|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:06:33   
Pikapolonica_
Te dni sem dobila zasebno sporočilo od moje soimenjakinje po nicku. Prosi me, da menjam nick, ker ima ona istega in se ji ne zdi pošteno, da se pojavljam tukaj gor z samo dodatno črtico _ . Ker nisem za stvar in si ne želim menjat nicka, mi očita neizvirnost in podobne ... upam, da si v navadnem življenju bolj prijazna itd .. (samo, ker ne želim menjat nicka??), me zanima ali bi ga ve menjale?

Osebno sem mnenja, da je tukaj gor en kup pikapolonic, pa Špel, Karmen, Micka 80, Micka 82 ... pa normalno funkcionirajo. In ravno zato ga ne želim menjat.
Kaj mislite? Naj storim to in naj bom bolj 'izvirna' ali naj ne storim tega in sem 'zopet nesramna' (sem dobila to tukaj na RingaRaji že enih dvestokrat pod nos...) ?
Pa brez zamere, seveda, samo vprašanje je. Moralnouser posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:08:30   
Kerensa*
Japadaje... ko sem jaz dala izbrisati nick Kerensa, se je z istim nickom še isti dan pojavila neka druga... in ga potem nikoli ni uporabila user posted image .

Ma kaj boš menjala zaradi drugih? Ne ga srat, no.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:10:14   
Pikapolonica_
Saj me je res ravnokar pritisnilo. Srat namreč. To bo od kidanja snegauser posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:11:12   
koala
Jaz poznam eno pikapolonico, ki ima že dooooolg status na rr, je pa res da zdaj njenega javljanja ne zasledim pogosto. Mene ti zelo podobni nicki kar zmedejo in ja jaz bi ga menjala če bi me zato prosil nekdo, ki ima tukaj daljši staž kot jaz.
Ti pa se odloči tako kot ti misliš da je prav.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:11:36   
Kerensa*
Mene pa od kofeta user posted image ... sneg mi kidajo Jankovićevi ljudje.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:14:22   
ninini
Po moje je pa čist vseeno kdo je bolj dolgo gor ,naj ga menja ona ko jo to moti.Če bi mene motilo bi menjala sama in ne nadlegovala drugih.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:17:07   
maja24
Pikapolonca da nebi slučajno menjalauser posted image user posted image user posted image user posted image jest ga sigurno nebi,pa je tut velik Maj.Je pač tvoja stvar kašn nik maš.

Mislm ene pa majo probleme.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:17:20   
benika
A veš kaj, naj ga ona menja, če ji kaj ni prav. Mislim, kaj se pa ene vse spomnijouser posted image  Meni je tvoj nick čisto simpatičen.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:20:20   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Mene ti zelo podobni nicki kar zmedejo in ja jaz bi ga menjala če bi me zato prosil nekdo, ki ima tukaj daljši staž kot jaz.
Ti pa se odloči tako kot ti misliš da je prav.


A zato ker ma nekdo daljši staž bi ga šla menjat,pa ja.Če jo tko user posted image mot nej ga pa sama,pa da si zravn še drzne nekomu na ZS pisat če lahko zamenja nik,ja itak.Ka pa je ona men,halouser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:21:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

IZVIRNO SPOROČILO: koala

Mene ti zelo podobni nicki kar zmedejo in ja jaz bi ga menjala če bi me zato prosil nekdo, ki ima tukaj daljši staž kot jaz.
Ti pa se odloči tako kot ti misliš da je prav.


A zato ker ma nekdo daljši staž bi ga šla menjat,pa ja.Če jo tko user posted image mot nej ga pa sama,pa da si zravn še drzne nekomu na ZS pisat če lahko zamenja nik,ja itak.Ka pa je ona men,halouser posted image


Se podpisem.Ene pa souser posted image .

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:22:12   
špelin@
Eh, dej no... Veliko je nickov, ki so si zelo podobni - razne majexy pa špele/-in@ user posted image  Težko najdeš nick, ki ni vsaj malce podoben kakšnemu drugemu tu gor, razen če se preimenuješ v salamaparty user posted image  Pa itak ima lahko vsaka totalno drugačen avatar in je. Meni se zdi tako teženje ena traparija. Zaradi mene se lahko pojavi špelin@ s piko, če hoče, mojega št. objav ne bo zlepa dosegla user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:24:38   
Pikapolonica_
Špelina, se strinjam, če si zračunam, da sem gor tu pol leta, se pravi na leto bom naklofala nekje 600 objav - čez 10let bom na št.tvojih objav. Samo potem bom že stara kot hm Triglavuser posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:25:06   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Eh, dej no... Veliko je nickov, ki so si zelo podobni - razne majexy pa špele/-in@ user posted image  Težko najdeš nick, ki ni vsaj malce podoben kakšnemu drugemu tu gor, razen če se preimenuješ v salamaparty user posted image  Pa itak ima lahko vsaka totalno drugačen avatar in je. Meni se zdi tako teženje ena traparija. Zaradi mene se lahko pojavi špelin@ s piko, če hoče, mojega št. objav ne bo zlepa dosegla user posted image


Sej zej bom šla jest vsem Majamxy poslt ZS da nej zamenjajo nik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ker mene to mot da nism edina

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:25:44   
Anonimen
Lahko se pridružiš mojemu kurniku user posted image  kura2 user posted image
Drugače pa ne se pustit. Če ji kaj ne paše, naj zamenja nick.

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:29:40   
Katey
Pa od kje ljudem čas, da drugim težijo po zs-jih, v redu če bi ti lepo napisala pa vseeno, naj ga menja sama, da ti pa o izvirnosti in prijaznosti nekdo moralizira na nekem forumu, jao jao.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:30:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kura

Lahko se pridružiš mojemu kurniku user posted image  kura2 user posted image
Drugače pa ne se pustit. Če ji kaj ne paše, naj zamenja nick.


user posted image user posted image user posted image
Kaj pa petelin1?Da ne boste prevec osamljeneuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:33:55   
Pikapolonica_
Ne morem bit petelin, ker nisem moški. Pa tudi drguačnih nagnjen nimamuser posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:37:27   
malecka
Ma jaz se sploh ne bi na to ozirala. Pa saj mam jaz tudi še z dvema al trema podomen nick. Ko me je moja kolegica " prepoznala" me je vedno menjala z drigimi. Vem da je nekje malečka, pa malecka mateja............Pa se sploh ne oziram za tem. Da se pa jutri javi še ena malecka z pikico al črtici, bi pa ustanovile KLUB maleck....user posted image

Ne sekiraj se pikapolonica_


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:43:09   
Mišni
Ja, jaz bi ga menjala.

Meni se ne zdi O.K. registrirati se z imenom, ki že obstaja, pa da dodaš samo črtico. Če bi šlo za osebno ime, še ne rečem.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:43:24   
Volga
Meni je vseeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 9:51:27   
muška
mene nicki ne ganejo, ker ne gledam kaj je kdo napisal, ampak kaj kje piše.  Rada si pa slikice na avatarčkih pogledam, te pa! Ma bog ne daj, da bi mi katera moje ritke "ukradla". Pol bo šele grmelo!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 10:25:30   
oka
Jaz bi ga zamenjala. Sama sem menjala avatar, ko se je pojavila uporabnica z enakim avatarjem. Da bi ji pa zaradi tega sitnarila po ZS-ju mi pa na kraj pameti ni prišlo. 

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 10:25:52   
Blueeyes
ma dej... identičnega nicka itak ne morta met 2 osebe... razen Anonimen (ta je izjema user posted image  ) če si ga do zdej tok časa uporabljala, ga dej pa še naprej... ne daj se... če ji pa kej ni všeč, si ga pa tud sama lahko spremeni... pa sploh ni pomembno kera je bla prej kle gor na forum..

jaz mojga nicka sicer še nisem zasledila pri drugihm, sem pa pol ko sem bila že nekaj časa aktivna na forumu videla, da so tudi punce, ki imajo podoben avatar kot jaz... mene te ne moti, vsaka ima svoje želje... upam da tudi njih ne moti... se mi pa še nobena ni oglasila

Pikapolonica_ vztrajaj pri svojem... mi smo s tabo !!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 10:29:31   
Vrtnica79
Ge nebi menjala, iz principauser posted image . Pa ga naj ona menja če jo toliko motiuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Menjava nicka - da ali ne?
25.11.2008 10:43:56   
malecka_mateja
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

Ma jaz se sploh ne bi na to ozirala. Pa saj mam jaz tudi še z dvema al trema podomen nick. Ko me je moja kolegica " prepoznala" me je vedno menjala z drigimi. Vem da je nekje malečka, pa malecka mateja............Pa se sploh ne oziram za tem. Da se pa jutri javi še ena malecka z pikico al črtici, bi pa ustanovile KLUB maleck....user posted image

Ne sekiraj se pikapolonica_



malecka a me vzameš v svoj klub jaz mam črtico pa še imeuser posted image user posted image user posted image

drugače pa pikapolonca me smo s tabo.nič se ne daj!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?