|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Cerknčanke in okolica
19.10.2008 17:12:38   
Nea_teja_
Mi smo nazaj iz izleta smo bili malo na morju joj kok je bilo lepo bi človek kr dol ostal.Kosilo smo imeli dones bol zgodi ,ker smo bli ob 11.30 menjeni že na ravbarkomandi .Tamale so full uživale na igralih tastari pa na kofetkuuser posted image user posted image .

SAŠŠA drži se jutri bomo držale pesti.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Cerknčanke in okolica
19.10.2008 20:24:51   
saššša
Bejbe moje mene srat prjemle ko ne vem kaj......V pričakovanju na jutri se mi roke tresejo in srce razbija in ne vem kaj še.....Vama sporočim takoj ko narkoza popusti.....in ko bom sposobna 2 besedi skup spisat......Uživajta.....

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Cerknčanke in okolica
20.10.2008 11:55:41   
baba84
saššša joj sem nestrpna držim pesti in komaj pričakujem tvoj sms!!!!

Nea_tea_ no lepo kje pa ste se potepali po obali? a na ravbarkomando ste šli jest al?! user posted image

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Cerknčanke in okolica
20.10.2008 12:21:09   
Nea_teja_
Ne na ravbarkomandi smo se dobili z kolegi pol pa gasa proti kopru je bilo tako lepo da bi človek kr dol ostal.Sam kaj ko kamor sem pogledala sami dojenčki in sem imel pol doma majhno krizo.Jedli smo pa prej doma.Dones pa ležim se nekaj slabo počutim.A je kej novega od saše ?

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Cerknčanke in okolica
21.10.2008 8:24:48   
Nea_teja_
A kera kej ve kako je kaj z Saššo?

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Cerknčanke in okolica
22.10.2008 10:10:53   
baba84
JOOOJ se opravičuje Nea_tea_ ker nisem že v ponedeljek takoj sporočila kako in kaj!
saššša je povila dve deklici Živo 1630 in Ajdo 1490, pravi, da sta lepi in zdravi punci! tako, da čestitke še tukaj od mene! in veliko veliko crkljanja!
 

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Cerknčanke in okolica
22.10.2008 12:20:51   
Nea_teja_
Ja hvala.Če ji boš poslala kak sms ji čestitaj še v mojem imenu ker jest njenega tel. nimam.Hvala.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Cerknčanke in okolica
23.10.2008 9:48:22   
baba84
Nea_tea sem ji zjutaj pisala, da kako so in sem tudi tebe podpisala, da jo pozdravljaš in čestitaš ;) sem se pa menila z njo je kar uredu malo utrujena od črpanja mleka in šetanja gor in dol, tamli dve sta okej edino tako mali sta, da se še ni navadla kako tok miceno bitje previjat ;) drugče je pa super in ko izvem kaj novega ti sporočim! te lepo pozdravlja nazaj! user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Cerknčanke in okolica
23.10.2008 9:49:42   
baba84
Dns pa držat pesti zame, da je vse okej imam NS in sem prav nestrpna, sem zjutraj sanjala, da sta dva in ko sem se zbudla sem bla vesela user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Cerknčanke in okolica
23.10.2008 19:48:53   
Nea_teja_
In kako je blo na NS.No sam da so vse ok ja res sta majčkene če jih nisi vajen ampak saj bosta zrasle še prehitro le pozdravi jo.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Cerknčanke in okolica
24.10.2008 9:04:24   
baba84
Na NS je blo okej user posted image

Je pa še rekla, da je isti dan prijokalo na svet 3x dvojčice in 1x trojčice lepo ne? pa bo res na ženskah svet stal! hihi

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Cerknčanke in okolica
24.10.2008 9:53:56   
Nea_teja_
In koliko jih je  tvojem bušiju .Kaj pa spol a ga veš?

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Cerknčanke in okolica
24.10.2008 13:16:53   
baba84
v mojem bušiju je samo eden user posted image  sem se bala, da bi bla slučajno dva bo kr eden zadost, za spol pa nisem vprašala, ker se mi zdi na NS prehitro. Pa še Reševa meni ni ravno za kakšen pogovor, nevem preveč mi uradna deluje ali pa imam še tak "odpor", ker je bla včasih moja G in se mi je zelo zasrala...

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Cerknčanke in okolica
3.11.2008 8:13:25   
Nea_teja_
Jutro punce kako ste kaj ?Kaj je kaj novega.Evo jest sem dobila prvo menstruacijo po ss in mi lije kot iz škafa.Loteva se me še vročina in sem čisto fertik.No upam da bo kmalu bolje.Kako kej saša?

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Cerknčanke in okolica
5.11.2008 9:21:02   
baba84
helow

saššša je včeraj sporočila, da je doma ;) upam, da se nam kmalu kaj javi in nam deli svojo izkušnjo!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Cerknčanke in okolica
7.11.2008 10:49:01   
saššša
Ojla bejbi!!!!!!!!!!!!!!
Sej nam prav dolgo čvekala ker sem si sedaj vzela čas za brizganje mleka in računalnik.Vse je ok, sam hranmo se na vsake 3 ure pa mi je to mal odveč k tega pa nisem navajena.....user posted image user posted image Ajda in Živa sta kul, Manca bi ju skoz mečkala in lupčkala, tko da to je to. Bodta pridne pa vama še kej napišem ko bo več cajta.....

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Cerknčanke in okolica
7.11.2008 13:43:39   
baba84
Joooj saššša lepo, da si se oglasla in lepo, da manca tako lepo skrbi za sestrce ;) ja verjamem, da more bit naprodno tole črpanje pa hranjenje na 3ure ;) pa drugače kako se mami počuti? vse okej? vesela a? ali tudi kaj utrujena kakšne so noči? no le najdi še kaj časa in nama še kja napiši ;)

nea_tea_ kako pri vas?

sicer pa kje ste vse cerkničanke ali okolica? madonca tok sreč nosečk na forumu pa tri čvekamo! alo babe dejmo se javt!!! ;)

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Cerknčanke in okolica
7.11.2008 19:11:35   
Nea_teja_
Oi Saša lepo ,da si se oglasila in da ste vse ok.No le lepo cartaj tvoje princeske .Lepo pa tudi od Mance da teko skrbi za sestrice.Pa daj ko boš uspela pripopaj kako slikco .
Drugače smo pa mi kr ok sem že upala,da je konecuser posted image  sem bla že kr malo vesela sej je trajala cel teden pa se mi je dons spet ulila in bile so tud kepce umesuser posted image

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Cerknčanke in okolica
9.11.2008 21:35:11   
Srčekgirll
Ojla!
Da se še jst kle pofočkam. Sm doma iz oklice Cerknice, preseljena v Loško dolino. Sicer nisem noseča, sm letos maja rodila prvorojenca z imanom Vid. Vidm, da kle kr klepetate. Kr je bla že odprta tema in sicer notranjke
http://www.ringaraja.net/forum/m_1822188/mpage_29/key_/tm.htm#2819153
in tam smo tud mal klepetale. Drgač pa tiste k ste mamice ali še boste je odprta tudi tema Notranjske mamice:

http://www.ringaraja.net/forum/Notranjske_mamice/m_2811212/tm.htm

Veliko sreče vsem user posted image in tistim katere še bojo in že imajo user posted image .
Upam, da se bomo kdaj dobila na kaki user posted image .

Pa-pauser posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Cerknčanke in okolica
11.11.2008 18:54:08   
baba84
Srčekgirll jaz te pa poznam user posted image user posted image  user posted image  sem mal pogledala tvoje slikce  dobrodošla ;) vidim, da je kar nekaj tem že odprtih vendar nimamo kej preveč časa čvekat ;) pridi na mamino čvekalnico pogledat user posted image

Nea_teja_ kaj še ne bo konca pri tebi? user posted image  hudo mi je, ker vem, da te vse to še bolj spomnija na to.. pa drugače kako so tvoje punce pridne?

evo jaz sem danes spekla tortico za mojo princesko jutri pa upihnemo prvo svečko... jooooj kako hiti čas... ;)

drugče pa sem sitka po vremenu pa še polna luna se približuje tko, da bogi moj dragi ;)

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Cerknčanke in okolica
12.11.2008 11:46:53   
baba84
juhuhu danes pa mi praznujemo! me tolko nostalgija meče... da bi kr jokcala pol pa še tile nosečniški hormonči ajej vse na kupu pa še polna luna je ;) 

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Cerknčanke in okolica
12.11.2008 13:41:22   
saššša
Baba84 Vse najbolše tvojemu podmladku.......Valda te dajejo hormoni....Sj ko boš pa rodila te bodo pa še bolj ko ne boš vedela katerga otroka prej prijet v roke.....HAHAHA   Ne sej ni take panike....Jz ko eno hranim zmer Manca pride zraven da bi bla še ona pr men, drgač me pa tud porajta ne.....V glavnem vse dobro vsem skupaj.....

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Cerknčanke in okolica
12.11.2008 14:28:37   
baba84
saššša hvala! ;)
kar se pa mance tiče sej to je pa nekakšen standard, da vedno takrat, ko mami nima časa user posted image  in kako ste pšri vas punce? vse tri zdrave in navihane? kako je z spanjem kakšni problemi? mami zmučena? user posted image

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Cerknčanke in okolica
13.11.2008 11:22:16   
Nea_teja_
Oila čvekice kako ste kaj po dolgem času.Vidim da ste kr polno zasedene.No pri na je konecuser posted image  hvala bogu sej je bil že čas po 10 dneh.Zala je včeraj prišla iz šole v naravi je bilo malo miru nič krega.Ostale so pa kr pridne.V nedeljo smo bili na morju sva šla gledat eno prikolico pa mi ravno ne potegne najblj no to nedeljo greva pa zopet upam,da jo čimprej kupiva da bo pol malo miru .Ha ha z lepim se tolažim pol bo pa potrebno to in uno pa bo zopet delo.Še dobro ,ker sem toliko zasedena sedaj z tem da niti nimam časa razmišlajti o vsemu ,ki se je zgodilo.
Aja pa še to včeraj sem naredila drastično spremembo sem se postrigla na kratko mojga je skor kapuser posted image  ampak važno da se jest počutim super.
Sašša lepo se še naprej cartajte pa daj prilepi že kake slikce od  tvojih lepotičk.
Babba84  upam da ste oziroma boste lepo praznovali.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Cerknčanke in okolica
8.12.2008 22:21:48   
KatMat
oooo babnce notranjske!!!

da se se jaz pofockam....ne zivim v cerknici ampak kulkr diham sem notranjka....sem namrec iz dol. vasi.Zdej sem delec od doma in upam da mi ne zamirte ce se vam pridruzim....
zibal bomo maja in to prvic...grozno mi je dolgcas ker sem ze vec kot en mesec na bolniski!

lp v krasne kraje iz okolice lj

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?