|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 10:30:38   
1ksantipa
Včeri sem bila ne fešti, kjer se je razvila žolčna debata o hrvaško-slovenskih odnosih, o tem, ali še it k njim na dopust ali ne?

Kaj vi menite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 10:42:07   
rija
mi bomo šli. dol mi visi politika.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 10:44:36   
Korina1
Mi pa nikoli nismo bili in tudi ne bomo šli. Tolikokrat v življenju ko sem jaz na morju ga je še v Sloveniji preveč zame.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 10:49:48   
oka
Zakaj pa ne bi hodila na Hrvaško? Zaradi politikov, zaradi nekaj prenapetežev? Jaz sem imela bistveno slabše izkušnje z našimi severnimi sosedi, kot pa z našimi južnimi sosedi. Tako da ja, na Hrvaško bom še vedno hodila redno vsako leto od aprila do oktobra, dokler mi bojo to dopuščale finance, ne pa neki politiki, ki se ne znajo med seboj dogovoriti. Itak hodimo na Krk zaradi sebe in lastnih užitkov ne pa zaradi Hrvatov in njihovih politikov.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 11:09:33   
principessablu
jaz pa zanalašč ne bom šla,ker oni od nas Slovencev živijo in ne mi od njih,kadarkoli smo bili na htvaškem smo imeli slabe izkušnje,predvsem letos na krku...je rekla ena gospa,k naj bi bla kao prijazna mojmu očetu,ki je hrvat da lahko ostane ampak njegova žena neka se vrati u sloveniju sa vašim vinjetama...rajši dam denar grkom ali pa turkom,mi je čist vseen,te hrvati so skoz neki pametni,pa skoz nam kradejo..ma eno bombo bi blo treba vržt,da mal k sebi pridejo...malo za šalo malo za res,,jezna sem k sto mater...

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 11:27:18   
Anonimen
Če bo šansa, bom šla.

(odgovor članu 1ksantipa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 11:45:21   
Volga
Itak, da bom šla. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 11:46:21   
Nikita***
Na Hrvaško ne hodim zato, ker mi enostavno niso všeč ljudje in tudi ostalo. Zakaj bi dvajset let capljala k sosedom, če imajo Grki 170 otokov in grem lahko vsako leto na vsaj tri?! Meni bi bilo res škoda toliko let hoditi na isto destinacijo (in v isto državo), ko je pa še toliko lepih (in lepših) krajev na svetu. Tudi v Evropi sami.
Že več let zapored hodiva v lastni režiji brez vsakršne agencije na Kiklade, tam sva en mesec, pogledava si vsaj tri otoke, ki so povsem drugačni od Hrvaške. Mislim, da bi se morali Hrvati turizma učiti od Grkov, pa potem ne bi bilo nobenih dilem večuser posted image

< Sporočilo je popravil Nikita*** -- 21.12.2008 11:47:43 >


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 11:48:15   
Marogica
Dokler nam prikolica, ki jo imamo na Hrvaškem ne razpade, bomo še šli..za naprej pa ne vem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 11:49:21   
Anonimen
Po logiki politike bi se lahko ze zdavnaj zabubili v svoji podalpski dezelici.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 12:08:09   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: principessablu

jaz pa zanalašč ne bom šla,ker oni od nas Slovencev živijo in ne mi od njih,kadarkoli smo bili na htvaškem smo imeli slabe izkušnje,predvsem letos na krku...je rekla ena gospa,k naj bi bla kao prijazna mojmu očetu,ki je hrvat da lahko ostane ampak njegova žena neka se vrati u sloveniju sa vašim vinjetama...rajši dam denar grkom ali pa turkom,mi je čist vseen,te hrvati so skoz neki pametni,pa skoz nam kradejo..ma eno bombo bi blo treba vržt,da mal k sebi pridejo...malo za šalo malo za res,,jezna sem k sto mater...


No, no, no, kar bombe bi metali, a ne? Prenapeteži so na obeh staneh, si šolski primer. Zanimivo je, da imajo slabe izkušnje v glavnem tisti, ki so tudi sami nastrojeni do sosedov.
In ja, na dopust bomo hodili ravno tako kot vsa leta. Na glavnega kam drugam, na krajše in na vikend variante pa še naprej na Hrvaško.


(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 12:19:14   
oka
Po logiki politike bi se lahko ze zdavnaj zabubili v svoji podalpski dezelici.


Točno tako. Mi je pa hecno kako "navadni" državljani v obeh deželah ne znajo ločiti med politiki in normalnimi ljudmi. In žalostno je, da se zaradi politikov "borba" prenese na male ljudi, politiki pa v zaodrju veselo skupaj "rajajo". In izjava, da Hrvati živjo od našega denarja je naravnost smešna in take izjave nas pokažejo v res lepi luču. Nismo Slovenci edini turisti. Roko na srce, če pogledam kaj imajo od mene, ki verjetno ustrezam povprečnemu slovenskemu koristniku hrvaške obale: enoletni pavšal, nakup kruha in občasni obisk restravracije, plačilo avtoceste (celih 5kun) in plačilo mostarine. Ja res jih podpiramuser posted image , brez mene ne bi imeli pol tega kar imajouser posted image . Pa tudi, če bo kak Ante zaradi "mojega" denarja lahko spil kako kavo ali dve več mi ne bo krona z glave padla.  Skratka, bo treba kaj več kot pa nekaj politikov in prenapetežev, da ne bi več hodila na svoj Krk.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 12:23:10   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Nismo Slovenci edini turisti.


Edini res ne, zagotovo pa kakšnih 80% vseh turistov. Torej?

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 12:23:11   
MTFP
Mi bomo tudi še hodili, ko bo dojenček prišel pa upam da še več kot sedaj. Saj imava dol vikend in sva vsaj 2x na mesec kak vikend tam..

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 12:32:34   
nadya
No midva z mojim možem že dve leti nisva bila na dopustu na Hrvaškem. Pa mene ne gane tolk politika, kot njihov odnos do slovencev in žal vedno nabaševa na zelo sovražno nastrojene hrvate. Pa da ne govorim o cenah....me cenejš pride, če grem v Grčijo na dopust (al pa kam drugam)....

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 12:36:50   
oka
Edini res ne, zagotovo pa kakšnih 80% vseh turistov. Torej?


Ah ja. A veš kakšen je povprečen slovenski turist na Hrvaškem? No od slovenskih turistov se ne da obogateti nič bolj kot od npr. Nemških.

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 12:44:39   
andreja32
seveda bomo,...  za celo poletje, saj bomo postavili prikolico v nam tako ljubem kampu...

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 12:49:29   
Kerensa*
Glede na to, da je polovica moje družine Hrvatov, da imamo na Hrvaškem pol sorodstva in vikend, to pri nas ni vprašanje. user posted image

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 12:58:37   
Kontrakarambolšrauf
Nisem bila že vsaj 14 let na počitnicah na Hrvaškem in tudi v prihodnje se je mislim s pridom izogibati. Se raje usedem na letalo in se odpeljem nekam kjer me bodo po rokah nosili in bom porabila za celotne počitnice z AI paketom manj kot s kakim polpenzionom na hrvaškem in plačvala za njihove glupe pripombe.

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 13:19:01   
Anonimen
moj je pol hrvat, ima vikend na hrvaškem, nakupujemo pa vedno v sloveniji. še njegovi sorodniki raje nakupujejo in tankajo v sloveniji.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 15:35:31   
melanija
Zadnjih 5 let smo bili na hrvaškem na dopustu, vendar letos razmišljava da bi šla kam drugam, predvsem glede na odnos ki sva ga bila deležna na dopustu. Mene politika itak ne briga, samo da grem tja na dopust in potem poslušam pol dopusta kakšni smo slovenci, naj gremo nekam..... ni za pisat. Sva se pa z možem izdajala za italijana in ne moreš verjeti kako čudežna sprememba se zgodi v njih, kar naenkrat postanejo vsi sladki in slinasti. Gnus. KOt da slovenci nismo nič kot turisti, in konec koncev nas je še vedno največ tam doli na dopustovanju. Brez nas bi marsikakšna soba in apartma ostali prazni.

Jaz govorim iz izkušenj, ki smo jih imeli, vsako leto si rečeš ah saj bo bolje, ma nazadnje je isti  k... kot  prejšnje leto.

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 16:00:30   
Netopirčy81
Ne. Sva tudi mi2  5 let hodila dol, zdaj ne nameravava več. Predvsem zaradi dragih cen (apartmaji, hrana, ....). Letos bomo poletje preživeli bolj na easy, ker dobimo še 1 user posted image , najbrž bomo šli za kaka 2 tedna v Bovec. Bomo še videli.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 16:00:46   
rija
pa kam vi hodite?

mi smo bili zadnja 3 leta vsako leto 3-4 krat doli, pa se ni do nas nikoli nobeden grdo obnašaluser posted image  nasprotno, vsi so se mi zdeli prijazni, pa sem kar zahteven turist...ne vem no, v grčiji mi še noben kuhar ni nikoli pekel palačink v obliki srčkov user posted image user posted image user posted image

saj imam jaz tudi raje grške otoke, ampak v tem trenutku mi je udobneje nabasat kombi, pa gremo......

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 16:22:56   
1ksantipa
Saj mi tudi že neki časa ne hodimo na glavni dopust na Hrvaško, pa ne zaradi teh političnih zadev, pač pa bi radi videli še kaj drugega. Nam dopust itak ne pomeni ležanja na plaži. Gremo pa kdaj za kak vikend.

Verjamem pa, da bo drugo leto še več izgredov in nasilja nad Slovenci, ker če kaj imajo, imajo Hrvati narodno zavest. Mi, Slovenci, pa ne.

Mi je pa bilo zanimivo včeraj, ko je en gost pripomnil, da Slovenci bomo itak rinili k Hrvatom, ker to počnemo že leta in imamo to v krvi, saj se v komunizmu in socializmu ni hodilo drugam in so nas tega naučili. Kar se Janezek nauči, to Janez zna. Težko je prerezat popkovino, ja.

In pripomba, da ni lepšega morja od hrvaškega, mi je tak za lase privlečena, da je joj.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Še na Hrvaško al ne?
21.12.2008 16:28:01   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: 1ksantipa

In pripomba, da ni lepšega morja od hrvaškega, mi je tak za lase privlečena, da je joj.



ja, to je pa tudi meni ena od najboljših pripombuser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ime za punčko
madjanca

katero vam je lepše?

Metka (62%)

Žana (38%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!