|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 18:40:56   
mihaela01
Jaz grem na testiranje za streptokok B v 36. tednu in se mi zdi to testiranje čista preventiva...kot pa to, da bi bila prestrašena al preveč načitana iz forumov...

Po testiranju bom lažje spala in si tudi ne bom nikoli očitala, če bi bilo karkoli narobe v tej smeri.
Naredila bom vse kar je v moji moči in vse da bi bilo z našo pupo vse ok.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2301
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 18:45:35   
mama_milchy
Dali: imaš ZS user posted image

tasa_m, ok, te pokličem, ko bomo protestirale user posted image user posted image user posted image ; ma take stvari me prav razjezijo, ker dobesedno delajo budale iz ljudi; nekateri res ne vejo kaj jim pripada in kaj ne pa niti ne brskajo dalje zato pol mislijo da lahko z vsemi tako delajo....

(odgovor članu mihaela01)
Neposredna povezava do sporočila: 2302
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 18:47:06   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

tasa...ma kaj ti namenoma ignoriraš poste...same neumnosti ti gredo po glavi...vse delaš neki na pol...user posted image

???? zakaj pa to.. ja za ono petrco sem popravla ampak jih bom komaj na 95 stran dala ker mi je brezveze da je na vsaki strani seznam
tvojga ctgj-a pa nisem napisala .. če pa imaš itak prvo pregled..!!

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2303
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 18:47:35   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Dali: imaš ZS user posted image

tasa_m, ok, te pokličem, ko bomo protestirale user posted image user posted image user posted image ; ma take stvari me prav razjezijo, ker dobesedno delajo budale iz ljudi; nekateri res ne vejo kaj jim pripada in kaj ne pa niti ne brskajo dalje zato pol mislijo da lahko z vsemi tako delajo....


ma na ta način delajo budale sami iz sebe, ker ne poznajo zakonodaje. Čeprav tukaj ni kaj poznati, to je redna praksa...joj...

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2304
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 18:50:36   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

tasa...ma kaj ti namenoma ignoriraš poste...same neumnosti ti gredo po glavi...vse delaš neki na pol...user posted image

???? zakaj pa to.. ja za ono petrco sem popravla ampak jih bom komaj na 95 stran dala ker mi je brezveze da je na vsaki strani seznam
tvojga ctgj-a pa nisem napisala .. če pa imaš itak prvo pregled..!!



aja...pol si sam tko prestavila seznam? OK...sem očitno ven iz tega in ne vem več kako je s popravljanji seznamov. Jaz nisem videla, da bi bilo popravljeno pri petrcik...je še vedno januarski datum pregleda...pri meni pa je OK...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2305
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 18:56:11   
Dali*
nč...grem še mal ustvarjat...pridem še potem...ko se boste najedle...user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2306
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 18:57:23   
Pupa7
na pa je mir user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2307
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 18:57:24   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

aja...pol si sam tko prestavila seznam? OK...sem očitno ven iz tega in ne vem več kako je s popravljanji seznamov. Jaz nisem videla, da bi bilo popravljeno pri petrcik...je še vedno januarski datum pregleda...pri meni pa je OK...

ja, na vsaki 5 strani imamo seznam...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2308
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:07:44   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

aja...pol si sam tko prestavila seznam? OK...sem očitno ven iz tega in ne vem več kako je s popravljanji seznamov. Jaz nisem videla, da bi bilo popravljeno pri petrcik...je še vedno januarski datum pregleda...pri meni pa je OK...

ja, na vsaki 5 strani imamo seznam...



ampak vse tri sezname skupaj, ne??? marčevke, slikice bušije in tisti seznam za mamico in dojenčka, ne?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2309
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:10:26   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

ampak vse tri sezname skupaj, ne??? marčevke, slikice bušije in tisti seznam za mamico in dojenčka, ne?

user posted image user posted image točno mama_m !!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2310
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:13:30   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

na pa je mir user posted image user posted image user posted image


kako prijazno...sedaj se pa sploh ne bom več oglašala...pogešale me ne boste...totalno vas bom bojkotirala...user posted image

pa pa

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 2311
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:13:46   
spps
kaj dogaja? sem kaj zamudila?sej bom šla nazaj brat-neki sem že,neki še pa moramuser posted image user posted image user posted image

a je kak problem okol seznamov???

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2312
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:15:43   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

na pa je mir user posted image user posted image user posted image


kako prijazno...sedaj se pa sploh ne bom več oglašala...pogešale me ne boste...totalno vas bom bojkotirala...user posted image

pa pa

kaj pa je te zdaj blo?? user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2313
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:16:15   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

kaj dogaja? sem kaj zamudila?sej bom šla nazaj brat-neki sem že,neki še pa moramuser posted image user posted image user posted image

a je kak problem okol seznamov???

ni problemov,..vse pod kontrolo!
zamudila pa nisi nič..niti ni dost napisano! user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2314
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:18:05   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
explorer, ampak tako kot si ti opisala, ne gre. Ko hočem drug post kopirat, ne gre.user posted image

exploreru pa ne znam.. user posted image ko em jaz delala v exploreru mi tud ni šlo user posted image
žal..




hvala vseeno.user posted image
Bom pa še naprej vsako posebej citirala ali ogovarjala.user posted image

mamaM, jaz držim pesti, da urediš glede dopusta. Je pa res, da propasti ti ne sme.

Pupa, imaš ti rač. v kuhinji zraven štedilnika? user posted image  Če imaš, ne misli da si edina. Jaz tega prenosnega trogam povsod s sabo, se pravi s kavča mna kuh. mizo. user posted image

Dali!!! Ne odhajaj!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2315
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:18:09   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

aja sej že vemuser posted image ...imate kdaj kakšne krče v trebuhu??mene včasih tak boli da se sploh vzravnat nemorem...sem vprašala g pa pravi da dokler je mv zaprt in vse normalno ni nič narobe...ampak vseeno me malo skrbi?user posted image


kake krče, prebavne? to mam jaz redno tak da luft lovim od bolečine... pa nimaš kaj... drgače sem pa tja trd trebuh pa ne cel in brez bolečin...





nimam pojma kakšne.vem samo da ful boli,neha pa samo od sebe.mogoče pa so prebavni ker sem itak skoz zaprta-že tudi ko nisem noseča,kaj šele zdaj...



Mogogče je res zaprtje. Jaz sem imela take krče, čisto so bilim podobni popadkom in sem se šla pokazat v P in je rekel G, da je sigurno prebava. Zdaj mi pomaga, če na tešče pojem jabolko. user posted image  Pa zdaj ko je konec praznikov, itak spet malo bolj zdravo jem. user posted image

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2316
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:18:45   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps

kaj dogaja? sem kaj zamudila?sej bom šla nazaj brat-neki sem že,neki še pa moramuser posted image user posted image user posted image

a je kak problem okol seznamov???

ni problemov,..vse pod kontrolo!
zamudila pa nisi nič..niti ni dost napisano! user posted image



Vsaj nič pametnega ne. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2317
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:21:32   
Dali*
Tko...še Milko, ki sem jo pravkar odprla podelim z vami...je s karamelo in je full dobra...njami...za posladek po večerji...

user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2318
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:21:33   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Vsaj nič pametnega ne. user posted image

se strinjam ja..


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2319
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:22:51   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

na pa je mir user posted image user posted image user posted image


kako prijazno...sedaj se pa sploh ne bom več oglašala...pogešale me ne boste...totalno vas bom bojkotirala...user posted image

pa pa


na pa je mir v kuhinji draga user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2320
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:24:37   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Tko...še Milko, ki sem jo pravkar odprla podelim z vami...je s karamelo in je full dobra...njami...za posladek po večerji...

user posted image
taša pa ne sme takeuser posted image user posted image user posted image ,ker je na dietiuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2321
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:26:33   
Dali*
Seznam za novorojenčka....nisem brala, ko ste ga dale gor...ampak me zanima, če ste ga mamice počekirale, pokomentirale in je zdej res to to kar potrebujemo za začetek...al je kej premalo...preveč...

mam en kup seznamov v compu, pa si bom sedaj naredila svojega, pa da vem katerega se držat...

thnx

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 2322
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:27:17   
tasa_m
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz lahko jem samo to milko..

user posted image
ampak je ne rabim delit z vami ker se mi zdi da ni nobene s sladkorno tu user posted image sem neke profitirala user posted image hehe

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 2323
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:29:43   
felix7
pri teh seznamih je po mojem najboljša zdrava pamet user posted image  če ti pa kaj manjka, greš pa kupit potem, ko si že doma z otročkom

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2324
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 19:30:00   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Seznam za novorojenčka....nisem brala, ko ste ga dale gor...ampak me zanima, če ste ga mamice počekirale, pokomentirale in je zdej res to to kar potrebujemo za začetek...al je kej premalo...preveč...

mam en kup seznamov v compu, pa si bom sedaj naredila svojega, pa da vem katerega se držat...

thnx


Mislim, da je mamaM fajn zajela vse, kar resnično rabiš za začetek brez nepotrebne šare. Edino kar manjka in je fajn imet je pumpica za nosek.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.





slutnja

kdaj ste dojencke zaceli dajati "kravce past"

1m (40%)

2m (21%)

3m (15%)

4m (8%)

kasneje (5%)

nikoli (10%)


Število vseh glasov: 382

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!