|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 13:34:50   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

sem dobila odločbo od socialne in sem super vesela, bom dobila še malenkost več porodniške kot prvič, sem si pa izračunala kar precej manj, ker sem delala skoraj ves čas samo po 6 ur ali pa bila na bolniški, tako, da se je res super izšlo na koncu user posted image user posted image user posted image

najaa - user posted image user posted image saj bo vse v redu, na koncu pa vam bo v novem stanovanju še lepše kot zdaj. No, če pa greste slučajno v Celje živet, se vam lahko še jaz pridružim na sprehodih, ker mi tudi razmišljamo o tem,da bi si gor kupili hiško, ko tole tukaj prodamo...

čestitke za urejo birokracijouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 13:35:15   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Uuuuu aja..
midva sva bla pa danes na matičnem uradu in potrdila datum poroke!!user posted image user posted image user posted image
tako da 29.8. je MOJ DAN!!!user posted image user posted image user posted image



čestitam za poroko!user posted image user posted image user posted image
čestitke tudi za preglede...user posted image user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 13:35:28   
jjasna85
Hvala pocka, pondelak in spps!!user posted image user posted image user posted image

zdej pa na malo popoldanskega počitka, ker sm danes že cel dan okoli in rahlo ne vem več niti, da sm živa...
sej pridem pol nazaj sprejemat čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil jjasna85 -- 16.1.2009 13:36:01 >

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 13:36:40   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

sem dobila odločbo od socialne in sem super vesela, bom dobila še malenkost več porodniške kot prvič, sem si pa izračunala kar precej manj, ker sem delala skoraj ves čas samo po 6 ur ali pa bila na bolniški, tako, da se je res super izšlo na koncu user posted image user posted image user posted image


čestitke tudi tebi,da se je tako izšlouser posted image user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 13:38:12   
pondelak
prsi-mleko-tudi meni včasih priteče kaj prozorne tekočine

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 13:48:52   
pocka
meni pa iz prsi enako kot prvič,  "kaplja" malo rumene tekočine, ampak res zelo malo, v bistvu vidim zvečer na modrčku malo rumeno

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 14:06:17   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

sem dobila odločbo od socialne in sem super vesela, bom dobila še malenkost več porodniške kot prvič, sem si pa izračunala kar precej manj, ker sem delala skoraj ves čas samo po 6 ur ali pa bila na bolniški, tako, da se je res super izšlo na koncu user posted image user posted image user posted image

najaa - user posted image user posted image saj bo vse v redu, na koncu pa vam bo v novem stanovanju še lepše kot zdaj. No, če pa greste slučajno v Celje živet, se vam lahko še jaz pridružim na sprehodih, ker mi tudi razmišljamo o tem,da bi si gor kupili hiško, ko tole tukaj prodamo...



user posted image user posted image user posted image  super za porodniško...

...a si ti tudi celjanka? no, potem pa kar obe z najo pridita v celje...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 14:24:36   
trezika
aloalo
Kako smo? Pr nas je tak lep dan...js sn pa spet sama doma in nimam koga, ki bi šel zraven mene na sprehod...zdaj pa mi je tečnooooooooo user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 14:26:41   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

sem dobila odločbo od socialne in sem super vesela, bom dobila še malenkost več porodniške kot prvič, sem si pa izračunala kar precej manj, ker sem delala skoraj ves čas samo po 6 ur ali pa bila na bolniški, tako, da se je res super izšlo na koncu user posted image user posted image user posted image

najaa - user posted image user posted image saj bo vse v redu, na koncu pa vam bo v novem stanovanju še lepše kot zdaj. No, če pa greste slučajno v Celje živet, se vam lahko še jaz pridružim na sprehodih, ker mi tudi razmišljamo o tem,da bi si gor kupili hiško, ko tole tukaj prodamo...



user posted image user posted image user posted image  super za porodniško...

...a si ti tudi celjanka? no, potem pa kar obe z najo pridita v celje...


ne, ne moj je iz Celja, pa me prepričuje, da bi šli gor živet, no,saj me je že skoraj prepričal user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 14:28:09   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Evo vam še eno možnost poroda,mogoč pa je taprav način

http://bibaleze.si/clanek/nosecnost/orgazmicni-porod.html



user posted image user posted image user posted image user posted image  ta ti je dobra user posted image user posted image user posted image user posted image  očitno jim zmanjkuje idej...

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 14:30:57   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

sem dobila odločbo od socialne in sem super vesela, bom dobila še malenkost več porodniške kot prvič, sem si pa izračunala kar precej manj, ker sem delala skoraj ves čas samo po 6 ur ali pa bila na bolniški, tako, da se je res super izšlo na koncu user posted image user posted image user posted image

najaa - user posted image user posted image saj bo vse v redu, na koncu pa vam bo v novem stanovanju še lepše kot zdaj. No, če pa greste slučajno v Celje živet, se vam lahko še jaz pridružim na sprehodih, ker mi tudi razmišljamo o tem,da bi si gor kupili hiško, ko tole tukaj prodamo...



user posted image user posted image user posted image  super za porodniško...

...a si ti tudi celjanka? no, potem pa kar obe z najo pridita v celje...


ne, ne moj je iz Celja, pa me prepričuje, da bi šli gor živet, no,saj me je že skoraj prepričal user posted image



daj pridi...bom imela s kom za govorit po moje...po primorsko...pa čimprej...da bomo v P in imele veliko skupnih sprehodov...

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 14:32:52   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

sem dobila odločbo od socialne in sem super vesela, bom dobila še malenkost več porodniške kot prvič, sem si pa izračunala kar precej manj, ker sem delala skoraj ves čas samo po 6 ur ali pa bila na bolniški, tako, da se je res super izšlo na koncu user posted image user posted image user posted image

najaa - user posted image user posted image saj bo vse v redu, na koncu pa vam bo v novem stanovanju še lepše kot zdaj. No, če pa greste slučajno v Celje živet, se vam lahko še jaz pridružim na sprehodih, ker mi tudi razmišljamo o tem,da bi si gor kupili hiško, ko tole tukaj prodamo...



user posted image user posted image user posted image  super za porodniško...

...a si ti tudi celjanka? no, potem pa kar obe z najo pridita v celje...


ne, ne moj je iz Celja, pa me prepričuje, da bi šli gor živet, no,saj me je že skoraj prepričal user posted image



daj pridi...bom imela s kom za govorit po moje...po primorsko...pa čimprej...da bomo v P in imele veliko skupnih sprehodov...


ma ti si primorka? Sem zgleda zgrešila tale podatek? Od kod pa si?


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 14:34:52   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

halllloooo !!

a danes pa dela RR?user posted image včeraj sm hotla nardit raport iz pregleda, pa mi kar ni pustilo, da bi vam pisalauser posted image
tako da delam raport danes:

načeloma je vse ok (UZ ni blo tako da kaj več podatkov tudi ne vemuser posted image ), reku je, da je vse na svojem mestu... glavica je spodaj in je lepo obrnjen.. zredila sm se pa samo za 1 kilo tako, da jih nism več poslušala da ki kakšen slon semuser posted image user posted image

drugače je pa tle še ena nova slikica - slikana včeraj (35.teden)...
dam LINK, ker kopirat nočeuser posted image (http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=124794).

za seznamček:
  • kg: +14 (vse skupaj!!!user posted image )
  • naslednji pregled: 5.2.




helouuu čestitke!!! tako za pregled kot za datum poroke, user posted image user posted image user posted image user posted image jaz svojga še zdaj nevem user posted image user posted image user posted image user posted image pa se drug mesec poročim user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 14:34:55   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Uuuuu aja..
midva sva bla pa danes na matičnem uradu in potrdila datum poroke!!user posted image user posted image user posted image
tako da 29.8. je MOJ DAN!!!user posted image user posted image user posted image



Juhuhu!!!! user posted image user posted image user posted image

In čestitke za pregled! In za samo 1 kilco! user posted image  Slikca je ful lepa. Sam trebušček te je.user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 14:36:01   
Najaa
pocka, tudi tebi čestitke za fajn porodniško!
Pa ne nam zdaj s primorske uiti na štajersko, no! user posted image user posted image  A tvoj je celjan? Fajn dedci ne? user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 14:36:08   
Dali*
Ja, se ne prodam za štajerko, čeprav so super štajerci...sem že 15 let v CE, sicer sem pa iz Wajdušneuser posted image

< Sporočilo je popravil Dali* -- 16.1.2009 14:38:09 >

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2566
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 14:36:38   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

aloalo
Kako smo? Pr nas je tak lep dan...js sn pa spet sama doma in nimam koga, ki bi šel zraven mene na sprehod...zdaj pa mi je tečnooooooooo user posted image


grem jaz s tabo, kje se dobive user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 14:37:26   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

aloalo
Kako smo? Pr nas je tak lep dan...js sn pa spet sama doma in nimam koga, ki bi šel zraven mene na sprehod...zdaj pa mi je tečnooooooooo user posted image


grem jaz s tabo, kje se dobive user posted image



Jaz sem vama tud pridružim.

Alo, grem ven na sonček. user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 14:39:51   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

aloalo
Kako smo? Pr nas je tak lep dan...js sn pa spet sama doma in nimam koga, ki bi šel zraven mene na sprehod...zdaj pa mi je tečnooooooooo user posted image


grem jaz s tabo, kje se dobive user posted image



Jaz sem vama tud pridružim.

Alo, grem ven na sonček. user posted image


Uživajte na sončku...jaz sem že danes...sedaj se je pa pooblačilo...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 14:41:54   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

pocka, tudi tebi čestitke za fajn porodniško!
Pa ne nam zdaj s primorske uiti na štajersko, no! user posted image user posted image  A tvoj je celjan? Fajn dedci ne? user posted image



ja itak, da so fajn, he he! Mi bi šli gor iz istega razloga kot si ga ti omenila prej, za isti denar kot bi tu kupili enosobno stanovanje v Luciji, si lahko gor kupimo hiško...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Ja, se ne prodam za štajerko, čeprav so super štajerci...sem že 15 let v CE, sicer sem pa iz Wajdušne


aaaa, z edinega slovenskega mesta na W user posted image user posted image , in kako je, a se je težko navaditi? Mene najbolj skrbi,da bi šli gor, pa se nebi mogla navadit, ker pol mi ni več poti nazaj, finančno gledano


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2570
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 14:44:35   
Pupa7
pocka, pa saj smo prilagodljivi, se povsod navadiš in kakor si nardiš tko maš, ponavadi kr fajn  user posted image user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2571
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 14:47:38   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Ja, se ne prodam za štajerko, čeprav so super štajerci...sem že 15 let v CE, sicer sem pa iz Wajdušne


aaaa, z edinega slovenskega mesta na W user posted image user posted image , in kako je, a se je težko navaditi? Mene najbolj skrbi,da bi šli gor, pa se nebi mogla navadit, ker pol mi ni več poti nazaj, finančno gledano



ha ha...ja...CE je super...vse maš na dosegu...trgovine, LJ, MB, Avstrija...ma vse je na voljo. Čudovita okolica, hribi, doline, narava, sprehodi za Savinjo in čez Petriček pa po mestu...meni je res fajn. Res je pa, da manjka samo še morje...No, pa veliko term je v bližini za se it mal savnat in kopat...ma super točka za vse...pa glih prav veliko, da lahko vse obhodiš...

Mam že eno frendico, ki je prav tako iz Lucije in se je preselila v CE...ji nič ne manjka...saj bi jo mogoče poznala, če si iz Lucije. Ji je ime na M in je moj letnik.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2572
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 15:26:22   
tasa_m
dober dan,
brala vas nebom za nazaj ker priznam da mi ni! Sem mela danes že tolko letanja, zrihtala nič tak da bomo naslednji tedn zopet skakali na relaciji Mb.-Lenart. Še sreča da ni daleč user posted image

Sem pa tudi jaz dobila odločbo za bolniško in imam spet podaljšano!! user posted image

jjasna
.. čestitke za datum poroke user posted image
pocka .. za odločbo! user posted image

trezika
.. jaz grem z tabo na sprehod..sam do lenarta pridi user posted image user posted image

najaa
.. komaj zdaj sem videla zs, sem ti odgovorila že nazaj user posted image

nič, zdaj pa grem jest..drugače bom mojo tamiceno čist zastradala.. user posted image

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 16.1.2009 15:34:25 >

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2573
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 15:45:38   
SRCCEK
Ojla sonosečke. Ampak ste pa res ene čveke.....na kateri strani že smo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

SEZNAM: spps, zakaj pa meni nisi spremenila podatke user posted image ? U glavnm, do sedaj sm se zredila 11 kg, naslednji pregled je 29.1, glede na to, da sm sama ostala na 27.3, ti moram povedat, da je moj pravi PDP 28.3., tako da prosim, še to popravi. Hvala.
Meni v materinski piše da sem že v 32. tednu, vendar bolj ko seštevam dneve, bolj ugotavljam, da so se zmotili za dva tedna....po moje bi danes mogla bit točno 30. tednov! A nej mojega G kej opozorim na to???

DOPUST: glede na vse kar berem od vas tukej gor, mam jest super delodajalca, ker mi sploh ni treba nič letošnjega dopusta skoristit, se mi vse prenese v naslednje leto user posted image user posted image user posted image . Upam, da bo tudi vam uspelo doseči svojeuser posted image user posted image user posted image

jjasna85 čestitke za datum poroke user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  in želim ti, da bi bil to tvoj najlepši dan. Moj je bil-bilo je čarobno!!!!!

SONČEK?? pri nas na dolenskem ga ni bilo in ga tudi sedaj ni, tako da ste srečke, če ga imate, pa izkoristite ga!!

Želim vam čim lepši vikend, izkoristite ga za svoje ljube in uživajte!!!!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2574
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 16:20:38   
Pupa7
ojla,

evo mene lepo sem se zabubla v dekco in na sončku na balkonu brala skoraj eno uro, pol me je pa mičken zebst začelo user posted image user posted image

tasa ja maš vsaj izgovor, da greš spet malo domov, da te razvajajo user posted image

srccek čestitke za pregled, kako pa to, da imaš ponoven pregled že čez 14 dni? G pa komot vprašaš, če se ti tedni ne izidejo user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




V katerem poskusu?
Matejčika

V katerem poskusu vam je uspelo prvič ´naredit´otroka?

Prvič (54%)

Drugič (10%)

Tretjič (7%)

Četrtič (4%)

Petič (1%)

Več kot Petič (24%)


Število vseh glasov: 484

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!