|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
9.12.2008 21:00:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Me pa zadnja leta moti tole posiljevanje z nakupovanjem daril. Evforija pač.


Meni je pa kul.
Konec oktobra kupim darila, ki jih zelim in sem cel december srecna, da mi ni treba vec v guzvo hodit user posted image .



A to posiljevanje z reklamami?


Ne, s splosno evforijo, kaj vse se in koliko je treba kupiti in norenjem po trgovinah. No, saj mogoce ni tako, ampak meni se zdi kul, da se temu ze konec oktobra izognem, se smestim doma, pijem caj in strikam sal.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
9.12.2008 21:13:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
9.12.2008 21:16:17   
ALWAYS LARA
nikakršne. volje se nardim sama, ne pa vreme, prazniki, drugi ljudje..??!!
js sem skoraj vse di v letu dobre volje, ene 2x na leto se odločim da bom slabe volje. za foro, da je mal spremembe :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 1:58:16   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23
najbol me motijo, te petarde

Tudi mene. Včasih me je prav strah iti po cesti.

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Probam se izognit preveliki evforiji.

Jaz pa čisto noter padem. Predvsem, kar se tiče shopping centrov, prireditev in okraševanja.

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
kuhan vin je pa itak zakon user posted image

No, tega pa ne pijem. Mi pa lepo diši.

IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.
ja januar je pa res lahko zelo depresiven 

Zame pa nikoli. Zame je vsak januar eden od novih začetkov. Nečesa. Vedno uživam. Vsaj januarja se držim kakšnega od novoletnih sklepov.

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Konec oktobra kupim darila, ki jih zelim in sem cel december srecna, da mi ni treba vec v guzvo hodit user posted image .

Jaz pa vse kupim nekaj dni (ali celo zadnji dan) pred določenim praznikom. Božična darila bom letos kupovala 22. in 23. decembra. Uživam v praznični gneči, nemir ljudi me nič ne živcira - usedem se, mirno pijem kavo in gledam đumbus z nasmehom na ustnicah.

IZVIRNO SPOROČILO: BAGI
Potem pa naj zvečer še seksam. user posted image

A vi seksate samo eno noč pred praznikom, da je potem mož na praznik dobre volje? user posted image

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 7:12:38   
aprilčica07
Načeloma imam december in te praznike zeloo rada. Zadnje cajte me pa moti to, da začnejo nažigat božične pesmi na radiju že sredi novembra, pa to posiljevanje z reklamami.. bjak, tega res ne prenesem:(

Drgači pa je so zame prazniki po 20 decembru, nardimo smrekco, spijemo kuhano vino, gremo kam ven, več smo skupaj, pa k polnočnici gremo:):) Vse to imam rada:):) 

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 21:15:16   
sanja nk.
A vi seksate samo eno noč pred praznikom, da je potem mož na praznik dobre volje?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kerensa

drugače pe tudi jaz se rada usedem in gledam gnečo ljudi ki se premika mimo mene oz nasuser posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 21:21:00   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23
najbol me motijo, te petarde

Tudi mene. Včasih me je prav strah iti po cesti.

Ja, saj zdaj z zakonom prepovedane, razen pasjih bombic.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 21:28:13   
sanja nk.
kaj ste tako zavrte z temi petardami user posted image user posted image
jaz tudi kakšno vržemuser posted image , samo vedno z vžigalno vrvico, mojima mulcoma jih dovolim , samo te z vžigalnouser posted image
pa tam kjer ni živali, sepravi izven urbanega naseljauser posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 21:36:45   
muška
jaz praznike obrnem v prid otrokom. Se pravi cel mesec pečemo, oblikujemo, rišemo, delamo okraske, darila,.....  Ni, da ni!  Petarde, ma poskušam pozabit na njih.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 21:38:06   
Zamima
zaenkrat sem tečna kot drek, ker mi sosedje delajo preglavice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 21:40:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

zaenkrat sem tečna kot drek, ker mi sosedje delajo preglavice user posted image user posted image user posted image


Kaj je pa bilo?

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 21:42:31   
Zamima
ufff ne sprašuj, dolga zgodba, bo potrebna kar pomoč advokata, jutri sem naročena pri njemu, da mi da kak pametne nasvet, ker s temi ljudmi se ni za pogovarjat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 21:43:47   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

kaj ste tako zavrte z temi petardami user posted image user posted image
jaz tudi kakšno vržemuser posted image , samo vedno z vžigalno vrvico, mojima mulcoma jih dovolim , samo te z vžigalnouser posted image
pa tam kjer ni živali, sepravi izven urbanega naseljauser posted image


Če bi zdajle obstajala tema, kdo na rr ti gre najbolj na živce, bi gotovo napisla tebe, majke mi. Pa ne zdaj samo zaradi tega posta.
Sicer pa, če te po novem dobijo (tudi izven urbanega naselja), boš plačala od 400 - 1.200 € kazni (po mojem mnenju še premalo). In zakaj sovražim petarde? Ker nima nobenega drugega učinka, kot pokanje, kot da smo sredi II. svetovne vojne. Ker lahko povzročijo hude poškodbe. In svetske budale so jih metale pod noge nič hudega slutečim mimoidočim. Pa iz okna, iz bloka...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 21:43:50   
Anonimen
Ojoj, a tko hudo je, da se ne morete zmenit?
Dobro opravi.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 22:05:34   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.
ja januar je pa res lahko zelo depresiven 

Zame pa nikoli. Zame je vsak januar eden od novih začetkov. Nečesa. Vedno uživam. Vsaj januarja se držim kakšnega od novoletnih sklepov.


A cel januar ali samo prve dni? user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

pa tam kjer ni živali, sepravi izven urbanega naseljauser posted image



Kje pa je to? A misliš, da živali živjo samo v naseljih?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 22:10:29   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

pa tam kjer ni živali, sepravi izven urbanega naseljauser posted image



Kje pa je to? A misliš, da živali živjo samo v naseljih?

Pazi to! Napisala je izven urbanega naselja. Po njenem živali tudi v ruralnih naseljih (podeželje) ne živijo, še manj pa izven kakršnegakoli naselja user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 22:14:20   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

kaj ste tako zavrte z temi petardami user posted image user posted image
jaz tudi kakšno vržemuser posted image , samo vedno z vžigalno vrvico, mojima mulcoma jih dovolim , samo te z vžigalno[image]


moj mož jih pa meče ,sosedovim mačkom user posted image  60 jih dobi za en evrouser posted image
user posted image  učer zvečer, sm šla v trgovino, pa mi je en mulc petardo pod noge vrgu ,sem se skor po.sralauser posted image  mal bi mankal, pa bi mulc od mene dobu klofutouser posted image user posted image kok bi mu jo z veseljem primazalauser posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 22:18:10   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23


IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

kaj ste tako zavrte z temi petardami user posted image user posted image
jaz tudi kakšno vržemuser posted image , samo vedno z vžigalno vrvico, mojima mulcoma jih dovolim , samo te z vžigalno[image]


moj mož jih pa meče ,sosedovim mačkom user posted image  60 jih dobi za en evrouser posted image


OK, očitno moram iti spat, ker ne štekam več tehle for user posted image user posted image user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 22:21:55   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_
OK, očitno moram iti spat, ker ne štekam več tehle for user posted image user posted image user posted image



kar pojdi ninatuser posted image  lahko nočuser posted image



da ne bo zamere : to je hecuser posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 22:26:11   
majra
Še nekako poskušam razumet otroke, ki jim je zanimivo metat petarde, čeprav mi ne rata preveč. Se vedno sparašujem kje imajo starše user posted image  Ja kje? Zraven mečejo petarde. Groza. To pa ne razumem, da odrasli uživajo v tem.

Sem razpičk user posted image , ker mi je malo prej en 40 letni bik zbudil hčerko s petardami. In tako je vsako leto, cel december user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 22:29:56   
marjetica23
to nemorš verjet, moja frendica je bla prejšn tedn u bolnc, pa sm šla na ubisk. in tam v bližin en user posted image  poči petardo. in to v bolnici, mislem HALOuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 22:30:44   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: majra

Še nekako poskušam razumet otroke, ki jim je zanimivo metat petarde, čeprav mi ne rata preveč. Se vedno sparašujem kje imajo starše user posted image  Ja kje? Zraven mečejo petarde. Groza. To pa ne razumem, da odrasli uživajo v tem.


Se strinjam...

sicer sem pa jaz en taki panik, da sinu niti pod razno ne bi dovolila da se igra s petardo!! Mi je ja njegovo življenje bolj vredno, kot nekaj minutno veselje!!


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 22:33:41   
angel_rebelde
Aja, pa odgovor na vprašanje.. Noben praznik, ali bilo kaj ne vpliva na moje razpoloženje.. kakšno pač trenutno je.. srečno, žalostno, ... to nima nobene veze s prazniki user posted image

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 22:45:16   
sanja nk.
user posted image user posted image to bambina kaj greva poračunat z petardamiuser posted image user posted image
cccccc ne ne niste za hece resuser posted image ,dober ne bom pojasnjevala , samo pač petarde in rakete in vso živo sranje tudi uvažamo in prodajamo naprej LEGALNO  sevedauser posted image
ker je letos nov zakon , petard ne bom več uvažala, in prodajala, tako da so te časi minili.........
sem pa res v preteklosti kakšno prižgala, pač tako za hecuser posted image , nikoli pa jih nisem z mojima dvema metalauser posted image user posted image user posted image user posted image od kje vam ta idejauser posted image
kaj nikoli niste prižgali še nobene petarde, rakete in batarije................dajte bit lepe zdejuser posted image , kaj a raketa pa ne prestraši krav in psov......user posted image
z urbanim okoljem sem mislila da izven naselja , kjer ni hiš ..........zadovoljne zdejuser posted image ......če pa kakšno veverco šokira pa ne zagotavljamuser posted image pa tudi vržeta pa jih mogoče 10 na leto, ker imata raje batarije in rakete

no bambina ti bi bila pa druga potem takoj za mano na lestvici , katero si se spomnilauser posted image user posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kakšne volje vas naredijo ti prazniki
10.12.2008 23:08:58   
candy22
uuuuu chick fight user posted image
ja a taka si ti sanja kar kravam nagajaš , to se pa ne sme vešuser posted image

drugače pa ko že sprašuješ z veseljem prižgem rakete , petard se izogibamuser posted image
drugače pa kaj naj rečem fantje so fantje , ane ......kdo pa si ne želi prižgati petard saj vem pri mojem sinuuser posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?