|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 5:00:58   
Dali*
user posted image
  
    PDP    Ime            (št. user posted image , št. user posted image )    Pregledi, kraj,spol,+ kg, cm buši 
 
26.02.
jjasna85 (23)             (št.1 user posted image , št. user posted image 0) 15.1., Izola  user posted image   +13 kg  ?
01.03.  
cita (28)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 11.2., CE user posted image +10kg ?
02.03
ada2 
(30)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2) 3.2., Ptuj user posted image
+11kg 102cm 
03.03. 
=jasna=
(27)              (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 
5.2., LJ user posted image +7kg, 113cm
Tijaša (24)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?,  LJ user posted image   +8,5kg, 97cm 
04.03.  
mihaela01 (27)           (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 14.1, Ptuj user posted image +6.4kg, 90 cm 
06.03. 
Grahec (30)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 28.1., LJ user posted image +7 kg108 cm   
07.03. 
spps
(26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 6.2., CE user posted image  
9 kg, 105cm
08.03. 
yania
(29)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 27.1.,
LJ user posted image +9kg, 96cm
Lolita23 (23)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 14.1, CE  user posted image +10 kg ?
NoBady (18)                  (št. 1user posted image  , št. user posted image  0)  13.1. ,CE user posted image  +14kg,94cm
09.03.
sahary (29)                      (št. 4 user posted image , št. user posted image 3) ?,  CE user posted image +11 kg ?
11.03. 
petrcaK
(25)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, CE user posted image +13 kg,109 cm
mama_milchy (27)       (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 2.2., Izola user posted image +9 kg ?
12.03. 
helimaša                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1) 21.1., LJ user posted image     +1 kg, 98 cm
13.03.
trezika (24)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 15.1., Ptuj user posted image +15,5 kg
14.03.   
trinity22 (30)               (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  19.1., CE-SG  user posted image + 10 kg
15.03. 
lejca
(32)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 21.1., ITA user posted image +18 kg, 110 cm 
kajaka (30)                   (št. 2user posted image ,št. user posted image  1 )4.2.,PTUJ  user posted image   +14,5kg
16.03.
dana
(30)                   (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) ?, LJ, user posted image
+8 kg, 110 cm
Infinity1 (26)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 15.1., NM user posted image  +3,5 kg, 114 cm 
babyg                         (št. 1user posted image   , št.  user posted image 0) ?, CE user posted image   +9kg, 94 cm 
17.03. 
mediuhec
(29)
            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 27.1., MB user posted image   +10kg, 98 cm
MalaČebelica (27)             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 3.2., MBuser posted image  +15kg,103 cm
18.03. 
Dali*
(28)                     
(št.1 user posted image , št.user posted image 0) 22.1.,12.2., CE user posted image
+13 kg,100 cm
buksi                             (št.1 user posted image , št. user posted image 0) 20.1., PO user posted image + 10 kg ?
tasa_m (25)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 27.1., MB user posted image +8 kg, 105cm
19.3.
Lorencia(25)                    (št.1 user posted image ,  št. user posted image  0 ) 2.2., MB user posted image  +9kg ,92cm
20.03.
KOKICA32 (33)             (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 21.1., MB user posted image +10 kg, 99 cm
pocka (29)                    (št. 2 user posted image , št. user posted image   1)14.1., Izola  user posted image +14 kg,93cm 
Janjap(26)                     (št.1 user posted image ,št. user posted image 1)   21.,26.1., FRAuser posted image +2kg ,97cm
  21.3. 
_andreja_  (24)          (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 13.1.,TRB user posted image +8,5kg,124 cm     
mojčika (32)                  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) ?, LJ user posted image +8 kg, 98 cm
Pupa7 (28)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 23.1., CH user posted image +14kg, 116cm 
jadrnica                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 27.1., LJ user posted image +8,5 kg, 95cm
čebeica maja (30)           (št. 2user posted image , št. user posted image  1) 23.1, NM  user posted image +10 kg,90 cm
yassy (25)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 6.2., LJ user posted image -1 kg, ?
22.03
mamica00(27)               (št. 2 user posted image , št. user posted image  1) 20.1. ? user posted image  ,5kg ?
peugeot (34)                  (št. 1 user posted image , št.user posted image 0)  ?, KR  user posted image +8kg, 88 cm
23.03.
Zasanjana
(26)              (št.3 user posted image , št. user posted image 2) ?, FRA user posted image
+8 kg, 105 cm
pondelak (19)                (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) ?, MS user posted image +7,5 kg, 103 cm 
 1hruška (25)                  (št. 1 user posted image ,  št. user posted image  0) ?,LJ  user posted image  +9kg , 98cm
24.03.  
felix7 (26)                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 28.1.,LJ user posted image +8kg ? 
25.03.
marec 2009 (31)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 20.1., LJ user posted image  -1 kg, 120 cm
Ipyka (35)                      (št.2 user posted image  ,št.  user posted image  1)  ?, ? , user posted image   +9 kg,106 cm
novo (29)                        (št. 3 user posted image ,  št. user posted image 0) 14.1., CE user posted image +10 kg, 95 cm
26.03.
bambam (29)              (št.2 user posted image  ,št.  user posted image  1)  20.1., Celjeuser posted image +14 kg,108 cm

27.03.
SRCCEK (28)                   (št. 2user posted image , št. user posted image 1 ) ?, LJ user posted image  +8kg ,100cm
28.03.
Nina00
(35)                  (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 13.1., LJ user posted image   +7 kg ?
Tejči H  (?)                   (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 4.2., LJ user posted image +7,5 kg ?
Tulipan12 (34)          št. 1user posted image  , št. user posted image  0) 21.1., MBuser posted image  + 10kg ?                
 
 29.03.
mikroB
(25)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?,SG-CEuser posted image
+10 kg, 105 cm
drevozivljenja (22)     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 28.1., MS user posted image +16 kg 100cm
30.03.
janaja
(25)                 (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 16.1., KR user posted image
 +4,7kg,113cm
31.03.
Najaa
(30)                  
(št.2 user posted image , št. user posted image 1) 26.1.,  LJ user posted image +11 kg ?
dolči (29)                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)21.1., ? user posted image +10 kg, 95cm
Irena83 (25)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 24.1., LJ user posted image +9 kg ?
03.04
Piruri (30)                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1) 20.1., PO user posted image , +5 kg, 93 cm


                                                user posted image - 19 fantkov
                                                user posted image  - 19 punčk
                                                user posted image - 20 presenečenj 

                                  Skupaj nas je 57 marčevskih nosečk!

user posted image   
 
                                          
      user posted image
 
Datum               Ime (starost)        PDP       Ime otročka     Teža    Velikost

7.1.2009          PERSIDA (32)        12.3.    user posted image  Anže  in        1550g     41 cm
                                                                     user posted image Tomaž         1840g     43,5 cm
                                                                      


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo


TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka 
                  







< Sporočilo je popravil Dali* -- 13.1.2009 5:01:49 >

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 5:03:04   
Dali*
ne morem spat, pa sem si samo datum pregleda popravila na seznamu in dodala par ???

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 7:35:04   
pocka
Jutro babe, jaz sem že od 6 pokonci, je moj šel delat, pa Tajo je peljal v vrtec...jaz sem pa pol kar vstala, pa kavico spila in seveda pojedla par toastov...he he

najaa - vidim,da si spraševala zame, vidim,da si "preživela" injekcije, no jaz sem jih tudi,čeprav je bolelo kot user posted image , sploh tadruga,sem že mislila,da je kaj narobe, mi je šla bolečina dol do kolena, pa gor pol ledvicah in kar ni hotelo spustit, booo...je pa zdravilo delovalo glih kontra, je malemu udarilo na hiperaktivnost, sem mislila,da mi bo s trebuha skočiluser posted image user posted image user posted image , je pa od včeraj nekam čudno miren,nevem, mogoče je pa utrujen od prejšnjih dniuser posted image user posted image .

kozmetika - mi prisegamo na Mustelo, res pa,da na začetku itak ne rabiš kaj dosti kozmetike, čim manj...trdo milo, hladilno mazilo, ribodermin ali bepanthen, če je ritka vneta in mogoče še kako mandljevo olje in to je to...glede lanolina, pa je meni tudi bolj všeč kot bepanthen za bradavice mazat, se mi zdi bolj naravno

vložki - najboljši so res vir80 oz. jaz imam še raje vir extra, ne spomnim se zakaj točno, ampak vem,da so mi extra bili boljšiuser posted image , vem pa,da mi je pasalo čim bolj naravno, brez plastike, ker kombinacija čišče in šivov je nekaj zelo neprijetnega in ko sem si probala dat always gor,sem imela občutek kot,da se mi vse kuha tam spodaj, ker nič ne diha koža...je res en čuden občutek

neplačan očetovski dopust - to bo tvoj itak izpolnjeval kasneje, ko rodiš se mi zdi, je pa tako, če označi 75 dni, potem mora vse porabiti v strnjenem nizu, se pravi "mora" biti doma cca. 3 mesece skupaj, kar je pa finančno kar velik udarec, če pa označi 52 dni, pa lahko tole koristi lepo po dnevih, šefa obvesti kdaj bo koristil (mislim,da je treba povedati 1 mesec prej, nevem točno) in pol lepo koristi vsak mesec po par dni. To moj dela in je kar fajn, ker se ne pozna toliko pri plači. Porabi pa itak kolikor dni hoče in kadar hoče, samp ravočasno mora obvestiti delodajalca. Če te še kaj zanima, vprašaj.

papirji za CSD - jaz sem tudi že prejšnji teden vse uredila, sem doma vse izpolnila, podatke o plači so mi iz kadrovske kar domov poslali in pol je moja mami vse nesla na CSD, pa niso nič kompliciraliuser posted image . A ve katera kako dolgo rabijo,da nakažejo denar za paket za novorojenčka?

grem zdaj še malo za nazaj prebrat...


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 7:43:46   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Aja, še to; jaz sem kupila Milerjeve plenice Baby ne vem kaj so že, pa jih je 42 noter (oznaka 2, to je od 3-6 kg) in so bile 5 in pol evra, in se obrnem na drugo polico, pa tam pampers za začetek, 38 pleničk 10,99 E....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

še enkrat cenejše....no me je pa mal prej ena soseda hotela posvariti, da so se milerjeve plenice ful pokvarile, da kar nekaj spuščajo,,,da na začetku so bile ful fajn,,,,zdej pa res ne vem več...no tale paketek sem vzela za probo, sem pa jih moji mali že kupovala, ne dolgo nazaj, in sem bila ful zadovoljna...za ponoči, ko je tud kar polna plenica zjutraj, pa nikoli nič mokro...
Če imate koga za vprašat, kako je s tem, se mal pozanimajte....

papa


čao, yania,

baje moraš pazit, kje so proizvedene - mislim, da moraš gledat une, ki so narejene v Nemčiji, ne pa unih iz Poljske. Tu je razlika v kakovosti, čeprav je pakunga popolnoma enaka. Ampak saj veš - za nas Balkance in vzhodno Evropo je tudi slabša roba dobra...


to je to, tu je finta v kvaliteti, pisati mora da so proizvedene v Nemčiji, jaz sem take našla samo v Mullerju, ko smo jih še za Tajo kupovali...mi zdaj Taji kupujemo samo še  Hoferjeve plenice, so odlične, ampak žal se začnejo šele pri št. 3, ko so user posted image že malo večji


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 7:58:44   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja
  spps- mislim da si ti visoka, ta bi bla glih zate, je pa zelo prostorna.

kje si pa kupila previjalno?user posted image user posted image jaz še je nimam,jo mi boš poslala?ma saj nisem tko visoka z 171cmuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 7:58:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

ne morem spat, pa sem si samo datum pregleda popravila na seznamu in dodala par ???
dali,ko vlečeš sezname naprej,prestavlaj še s seznamom nosečk,slike bušijev in seznam stvari,ki jih potrebujemo za nas  in bebiceuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 7:58:50   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pocka
user posted image . A ve katera kako dolgo rabijo,da nakažejo denar za paket za novorojenčka?

jaz sem za paket  oddala vlogo prejšnji petek,mislim,da bo to nakazano  do sred februarja-ker zbirajo vloge do konec januarja-saj na našem CSDuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:08:19   
Tulipan12
Dobro jutro! Vidim, da ste ostale tudi tako zgodnje in pridno tipkate, da se o natipkanih straneh za nazaj sploh ne pogovarjamouser posted image user posted image
No, jaz sem včeraj dobila posteljico za user posted image , na katero sem tako dolgo čakala - IN NI PRAVA!!!!!!!user posted image user posted image user posted image  Že celo jutro visim na telefonu in ne morem priklicat Baby Centra, tak da se moja jeza še stopnjuje!! Bo že...
A je kateri od vas tudi kaj slabo? Celo nosečnost sem se hvalila s tem, kako se super počutim in mi ni bilo nič slabo, nobene sledi o bruhanju, zdaj pa mi je tak kot da sem v 10. tednuuser posted image
user posted image  vsem, ki ste imele preglede, pa uredile vse papirje, pa kupile kaj novega za user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:15:19   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: pocka
user posted image . A ve katera kako dolgo rabijo,da nakažejo denar za paket za novorojenčka?

jaz sem za paket  oddala vlogo prejšnji petek,mislim,da bo to nakazano  do sred februarja-ker zbirajo vloge do konec januarja-saj na našem CSDuser posted image


aha, hvala, bo pri nas verjetno tudi tako


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:30:20   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Dobro jutro! Vidim, da ste ostale tudi tako zgodnje in pridno tipkate, da se o natipkanih straneh za nazaj sploh ne pogovarjamouser posted image user posted image
No, jaz sem včeraj dobila posteljico za user posted image , na katero sem tako dolgo čakala - IN NI PRAVA!!!!!!!user posted image user posted image user posted image  Že celo jutro visim na telefonu in ne morem priklicat Baby Centra, tak da se moja jeza še stopnjuje!! Bo že...
A je kateri od vas tudi kaj slabo? Celo nosečnost sem se hvalila s tem, kako se super počutim in mi ni bilo nič slabo, nobene sledi o bruhanju, zdaj pa mi je tak kot da sem v 10. tednuuser posted image
user posted image  vsem, ki ste imele preglede, pa uredile vse papirje, pa kupile kaj novega za user posted image

user posted image mene občasno zagrabi slabost,sam ponavad se konča z objemom wc školjkeuser posted image user posted image

kaj so ti pa z posteljo zamuštrali*

< Sporočilo je popravil spps -- 13.1.2009 8:31:09 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:31:59   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Jutro babe, jaz sem že od 6 pokonci, je moj šel delat, pa Tajo je peljal v vrtec...jaz sem pa pol kar vstala, pa kavico spila in seveda pojedla par toastov...he he

najaa - vidim,da si spraševala zame, vidim,da si "preživela" injekcije, no jaz sem jih tudi,čeprav je bolelo kot user posted image , sploh tadruga,sem že mislila,da je kaj narobe, mi je šla bolečina dol do kolena, pa gor pol ledvicah in kar ni hotelo spustit, booo...je pa zdravilo delovalo glih kontra, je malemu udarilo na hiperaktivnost, sem mislila,da mi bo s trebuha skočiluser posted image user posted image user posted image , je pa od včeraj nekam čudno miren,nevem, mogoče je pa utrujen od prejšnjih dniuser posted image user posted image .

kozmetika - mi prisegamo na Mustelo, res pa,da na začetku itak ne rabiš kaj dosti kozmetike, čim manj...trdo milo, hladilno mazilo, ribodermin ali bepanthen, če je ritka vneta in mogoče še kako mandljevo olje in to je to...glede lanolina, pa je meni tudi bolj všeč kot bepanthen za bradavice mazat, se mi zdi bolj naravno

vložki - najboljši so res vir80 oz. jaz imam še raje vir extra, ne spomnim se zakaj točno, ampak vem,da so mi extra bili boljšiuser posted image , vem pa,da mi je pasalo čim bolj naravno, brez plastike, ker kombinacija čišče in šivov je nekaj zelo neprijetnega in ko sem si probala dat always gor,sem imela občutek kot,da se mi vse kuha tam spodaj, ker nič ne diha koža...je res en čuden občutek

neplačan očetovski dopust - to bo tvoj itak izpolnjeval kasneje, ko rodiš se mi zdi, je pa tako, če označi 75 dni, potem mora vse porabiti v strnjenem nizu, se pravi "mora" biti doma cca. 3 mesece skupaj, kar je pa finančno kar velik udarec, če pa označi 52 dni, pa lahko tole koristi lepo po dnevih, šefa obvesti kdaj bo koristil (mislim,da je treba povedati 1 mesec prej, nevem točno) in pol lepo koristi vsak mesec po par dni. To moj dela in je kar fajn, ker se ne pozna toliko pri plači. Porabi pa itak kolikor dni hoče in kadar hoče, samp ravočasno mora obvestiti delodajalca. Če te še kaj zanima, vprašaj.

papirji za CSD - jaz sem tudi že prejšnji teden vse uredila, sem doma vse izpolnila, podatke o plači so mi iz kadrovske kar domov poslali in pol je moja mami vse nesla na CSD, pa niso nič kompliciraliuser posted image . A ve katera kako dolgo rabijo,da nakažejo denar za paket za novorojenčka?

grem zdaj še malo za nazaj prebrat...



če si prejšnji teden uredila na CSD, potem si tako kot jaz in boš imela denar nakazan 15.02. na TRRuser posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:32:09   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: pocka
user posted image . A ve katera kako dolgo rabijo,da nakažejo denar za paket za novorojenčka?

jaz sem za paket  oddala vlogo prejšnji petek,mislim,da bo to nakazano  do sred februarja-ker zbirajo vloge do konec januarja-saj na našem CSDuser posted image


aha, hvala, bo pri nas verjetno tudi tako

sam,da bouser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:36:09   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Dobro jutro! Vidim, da ste ostale tudi tako zgodnje in pridno tipkate, da se o natipkanih straneh za nazaj sploh ne pogovarjamouser posted image user posted image
No, jaz sem včeraj dobila posteljico za user posted image , na katero sem tako dolgo čakala - IN NI PRAVA!!!!!!!user posted image user posted image user posted image  Že celo jutro visim na telefonu in ne morem priklicat Baby Centra, tak da se moja jeza še stopnjuje!! Bo že...
A je kateri od vas tudi kaj slabo? Celo nosečnost sem se hvalila s tem, kako se super počutim in mi ni bilo nič slabo, nobene sledi o bruhanju, zdaj pa mi je tak kot da sem v 10. tednuuser posted image
user posted image  vsem, ki ste imele preglede, pa uredile vse papirje, pa kupile kaj novega za user posted image

ž


Joj, naderi jih in jim zagrozi, da jih boš prijavila na Zvezo potrošnikov Slovenije. Pa to lahko samo pouser posted image ...
Ja, tudi meni slabost nekaj nagaja, bolj proti večeru, me tudi sili na bruhanje ampak bruhati pa ne morem.user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:36:12   
cita
Drage moje souser posted image ,

na hitro se vam javim ker letimo v MŠ da mi mal pamet zasolijouser posted image user posted image user posted image ...NO pa se seveda potem javim ko pridem nazaj domov upam da me ne boste preveč pogrešaleuser posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:37:26   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Jutro babe, jaz sem že od 6 pokonci, je moj šel delat, pa Tajo je peljal v vrtec...jaz sem pa pol kar vstala, pa kavico spila in seveda pojedla par toastov...he he

najaa - vidim,da si spraševala zame, vidim,da si "preživela" injekcije, no jaz sem jih tudi,čeprav je bolelo kot user posted image , sploh tadruga,sem že mislila,da je kaj narobe, mi je šla bolečina dol do kolena, pa gor pol ledvicah in kar ni hotelo spustit, booo...je pa zdravilo delovalo glih kontra, je malemu udarilo na hiperaktivnost, sem mislila,da mi bo s trebuha skočiluser posted image user posted image user posted image , je pa od včeraj nekam čudno miren,nevem, mogoče je pa utrujen od prejšnjih dniuser posted image user posted image .

kozmetika - mi prisegamo na Mustelo, res pa,da na začetku itak ne rabiš kaj dosti kozmetike, čim manj...trdo milo, hladilno mazilo, ribodermin ali bepanthen, če je ritka vneta in mogoče še kako mandljevo olje in to je to...glede lanolina, pa je meni tudi bolj všeč kot bepanthen za bradavice mazat, se mi zdi bolj naravno

vložki - najboljši so res vir80 oz. jaz imam še raje vir extra, ne spomnim se zakaj točno, ampak vem,da so mi extra bili boljšiuser posted image , vem pa,da mi je pasalo čim bolj naravno, brez plastike, ker kombinacija čišče in šivov je nekaj zelo neprijetnega in ko sem si probala dat always gor,sem imela občutek kot,da se mi vse kuha tam spodaj, ker nič ne diha koža...je res en čuden občutek

neplačan očetovski dopust - to bo tvoj itak izpolnjeval kasneje, ko rodiš se mi zdi, je pa tako, če označi 75 dni, potem mora vse porabiti v strnjenem nizu, se pravi "mora" biti doma cca. 3 mesece skupaj, kar je pa finančno kar velik udarec, če pa označi 52 dni, pa lahko tole koristi lepo po dnevih, šefa obvesti kdaj bo koristil (mislim,da je treba povedati 1 mesec prej, nevem točno) in pol lepo koristi vsak mesec po par dni. To moj dela in je kar fajn, ker se ne pozna toliko pri plači. Porabi pa itak kolikor dni hoče in kadar hoče, samp ravočasno mora obvestiti delodajalca. Če te še kaj zanima, vprašaj.

papirji za CSD - jaz sem tudi že prejšnji teden vse uredila, sem doma vse izpolnila, podatke o plači so mi iz kadrovske kar domov poslali in pol je moja mami vse nesla na CSD, pa niso nič kompliciraliuser posted image . A ve katera kako dolgo rabijo,da nakažejo denar za paket za novorojenčka?

grem zdaj še malo za nazaj prebrat...



če si prejšnji teden uredila na CSD, potem si tako kot jaz in boš imela denar nakazan 15.02. na TRRuser posted image

a to majo na isti dan kot za izplačilo porodniške?a jaz že v februarju dobim prvo nakazilo al kak je s tem?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:39:25   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Dobro jutro! Vidim, da ste ostale tudi tako zgodnje in pridno tipkate, da se o natipkanih straneh za nazaj sploh ne pogovarjamouser posted image user posted image
No, jaz sem včeraj dobila posteljico za user posted image , na katero sem tako dolgo čakala - IN NI PRAVA!!!!!!!user posted image user posted image user posted image  Že celo jutro visim na telefonu in ne morem priklicat Baby Centra, tak da se moja jeza še stopnjuje!! Bo že...
A je kateri od vas tudi kaj slabo? Celo nosečnost sem se hvalila s tem, kako se super počutim in mi ni bilo nič slabo, nobene sledi o bruhanju, zdaj pa mi je tak kot da sem v 10. tednuuser posted image
user posted image  vsem, ki ste imele preglede, pa uredile vse papirje, pa kupile kaj novega za user posted image

user posted image mene občasno zagrabi slabost,sam ponavad se konča z objemom wc školjkeuser posted image user posted image

kaj so ti pa z posteljo zamuštrali*

Ko bi se vsaj pri meni kočalo takouser posted image
Ne vem kaj se je zgodilo, sem dobila zdaj eno teto iz BC na telefon, pa mi je rekla, hahaha, citiram: gospa iz interneta pride po 9h! user posted image user posted image user posted image
Sem se že tak veselila te posteljice ko malo dete, pa user posted image sem tudi razložila, da je prišla posteljica, potem pa vidim ime posteljice na deklaraciji, pa mrak na oči...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:39:27   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Drage moje souser posted image ,

na hitro se vam javim ker letimo v MŠ da mi mal pamet zasolijouser posted image user posted image user posted image ...NO pa se seveda potem javim ko pridem nazaj domov upam da me ne boste preveč pogrešaleuser posted image user posted image user posted image ...
pol pa da ,daš izčrpno poročilo kaj je blo na predavanju za tiste,ki bne hodijo v mšuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:42:48   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

heloooo,

KOZMETIKA - nekaj od BUBchen . baje je dobro, pa tudi mustelo zelo pohvalijo, samo je pa draga, jaz sem za naravno

POČUTJE - crknjena sem kot user posted image res , čist na tleh, čeprav grem ob 2,00 zjutraj spat in ob 6,30 ustanem...mogoče zaradi tega ...bom več spala, sam k je tolk za narest


služba - adijo pamet, no comment, mene so hotli še mal na sluzbeno pot poslat ??? kr neki, da dol padeš, nosečnica v 31  tednu pa naj kilometre štepa, halooo

plenice - jaz sem tud slišala, da so tiste od Muellerja mega, ampak ene pa tudi te od DM -a pohvalijo, nekaj od tega bom nabavila, pa bo kar bo

DM ima 15 % na baby izdelke, tako da se vam splača it mal pogledat , 15% je pa tudi nekaj, tiste ki pač nimate skrinj zlatnikov za zapravit za bebo  user posted image user posted image user posted image

tolk na hitr....mi učke skup lezejo, tako da postla vabiiiii....čau

pozdrav vsem buškarcam, pa tistim kiso jim podaljšali bolniške, p atiste, ki ste že uredila na CSD-ju , pa tiste ki imate preglede, skratka vse......počas se bo treba že o prijavi za vrtec začet pogovorjat , kajne....jaojaz še nič nima spetenano, se kar pošteno nanašam na to, da bom čez rokuser posted image user posted image



Plenice sem jaz kupila v Mullerju, 1 paket Pampers (nemških, ker tak samo te tam dobiš) št. 2 (3-6kg), pa en paket Mullerjevih 3-6kg. Cena je res očitna, kar polovična. Za začetek bo. Sem pa zadnjič v Lidlu pogledala na embalažo od Pampersk, pa sem ugotovila, da tudi oni prodajajo nemške. Pa baje jih imajo v večjih Mercator in Spar centri tudi, samo tam je treba res vredu pogledati, ker imajo oboje poljske in nemške. Če katera ne vidi dobro, naj ima očala zraven, ker je reeesss droben tisk. Le na onih iz Mullerja na veliko piše Made in Germany. user posted image

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:42:52   
tasa_m
dobro jutro. vidim da ste že v zagonu..
jaz sem komaj priracala iz postelje, zdaj pa grem na hitro v trgovino pol pa se oglasim, ko se bo zajtrk delal.

ja denar od CSD dobš 15.v mesecu.. ta denar vsaj hitro porihtajo (vsaj nekaj).user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:44:13   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Jutro babe, jaz sem že od 6 pokonci, je moj šel delat, pa Tajo je peljal v vrtec...jaz sem pa pol kar vstala, pa kavico spila in seveda pojedla par toastov...he he

najaa - vidim,da si spraševala zame, vidim,da si "preživela" injekcije, no jaz sem jih tudi,čeprav je bolelo kot user posted image , sploh tadruga,sem že mislila,da je kaj narobe, mi je šla bolečina dol do kolena, pa gor pol ledvicah in kar ni hotelo spustit, booo...je pa zdravilo delovalo glih kontra, je malemu udarilo na hiperaktivnost, sem mislila,da mi bo s trebuha skočiluser posted image user posted image user posted image , je pa od včeraj nekam čudno miren,nevem, mogoče je pa utrujen od prejšnjih dniuser posted image user posted image .

kozmetika - mi prisegamo na Mustelo, res pa,da na začetku itak ne rabiš kaj dosti kozmetike, čim manj...trdo milo, hladilno mazilo, ribodermin ali bepanthen, če je ritka vneta in mogoče še kako mandljevo olje in to je to...glede lanolina, pa je meni tudi bolj všeč kot bepanthen za bradavice mazat, se mi zdi bolj naravno

vložki - najboljši so res vir80 oz. jaz imam še raje vir extra, ne spomnim se zakaj točno, ampak vem,da so mi extra bili boljšiuser posted image , vem pa,da mi je pasalo čim bolj naravno, brez plastike, ker kombinacija čišče in šivov je nekaj zelo neprijetnega in ko sem si probala dat always gor,sem imela občutek kot,da se mi vse kuha tam spodaj, ker nič ne diha koža...je res en čuden občutek

neplačan očetovski dopust - to bo tvoj itak izpolnjeval kasneje, ko rodiš se mi zdi, je pa tako, če označi 75 dni, potem mora vse porabiti v strnjenem nizu, se pravi "mora" biti doma cca. 3 mesece skupaj, kar je pa finančno kar velik udarec, če pa označi 52 dni, pa lahko tole koristi lepo po dnevih, šefa obvesti kdaj bo koristil (mislim,da je treba povedati 1 mesec prej, nevem točno) in pol lepo koristi vsak mesec po par dni. To moj dela in je kar fajn, ker se ne pozna toliko pri plači. Porabi pa itak kolikor dni hoče in kadar hoče, samp ravočasno mora obvestiti delodajalca. Če te še kaj zanima, vprašaj.

papirji za CSD - jaz sem tudi že prejšnji teden vse uredila, sem doma vse izpolnila, podatke o plači so mi iz kadrovske kar domov poslali in pol je moja mami vse nesla na CSD, pa niso nič kompliciraliuser posted image . A ve katera kako dolgo rabijo,da nakažejo denar za paket za novorojenčka?

grem zdaj še malo za nazaj prebrat...



če si prejšnji teden uredila na CSD, potem si tako kot jaz in boš imela denar nakazan 15.02. na TRRuser posted image

a to majo na isti dan kot za izplačilo porodniške?a jaz že v februarju dobim prvo nakazilo al kak je s tem?


Ne. 15.02. bo nakzan denar za paket.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:45:17   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Drage moje souser posted image ,

na hitro se vam javim ker letimo v MŠ da mi mal pamet zasolijouser posted image user posted image user posted image ...NO pa se seveda potem javim ko pridem nazaj domov upam da me ne boste preveč pogrešaleuser posted image user posted image user posted image ...
pol pa da ,daš izčrpno poročilo kaj je blo na predavanju za tiste,ki bne hodijo v mšuser posted image user posted image


Jaz tudi imam danes prvič MŠ, ob 13h...user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:48:27   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

dobro jutro. vidim da ste že v zagonu..
jaz sem komaj priracala iz postelje, zdaj pa grem na hitro v trgovino pol pa se oglasim, ko se bo zajtrk delal.

ja denar od CSD dobš 15.v mesecu.. ta denar vsaj hitro porihtajo (vsaj nekaj).user posted image

ooo taša,si se naspala?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:48:50   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Drage moje souser posted image ,

na hitro se vam javim ker letimo v MŠ da mi mal pamet zasolijouser posted image user posted image user posted image ...NO pa se seveda potem javim ko pridem nazaj domov upam da me ne boste preveč pogrešaleuser posted image user posted image user posted image ...
pol pa da ,daš izčrpno poročilo kaj je blo na predavanju za tiste,ki bne hodijo v mšuser posted image user posted image


Jaz tudi imam danes prvič MŠ, ob 13h...user posted image

no,še boš pa ti poročalauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:49:38   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

dobro jutro. vidim da ste že v zagonu..
jaz sem komaj priracala iz postelje, zdaj pa grem na hitro v trgovino pol pa se oglasim, ko se bo zajtrk delal.

ja denar od CSD dobš 15.v mesecu.. ta denar vsaj hitro porihtajo (vsaj nekaj).user posted image

ooo taša,si se naspala?

bo za silo ja..
me križ boli kot user posted image ..sem vedla da nebi smela tamale včeraj nosit..

a na CE regiji pa imate MŠ zjutraj? user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Marčevke 2009 -4.del
13.1.2009 8:51:01   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Drage moje souser posted image ,

na hitro se vam javim ker letimo v MŠ da mi mal pamet zasolijouser posted image user posted image user posted image ...NO pa se seveda potem javim ko pridem nazaj domov upam da me ne boste preveč pogrešaleuser posted image user posted image user posted image ...
pol pa da ,daš izčrpno poročilo kaj je blo na predavanju za tiste,ki bne hodijo v mšuser posted image user posted image


Jaz tudi imam danes prvič MŠ, ob 13h...user posted image

jaz pa danes  tretjič.. user posted image user posted image
se pravi da nekaj že znam.. ha,.če verjameš v Božička in njegovo bando..user posted image user posted image


(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?