|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 4:42:03   
Kerensa*
No, pri nas pa SE kadi v stanovanju. Se je in se bo, dokler bova midva z mojim dragim kadilca.

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 6:04:32   
Anonimen
moj mož je kadilec in kadi zunaj hiše, če k nam kdo pride in bi rad kadil naj gre kar ven kadit pa četudi je zunaj -20. v hiši jaz ne pustim da kdo kadi, ker pol še cel teden smrdi po hiši od teh cigaretov, pa zavese smrdijo, ma cela hiša smrdi user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 6:38:06   
Mišni
Čisto odvisno od obiska. Kakšnega pustim, kakšnega pa ne.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 7:11:41   
Anonimen
V bistu ne poznam dosti ljudi ki kadijo. Od mame brat sicer kadi, ampak pride redko na obisk, pa mož od prijateljice vendar pride največkrat sama z otrokom, če pa prideta skupaj pa tisti čas ne kadi. Torej spomnila sem se dveh ljudi, ki kadijo. 

Če pa bi kdo želel kaditi pa mu ponudim balkon, kjer je pripravljen pepelnik non stop.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 8:53:31   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Kajenje na odbisku

Samo kajbi bilo to ODBISK? A to, da prideš in nahitro odideš? Od(odideš)bisk?

ODBISK = kraj kjer se ga odbiješ

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
17.12.2008 8:57:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 9:01:50   
Anonimen
V stanovanju nihče ne kadi. Tud jaz ne. Nikol.
Kadi se na balkonu. Tud če burja piha pa dež pada, pa tud če papež pride na obiskuser posted image
Kajenje v stanovanju mi je ogabno, no....še hujš mi je pa kajenje v avtu. Ogabno.

Jaz pri obiskih nikol ne kadim, tud če mi ponudjo pepelnik, če vem da oni not ne kadijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 9:14:36   
Tanik
z možem sva oba kadilca in kadiva zunaj prav tako obiski.
če lahko jaz zunaj kadim, lahko tudi drugi, sploh pa zdaj itak kadimo zunaj- zakon tako veleva user posted image

pa pri obiskih odvisno od njih kje kadijo.


< Sporočilo je popravil Tanik -- 17.12.2008 9:15:15 >


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 9:18:10   
skokica01
Ravno razmišljam in ugotavljam, da noben od najožjih prijateljev ne kadi.
Če pa se med obiski slučajno znajde kak kadilec, kadi zunaj.
Ne prenesem vonja po cigaretih. Bljak! Sem celo življenje živela z dvema strastnima kadilcema in se mi je zagabilo do nezavesti. Staršema to kar malo zamerim. Lahko bi bila malce bolj odgovorna in naju z bratom ne bi po nepotrebnem izpostavljala pasivnemu kajenju!!!!user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 9:22:30   
Shorty_
Kadim na vrtu pod kozolcem , obiski tudiuser posted image

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 9:28:33   
Marogica
Kadar gremo kam na obisk, vedno vprašam, kje se sme kaditi in tam tudi kadim. Pri nas se v bajti kadi samo v enem prostoru in to je v "pisarni", kamor otroka ne zahajata. Tam kadijo tudi obiski...ali pa zunaj. Zanimivo...na koncu se vsi znajdemo v "pisarni"...kadilci in nekadilci....Kaj hočemo, kadilci smo pač bolj družabni ljudje...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 9:29:33   
diva 4
Pri nas se tudi v stanovanju ne kadi.Midva itak ne, pa najini prijatelji tudi ne. Je pa pred cca. petimi leti prišel en kadilec na obisk in je sam od sebe vprašal , če lahko na balkonu enega prižge.Mu je bilo dovoljeno user posted image .

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 9:39:55   
Blink1
Pri nas se kadi poleti zunaj... ker smo itak vedno zunaj. Za pozimi pa uporabljamo kurilnico. In vsi obiski so na to navajeni. In tudi mi2, če slučajno kakšnega skadiva, greva v kurilnico. Pa so vsi zadovoljni... je bolj ali manj toplo, zdaj pa bom še stole not dala, da se lahko vsedeš pa bo... 

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 10:13:15   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Kadim na vrtu pod kozolcem , obiski tudiuser posted image

a je kozolec poln slame.....

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 10:34:42   
frutka_
Pri nas se ne kadi. Jaz ne pustim. Smrada po čikih v stanovanju ne prenesem. Ko so obiski lahko kadijo zunaj na hodniku.
Kadar je kakšen žur s kuhanjem takrat dovolim, da kadijo pri odprtem oknu v kuhinji. Sicer ne.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 11:34:04   
kajajaka
Pri nas ne kadimo in to pričakujemo tudi od obiskov.
Sicer pa obiski z vsaj malo bontona pri majhnih otrocih nekadilcev ne bodo prižgali.
Če želijo na balkon ali pa nič. Tu sem dosledna - vsak 4. cigaret pokadi pasivni kadilec (tisti, ki je le poleg in diha... in moj otrok tega ne rabi)

Ko gremo na obisk kadilcem (če je že nujno - sicer se takim obiskom raje izognemo) in oni v svojem stanovanju kadijo - imajo pač vso pravico. V mojem pa ne bodo!

To je enako kot s sezuvanjem čevljev. Eni se doma sezuvajo, drugi občasno, tretji ne... ko greš na obisk se pa prilagodiš navadam stanovalcev.

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 11:38:30   
cukr07
Midva ne kadiva, tako da tudi nobenemu drugemu ne dovoliva kaditi v stanovanju. Če pa pridejo kdaj ˝kadilski˝ obiski pa grejo ven na čik.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 11:44:15   
tanikaa
Pri nas se lahko kadi. Ko pa grem kam na obisk, pa je odvisno. Če so kadilci in kadijo noter potem kadim tudi jaz. Če pa se pri njih ne kadi noter pa grem ven. Mi je čisto logično. Se mi je pa že zgodilo, da sem prišla na obisk k familiji, ki ma malega otroka, pa je dedek kadil zraven njega. Jaz sem šla ven.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 11:48:30   
glen
Mož je kadilec, jaz ne.
Pri nas v stanovanju se NE kadi.
Obiski,kateri kadijo gredo ven na teraso.Jaz ne odstopam od tega ,pa čeprav me najbrž kdo preklinja.
Samo obisk gre pol domov jaz pa živim v smradu.
1. se pri nas ne kadi zaradi otroka in 2. ker sem sama nekadilka in ne prenesem dima v stanovanju.
Tudi mož nikoli ni imel nobene želje da bi kadil v stanovanju.



(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 12:19:41   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Kaj pa ti veš o mojemu profilu? user posted image
Dovolj. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 13:02:45   
puncica
pri nas so na obisku sami nekadilci user posted image , če pa že kak kadilc pride se pa lepo brez pripomb odstrani kadit ven, pri nas se pač ne kadi, še pepelnika nimamo user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 13:35:11   
Lenny
Pri nas v stanovanju kajenja ni. Oba sva nekadilca, večina obiskov tudi, če pa se najde kak kadilec, pač v času obiska abstinira. Zakaj? Ker je stanovanje premajhno še za cigaretni dim. Ko se bomo preselili v hiško, bo pa nove hiše škoda, da bi jo zakadili user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 13:47:15   
muška
V mojem stanovanju se še ni kadilo in se ne bo. Če je komu sila, lahko gre ven pred bajto - nekateri pa rinejo na balkon - kar mi gre blazno na živce, ker pri odpiranju in zapiranju vrat delajo tako z žaluzijami, da ti slabo pride zraven user posted image  
Najbolj sem se pa razp., ko je en teleban kadil pred bajto - no točneje na mojem stopnišču zunaj, mala dva sta imela tam krede v posodici in je kreten posodico obrnil in mi na stopnišču prasec vse krede pohodil - zdrobil! Potem sem pa še čike za njim pometala in drgnila krede dol, da ne omenim otroškega joka drug dan, ko kred ni bilo. Ampak sem uredila stvar in tega primerka k nam ni več na obisk!user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 13:57:51   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Pri nas se ne kadi niti na parceli.
Se je že zgodilo, da je kdo čike za sabo po gredici ali travi pobiral.


bumerang... ti pa si zajebana. Kva pa, če kdo kakšnega "golobčka" spusti pri vas doma.... mora ziher z dišečo svečko okoli laufat + osvežilci zraka..... opa, ampak morajo biti naravni user posted image


Jaz nisem čisto nič zajebana. Pri meni doma velja moj red. Če komu paše, ok, sicer ni dobrodošel. Ni stvar moje kulture ampak kulture tistega, ki pride na obisk.
Je pa od hišnih vrat do ceste le enih 30 metrov pa gre lahko na cesto.
Golobčke pa lahko spušča, če niso ravno namerni, vsekakor so bolj naravni od vsakega osvežilca.


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Kaj pa ti veš o mojemu profilu? user posted image
Dovolj. user posted image

Pojma nimaš, moj profil je jako prefinjen. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 13:59:38   
tame
Jaz in moj user posted image sva občasna kadilca. Na  kakšnih praznovanjih, žurkah kakšnega prižgemo. Doma pa skoraj nikoli ne kadiva. Obiski večinoma kadijo na balkonu. Imava pa zelo veliko prijateljev kadilcev (sem sedaj prav razmišljala, da jih več kot pol kadi), pri nekaterih se kadi v stanovanju, pri drugih pač na balkonu. Se pa tudi v najinem stanovanju kdaj kadi, ko so kakšni žuri in tako (mogoče 3x na leto).

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?