|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 8:14:57   
dana
Dober dan!

Jaz sem za razliko do spps danes spala več kot odlično, je blo pa včeraj tok slabše.
Sem že mislila doma ostati, samo sem se potem kar odločila da grem v službo.

Sem pa v službi samo še do konca tedna, potem grem pa na študijski dopust (1 teden), ker imam konec jaunarja zagovor diplomske, potem bom koristla redni dopust, potem je pa itak že porodniška.

In ker doma nimamo neta, vas bom bolj malo spremljala, vsaj dokler nam ga ne inštalirajouser posted image  

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 8:16:33   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: dana

Dober dan!

Jaz sem za razliko do spps danes spala več kot odlično, je blo pa včeraj tok slabše.
Sem že mislila doma ostati, samo sem se potem kar odločila da grem v službo.

Sem pa v službi samo še do konca tedna, potem grem pa na študijski dopust (1 teden), ker imam konec jaunarja zagovor diplomske, potem bom koristla redni dopust, potem je pa itak že porodniška.

In ker doma nimamo neta, vas bom bolj malo spremljala, vsaj dokler nam ga ne inštalirajouser posted image  

ojla!
kako si pa drugače?kako napredujete?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 8:16:36   
Dali*
Dobro jutro punce!

Ecco...vidim, da ste ble nekatere že zgodnje. Sej jst bi še spala, ampak delo čaka user posted image . Zdejle si bova naredila zajtrk potem pa hiter projekte risat, da podamo naričilo za lesene dele in okovje naprej. Kr ni in ni konca.

...do potem...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 8:16:48   
pocka
Jutro,naj še jaz malo pojamram,sem že od 4 budna, me je na WC prtisnilo in nisem mogla več zaspat...tako,da me že navsezgodajboli glava, je že padla ena velika doza kave, upam,da pomaga!

spps - user posted image naj se ti dan obrne na boljše user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 8:17:18   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Dobro jutro punce!

Ecco...vidim, da ste ble nekatere že zgodnje. Sej jst bi še spala, ampak delo čaka user posted image . Zdejle si bova naredila zajtrk potem pa hiter projekte risat, da podamo naričilo za lesene dele in okovje naprej. Kr ni in ni konca.

...do potem...
kaj še pa vse morata porihtat?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 8:18:06   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Jutro,naj še jaz malo pojamram,sem že od 4 budna, me je na WC prtisnilo in nisem mogla več zaspat...tako,da me že navsezgodajboli glava, je že padla ena velika doza kave, upam,da pomaga!

spps - user posted image naj se ti dan obrne na boljše user posted image

hvala,hvalauser posted image  drugače pa enakouser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 8:19:40   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Jutro,

ja zunaj je pa res spolzko...pa kar oprijema se to "babje pšeno" stekel na avtu in cestišča...user posted image Jaz pa bi danes še v MB morala, ker mi sodelavka prinese jajčko...pa če ne bo ponehalo, raje ne bom šla...kot pa da še iz ceste zletim ali se v koga zabijem...user posted image To bi še mi treba, ja! Je treba na user posted image v bušiju misliti.

Kako ste spale. Jaz spet kot user posted image


nič ni fajn na cesti,sej je posipano,sam vseen ne smeš prehitro sukat volana al pa premzat...


ma,jaz sem pa slabo spala,sem imela čudne sanje...
pa po frauštku mi je gor fliknalo,tak,da nisem glih dobro štartala današnjega dneuser posted image user posted image user posted image


meni je pa sedaj slabo in vrti se mi...pa zvečer mi je blo..pa sem šla raje kar na silo bruhati...grem zdaj nekaj pojesti..mogoče se mi vrti, ker še nisem nič jedla...user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 8:21:15   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Jutro,

ja zunaj je pa res spolzko...pa kar oprijema se to "babje pšeno" stekel na avtu in cestišča...user posted image Jaz pa bi danes še v MB morala, ker mi sodelavka prinese jajčko...pa če ne bo ponehalo, raje ne bom šla...kot pa da še iz ceste zletim ali se v koga zabijem...user posted image To bi še mi treba, ja! Je treba na user posted image v bušiju misliti.

Kako ste spale. Jaz spet kot user posted image


nič ni fajn na cesti,sej je posipano,sam vseen ne smeš prehitro sukat volana al pa premzat...


ma,jaz sem pa slabo spala,sem imela čudne sanje...
pa po frauštku mi je gor fliknalo,tak,da nisem glih dobro štartala današnjega dneuser posted image user posted image user posted image


meni je pa sedaj slabo in vrti se mi...pa zvečer mi je blo..pa sem šla raje kar na silo bruhati...grem zdaj nekaj pojesti..mogoče se mi vrti, ker še nisem nič jedla...user posted image

mogoč pa je vreme kaj krivouser posted image user posted image

jutri bo boljšuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:15:12   
Lolita23
Živjo!!!

No jaz sem spala tudi zanič.Najprej nisem zaspala do pol dveh potem sem vstala ob sedmih in sneg, pa je šel obisk in pregled skor, sam se mi je tast potem ponudil, da me pelje.Mi je bilo kar hudo, ko sem mislila, da ne bom danes šla na pregled, sam od kar sem imela nesrečo pozimi, mi vožnja pozimi smrdi oz v snegu.user posted image

Glede herpesa jaz imam sicer kremo od justa, pa je fajna, sam do lani sem ga imela vsake 2 leti, lani pa od januarja do maja vsaka mesec, s tem da se mi vedno naredi, na levi zg. usnici in včasih potem preseli na spodnjo.Prav grozno, upam, da ne bo letos tak, ker bo potem moja pupa brez maminih poljubov.



< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 14.1.2009 9:16:12 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:22:38   
spps
sem še dolžna slike vozička
user posted image user posted image user posted image ,tu je še zraven športni del ,vreča za noge in zaščita pred dežjemuser posted image


pa še malo za mojo zapravljanja za mojo dušouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:24:41   
Lolita23
spps zelo lepe stvari imašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:28:22   
spps
ojla!
kako si lolitka?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:29:10   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

No ja, sem računala na kakšen late night čvek, pa ste očitno vse zbežale. user posted image  Pa jutri kaj več.

Lahko noč.

Popravek - niste zbežale, saj vas cel kup vidim! user posted image  Kaj berete romane za nazaj? user posted image
si predolgo hodla do računalnika,da so se potem vse razbežaleuser posted image user posted image


Ja. sej tako je ponavadi. Sem očitno res nezanimiva. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:29:19   
Najaa
Dobro jutro.

No, ko vse pišete o teh slabostih... po zajtrku je tudi meni nekaj zaštekalo v želodcu. user posted image  Imam občutek, da se več niti malo ne smem naslonit na želodec, takoj začutim zgago in no danes slabost. Pa včeraj zvečer sem skoraj bruhala...
Spali smo tako zelo slabo, da sem že zdaj brez energije. Dobra novica pa je ta, da je pikica v trebuščku spet začela po starem izvajat svoje plesne dejavnosti. user posted image

tasa, dobro zrihtaj na pregledu.

spps, sem te že včeraj spraševala, če si dobila kaj v Kiku?

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:29:42   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: spps

ojla!
kako si lolitka?


Pa gre, sam ta sneg me moti.user posted image user posted image Upam, da ne bo tast pozabil, da me mora na pregled pelat.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:32:49   
Lolita23
Eno vprašanje: Pri januarčicah sem zasledila, da jih kar nekaj kupuje te blazine za nadzor dihanja, jaz je sicer nisem nameravala, kaj pa ve mislite?????user posted image

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 14.1.2009 9:33:11 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:39:55   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dobro jutro.

No, ko vse pišete o teh slabostih... po zajtrku je tudi meni nekaj zaštekalo v želodcu. user posted image  Imam občutek, da se več niti malo ne smem naslonit na želodec, takoj začutim zgago in no danes slabost. Pa včeraj zvečer sem skoraj bruhala...
Spali smo tako zelo slabo, da sem že zdaj brez energije. Dobra novica pa je ta, da je pikica v trebuščku spet začela po starem izvajat svoje plesne dejavnosti. user posted image

tasa, dobro zrihtaj na pregledu.

spps, sem te že včeraj spraševala, če si dobila kaj v Kiku?
a zdaj bodo se pa pri večini začele še slabosti?malo še,pa bo konec tegauser posted image user posted image

kar sem prilepla sem vzela v KIKU,pa še par stvari,3pare termo nogavičk,pa eno brisačko,pa zanimalo me je kakšne so tiste tetra pleničke,ko so imele vzorec..user posted image a ti si že kaj nabavljala v KIKU?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:40:01   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

No ja, sem računala na kakšen late night čvek, pa ste očitno vse zbežale. user posted image  Pa jutri kaj več.

Lahko noč.

Popravek - niste zbežale, saj vas cel kup vidim! user posted image  Kaj berete romane za nazaj? user posted image
si predolgo hodla do računalnika,da so se potem vse razbežaleuser posted image user posted image


Ja. sej tako je ponavadi. Sem očitno res nezanimiva. user posted image
ma nisi nezanimiva,sam prepozna siuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:40:31   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: spps

ojla!
kako si lolitka?


Pa gre, sam ta sneg me moti.user posted image user posted image Upam, da ne bo tast pozabil, da me mora na pregled pelat.

user posted image user posted image user posted image ob kolkih ga pa imaš?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:41:02   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Eno vprašanje: Pri januarčicah sem zasledila, da jih kar nekaj kupuje te blazine za nadzor dihanja, jaz je sicer nisem nameravala, kaj pa ve mislite?????user posted image
angelcare?al neki takega-jaz ne bom kupovala.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:41:26   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: spps

ojla!
kako si lolitka?


Pa gre, sam ta sneg me moti.user posted image user posted image Upam, da ne bo tast pozabil, da me mora na pregled pelat.

user posted image user posted image user posted image ob kolkih ga pa imaš?


pa 11.15, sam ko je terenski


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:44:41   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Eno vprašanje: Pri januarčicah sem zasledila, da jih kar nekaj kupuje te blazine za nadzor dihanja, jaz je sicer nisem nameravala, kaj pa ve mislite?????user posted image
angelcare?al neki takega-jaz ne bom kupovala.


Jaz tud ne. Sam sem pa opazla da jih kar kupuje.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:52:32   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dobro jutro.

No, ko vse pišete o teh slabostih... po zajtrku je tudi meni nekaj zaštekalo v želodcu. user posted image  Imam občutek, da se več niti malo ne smem naslonit na želodec, takoj začutim zgago in no danes slabost. Pa včeraj zvečer sem skoraj bruhala...
Spali smo tako zelo slabo, da sem že zdaj brez energije. Dobra novica pa je ta, da je pikica v trebuščku spet začela po starem izvajat svoje plesne dejavnosti. user posted image

tasa, dobro zrihtaj na pregledu.

spps, sem te že včeraj spraševala, če si dobila kaj v Kiku?
a zdaj bodo se pa pri večini začele še slabosti?malo še,pa bo konec tegauser posted image user posted image

kar sem prilepla sem vzela v KIKU,pa še par stvari,3pare termo nogavičk,pa eno brisačko,pa zanimalo me je kakšne so tiste tetra pleničke,ko so imele vzorec..user posted image a ti si že kaj nabavljala v KIKU?


Jaz kupujem predvsem za Tijo. Kakšne trenerke, majčke, nogavičke, žabice... Pa malo je treba pogledat, ker zna bit kaj prav po češko zašito. user posted image user posted image  Za dojenčka sem pa samo gledala. So ful cortkane cunjice in ful poceni. Ker nič ne rabim, bi sam kakšen komplet za iz P...

Angelcare - mi ga ne bomo kiupovali.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:54:22   
sahary
Ahoj
kako?
vidim da nabavljate, jaz cotike že tud bolj kot ne mam, tudi nekaj s kika, za te čisto tamale majo prav luštbne stvari, opremo in kozmetiko mislim pa drug mesec nakupit, sploh za kozmetiko sem se odločla da grem v Mullerja, baje da je kr ugodno, pa bolj kot to mi je važno da pravijo da je opazno kvalitetnejše, baje se tud pr pamperskah pozna
ne vem sicer zakaj ne nardijo Mullerja še v celju, v MB je katastrofa za parkirat
aja nisem pisala da sem bila prejšnji petek na pregledu, moje dete ma 1830g, pa moj zabavni ginekolog je reku da "ne vidi jaja" torej bi naj bila punca, ni bil pa čist ziher no, bo pa velikaa
odločla sem se da bom dojila...kaj je tu tako posebnega? Namreč prejšnje tri sem vse tri skupaj dojila 1 teden, vedno so bile težave in bolečnie, zdaj mam spet nekako voljo in zagon, ne vem pa...a naj si kr kupim pumpico? e mi škoda zdi dat tistih 50eur ko pa ne vem če jo bom rabla.No sej bom vidla če ne pa mojga pošljem ko bo sila ampak me je strah ker nazadnje sem dobila mastitis pa vročino...
Kaj malinov čaj že pijete? Berem da je strašno fajn za lažje odpiranje materničnega vratu, a ma katera izkušnje?
Aja drugače pridno nabiram kile, mam +14 pregled naslednji pa 10.2.

Čez kako urco grem pa za paket rihtat pa porodniško...a ve ste že dobile papirje

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 9:59:16   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sahary

Ahoj
kako?
vidim da nabavljate, jaz cotike že tud bolj kot ne mam, tudi nekaj s kika, za te čisto tamale majo prav luštbne stvari, opremo in kozmetiko mislim pa drug mesec nakupit, sploh za kozmetiko sem se odločla da grem v Mullerja, baje da je kr ugodno, pa bolj kot to mi je važno da pravijo da je opazno kvalitetnejše, baje se tud pr pamperskah pozna
ne vem sicer zakaj ne nardijo Mullerja še v celju, v MB je katastrofa za parkirat
aja nisem pisala da sem bila prejšnji petek na pregledu, moje dete ma 1830g, pa moj zabavni ginekolog je reku da "ne vidi jaja" torej bi naj bila punca, ni bil pa čist ziher no, bo pa velikaa
odločla sem se da bom dojila...kaj je tu tako posebnega? Namreč prejšnje tri sem vse tri skupaj dojila 1 teden, vedno so bile težave in bolečnie, zdaj mam spet nekako voljo in zagon, ne vem pa...a naj si kr kupim pumpico? e mi škoda zdi dat tistih 50eur ko pa ne vem če jo bom rabla.No sej bom vidla če ne pa mojga pošljem ko bo sila ampak me je strah ker nazadnje sem dobila mastitis pa vročino...
Kaj malinov čaj že pijete? Berem da je strašno fajn za lažje odpiranje materničnega vratu, a ma katera izkušnje?
Aja drugače pridno nabiram kile, mam +14 pregled naslednji pa 10.2.

Čez kako urco grem pa za paket rihtat pa porodniško...a ve ste že dobile papirje
po mojem najboljš,da počakaš s črpalko,da vidiš kako bo stvar potekala-tvojga pa pelji prej v trgovino in mu pokaži kaj naj kupi,če boš rablauser posted image
malinov čaj,mislim,da pride v upoštev po 36.tednu nosečnosti-nisem pa ziher.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sahary)
Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




plenice
Evica22

katere plenice uporabljate?

pampers (nemške) (35%)

pampers (avstrijske) (7%)

hoferjeve, lidlove (11%)

müllerjeve (27%)

DMove (10%)

ostalo (10%)


Število vseh glasov: 230

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!