|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tablete?
11.1.2009 10:26:36   
rija
Mi ostane napol razcerfana tableta v svoji posodici?user posted image

_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 10:31:44   
koala
rija, meni se jo to dogajalo pri splendidovih tabletah, pri drugih pa neuser posted image user posted image .

Ko smo že pri pomivalcih, tiste ki imate boscheve, kako ste zadovoljne? Candy je šel rakom žvižgat pa imam enega boscha nagledanega.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
11.1.2009 10:33:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 10:33:53   
nynna
Meni se je tudi to zgodilo pa sem potem odstranila to razcefrano dala novo in še enkrat prat pa je bilo ok. Nimam pojma zakaj se to zgodi.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 10:36:16   
klepetka
koala, jaz imam boschevega. pa je super. Tih, puca tako kot mora, ... SEm pa prej tud iemkla candy, pa so mi potem, ko je odslužil svoje, vsi svetovali, da naj vzamem boscha.

Uporabljam pa prašek za pranje, ekr mi je serviser tako svetoval, da je v tableti vse preveč praška in niti ne spere dobrouser posted image .

_____________________________



(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 10:37:08   
misa4
Mogoče so tablete krive.


Men je učer candy crknuuser posted image  j.... bo tok ven letuuser posted image . Dve leti nazaj sva tašči kupila bosha in ji tako lepo pomiva, pa uporablja najcenejše tableteuser posted image . Jaz sem pa ta drage pri candyju in mi sploh ni pomiluser posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 10:38:02   
Hans
Meni je serviser enkrat rekel, da zaradi prevroče vode.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 10:39:11   
K_a_t_i
Tablete se pri nizkih temperaturah slabo raztapljajo. Mi peremo na 70C in je OK.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 10:39:34   
lotoska
Mogoče se pa predalček s tableto ne odpre med pranjem.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 10:55:26   
bumerang
Tisto parkrat letno ko ga uporabljam... to se je meni dogajalo pri določenih tabletah dveh trgovskih znamk, pri teh tretjih, ki jih zdaj uporabljam, pa ne.
Po moje je kriva kvaliteta tablet.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 10:57:48   
nanč
Boschuser posted image baje so med najboljšimi!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 11:00:02   
rija
imam bosch in quantum tablete...oboje torej 1a....pa vedno perem na istem programu....že 3 letauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 11:10:14   
tinatona
Nam jo tudi ne. Zato jo dajemo v košarico zraven pribora in je kul.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 11:27:26   
Gina
NO, jaz sem gruntala in gruntala kaj je narobe.... Prej smo imeli boscha in ni bilo nikdar nič, ampak nič narobe, z nobenimi tabletami, vse je opralo super. Potem pa candy al kaj že imamo... Najprej se je tista posodica za tablete zatikala. Smo zamenjali. Zdaj je ok, se ne zatoka več. Še zmeraj je včasih tableta na pol stopljena ostala not. Pa ni bilo važno, katere znamke. zdaj že dolgo uporabljam razsuti prašek, pa je ravno tako včasih not ostalo. NO, potem pa moj pogrunta vzrok:
Spodnji vrtljivi del, ki vodo ven meče...če daš na sprednji spodnji del stroja kakšne velike posode ali druge večje stvari, je fizično nemogoče, da bi tista voda špricnila mimo njih navzgor in še vstran (saj pokrivajo vse dno pa še cel stranski del, kjer je posodica s tableto)  in dosegla posodo s tableto. Zdaj zlagam posodo tako, da so večje posode zadaj, krožniki in ostalo pa spredaj, pa košaro s priborom dam na stran, ne na sredino, pa (spodaj) spredaj na sredini pustim čisto malo prostora vmes, ne naložim na ful ful polno.

NI candy isto kot bosch. Ima slednji očitno ali večji pritisk čez šobe od zgoraj, da dol spere, ali boljšo razporejenost posode, saj krožnike zlagaš počez namesto tako, da zapreš curek vode...

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 11:37:42   
Dadi
Jaz dam vedno le pol tablete v pomivalca...ker če ne je še vse penasto ko stroj opere.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 12:20:06   
Šaki
hja vem kako je to.

pri meni je blo narobe to da je bil tisti predalček za tablete moker in ni lepo spralo tablete.probaj magari malo prej s krpo očistit pa boš vidla.
 
pri meni je blo to krivo.ko sm pa dala v suho posodico je blo kul.
ker ko recmo ven jemlješ ali noter daješ lahko tam zmočiš če je posodica odprta.
 
razumeš???

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 12:53:17   
RMRM
Jaz imam Candija že skor 14 let, pa še vedno lepo opere posodo, mi je še serviser zadnjič rekel, kako lepo je ohranjen, pa stroj pere ziher vsak dan, tako da stroj po moje ni kriv. Se mi je pa podobno dogajalo, če sem uporabljala navadne Calgonit tablete, sploh kake v akciji, ki jih je blo ful v eni škatli. Kvaliteta user posted image user posted image . Zdej uporabljam že kar nekaj časa Max in 1 power tabs pa je posoda lepo pomita, pa perem na programu za srednje umazano posodo.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 13:17:11   
kristinaj
meni se je to parkrat zgodilo in sem ugotovila vzrok.... enkrat je bilo to, da se ena vetrnica ni vrtela, drugi vzrok pa je hči stara 21m in mi hodi v kuhinjo vrtet take zanimive gumbe in je stroj preskočil kakšen program... za druge vzroke pa ne vem....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 13:32:07   
Kontrakarambolšrauf
Meni se na Candy-ju to tudi kar naprej dogaja, da ne odpre predalčka, da tableti ni stopljena in je še vedno nalimana v predalčku, da se ne spere prašek iz posode in je še ves poln zalepljenih pikic in to ne glede na kvaliteto tablet.
Moja mama pa je prej imela nekega Indesitovega in je 10 let pral kot urca, ko je menjala kuhinjo pa je kupila Boschevega in je tudi vedno vse brezhibno.

Je pa pri nas tako nastavljeno da vleše že vročo vodo iz bojlerja in je morda tudi tukaj vzrok da traja pranje prehitro in se ne opere dobrouser posted image . Ah, kaj pa vem, vem samo da velikorat preklinjam, ko moram pol stroja še na roke opratuser posted image


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 13:35:43   
Korina1
Jaz imam doma Pomivalni stroj Indesit ki je star že preko 10 let, dobila sem rabljenega in je imel polomljeno posodico za tableto, tako da jo dam kar v košarico. Je pa problem ker nimam navodil in tudi gospa ki mi ga je podarila ni točno vedela kako se uporablja. Ampak na tistem programu ki jaz perem mi opere lepo.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 13:48:26   
*bubi*
Evo, meni zadnje čase tudi ne raztopi..... danes pa sem pogruntala, zakaj - grelec je crknil user posted image . Tak da pere s hladno vodo, pa posuši tudi ne. user posted image


Starša sta lani kupila Boscha in sta navdušena - predvsem tih je user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 14:15:45   
Zamima
se včasih zgodi ja,... ne vem zakaj, ker če bi bile res tablete tolk slabe ali pa stroj, pol bi se to skoz dogajalo, ne pa samo tu pa tam.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 16:31:33   
Nikita***
Tudi meni se to zgodi tu in tam, parkrat na leto. In nobene veze nima, katere tablete uporabljam user posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 16:44:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: rija

imam bosch in quantum tablete...oboje torej 1a....pa vedno perem na istem programu....že 3 letauser posted image


probaj s tekocim detergentom. nam je vsec, ker lahko doziras koliko das praska noter..

Drugace je pa Boschev zakon!!
Pa se to od Candyja: od kolegice brat, ki popravlja stroje ji je rekel, da naj najde drugega serviserja, ce bo kupila se kaksen Candy...

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pomivalni stroj: zakaj mi ne raztopi tabl...
11.1.2009 19:19:36   
malania
Glede pomivalca:

imamo BOSCHA - 15 let in dela kot nov (tok tok... moram potrkat user posted image )

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Celulit
darja72

Si upamo priznati?

imam ga res veliko (50%)

le na zadnjici (8%)

imam, a ni zelo opazen (28%)

zelo malo (9%)

nič (4%)


Število vseh glasov: 330

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!