|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:00:29   
_andreja_
živjo punčare... jaz sem bila včeraj na pregledu in ker ni imela nobene za pregledat, čakalnica je bila prazna mi je naredila UZ user posted image  mali je pravi korenjak za 2-3 tedne prehiteva v rasti,(kar je meni čist o.k. tud ginekologinja je rekla da je to vredu, rekla nej kakšne tri tedne se prej pripravim) ima tm nekej čez 2200 g (če jim verjamemo... pri prvem so mi tudi napovedovali ogromnega otročka pa ni bil nič ekstra težek 3655g je imel) napoveduje 90% da bo fantek vendar ni ziher ker mu ni videla med noge, čeprav pravi, da za punčko je preveliko, ji je bolj na moda vleklo kot na ustnice...

imam + 9,5 kg samo kilo sem pridobila čez praznikeuser posted image  naslednji pregled imam  šele 3.2. no ja čez tri tedne... obseg je 129 ponovno je zrastel

pa v laboratorij sem šla danes da ne omenjam kakšna je cesta jim je na komunali zmankalo peska in poli neznajo plužituser posted image  ah bo že če do jutri ne bodo nič plužili bom imela Žana doma in ne bo šel v vrtec, to bo vesel... pa še kašljat mi je začel tko da se bomo lahko zdravili čez podaljšan vikend, samo ne vem kaj bom naredila za petek ko imam zobarja s seboj ga ne morem pelat ker ne bo pri miru, za mirkat pa nimam nobenga doma... meni more pa eno plombico doštukat ker se mi je zadnič mal okrušla in  ne bi rada da bi me kej začel bolet ko bom na porodniški 

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1576
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:03:08   
Pupa7
Dobro jutro,

joj kaka grozna noč... kake gozne sanje user posted image ob štirih sm v spanju padla v tak neutolažljiv user posted image kr neki...
pa še dans je neki oblačno in po mojem bom mogla popoldan malo nadoknadit spanec...

ve pa vidim, ste pokonci že od abnormalnih ur user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1577
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:14:49   
Najaa
Pupa user posted image  sej so bile samo sanje.
Jaz sem tud zadnjič enkrat jokala v spanju. Sem sanjala, da se je moj zaljubil v drugo... user posted image   Ko sem mu povedala je rekel, da je to dokaz, da je 100% zaljubljen v mene. user posted image  user posted image

Zdaj grem pa smreko podret. Mi gre že na živce. user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1578
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:18:43   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pupa user posted image  sej so bile samo sanje.
Jaz sem tud zadnjič enkrat jokala v spanju. Sem sanjala, da se je moj zaljubil v drugo... user posted image   Ko sem mu povedala je rekel, da je to dokaz, da je 100% zaljubljen v mene. user posted image  user posted image

Zdaj grem pa smreko podret. Mi gre že na živce. user posted image


najaa hvala user posted image user posted image user posted image

no le podri smreko, da ne bo prej spet novo leto user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1579
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:19:13   
dana
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: dana

Dober dan!

Jaz sem za razliko do spps danes spala več kot odlično, je blo pa včeraj tok slabše.
Sem že mislila doma ostati, samo sem se potem kar odločila da grem v službo.

Sem pa v službi samo še do konca tedna, potem grem pa na študijski dopust (1 teden), ker imam konec jaunarja zagovor diplomske, potem bom koristla redni dopust, potem je pa itak že porodniška.

In ker doma nimamo neta, vas bom bolj malo spremljala, vsaj dokler nam ga ne inštalirajouser posted image  

ojla!
kako si pa drugače?kako napredujete?


Drugače sem kar v redu. Kot sem že pisala, komaj čakam da bom domauser posted image  Sicer me tale zagovor mal mori, ampak upam no da bo šlo.

Imaš pa luštkan vožičekuser posted image .

Jaz sem zadnjič tudi kupovala v KIK-u v Mengšu. Ne vem kolk velik je v LJ, ampak tudi tu so imeli kar dosti stvari. In sem kupila nekaj bodijev, pa 2 kompletka. In res ni drago. Sploh pa se ne splača dajati veliko za te cujnice, ker jih itak v 1 mesecu prerastejo.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1580
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:19:14   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

Dobro jutro,

joj kaka grozna noč... kake gozne sanje user posted image ob štirih sm v spanju padla v tak neutolažljiv user posted image kr neki...
pa še dans je neki oblačno in po mojem bom mogla popoldan malo nadoknadit spanec...

ve pa vidim, ste pokonci že od abnormalnih ur user posted image

ja,sanje ti lahko pokvarijo cel dan...bomo pa skupaj pregurale,da bo dan boljš,a ne?user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1581
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:22:49   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

živjo punčare... jaz sem bila včeraj na pregledu in ker ni imela nobene za pregledat, čakalnica je bila prazna mi je naredila UZ user posted image  mali je pravi korenjak za 2-3 tedne prehiteva v rasti,(kar je meni čist o.k. tud ginekologinja je rekla da je to vredu, rekla nej kakšne tri tedne se prej pripravim) ima tm nekej čez 2200 g (če jim verjamemo... pri prvem so mi tudi napovedovali ogromnega otročka pa ni bil nič ekstra težek 3655g je imel) napoveduje 90% da bo fantek vendar ni ziher ker mu ni videla med noge, čeprav pravi, da za punčko je preveliko, ji je bolj na moda vleklo kot na ustnice...

imam + 9,5 kg samo kilo sem pridobila čez praznikeuser posted image  naslednji pregled imam  šele 3.2. no ja čez tri tedne... obseg je 129 ponovno je zrastel

pa v laboratorij sem šla danes da ne omenjam kakšna je cesta jim je na komunali zmankalo peska in poli neznajo plužituser posted image  ah bo že če do jutri ne bodo nič plužili bom imela Žana doma in ne bo šel v vrtec, to bo vesel... pa še kašljat mi je začel tko da se bomo lahko zdravili čez podaljšan vikend, samo ne vem kaj bom naredila za petek ko imam zobarja s seboj ga ne morem pelat ker ne bo pri miru, za mirkat pa nimam nobenga doma... meni more pa eno plombico doštukat ker se mi je zadnič mal okrušla in  ne bi rada da bi me kej začel bolet ko bom na porodniški 
super za pregled in UZ,pa imate že res velikanauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1582
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:24:15   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: dana

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: dana

Dober dan!

Jaz sem za razliko do spps danes spala več kot odlično, je blo pa včeraj tok slabše.
Sem že mislila doma ostati, samo sem se potem kar odločila da grem v službo.

Sem pa v službi samo še do konca tedna, potem grem pa na študijski dopust (1 teden), ker imam konec jaunarja zagovor diplomske, potem bom koristla redni dopust, potem je pa itak že porodniška.

In ker doma nimamo neta, vas bom bolj malo spremljala, vsaj dokler nam ga ne inštalirajouser posted image  

ojla!
kako si pa drugače?kako napredujete?


Drugače sem kar v redu. Kot sem že pisala, komaj čakam da bom domauser posted image  Sicer me tale zagovor mal mori, ampak upam no da bo šlo.

Imaš pa luštkan vožičekuser posted image .

Jaz sem zadnjič tudi kupovala v KIK-u v Mengšu. Ne vem kolk velik je v LJ, ampak tudi tu so imeli kar dosti stvari. In sem kupila nekaj bodijev, pa 2 kompletka. In res ni drago. Sploh pa se ne splača dajati veliko za te cujnice, ker jih itak v 1 mesecu prerastejo.
men je žal,da nisem v Kiku nabavila pajacka za zunaj ,ko so ga imeli-bež barve-ala ovčka varianta,zdaj ga pa nimajo večuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 1583
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:24:36   
trezika
dandan
Joj če se to vreme že ne bo enkrat v red spravlo...user posted image  sn mislila it danes zjutraj v mb pa me je minlo, ko sn videla, kako je vse ledeno...dragi se je pred pol ure spravil avto pucat pa mu še ni uspelo...leda je gor kolikor hočešuser posted image   

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1584
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:26:34   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pupa user posted image  sej so bile samo sanje.
Jaz sem tud zadnjič enkrat jokala v spanju. Sem sanjala, da se je moj zaljubil v drugo... user posted image   Ko sem mu povedala je rekel, da je to dokaz, da je 100% zaljubljen v mene. user posted image  user posted image



js sn tut mela zadnjič podobne sanje...sam pr meni se je s tisto drugo še poročil... hb da so ble samo sanje...so pa ble tako žive da zjutraj kr nisem mogla k sebi prit user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1585
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:28:00   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

dandan
Joj če se to vreme že ne bo enkrat v red spravlo...user posted image  sn mislila it danes zjutraj v mb pa me je minlo, ko sn videla, kako je vse ledeno...dragi se je pred pol ure spravil avto pucat pa mu še ni uspelo...leda je gor kolikor hočešuser posted image   
pri nas je stanje boljše,zjutraj pa je bila katastrofa,ker se je to ledeno sranje kr leplo na šipo

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1586
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:37:11   
spps
a zdaj ste pa vse poniknile?user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1587
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:39:03   
KOKICA32
jaz sem še tu...in nehalo je to ledeno sranje dol leteti...bom vseeno šla v MB...avtocesta je menda okej...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1588
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:40:38   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

jaz sem še tu...in nehalo je to ledeno sranje dol leteti...bom vseeno šla v MB...avtocesta je menda okej...
sam vseen bodi previdna,če se je slučajno kje kaj prileplo na cestouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1589
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:41:25   
lejca
Dobro jutro...

sm pravkar vstala, grlo mam se bolj zateceno , pa zunaj se kr dezuje...vsaj majstrov ne bo in se lahk spocijem..zdej se spravim v trenerko pol pa spet pod odejo..ne vem se al v dnevno kjer mam tv al v spalnico kjer tv nimam...

sem se oglasla tulk da vas pozdravim.

bodite lepo

lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1590
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:43:00   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Dobro jutro...

sm pravkar vstala, grlo mam se bolj zateceno , pa zunaj se kr dezuje...vsaj majstrov ne bo in se lahk spocijem..zdej se spravim v trenerko pol pa spet pod odejo..ne vem se al v dnevno kjer mam tv al v spalnico kjer tv nimam...

sem se oglasla tulk da vas pozdravim.

bodite lepo

lejca
si si skuhala čajčka?kr idi počivat vstran od TV,te se boš vsaj odpočilauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1591
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:47:04   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

Dobro jutro,

joj kaka grozna noč... kake gozne sanje user posted image ob štirih sm v spanju padla v tak neutolažljiv user posted image kr neki...
pa še dans je neki oblačno in po mojem bom mogla popoldan malo nadoknadit spanec...

ve pa vidim, ste pokonci že od abnormalnih ur user posted image

ja,sanje ti lahko pokvarijo cel dan...bomo pa skupaj pregurale,da bo dan boljš,a ne?user posted image


nedvomno user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1592
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:48:50   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

jaz sem še tu...in nehalo je to ledeno sranje dol leteti...bom vseeno šla v MB...avtocesta je menda okej...
sam vseen bodi previdna,če se je slučajno kje kaj prileplo na cestouser posted image


Bom, hvala! user posted image

Sem sedaj malo gledala cotike..predvsem bodije..ali jih je res smotano oblačiti, ko je user posted image še zelo mali?..in so baje boljše one majčke ne preklop? Jaz imam cca 7 bodijev pa eno samo majčko! user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1593
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:50:15   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Dobro jutro...

sm pravkar vstala, grlo mam se bolj zateceno , pa zunaj se kr dezuje...vsaj majstrov ne bo in se lahk spocijem..zdej se spravim v trenerko pol pa spet pod odejo..ne vem se al v dnevno kjer mam tv al v spalnico kjer tv nimam...

sem se oglasla tulk da vas pozdravim.

bodite lepo

lejca


bošček bolanček, user posted image user posted image user posted image user posted image da boš kmalu boljše user posted image lepo  v spalnico da boš pančala pa še očke spočila user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1594
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:55:49   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

jaz sem še tu...in nehalo je to ledeno sranje dol leteti...bom vseeno šla v MB...avtocesta je menda okej...
sam vseen bodi previdna,če se je slučajno kje kaj prileplo na cestouser posted image


Bom, hvala! user posted image

Sem sedaj malo gledala cotike..predvsem bodije..ali jih je res smotano oblačiti, ko je user posted image še zelo mali?..in so baje boljše one majčke ne preklop? Jaz imam cca 7 bodijev pa eno samo majčko! user posted image



Fajn je imet bodyje in majčke na preklop za novorojenčka. Vsaj tiste najmanjše. Jaz jih imam kar nekaj. Ker otroka obračat sem in tja res ni fajn. Tako ga pa samo na bok mal obrneš in že je oblečen in pol zavežeš. Men so všeč te s trakici.

Evo, smreka podrta. user posted image  Zdaj imam spet prostor na omarci.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1595
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:56:19   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

jaz sem še tu...in nehalo je to ledeno sranje dol leteti...bom vseeno šla v MB...avtocesta je menda okej...
sam vseen bodi previdna,če se je slučajno kje kaj prileplo na cestouser posted image


Bom, hvala! user posted image

Sem sedaj malo gledala cotike..predvsem bodije..ali jih je res smotano oblačiti, ko je user posted image še zelo mali?..in so baje boljše one majčke ne preklop? Jaz imam cca 7 bodijev pa eno samo majčko! user posted image

najboljši so bodiji na preklop-vsaj čist na začetku,da ne rabiš čez glavico oblačit.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1596
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 10:57:28   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Evo, smreka podrta. user posted image  Zdaj imam spet prostor na omarci.
user posted image user posted image user posted image pridnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1597
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 11:05:50   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Evo, smreka podrta. user posted image  Zdaj imam spet prostor na omarci.
user posted image user posted image user posted image pridnauser posted image user posted image user posted image


A ne? Dela za 20 minut, da sem lahko spet 1 uro na rr. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1598
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 11:07:54   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

jaz sem še tu...in nehalo je to ledeno sranje dol leteti...bom vseeno šla v MB...avtocesta je menda okej...
sam vseen bodi previdna,če se je slučajno kje kaj prileplo na cestouser posted image


Bom, hvala! user posted image

Sem sedaj malo gledala cotike..predvsem bodije..ali jih je res smotano oblačiti, ko je user posted image še zelo mali?..in so baje boljše one majčke ne preklop? Jaz imam cca 7 bodijev pa eno samo majčko! user posted image



Fajn je imet bodyje in majčke na preklop za novorojenčka. Vsaj tiste najmanjše. Jaz jih imam kar nekaj. Ker otroka obračat sem in tja res ni fajn. Tako ga pa samo na bok mal obrneš in že je oblečen in pol zavežeš. Men so všeč te s trakici.

Evo, smreka podrta. user posted image  Zdaj imam spet prostor na omarci.


in kaj boš zdaj na omarco postavla? user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1599
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 11:09:18   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

jaz sem še tu...in nehalo je to ledeno sranje dol leteti...bom vseeno šla v MB...avtocesta je menda okej...
sam vseen bodi previdna,če se je slučajno kje kaj prileplo na cestouser posted image


Bom, hvala! user posted image

Sem sedaj malo gledala cotike..predvsem bodije..ali jih je res smotano oblačiti, ko je user posted image še zelo mali?..in so baje boljše one majčke ne preklop? Jaz imam cca 7 bodijev pa eno samo majčko! user posted image

najboljši so bodiji na preklop-vsaj čist na začetku,da ne rabiš čez glavico oblačit.


jaz mam en kup bodijev na preklop, pa soseda mi je še v ljubljani dala majčke za zavezat, tko da bodo tud te zgleda prav pršle, jih je dala kar 10 ki jih ni rabla pri svoji pupi (so pa pune lušne, modre, pa bele in rumene) user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Sejem rabljene otroške opreme
ksenija12

Bi prišle na vseslovenski sejem rabljene otroške opreme v ljubljani

da (65%)

ne (21%)

ne, predaleč (15%)


Število vseh glasov: 213

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!