|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 17:50:30   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

I am back and i am mad! user posted image
kdo je pa tebe razpištolil?


Moj zlati otrok. user posted image user posted image user posted image  Kakor je nagelček, zna biti user posted image ! Taka trma... skoraj da je nisem odvlekla domov, ker ni hotla hodit, ampak se je po tleh metala...
user posted image user posted image user posted image user posted image navad se na obdobja trmeuser posted image user posted image user posted image user posted image tvoja mala je zdaj v pravih letihuser posted image user posted image


Pa dej mi nekaj povej. Včasih imam občutek, da je samo moj otrok tako trmast. Je tvoja tud kdaj se vrgla na tla in ni šans, da dosežeš svoje drugače kot da jo na silo odvlečeš?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2651
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 17:52:27   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

spps oooo vem, vem... samo ko to doživiš prvič (in to pri tujem otroku) je vseeno malo šokauser posted image
(ne bom citirala, ker sva nardile že tako klobaso da je joj)..

kaj se zdej vse neki PRIVAT dopisujete da ni nobenga tle? boste dale miruser posted image user posted image

smo smo...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2652
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 17:52:51   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja Tija ja in ne morete si predstavljat, kako besna sem bila!! user posted image user posted image  Vsi so me gledali, ko sem jo napol odvlekla čez cesto in tulila, naj vstane... Kar na jok mi je šlo. user posted image  Pa tako lepo sva se imeli, pol jo pa piči nekaj...
Ah... zdaj se tule hladim, ona pa risanko gleda.

no, pol pa se bosta zdaj obe ohladili in bo spet vse po starem.. koda se nič ni zgodilo.. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2653
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 17:53:34   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

spps oooo vem, vem... samo ko to doživiš prvič (in to pri tujem otroku) je vseeno malo šokauser posted image
(ne bom citirala, ker sva nardile že tako klobaso da je joj)..

kaj se zdej vse neki PRIVAT dopisujete da ni nobenga tle? boste dale miruser posted image user posted image

smo smo...

jaz sem tud tu ...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2654
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 17:54:00   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja Tija ja in ne morete si predstavljat, kako besna sem bila!! user posted image user posted image  Vsi so me gledali, ko sem jo napol odvlekla čez cesto in tulila, naj vstane... Kar na jok mi je šlo. user posted image  Pa tako lepo sva se imeli, pol jo pa piči nekaj...
Ah... zdaj se tule hladim, ona pa risanko gleda.

no, pol pa se bosta zdaj obe ohladili in bo spet vse po starem.. koda se nič ni zgodilo.. user posted image



Ja, pritisk prihaja v meje normale. user posted image
Pomaga tudi čokolada seveda. user posted image  Pa suhe brusnice sem jedla, tiste ki jih je Dali priporočala, pa so mi ful jezik razžrle. user posted image  Čokolada pomaga tudi pri tem. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2655
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 17:56:55   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

I am back and i am mad! user posted image
kdo je pa tebe razpištolil?


Moj zlati otrok. user posted image user posted image user posted image  Kakor je nagelček, zna biti user posted image ! Taka trma... skoraj da je nisem odvlekla domov, ker ni hotla hodit, ampak se je po tleh metala...
user posted image user posted image user posted image user posted image navad se na obdobja trmeuser posted image user posted image user posted image user posted image tvoja mala je zdaj v pravih letihuser posted image user posted image


Pa dej mi nekaj povej. Včasih imam občutek, da je samo moj otrok tako trmast. Je tvoja tud kdaj se vrgla na tla in ni šans, da dosežeš svoje drugače kot da jo na silo odvlečeš?
uf,ne vprašajuser posted image user posted image user posted image user posted image  vsake toliko je imela izpaduser posted image user posted image user posted image tak,da verjemi,da tvoja ni edina...pa še pričakuj jihuser posted image user posted image user posted image


ponavadi so taki izpade,ko že imaš itak kaj zasran dan,pol še ti pa otroc kravžljajo živčke-kot,da čutijo,kdaj si pred eksplozijouser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2656
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 17:58:16   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

ponavadi so taki izpade,ko že imaš itak kaj zasran dan,pol še ti pa otroc kravžljajo živčke-kot,da čutijo,kdaj si pred eksplozijouser posted image user posted image


Točno tako. user posted image user posted image

In kaj si ti naredila, ko se je npr. sredi parka ali sredi pločnika vrgla na tla, ker ona pa ne bi šla naprej, ampak nazaj?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2657
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 17:59:41   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

ponavadi so taki izpade,ko že imaš itak kaj zasran dan,pol še ti pa otroc kravžljajo živčke-kot,da čutijo,kdaj si pred eksplozijouser posted image user posted image


Točno tako. user posted image user posted image

In kaj si ti naredila, ko se je npr. sredi parka ali sredi pločnika vrgla na tla, ker ona pa ne bi šla naprej, ampak nazaj?
pustla sem jo,pa šla naprejuser posted image user posted image user posted image ni rabla dolgo,da je prišla za mano-sam vedno tak,da sem vidla kaj dela,več ko polagaš pozornosti,slabše jeuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2658
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:01:18   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

ponavadi so taki izpade,ko že imaš itak kaj zasran dan,pol še ti pa otroc kravžljajo živčke-kot,da čutijo,kdaj si pred eksplozijouser posted image user posted image


Točno tako. user posted image user posted image

In kaj si ti naredila, ko se je npr. sredi parka ali sredi pločnika vrgla na tla, ker ona pa ne bi šla naprej, ampak nazaj?
pustla sem jo,pa šla naprejuser posted image user posted image user posted image ni rabla dolgo,da je prišla za mano-sam vedno tak,da sem vidla kaj dela,več ko polagaš pozornosti,slabše jeuser posted image


tud jaz mislm, da je to edini način, pa če se še tko grozn sliši


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2659
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:01:41   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

ponavadi so taki izpade,ko že imaš itak kaj zasran dan,pol še ti pa otroc kravžljajo živčke-kot,da čutijo,kdaj si pred eksplozijouser posted image user posted image


Točno tako. user posted image user posted image

In kaj si ti naredila, ko se je npr. sredi parka ali sredi pločnika vrgla na tla, ker ona pa ne bi šla naprej, ampak nazaj?
pustla sem jo,pa šla naprejuser posted image user posted image user posted image ni rabla dolgo,da je prišla za mano-sam vedno tak,da sem vidla kaj dela,več ko polagaš pozornosti,slabše jeuser posted image


Vem ja. user posted image  Sam sem res v glupi situaciji. Kot da ve, da je ne smem dvignit. Ker ko smo vsi, jo redko kaj takega prime. Če bi jo lahko dvignila, bi jo odnesla, pa naj se dere kolker se če. Tako pa jo mal da ne prosim, no, naj gospodična vstane in gre z menoj.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2660
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:02:53   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

ponavadi so taki izpade,ko že imaš itak kaj zasran dan,pol še ti pa otroc kravžljajo živčke-kot,da čutijo,kdaj si pred eksplozijouser posted image user posted image


Točno tako. user posted image user posted image

In kaj si ti naredila, ko se je npr. sredi parka ali sredi pločnika vrgla na tla, ker ona pa ne bi šla naprej, ampak nazaj?
pustla sem jo,pa šla naprejuser posted image user posted image user posted image ni rabla dolgo,da je prišla za mano-sam vedno tak,da sem vidla kaj dela,več ko polagaš pozornosti,slabše jeuser posted image


Vem ja. user posted image  Sam sem res v glupi situaciji. Kot da ve, da je ne smem dvignit. Ker ko smo vsi, jo redko kaj takega prime. Če bi jo lahko dvignila, bi jo odnesla, pa naj se dere kolker se če. Tako pa jo mal da ne prosim, no, naj gospodična vstane in gre z menoj.


mislm, da je gdč pogruntala, da je ne smeš dvigovat in malo izsiljuje, pa saj jo boš lahko kmalu spet dvignila user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2661
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:03:53   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

ponavadi so taki izpade,ko že imaš itak kaj zasran dan,pol še ti pa otroc kravžljajo živčke-kot,da čutijo,kdaj si pred eksplozijouser posted image user posted image


Točno tako. user posted image user posted image

In kaj si ti naredila, ko se je npr. sredi parka ali sredi pločnika vrgla na tla, ker ona pa ne bi šla naprej, ampak nazaj?
pustla sem jo,pa šla naprejuser posted image user posted image user posted image ni rabla dolgo,da je prišla za mano-sam vedno tak,da sem vidla kaj dela,več ko polagaš pozornosti,slabše jeuser posted image


Vem ja. user posted image  Sam sem res v glupi situaciji. Kot da ve, da je ne smem dvignit. Ker ko smo vsi, jo redko kaj takega prime. Če bi jo lahko dvignila, bi jo odnesla, pa naj se dere kolker se če. Tako pa jo mal da ne prosim, no, naj gospodična vstane in gre z menoj.
jaz je nikol nisem pretirano nosla,ker sem imela težave s hbtenico,pa sem jo tud zagrabla za roko,če je bilo treba,pa ignoriralauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2662
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:07:12   
Najaa
Sej ignorirala sem jo tud jaz pol. Sam kaj, ko me je že čisto iz tira vrgla!

Tiste, ki vas peče zgaga - vas vsak dan? Mene danes že drugi dan ne. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2663
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:07:48   
Lolita23
U hude mameuser posted image user posted image user posted image user posted image


No jaz sem bila na kosilu, vse pospravila, pa še večerjala kislo repo.Jutri grem pa spet k tašči na kosilo na sarmo, ja kislo zelje bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2664
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:10:19   
tasa_m
.. ja očitno je res v teh letih da jo trma konkretno grabi..
Saj bo..
najaa user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2665
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:11:18   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

U hude mameuser posted image user posted image user posted image user posted image


No jaz sem bila na kosilu, vse pospravila, pa še večerjala kislo repo.Jutri grem pa spet k tašči na kosilo na sarmo, ja kislo zelje bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ti pa greš na kosilo pa tak dolgo tam sloniš da dobiš še večerjo ha??

lisica si prava nimaš kaj... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2666
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:12:00   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sej ignorirala sem jo tud jaz pol. Sam kaj, ko me je že čisto iz tira vrgla!

Tiste, ki vas peče zgaga - vas vsak dan? Mene danes že drugi dan ne. user posted image


mene je pa samo včeraj nekaj metalo... drugače sploh nimam problemov...
niti z zatekanjem tako da mam full srečouser posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2667
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:14:00   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

U hude mameuser posted image user posted image user posted image user posted image


No jaz sem bila na kosilu, vse pospravila, pa še večerjala kislo repo.Jutri grem pa spet k tašči na kosilo na sarmo, ja kislo zelje bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ti pa greš na kosilo pa tak dolgo tam sloniš da dobiš še večerjo ha??

lisica si prava nimaš kaj... user posted image user posted image user posted image



Ah ne jaz jo vzamem za zraven.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2668
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:17:11   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Ah ne jaz jo vzamem za zraven.user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image se pa znajdeš user posted image user posted image

no saj jaz pa v nedeljo tak naredim,..prvo se nakosilim pol pa počakam da dobim še za drug dan zraven user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2669
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:19:01   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85
niti z zatekanjem tako da mam full srečouser posted image user posted image

jaz pa sem danes ugotovila da mi leva noga full zateka user posted image user posted image komaj sem si čevlje zaprla..ampak samo leva noga.. user posted image


(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2670
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:21:02   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Ah ne jaz jo vzamem za zraven.user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image se pa znajdeš user posted image user posted image

no saj jaz pa v nedeljo tak naredim,..prvo se nakosilim pol pa počakam da dobim še za drug dan zraven user posted image user posted image



Če pa mi tak ponuja, da če ne vzamem, imam občutek, da je užaljena.user posted image user posted image Moram pa priznati, da sem zdej razvajena, ker so 2 tedna vsi drugi zame kuhal, jaz sem sam malo pospravljala, zdej pride pa moj bo treba pa spet kuhlo v roke vzet.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2671
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:24:19   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Če pa mi tak ponuja, da če ne vzamem, imam občutek, da je užaljena.user posted image user posted image Moram pa priznati, da sem zdej razvajena, ker so 2 tedna vsi drugi zame kuhal, jaz sem sam malo pospravljala, zdej pride pa moj bo treba pa spet kuhlo v roke vzet.user posted image user posted image user posted image

ma saj prav, pustimo se razvajat dokler še lahko.. user posted image

kdaj pa pride tvoj domov??

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2672
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:25:28   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Če pa mi tak ponuja, da če ne vzamem, imam občutek, da je užaljena.user posted image user posted image Moram pa priznati, da sem zdej razvajena, ker so 2 tedna vsi drugi zame kuhal, jaz sem sam malo pospravljala, zdej pride pa moj bo treba pa spet kuhlo v roke vzet.user posted image user posted image user posted image

ma saj prav, pustimo se razvajat dokler še lahko.. user posted image

kdaj pa pride tvoj domov??



Juter!!user posted image user posted image user posted image user posted image Mislim, pa da danes žura k me ne registrira.user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2673
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:29:28   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Juter!!user posted image user posted image user posted image user posted image Mislim, pa da danes žura k me ne registrira.user posted image


no super user posted image user posted image
user posted image pusti mu še en dan... user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2674
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 18:31:14   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sej ignorirala sem jo tud jaz pol. Sam kaj, ko me je že čisto iz tira vrgla!

Tiste, ki vas peče zgaga - vas vsak dan? Mene danes že drugi dan ne. user posted image
mene nee vedno,včasih čez cel dan,včasih občasno,včasih pa nič.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




facebook
watershine

ali uporabljate facebook

da, že dougo (39%)

da, pred kratkim sem ga začela uporabljati (17%)

ne (44%)


Število vseh glasov: 270

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!