|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 10:45:14   
*mačka*
"stare" uporabnice itak zmer misljo da so neki več tle na forumih user posted image

Tko da pikapolonica_ ne se dat!!!!!!!

Nej sama menja, če se ji da s takimi stvarmi ubadat user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 10:48:20   
petra2a
Jaz bi pa še tisto črtico, ki jo tako moti izbrisala, da bi bilo identično. Ma dej....si nora...napiši jo na ZS, da nimaš časa, ker greš "srat". user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 10:58:14   
Felicity
Jaz ga ne bi.

Mi pa teži, da mi kopirajo avatar, kar tako meni nič, tebi nič. In potem ga jaz menjam, ker nočem, da ga ima kdo istega kot jaz.

Za nick pa ne bi menjavala.

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
25.11.2008 11:16:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 11:29:22   
naja17
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Včasih imam tolk viška cajta, da res ne vem kaj bi sama s sabo, ampak očitno ga imajo eni res tu-mač preveč...

Pa boli me patka al je tu gor naj 1-350, al kur al petelinov in ne vem kakih živali še, forumi so pa ja tko za "zabavo"user posted image

Ne bi ga zamenjala, pa da mi ZS domov prinese!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 11:36:33   
Najaa
Ne bi zamenjala.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 12:17:24   
nuala
Če bi me nekdo prav prijazno prosil, naj zamenjam nick,  bi ga zamenjala.
Ker bi to zelo verjetno pomenilo, da je tistemu človeku veliko do endinstvenosti na RR. Meni pa je tako vseeno, gor sem zato, da kaj izvem ali kaj vprašam.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 12:43:24   
dulcinea
Pa naj ga ona zamenja, če jo tako moti.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 12:51:47   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Če bi me nekdo prav prijazno prosil, naj zamenjam nick,  bi ga zamenjala.
Ker bi to zelo verjetno pomenilo, da je tistemu človeku veliko do endinstvenosti na RR. Meni pa je tako vseeno, gor sem zato, da kaj izvem ali kaj vprašam.


Ja pikapolonica pa je res edinstven nick. Če bi ji bilo do tega bi morala biti malce bolj izvirna.

Upam, da se sedaj ne bo javila Rubin (brez pike), ker drugače mi bo trda predla. user posted image

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
25.11.2008 12:57:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 13:11:22   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Dvomim, da bi menjala. Najbrž, ne.

TI ga pa lahko, ker "poznam" pikapolonico še iz "starih" časov in vem, da ji je že takrat nick dosti pomenil.





In kaj je pri tem niku tolk pomembnegauser posted image Pa sej je sam beseda

Pa tut če ji nevem kaj pomeni,ma ga nebi menjala,zakaj pa,kje pa piše da se
nesme imet skoraj identičnega nika.

Evo men tut Maja24 ful pomeni,a zej nej grem pa druge buzerirat nej si spremenijo nik ker so pa Majexyy

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
25.11.2008 13:15:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 13:40:44   
ključek
ne menjaj!!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 13:54:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Te dni sem dobila zasebno sporočilo od moje soimenjakinje po nicku. Prosi me, da menjam nick, ker ima ona istega in se ji ne zdi pošteno, da se pojavljam tukaj gor z samo dodatno črtico _ . Ker nisem za stvar in si ne želim menjat nicka, mi očita neizvirnost in podobne ... upam, da si v navadnem življenju bolj prijazna itd .. (samo, ker ne želim menjat nicka??), me zanima ali bi ga ve menjale?

Osebno sem mnenja, da je tukaj gor en kup pikapolonic, pa Špel, Karmen, Micka 80, Micka 82 ... pa normalno funkcionirajo. In ravno zato ga ne želim menjat.
Kaj mislite? Naj storim to in naj bom bolj 'izvirna' ali naj ne storim tega in sem 'zopet nesramna' (sem dobila to tukaj na RingaRaji že enih dvestokrat pod nos...) ?
Pa brez zamere, seveda, samo vprašanje je. Moralnouser posted image



Nagradno vprašanje:
Zakaj si odprla to temo?
a.) Ker si tolk nesamozavestna, da je ne upaš sama poslat v rodne kraje.
b.) Ker si hotla anderkaver  objavit ZS uporabnice, ki ti tečnari.

user posted image

P.S. Nataš letnik 77 je menda ogromno, saj je bilo najpogostejše ime v tem letu, pa se še vedno lahko povsod registriram pod tem nickom.user posted image  user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 14:22:14   
ZARA
Meni je načeloma vseeno. Je pa včasih res moteče in po svoje razumem Pikapolonico. Jst sem tudi en čas mislila, da si ti tista originalna Pikapolonica. Pol sem po objavah uspela dognat, da nisi...



Joj, natasa77 user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 14:28:48   
amaya
Moj bi rekel: "Očitno imaš preveč časa, da ti hodijo take stvari po glavi" user posted image

To je pa takrat, ko si daš tak običen nick...vse bi rade bile pikapolonice, pa marjetice, pa čebelce user posted image Daj si : pikapolonicakigaseka, pa te bodo pri miru pustili.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 16:09:25   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Meni je vseeno.


Ok. Potem bom jaz Volga2 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  al pa Volgograd. user posted image user posted image user posted image

Hecam se. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 17:20:57   
Anonimen
Kaj mislite? Naj storim to in naj bom bolj 'izvirna' ali naj ne storim tega in sem 'zopet nesramna' (sem dobila to tukaj na RingaRaji že enih dvestokrat pod nos...) ?


Pojma nimam, zmenta se.
Pikapolonica brez crtice, sem sla geldat, katera si in se te spomnim po lusnem avatarju.
Pa zdaj imas itak reklamo user posted image ,tako da vemo, da nista isti.

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 18:14:53   
Pikapolonica_
Natasa77, ne eno, ne drugo. user posted image Brez skrbi, da če bi jo želela, bi jo poslala. Ampak sem ji odgovorila na vljuden način in dobila nevljuden odgovor. Če bi hotel, kot ti praviš 'undercover' izpostaviti to nesmiselno zasebno sporočilo, bi točno objavila nickname te uporabnice, ker kljub temu je poleg mene in nje en kup pikapolonicXY, pikapolonica s piko, pikapolonica brez pike, _pikapolonica_ itd. itd. Je pač priljubljen žuž. Tako, da ja, motiš se.
Samo vprašala sem, kaj bi ve naredile na mojem mestu?
Seveda jih je večina, ki ne poznajo kakšne 'pikapolonice' odgovorile, da ne bi menjale, tiste, ki jo poznate, pa bi menjale, zato ker jo poznate.
Kaj pa vem, tudi meni ta nick ogromno pomeni in sem z njim registrirana povsod, tudi na ebayu, pa večinoma mailov imam na pikapolonica@blablabla... In se meni tudi zdi nepotrebno menjavat nick, ker sem potem čisto zmedena. Kje imam že kaj? Bi rablila najmanj knjigo, da si zapišem nickname in passworde itd. Tako pa je preprosto, če je povsod isto.
In mislim, da je to dovolj dober razlog, da enostavno ne menjam nicka.
user posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 18:23:40   
bumerang
Ma po pravici povedano mi niti na misel ne bi padlo, da bi si izbrala nek nick, ki že obstaja, pol pa dala še . ali _ zraven ali karkoli je že. Zaradi sebe, ne zaradi drugih.
Tisti, ki izbirajo take nicke, pa se mi zdijo, tako čisto preprosto povedano, precej revni. Kam, se ve.

Me pa kot uporabnico moti to, da se nicki podvajajo ali podeseterjajo, ker rada vem, s kom govorim.
In pikapolonica, pika-polonica, pi_kapoloni*ca ste zame vse ena oseba.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 18:25:42   
Pikapolonica_
Bumerang, bodi odkrita, ali je to tvoj prvi nickname na ringaraji? Verjetno ne, mi ne rabiš niti odgovorit. user posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 18:26:54   
Pikapolonica
Sej ne vem, če je sploh vredno, da kaj napišem, ko pa itak ne bo nič drugače.

Najprej, Pikapolonica_, preveč dolgo v življenju sem pobirala sranje drugih, in zdaj tega ne bom počela več. Preveč dolgo v življenju sem prenašala laži in zdaj tega ne počnem več.

Daj, ne govori, kaj vse sem ti očitala, ko pa sama dobro veš, da sem napisala samo tole:

Lepo se ti zahvaljujem za razumevanje in pripravljenost. Pa upam, da si vsaj v življenju bolj izvirna.

KAJ MORDA NI RES?

A v poplavi besed in ostalih nickov res nisi mogla najti enega, ki bi bil samo tvoj.

Mislim res, prav bedno se mi zdi, ko se moram zdaj jaz tule nekaj opravičevati za svoja dejanja.


LP, user posted image

PS: In mimogrede, niti poznam te ne, pa sem kar slutila, da boš javno objavila najino zadevo. Si pač bolj aktivna in imaš več prijateljic in več aplavza user posted image . Se zdaj kaj bolje počutiš?


Eh...., brez veze



(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 18:30:48   
Pikapolonica_
Jao user posted image user posted image
Dejansko si mi napisala tole:
Pošiljatelj: Pikapolonica Prejemnik: Pikapolonica_ Datum: 24.11.2008 19:18:21 Naslov: RE: upor ime
Res lepa hvala za razumevanje in pripravljenost.


Upam, da si vsaj drugače v življenju bolj izvirna.


Lep pozdrav, Polona

 



     


Pa nevermind, nisem tega odpirala zato, da bi se bocljala s teboj, ali kakorkoli drugače. Zanimalo me je, kako bi druge reagirale v mojem primeru. Tako da ne rabiš pobirat 'mojega sranja'. Se pardoniram izrazu.




_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 18:30:52   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Bumerang, bodi odkrita, ali je to tvoj prvi nickname na ringaraji? Verjetno ne, mi ne rabiš niti odgovorit. user posted image


Ne, ni prvi. In niti zadnji ne. Že kar nekaj časa razmišljam, da bi šla spet v ilegalo. V čem je problem, da se tako sladko smeješ?
Hkrati pa to ni bila tema pogovora.
Tema odgovora je ta, da ko bom imela nov nick, ta zagotovo ne bo pi-kapo-lo*ni+ca.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 18:34:24   
Pikapolonica_
Ok, punce, pomirite se.
Ne se zdaj vsesplošno sfajtat itd.
Bumerang, v bistvu je to samo moje predvidevanje, da dlje kot si tukaj gor, bolj izviren nickname imaš. Kot recimo tvoj, in zato pač mislim, da ni tvoj prvi.
In ne, meni se ne zdi smotrno zaradi 'ilegale' uit in se znova prijavit, ter govorit isto pod drugim nicknamom. V bistvu sem tako ali drugače 'preveč razkrila že na začetku' in me je spoznalo en kup znank, pa celo soseda, pa enih par, ki se jim je zdelo, katera sem, če sem od unga - ne nisem od njega. ITD... ampak, da bom zaradi tega se skrivala ali menjavala nicke - ne, hvala.user posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?