma.. user posted image

Jaz sem si tudi stalno lahko izbrala eno stvar in pol ni blo poti več nazaj.. takrat so bile moderne Kinder jajčke tak da sem eno dobila in konec.. Prav tako pa tudi sestra in bruder..stalno ena stvar in pika..! In prav je tako, saj pa ne more otrok z teboj pometat kak se mu zahoče..sploh pa ne nekje na javnem mestu. Ma jaz bi ga verjetno tak čez rit da joj! Da me špukne v obraz.. Hjoj,verjetno bi pol pa jaz po****

Dr. yania si lahko ja.. user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3173
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:50:47   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: yania

PITJE
sam žejna sem skos, ne vem kaj je to...a ve spijete 8 kozarcev na dan?...ma jst po mojem ne no..kaj vem..



js neverjetno veliko spijem čez dan...od vode, soka, čaja... sicer ne štejem kozarcev in skodelic, ampak vsega skupaj ziher od 3-4 litre...če sn pa nonstop žejna.... ko sn tu za rač. imam pa kr pollitrsko flašo vode pr sebi user posted image  na wc sicer hodim pogosto, ampak glede na vso spito tekočino bi lahk hodla še pogosteje...sn se že spraševala kam mi gre vsa tekočina user posted image  

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3174
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 19:50:48   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

kaj zdaj ostale a ne upate pisat??
trezika kaj je novega pri tebi??



nič ni novega...spet sem samauser posted image  ampak sn bla pridna cel dan...pecivo sn spekla za jutri, ko ima tast rojstni dan in pričakuje obiske, pa cote sn prala in likala za našega pikeca...zdaj pa še malo diplomo pišem... tk da je blo kr pestro... aja, pa vmes sn še skočla na kratek sprehod...sama, si moreš mislit....smao je bil tako lep dan spet, da mi je blo škoda....

jaz sem ti že včeraj rekla..pridi do Lenarta pa lahko grema skup na sprehod.. user posted image user posted image

No, pol pa se februarja oglasi še kaj pri meni ko bomo prali cotike za našo bebo .. pa ne pozabi likalnika zraven,da boma peglali kr sproti user posted image user posted image (na žalost nimava sušilnega stroja,ker ne vem kak bi ga lahko še dala v kopalnici,da mi nebi bilo potrebno likat in bi lahko sam zložla)..
Saj boma kafetkale pa papcale tudi zraven..user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 3175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!





slutnja

ste se znebile strij po porodu?s cim

jih nisem dobila (34%)

imela sem jih ze imela tudi pred porodom (14%)

da (3%)

ne (28%)

ne,se ne obremenjujem (21%)


Število vseh glasov: 403

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!