|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:03:37   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

mihailo, jst mam tudi tako dekico! Prov enako! user posted image user posted image user posted image   Se ji nism mogla upret...user posted image   Sam je res full fajn, taka mehka, jst bi tudi tako mela...user posted image

shuka, iz unga full mehkega pliša je...
Pišuka pa lih včeri sem bla v C&A pa nisem šla gledat za malčke cotic, skoz pa mojmu ponavljam, da rabiva še kako dekco.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:04:17   
Maksi1
Pozdravljene, februarčice.

Čez vikend sem vas malo zanemarila. Se opravičujem, samo res se je dogajalo. V soboto dopoldan sem mal kuhala, pa mal prala in likala, popoldan in zvečer pa sva z mojim šla na 2 rojstna dneva. V nedeljo pa sva šla na en sprehod (moram priznat, da predolgo ne morem več hodit) in zvečer sva šla na koncert od Perpetum jazile. Vsem trem (vključno z user posted image ) je blo močno všeč. Vsi trije smo ploskali kot nori.

Clud - škoda, da se ni dalo naredit obrata, čeprav sem mislila, da se je tvoja user posted image  že prejšnji teden sama obrnila. Je pa res, da se ti CR ni treba bat. Verjetno pa se boste v P že prej domenili, kateri dan ga boš imela in ti bomo vse tukaj držale pesti že vnaprej.

Shuka - jaz imam tudi težave z mravljinčenjem prstov in rok. Ponoči je sploh kriza in res se to z dneva v dan stopnjuje. Sem pa jezna sama nase, ker na zadnjem pregledu tega nisem nič G omenila. A si ti tvojga že kaj vprašala?

Majchy - sem vesela, da bi blo na CTG vse ok. Moj user posted image  je tudi zaspanček in kak dan se mu full da brcat, drugi dan pa je kar len. In pol vsa žalostna hitim z angelsoundom ga mal spremljat. Pa tudi kak sok spijem, pa mal potelovadim in ko se vležem na kavč, začne brcat. Srečno s seminarsko!

Mery - dobrodošla med nami.

Balonchy - sem vesela, da sta doma. Upam, da bosta kmalu ujela vajin ritem in bo vse ok.

Ajvi - uboga Tarja, res je kar naprej bubana. Ampak eni otroci so bolj dovzetni za bolezni, kot drugi. Nimaš kej. Si pa tudi ti uboga, ker si mislim, da te vse tole mora močno izčrpat. Držim pesti za obe in bi blo čimprej boljše.

Tanci - jaz kej dosti idej  s prehranjevanjem nimam. V mojih mladih letih sem namesto na avion, padla na finto od vlaka. Vlake sem imela rada in za lokomotivo, vagone, in vse kar je bilo v povezavi z vlaki, sem se potrudila in pojedla, kar je mama hotela. Sem pa v eni stari reviji moj malček vidla eno idejo, da oblikuješ hrano na krožniku v obliki miške, sončka,... in da potem otroci rajši pojedo.

Sunny - kako lep kompletek si kupila za domov iz P. Res je crtkan.

No, verjetno je še kaj za pokomentirat, ampak zaenkrat se spomnem samo zadnjih stvari. Prebrala sem tudi, da ste se čez vikend od porok menile in si moram vzet čas, da malo pogledam v vaše albume.


(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:04:37   
sunny24
majchy, super, da je vse OK! user posted image user posted image user posted image      Pa lepo opravi zagovor!user posted image

mihailo, sej jst tudi nism vedla, ampak sem včasih kar zavila na baby oddelek in pol sm vidla, kaj vsega majo. V CA majo pa itak vse neki nametano, tako, da moreš eno mini raziskovalno akcijo nardit, da kej dobiš...user posted image  Sem pa vidla, da ima tudi Oviesse lepe cotke za user posted image ...sam cen pa nism gledala...

Grem si zdej jst bučo prat in še en stroj zalufat in pol mam sam še cotke za user posted image  za oprat in bo! pohištvo v sobici sm že opucala, tako, da lahko zložim že not po predalih in v omaro! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:04:56   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

shuka......imam isto dekico samo da je bež in z ovčko-tašča kupilauser posted image user posted image user posted image
Jaz sem zanč hotla kupit uno z ovčko pa je niso mel sem pa uno tarumeno, a ne kolk je mehka, ja k bi mel take tud za odrasleuser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:09:19   
Shuka
Maksi1 - ma takrat pred prazniki k sem mela pregled je blo še tko na izi vse skupaj pa nisem nič omenjala, zdej mam pa pregled šele naslednjo sredo mu bom pa takrat omenila, no pa danes bom babco vprašala če ma kak dober nasvet glede tega. Pa bla sem prejtle v eni lekarni pa je rekla, da je to verjetno posledica zastajanja vode v telesu, da pa nič kaj takega ne priporoča, da bi jemala, da ne bi bilo kaj narobe, sam čičat, trpet pa čakat da mine je treba, to mi je v petek tud moja doktorca osebna rekla, tud ni mela nekega uporabnega nasveta. Sam najbl mi gre na živce to stanje ker je vsakokrat huje. Pa sem umaknila sol, pa se ne nalivam več tolk s tekočino, tud vizuelno mi roke čez dan ali ponoči tolk ne zatekajo sam vseeno boli ko hudič.

Drugače pa lepo se ti zabavaš, kar tako naprej Maksi dokler še gre.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:14:26   
sunny24
maksi, ti si se pa mela fajn čez vikend! user posted image user posted image user posted image   Pa zgleda da je vaš user posted image  tudi užival na koncertu. Naša tudi pali na kako fajn muziko (tako bolj ala rock)...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:18:06   
tanci29
majchy-super da je vse ok
claud-ko bo user posted image  zunaj se bo ziher obračala sem pa tja, zdaj se je pa očitno odločila da se noče...važno da se dobro konča in da je vse ok..

jest pa čakam da se mi še plenice operejo...a ste jih dale u sušilca al obesle...jest bi jih kr u sušilca vrgla kwa prawte

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:18:11   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Maksi1 - ma takrat pred prazniki k sem mela pregled je blo še tko na izi vse skupaj pa nisem nič omenjala, zdej mam pa pregled šele naslednjo sredo mu bom pa takrat omenila, no pa danes bom babco vprašala če ma kak dober nasvet glede tega. Pa bla sem prejtle v eni lekarni pa je rekla, da je to verjetno posledica zastajanja vode v telesu, da pa nič kaj takega ne priporoča, da bi jemala, da ne bi bilo kaj narobe, sam čičat, trpet pa čakat da mine je treba, to mi je v petek tud moja doktorca osebna rekla, tud ni mela nekega uporabnega nasveta. Sam najbl mi gre na živce to stanje ker je vsakokrat huje. Pa sem umaknila sol, pa se ne nalivam več tolk s tekočino, tud vizuelno mi roke čez dan ali ponoči tolk ne zatekajo sam vseeno boli ko hudič.

Drugače pa lepo se ti zabavaš, kar tako naprej Maksi dokler še gre.user posted image



Hmmmm, tole je pa napaka da več ne piješ velik... Pri zastajanju vode najbolj pomaga glih čimveč pit, da gre voda ven iz telesa. Vsaj tako so men rekl, ko sem pri Neli ful zatekala. So rekl, pit, pit in še enkrat pit...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:20:00   
tanci29
maksi-hvala za nasvete...bomo probal...z miško in oblikami sam on preveč rad po rokah vala u usta gre bolj malouser posted image

aja sem par novih slikic dala v album da mal vidite mojga škrata

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:22:40   
Shuka
Birdy - sej še vedno spijem liter do 2 na dan, več ne, mogoče bi mogla pa še večuser posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:23:45   
cati
claud samo da je s pupiko vse ok.

majchy enako kot claud.user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:24:08   
claud
Sunny, rebeka, shuka in vse ostale- hvala za tolažbouser posted image .... sj jst sm zdj tud vedno bolj za CR...res nimam želje da ni jo vlekl za noge ven pa da ji kako kostko polomijo....
Sem pa gledala dons so ble vse zjutri na CR naročene, pa se mi zdijo tko bolj sproščeni, ker točno vejo  da bojo pa vsak čas otročka dobil, kot pa tiste ki grejo s popadki rodituser posted image ...
Ene so ble prou smešne...pa nism vedla da gre pr CR lihk mož zraven....

No sj v petek mam pr mojji g pregled, pa bomo vidl kaj se bomo kj zmenil....

Drugač pa mislm da se naš dan d zelo bliža, ker taka k sm zdj ta tedn, nism bla v celi nosečnosti....
Pa čutm jo čist dol-tko kot da bo lihkar ven pogledala.

Balonchy- sm vidla da sta z Maticem končno doma!!!!user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:24:14   
birdy
Aja, Tancy, jst mampa čist drugačen mnenje glede hranjenja kot ostale... Neli je tud mela en obdobje ko ni hotla jest. Ampak jst sem obroke normalno furala. Če je kej pojedla fajn, če ne pa pač ni... Verjem da ko bo lačen bo jedu. Pa tud raznih aviončkov in tega se nisem šla. Sčasoma začnejo nazaj jest, tu pri avgustovkah sem opazila da so mel vsi neko tako fazo nejedenja. Razen s tistim česar res ne mara je nisem silila, pri nas riža v nobenem primeru noče, s tem jo pa res ne silim. Ampak to je tko kt jst ne jem vampov... In jih res ne jem, nikol, tud lačna k volk ne. No tko je pri Neli riž.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:26:42   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Birdy - sej še vedno spijem liter do 2 na dan, več ne, mogoče bi mogla pa še večuser posted image


Probi mogoče še kak deci več, pa kak čaj, men je ginekolog priporočil mislm da brusničnega ki odvaja vodo. Sem že enkrat pisala to pa verjetno nisi prebrala. Skratka, mislm da je brusnični čaj, pa ne urološki ampak čaj iz brusnic ki ga lohk pijejo tud nosečnice (piše tud tam v navodilih). Dobila sem ga pa v lejkarni, najbolj da tam mal vprašaš...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:29:10   
Deja
Dan...
Najprej vse lepo pozdravljene... že dolgo se nisem nič javila na tem forumi - no sej berem pa ge vsak dan, samo za pisat mi ni...

Vlažilec zraka - mi2 sva se odločila da ga bova kupila. mimogrede v četrtek ga imajo v Hoferju v akciji za 39,90€

Glede muck na perilu - če nimaš valjčka probaj kar z malo šoršim selotejpom. Tako naredim jaz če je sila...

Čaj z malinovimi listi - jaz sem si prejšnji teden kupila čaj za bodoče mamice v Hoferju - not je sicer še nekaj drugih zelišč... ga pa počasi že pijem. Priporočljiva doza je 4 skodelice na dan. Jaz pa popijem vsak dan eno - zaenkrat...

Gibi user posted image - naš falot sploh ne da miru... kar nekaj se kobaca, brca in boksa. Najraje ima mehur in rebra. Meni pa ta telovadba čisto nič ne prija...user posted image

Pregled sem preživela... Kile so ok. Pritisk je sicer malo visok - samo ga mam itak vedno ko pridem k zdravniku visokega...Srček smo slišali... Napotnico za P smo dobili...Naslednji pregled oz CTG imam 26.1. Pol pa bom morala še na en UZ, da G vidi kako velik je user posted image . Da se dogovorimo glede poroda - možnost CR...user posted image

Cotke imam vse že pripravljene, oprane, spakirane da bo očka vedel kaj prinest v P. Aja pa torbo zase za v Rim sem si tudi že pripravila... da me ne bo kaj presenetilo...

Lep pozdrav...

_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:29:23   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Sunny, rebeka, shuka in vse ostale- hvala za tolažbouser posted image .... sj jst sm zdj tud vedno bolj za CR...res nimam želje da ni jo vlekl za noge ven pa da ji kako kostko polomijo....
Sem pa gledala dons so ble vse zjutri na CR naročene, pa se mi zdijo tko bolj sproščeni, ker točno vejo  da bojo pa vsak čas otročka dobil, kot pa tiste ki grejo s popadki rodituser posted image ...
Ene so ble prou smešne...pa nism vedla da gre pr CR lihk mož zraven....

No sj v petek mam pr mojji g pregled, pa bomo vidl kaj se bomo kj zmenil....

Drugač pa mislm da se naš dan d zelo bliža, ker taka k sm zdj ta tedn, nism bla v celi nosečnosti....
Pa čutm jo čist dol-tko kot da bo lihkar ven pogledala.

Balonchy- sm vidla da sta z Maticem končno doma!!!!user posted image user posted image user posted image


Claud - mož gre zraven če imaš delno anestezijo od pasu na dol, tko da ti ne čutiš CR-ja ampak ko dobijo detece ven ti ga dajo v naročje in ga takoj vidiš, ravno tako očka, kar je lepše kot če bi imela popolno anestezijo, to ponavadi dajo tistim porodnicam ki se malčki nočejo in nočejo poroditi ali pa če bi ble kake komplikacije, delna pa je načrtovana če je detece tko obrnjeno ali pa zaradi česa drugega. Tko da bo vseeno lepo, pa še popadkov nauš rabla predihavat.user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:30:41   
petrap
evo mene s klepeta...

ajvy upam, da bo danes boljši dan in da bo s tvojo pupo kmalu bolje... user posted image user posted image user posted image

urša se popolnoma strinjam glede boljših pa slabših dnevih...sicer pa čas res kar leti, sploh če tkole mal krožiš okrog...

sunny jaz bom zdajle mal poležala, pa mislm da sem se končno odločila, kaj bom oblekla našo štruco za domou, tko da bom naštimala...pol morm pa kuhat..ne vem sicer kdaj moj pride, tko da se morm še pozanimat...

tanci upam, da bo mali kmalu jedel...mene tud naš otroček nasuva lih povsod...sam je fajn, kar naj user posted image

shuka jaz nimam problemou z rokami, me pa gležni bolijo, sam ne zarad nosečnosti, ampak zaradi tega ker mam čist uničene, ker sem trenirala košarko in sem jih večkrat zvila...zdaj me pa dostkrat tko bolijo, da bi si jih kar odrezala...neznosno res...

majchy držimo pestke..jaz sem bla tud vesela, ko me je ctg pomiril...pol tud bolečine vseh vrst lažje prenašaš, k veš da je to normalno in da se vse skupaj sam pripravlja na veliki finale...no sam, da je vse okej...user posted image user posted image user posted image

mihailo jaz bom pa kar v eno torbo dala, pa zravn lupinice, tko da bo mel moj vse prštimano, ker se prou boji, da ne bom naštimala pravočasno...mogoče bi mu pa za nalašč mal ponagajala...ma ne bom, ker pol bo tašča prpravila...taga pa nočem user posted image

claud ja no škoda, ker se ne da obrnit, je pa vstrajana...tud to je nekaj, a ne? user posted image ..no glede CR pa da te tud jaz pomirim...moja kolegica je rodila na začetku decembra 08 in je rodila z ritko naprej...otroček je bil sicer majčkn, sam jo je vso raztrgov..od mišice do ne vem česa vsega...tko da je bolje kar takoj it na CR, ne vem kako to,da se pri njej niso odločili za CR...tko da je še zdaj vsa boga in ne more nč...tko da se mi zdi, da je to še bolj žalostno in ji bo pustilo večje posledice kot bi ji CR...po moje no...

no zihr ste že spet ful načvekale med tem ko sem vas brala...tko da...user posted image user posted image user posted image






_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:31:03   
Shuka
Deja - super za pregled, da ste OK, pa pridna si ker maš že vse pripravljeno, ti si čist nared za februarja.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:31:17   
claud
Shuka- tega dela nism razumela: če je otrok narobe obrnjen in je CR načrtovan, ti dajo tud delno al ne?

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:31:39   
tanci29
birdy-ja sej aviončkov in tega se ne gremo, mora pa vedno imeti nekaj v rokah knjigico igračo sam najdt ta pravo za vsakič posebaj je bolj problem...če ni nič potem tudi ne je ali pa mogoče prvi dve žlici...ma jest se pa sekiram in mi ni vseeno al je al ne pa če bo lačen bo že jedu...sej vem da če bo lačen bo že jedu, sam neki pa vseeno mora pojest...ne more bit kr u nedegled nelačen...tako da pol skos študiram in študiram al bo jedu pa zakaj ne pa kdaj bo...tko no sem malo bolj zaskrbljena in mi je ful lažje če je..in sem ful happy in čist drgač je...ga pa seveda ne kaznujem al pa nevem kaj delam če ne je tako da ne dobi občutka da je hranjenje nasilo in da je to nekaj groznega...

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:41:04   
orto2
Hej punce

Kolk ste pridne, saj ne morem verjet kolk načvekateuser posted image , ne uspem slediti.
Sem pa videla da se nekaj menite o vlažilcih zraka, tudi midva ga bova kupila, pa me zanima s kakimi imate kaj dobre izkušnje oz kaj priporočate? Verjetno tisto kar je najceneje ni najboljše, nekje srednji razred, da kaj je od njega? kje pa ste jih kupovali?

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:58:52   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Birdy - sej še vedno spijem liter do 2 na dan, več ne, mogoče bi mogla pa še večuser posted image


Probi mogoče še kak deci več, pa kak čaj, men je ginekolog priporočil mislm da brusničnega ki odvaja vodo. Sem že enkrat pisala to pa verjetno nisi prebrala. Skratka, mislm da je brusnični čaj, pa ne urološki ampak čaj iz brusnic ki ga lohk pijejo tud nosečnice (piše tud tam v navodilih). Dobila sem ga pa v lejkarni, najbolj da tam mal vprašaš...
A brusnični praviš, ja to sem očitno spregledala, sej danes sem bila v lekarni pa mi nio nič upale priporočiti, tega pa sploh omenjale niso, bom danes še babco vprašala, pol bom šla pa res ta čaj kupit. Ponavadi pijem al vodo, al planinski čaj, pa nosečniškega 2x na dan, pa včeraj sem si kompot od jabolj in suhih sliv naredila, še tam sem liter spila, pa pol čežano, pa sej kr spijem nekaj tekočine, sam očitno še premalo.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 14:59:34   
MIHAILO
Petrap ja tut jaz bom to daala v torbo,sam torbo bom dala pa v predal...ja bolje je ce je vse pripravljeno in ustimano.pa ce to naredis tako kot ti hoces...

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 15:00:52   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Shuka- tega dela nism razumela: če je otrok narobe obrnjen in je CR načrtovan, ti dajo tud delno al ne?
K sem bla v bolnici je bla ena nosečka zraven mene k je mogla zarad medenične vstave na CR in so ji delnega naredili, tko da verjetno je to odločitev ginekologa k ti dela CR, sam ponavadi če ni drugih komplikacij raje vidijo da ti dajo delno anestezijo no uno lokalno od popka na dol.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 15:02:09   
MIHAILO
Shuka kaj je problem s tekocino?Jaz tudi pijem caj od brusnic in je fajni,ker sem decembra bila v bolnici ,ko sem imela napad ledvic zaradi ledvicnih kamenskov...

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?