|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 20:51:10   
lejca
Spps a lahk spremenis moje podatke in napises +18kg in 110 cm obsega,  hvala.

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 20:52:11   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Ojla,
danes sem uspela zrihtat porodniško... na CSD, ampak sem bila kar slabe volje, ker sem morala pol Ljubljane obletat, ker so hoteli, da mi vsi štempiljke udarijo na ta pravi list, pa čeprav sem imela vse podatke... in bi lahko samo dodala zraven kot prilogo... pač živela birokracija user posted image user posted image .

Imam pa eno vprašanje glede tistega neplačanega očetovskega dopusta, če morda katera ve. Piše, da ga oče lahko koristi 75 strnjenih dni ali pa 52 posameznih delovnih dni, oboje do dopolnjenega 3 leta. A to, če napiše, da bo uveljavljal mora nujno tudi kor5istit in za toliko dni, kot je napisal? Tako, čudnen obrazec je, da sploh ne razumem, a mora slučajno tudi za ta neplačan dopust vnaprej napisat tudi kdaj bo koristil, ali kako (ma kako naj to ve za toliko vnaprej?
 
Fajn, da pišete o kozmetiki za  user posted image , pa to, ker jaz pojma nimam in sploh ne vem kaj naj kupim, da bo čimbolj naravno..., saj sem jaz kar hud alergik in se bojim, da bo user posted image  tudi... Katero trdo milo je pa najbolj naravno?
za neplačan dopust nimam pojma-moj bo vpisal sam za 15 dni plačanega


a si že kaj urejala? sej te zadeve, ki so na seznamu lahko same sprintamo in izpolnemo al je treba kej drgač. Men bo po mojem dala papirje nas. teden.
porodniško imam zrihtano,moj je pa nesu te papirje v službo potrdit,za plačan dopust,tiste papirje pa pol nese na socialno,ko bom rodila.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 20:53:56   
jadrnica
heloooo,

KOZMETIKA - nekaj od BUBchen . baje je dobro, pa tudi mustelo zelo pohvalijo, samo je pa draga, jaz sem za naravno

POČUTJE - crknjena sem kot user posted image res , čist na tleh, čeprav grem ob 2,00 zjutraj spat in ob 6,30 ustanem...mogoče zaradi tega ...bom več spala, sam k je tolk za narest


služba - adijo pamet, no comment, mene so hotli še mal na sluzbeno pot poslat ??? kr neki, da dol padeš, nosečnica v 31  tednu pa naj kilometre štepa, halooo

plenice - jaz sem tud slišala, da so tiste od Muellerja mega, ampak ene pa tudi te od DM -a pohvalijo, nekaj od tega bom nabavila, pa bo kar bo

DM ima 15 % na baby izdelke, tako da se vam splača it mal pogledat , 15% je pa tudi nekaj, tiste ki pač nimate skrinj zlatnikov za zapravit za bebo  user posted image user posted image user posted image

tolk na hitr....mi učke skup lezejo, tako da postla vabiiiii....čau

pozdrav vsem buškarcam, pa tistim kiso jim podaljšali bolniške, p atiste, ki ste že uredila na CSD-ju , pa tiste ki imate preglede, skratka vse......počas se bo treba že o prijavi za vrtec začet pogovorjat , kajne....jaojaz še nič nima spetenano, se kar pošteno nanašam na to, da bom čez rokuser posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 20:54:13   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Spps a lahk spremenis moje podatke in napises +18kg in 110 cm obsega,  hvala.
sem uredila,si i še pravi čas sporočilauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 20:56:21   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Ojla,
danes sem uspela zrihtat porodniško... na CSD, ampak sem bila kar slabe volje, ker sem morala pol Ljubljane obletat, ker so hoteli, da mi vsi štempiljke udarijo na ta pravi list, pa čeprav sem imela vse podatke... in bi lahko samo dodala zraven kot prilogo... pač živela birokracija user posted image user posted image .

Imam pa eno vprašanje glede tistega neplačanega očetovskega dopusta, če morda katera ve. Piše, da ga oče lahko koristi 75 strnjenih dni ali pa 52 posameznih delovnih dni, oboje do dopolnjenega 3 leta. A to, če napiše, da bo uveljavljal mora nujno tudi kor5istit in za toliko dni, kot je napisal? Tako, čudnen obrazec je, da sploh ne razumem, a mora slučajno tudi za ta neplačan dopust vnaprej napisat tudi kdaj bo koristil, ali kako (ma kako naj to ve za toliko vnaprej?
 
Fajn, da pišete o kozmetiki za  user posted image , pa to, ker jaz pojma nimam in sploh ne vem kaj naj kupim, da bo čimbolj naravno..., saj sem jaz kar hud alergik in se bojim, da bo user posted image  tudi... Katero trdo milo je pa najbolj naravno?
za neplačan dopust nimam pojma-moj bo vpisal sam za 15 dni plačanega


a si že kaj urejala? sej te zadeve, ki so na seznamu lahko same sprintamo in izpolnemo al je treba kej drgač. Men bo po mojem dala papirje nas. teden.
porodniško imam zrihtano,moj je pa nesu te papirje v službo potrdit,za plačan dopust,tiste papirje pa pol nese na socialno,ko bom rodila.


pridna...torej jaz ji bom tudi rekla drug teden naj mi da papirje, da se mi bo vpisla raje ena plača več, kot pa ena bolniška, ker je menda porodniška potem povprečje al kak že gre...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 20:58:20   
spps
moja zadnja plača je bila za december(to,ki sem jo januarja dobla izplačano),drugače se pa jemlje povprečje ja za eno leto nazaj..

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 21:05:22   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: spps

moja zadnja plača je bila za december(to,ki sem jo januarja dobla izplačano),drugače se pa jemlje povprečje ja za eno leto nazaj..


ja ja, sej zato bi rada ta mesec rihtala, da mi vzamejo za eno leto, da bo tudi lanska dec plača, da ne bo več bolniških kot plač, ker potem bo polomija.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 21:09:47   
Dali*
nč...pa pa punce...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 21:12:19   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Vsak dan mal pokukam še januarčicam, pa se jim zdej 3 dni ni nič dogajal.No zdaj je ena v akciji.Upam, da se bo nam dogajal, ko bo napočil naš čas.user posted image user posted image


poglej kok jih je šlo že čez rok upam da bomo tud me tko pridne user posted image user posted image user posted image



No danes so kar aktivne.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 21:13:39   
Lolita23

Jaz pa imam juter zjutri še materinsko, prehrana predavanje.Pa nekam sem zdajle zaspana.

Ah grem jaz spat lahko noč.user posted image

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 21:15:45   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

nč...pa pa punce...

papa Dali* user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 21:16:26   
spps
Ker,danes niste razpoložene- no,saj jaz tud ne kaj prevečuser posted image user posted image  se tipkamo jutri.
lepo pančkajte vseuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 21:22:57   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

Ker,danes niste razpoložene- no,saj jaz tud ne kaj prevečuser posted image user posted image  se tipkamo jutri.
lepo pančkajte vseuser posted image

se podpišem pod to..

NOČKA!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 21:29:39   
Piruri
user posted image user posted image user posted image  Madona, punce...pa kakšno vreme ste imele, da ste naštepale toliko strani? Pa sej ne morem verjet...ostala sem na 186. strani 3. dela...in zdaj jih je tukaj že 40 strani???? Ma, pridne...torej, če bom kdaj rabila kakšne za stike z javnostjo vem, kje jih (vas) poiskat user posted image user posted image ...

Uf, ste pridne tudi s seznami, kaj vse rabimo...hmmm, jaz sem ta vikend oprala in speglala vse tetra plenice in začela s pranjem mini cunjic...

Očetovski dopust...pri taprvi nam je na CDS rekla, da se neplačan dopust koristi kakor ti paše, in nam uturila nek obrazec, ki ga moraš fotokopirat in za vsakič, ko vzameš ta dopust prinest izpolnjeno k njim...zdaj pa ne vem, kako to poteka...mi jih v glavnem nismo koristili tistih 75 dni...

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Se bomo primorke začele kaj za srečanje čez vikend pogovarjat? Jaz bom zgleda imela avto tak da če hočete, lahko tudi v Kapitaniji. Še kakšna ideja?



user posted image  Ja...lahko bi se dobile v soboto...enx popoldan...lahko tudi dopoldan, kakor vam paše...jaz imam zrihtano varstvo in pridem s fotoaparatom, da bom tokrat fotoreporter user posted image  user posted image  user posted image ...v slučaju, da bom zamudila vaš dogovor, glede na količino dnevno napisanih strani, naj mi katera  v ZS pošlje, kaj, kdaj, kako, kje se bomo dobile....hvala...user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 21:31:21   
Anonimen
Veste, da ste kar pridne s pisanjem? In da sem jaz v zaostanku 41-ih strani +  še kar nekaj iz prejšnjega dela. Sej na hitro preberem, ampak za zapomnit si vso tole...

No, mi smo ok. Pupi brca. Vsi zdravi, lepi in okrogli. user posted image Čaka me še 50 dni, če si podnajemnica ne podaljša pogodbe kar sama (kot v prvo sinko). Jutri dopolnim 33 teden in bom fotkala moj buši (sicer sem obljubila že kak teden nazaj).
Danes sva z možem dala sinkota va varstvo in jadrala po DM-u, BC in Mullerju in nabavila še preostalo robo za našo novo članico, pa za juniorja nam je tud plenic in robčkov zmanjkalo.

Dm ima pa res 15% popust na plenice in nekatere negovalne izdelke za bebije (pudri, kremice, vlažilni robčki,...), pa akcija traja do 20.1.

V BC so kompletki, kapice in stalo hudo drago. Sem gledala en kompletek (nič posebenega), pa gor cena 48€, sploh nisem gledala kolk je s popustom, pa tud če je 50% niso normalni (pa v kompletku je bodi s kratkimi rokavi in za povrh pliš, pa slikček zravn (za novorojenčka in št. 56?) - kombinacija, da te nekam useka).

kozmetika
- Jaz imam Bubchen in sem zadovoljna z njihovimi izdelki. Predvsem je fajn una ta velika pakunga za mazanje ritke. Pa od Mustele imam Kremo in šampon proti temencam, ker vse ostalo se skrije pred tem.

plenice - Pri Juretu smo imeli gorzne probleme z ritko - je bila vneta in razdražena že od odhoda iz P, potem pa se je stanje smao še slabšalo in je bila na koncu kar krvava. Revčer se mi je smili sto na uro. Pomagalo ni nič, ampak res nič. Pokupili smo vse kreme iz Slo in It trga, pa ni pomagalo. Menjali plenice od A do Ž, pa so mu na koncu najbolj ustrezale Pamperske (pa smo probali tudi nebeljene, pa une od Mullerja, DM-a, do ne vem česa še). Aja, pa če boste imele podoben hud primer glede ritke bodite tečne, da vam dajo mazilo garamicin (antibiotična krema), ki je stanje popravila v parih dneh, prej pa milion krem v celem mesecu nič.

Tako... upam, da naslednjič ko pogledam na RR, da me ne vrže na rit, ko bo tolk strani... al pa že 5. del.

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 22:06:33   
Steffi
Hi,

A mogoče katera obiskuje matrinsko šolo v ZD Koper? Zanima me tema prdavanja v sredo 14.1.2009.

Hvala.

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 22:13:49   
yania
Felix sem dobila ZS, bom jutri pogledala na račun, sem ga pustila v avtu user posted image ...sej se ti ne mudi, ne da se mi zdej v tem mrazu dol...pa sem že pod dekico v pižami....

Sem pa dobila kar enih stvari, od Bubchna nisem dobila trdega mila, ga ni bilo v milerju, pa sem vzela le Baby Oil in še Baby šampon,ali kopel, sej ne vem kaj gor že piše.,.po mojem je čisto vseeno kaj uporabljaš pri kopanju, al trdo al tekoče, pri tekočem je treba le paziti, da ga preveč ne vliješ na cunjico, ali gazico, pač s čimer umivaš....mah, pri prvorojenki nismo komplicirali, tu pa tudi ne bomo...problem je v tem, ker milo suši kožo, pa ko kopaš v banjici, tega še dol konkretno ne spraviš, ker je malo vode noter, zato moraš paziti koliko namiliš. Mislim pa da sem pri moji tamali imela nekaj tudi od niveje, ki se je dalo v vodo kot kopel in potem ni bilo niti potrebno nekega izpiranja, samo Niveje pač več ne bom kupila niti za v omaro, ker imam alergijo na to in še polno mamic poznam ki imajo enake probleme, tudi sončne kreme....no v Milerju so imeli od Niveje cel kup enih stvari, pa tudi Penaten...no sej sem enkrat že napisala o Penatenu, da meni super diši, samo smo celo zbirko kremic in izdelkov vrgli stran, ker je moja novorojenčica fuuuul reagirala z izpuščaji in je rekla patronažna da je preveč parfumiran ta izdelek......
Jutri se odpravim še v lekarno, se mi danes ni dalo, po ostale stvari...
Aja, vložki; a veste da so eni novi v Tosami, mislim nekaj Nature piše gor , baje da vse mamice raje to kupujejo, ne več Vir 80? So ravno tako, al pa še malo bolj dolgi, 10 jih je v enem paketu, stanejo mislim da malo več kot vir 80 (okrog evra in pol stanejo), mislim da so noter gladki, bombažni in še za nalepiti so...
No jaz sem vzela 4 pakete teh, pa en paket Vir 80....bom še mojega potem poslala, če mi domače zaloge zmanjka...aja pa sterilni 5x5 zloženci so tudi v pakiranju 50 komadov, pa sem rekla, da mi je to preveč, ker je na našem seznamu 10-15user posted image user posted image user posted image user posted image , pa je rekla, da ni preveč, da mamice po 2 paketa jemljejo...no me je prepričala, je pa vsak posamezno pakiran (sterilno)...stane pa nekaj več kot 2 evra, tako da ni panike...no pa vate, pa palčke te in one, pa za umivat krpice in je šlo še ne toliko: ene 20 evrov....pol smo pa v milerju bolj zapravili, ko je še tamala zagledala vso to roza kozmetiko Princeske Lili za sebe....pa naj ji bo, da ne bo rekla,da samo za user posted image  kupujemo...ja moramo biti kar previdni, da ne bo že zdej kake jubosumnosti, čeprav se fuuuul veseli, samo kaj vemo kako bo potem.......user posted image user posted image user posted image
Ma ja, se pa pozna, da imamo enegauser posted image  že sa sabo, ko ni potrebno toliko stvari, res malenkosti, se mi prav smilite tiste, ki morate čisto na novo kupovati, ja se ful nabere....
stekleničke bomo itak prekuhali, imam kot nove še od Nuka, samo dudke za gor se nove kupijo, pa je...

No zdej pa grem še mal počekirat kaj se kaj po svetu dogaja...lepe sanje vsem bušijevkam...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 22:17:41   
yania
Aja, še to; jaz sem kupila Milerjeve plenice Baby ne vem kaj so že, pa jih je 42 noter (oznaka 2, to je od 3-6 kg) in so bile 5 in pol evra, in se obrnem na drugo polico, pa tam pampers za začetek, 38 pleničk 10,99 E....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

še enkrat cenejše....no me je pa mal prej ena soseda hotela posvariti, da so se milerjeve plenice ful pokvarile, da kar nekaj spuščajo,,,da na začetku so bile ful fajn,,,,zdej pa res ne vem več...no tale paketek sem vzela za probo, sem pa jih moji mali že kupovala, ne dolgo nazaj, in sem bila ful zadovoljna...za ponoči, ko je tud kar polna plenica zjutraj, pa nikoli nič mokro...
Če imate koga za vprašat, kako je s tem, se mal pozanimajte....



papa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 22:24:51   
Anonimen
a veste da so eni novi v Tosami, mislim nekaj Nature piše gor


Ja, so super - so pa Nature Slip (dnevni vložki), Nature normal plus (za sr. močne M) in Nature Super (za močne M). Jaz že več časa uporabljam njihove dnevne vložke in pa te Nature normal plus in so mi super, le debele so, visoke, zato sem jih uporabljala več ali manj ko sem bila doma, ker se mi je zdelo kot da resnično nosim plenico. user posted image Sem si jih pa nabavila tudi za po porodu.

aja pa sterilni 5x5 zloženci so tudi v pakiranju 50 komadov, pa sem rekla, da mi je to preveč,


Pa zložence 5x5 se res veliko rabi. Vsaj mi smo jih. Ko se popek celi, ko jih cepijo tudi daš obkladek iz gazice gor na mesto vboda,... ma tega je full. Nam so kar šle v promet in sem med tistimi mamicami, ki imajo dva paketa doma. user posted image

(odgovor članu yania)
  Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 22:29:57   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Aja, še to; jaz sem kupila Milerjeve plenice Baby ne vem kaj so že, pa jih je 42 noter (oznaka 2, to je od 3-6 kg) in so bile 5 in pol evra, in se obrnem na drugo polico, pa tam pampers za začetek, 38 pleničk 10,99 E....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

še enkrat cenejše....no me je pa mal prej ena soseda hotela posvariti, da so se milerjeve plenice ful pokvarile, da kar nekaj spuščajo,,,da na začetku so bile ful fajn,,,,zdej pa res ne vem več...no tale paketek sem vzela za probo, sem pa jih moji mali že kupovala, ne dolgo nazaj, in sem bila ful zadovoljna...za ponoči, ko je tud kar polna plenica zjutraj, pa nikoli nič mokro...
Če imate koga za vprašat, kako je s tem, se mal pozanimajte....
papa

hei..super da si nakupla vso kozmetikouser posted image . Jaz bom za začetek kupila sam trdo milo in kak losijon,..mam nekaj kremic tak da bomo prvo tiste porabli pa pol dokupovali. Nebom pa si delala zalog, ker imam DM čez cesto, Muller pa 20 min. pešaka..
Glede plenic..meni je par kolegic reklo, da naj kupim v Mullerju ker so dost boljše kot Pampers in da so njihovi tamali full lulali pa ni nič premočlo in to, tak da jaz bom kupovala v Mullerju vse. Baje so tudi plenice v Leclerku ok..ampak to sem slišala od neke znanke,tak da bom jaz raje ostala kr pri Mullerju.
ampak bom komaj februarja to nabavla..nimam placa doma še čist porihtanega..user posted image Če pa nebomo zadovoljni z Mullerjevimi plenicami pa bomo menjali..

Ja,jaz sem spraševala za Vir vložke, ker sem videla v BC da imajo Vir Nature in me je zanimalo katere boste ve imele..baje so ti bolj bombažni ja..

Zdaj pa res grem,..lahko noč ! user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 22:30:29   
Anonimen
Aja, še to; jaz sem kupila Milerjeve plenice Baby ne vem kaj so že, pa jih je 42 noter (oznaka 2, to je od 3-6 kg) in so bile 5 in pol evra, in se obrnem na drugo polico, pa tam pampers za začetek, 38 pleničk 10,99 E....


Jaz sem Pamperske kupovala v DM-u in imajo na plenice 15% popust in sem za paket 43-ih plenic dala 8,15€, za št. 1 (2-5kg), pa kupila sem še št. 2 (3-6kg), ki jih je notri 108 (Giant pack) sem dala 16,5€.

(odgovor članu yania)
  Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 22:44:03   
Lorencia
Glede popusta v DM-u ( 15 % )...popust je na vse otroške stvari ( vso kozmetiko, hrano - Fruteke itd, plenice ) - skratka vse kaj je otroškega ( kot tudi za nosečnice Weleda olje itd ) in gospodinjske izdelke ( praški, wc račka itd ).

Tako, da če planirate kakšen večji nakup - se vam sigurno splača, da kupite kakšna dražja olja in kreme ( praške ), sedaj ko je vse -15% ( malo pa le prišparate ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 22:44:52   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Aja, še to; jaz sem kupila Milerjeve plenice Baby ne vem kaj so že, pa jih je 42 noter (oznaka 2, to je od 3-6 kg) in so bile 5 in pol evra, in se obrnem na drugo polico, pa tam pampers za začetek, 38 pleničk 10,99 E....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

še enkrat cenejše....no me je pa mal prej ena soseda hotela posvariti, da so se milerjeve plenice ful pokvarile, da kar nekaj spuščajo,,,da na začetku so bile ful fajn,,,,zdej pa res ne vem več...no tale paketek sem vzela za probo, sem pa jih moji mali že kupovala, ne dolgo nazaj, in sem bila ful zadovoljna...za ponoči, ko je tud kar polna plenica zjutraj, pa nikoli nič mokro...
Če imate koga za vprašat, kako je s tem, se mal pozanimajte....



papa


čao, yania,

baje moraš pazit, kje so proizvedene - mislim, da moraš gledat une, ki so narejene v Nemčiji, ne pa unih iz Poljske. Tu je razlika v kakovosti, čeprav je pakunga popolnoma enaka. Ampak saj veš - za nas Balkance in vzhodno Evropo je tudi slabša roba dobra...

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 22:45:39   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Felix sem dobila ZS, bom jutri pogledala na račun, sem ga pustila v avtu user posted image ...sej se ti ne mudi, ne da se mi zdej v tem mrazu dol...pa sem že pod dekico v pižami....



ne, ne, ni take panike, da bi te v pižami na mraz pošiljala user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: Marčevke 2009 -4.del
12.1.2009 23:56:20   
čebeica maja
ČER
Da se mal javim, berem vas, pisat vam pa nimam kej ko se tle v moji postli glih velik ne dogaja, razen ko pride Mihec domov me pa kr meče skor do stropa.

V sredo sem odala papirje naCSD, danes mi je že postar trobil za podpis, so pa hitri, 21.2 zacnem s porodniško. Tudi za paker oziroma denar sem dobila, sm niso nič napisal kdaj, verjetno prvega nasledni mesec.

Dopust pa nesmem izkoristit, prekint bolniške,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  so moji šefi, vse mi bo propalo, tastar tanov, tud drugo leto.user posted image user posted image user posted image user posted image  tud polovico regresa, ki bi ga morali decembra isplačat ga nebo, tud ostalim ne. bom raj tih otem, da me ne bo začelo kej bolet.

Nekaj oblačilc sem že oprala in so že v novi previjalni, je pa ta previjalna kg visoka, tako da ko mihca previjam (dvigne mi ga mož) me nemora več v trebuh brcat-ponsreč, sem  gledala sm da ima globoke šteri predale nič pa da je visokauser posted image , bom pa pručko podstavlauser posted image    spps- mislim da si ti visoka, ta bi bla glih zate, je pa zelo prostorna.

Plenice- pa moj ne pusti še kupovat, saj neki da po rojstvu kupiš, isto je bilo prvič, pa danes je šel v Mlerja za Mihca jih kupit, pa ni hotel še zauser posted image , da bo že pol. Men so plenice iste od milerja se niso nič poslabšale, ko je ena omenjevala. 5,6 ali več na dan jih miha ponuca

Kozmetiko zauser posted image  bom pa kupila sm trdo milo od Barbucen, sem tud prvič mela. Za rito itak imam k rabim za Miho Bepanten in ribje mazilo,ki ga uporabljam tudi za obraz, če je potreba, za veter in mraz imam pa zdej od niveje, je razlika če ga namažem alpa ne, če ga ne ima rdečalička pa suho kožico- to zdej mažemo ko je mraz, marca verjetno nebo treba.

Ko pa grem naslednič na pregled, pa v lekarni kupim še lanolin-zakon, alkohol pa  še tosamine blazince za dojenje- men so ble super, in vloške bom kr vir80- jst sem kr po dva uporabljala, sploh ponoč (enga bol naprej enga bol nazaj, pa menjavat jih treba kr pogosto, če si rezana pa zavsako z mrzlo vodo sprat, da se kej ne vname)- če vas glede tega kej zanima mene uprašte mam  ne hoteče izkušne.
Druzga nemislim zdej kupovat, bom raj sproti- oziroma bo moj.

je že jutro, ve pa kr še lepo spite


< Sporočilo je popravil čebeica maja -- 13.1.2009 0:19:23 >

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?