|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: postojna in okolica
13.11.2008 14:05:32   
tejci01
Oj

včeraj sva dobila sedežno in sva tako vesela, zdaj se lahko vsaj pošteno odpočijem.
onur kot vidim nič še novega, ma ti je g. kaj omenila če se že kaj pripravlja?

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: postojna in okolica
13.11.2008 16:53:29   
onur
Živjo! Danes pa je res en zaspan dan. user posted image user posted image Sem šla še popoldan mal v posteljo. user posted image je šel v šolo in sem sama. Ravnokar sem si skuhala eno divko, sedaj pa grem gledat CSI.
Tejci01, sedaj pa le uživat na novi sedežni. Drugač pa mi ginekologinja ni nič rekla, da bi se kaj pripravljalo, niti me ni vaginalno pregledala. Rekla je samo, da je posteljica ok in pretoki skozi popkovino tudi ok, CTG pa je bil manj reaktiven (user posted image se ni nič premikal). Se pa tudi zdaj zadnje dni manj giblje, al pa mene sam panika daje pa ga manj čutim, ker niso več tiste brce, temveč samo rahli premiki in natezanja. Drugač pa se tudi jaz ok počutim in kot, da še ne bo nič. user posted image user posted image

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: postojna in okolica
14.11.2008 8:06:56   
malcekvita
onour kako je, kmalu boste pestvali user posted image .
Dobro jutro tudi ostalim user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: postojna in okolica
14.11.2008 11:41:09   
onur
Malcekvita, mi cakamo kdaj bo kaj. Sem rekla, da danes ne sme biti še nič, ker gre moj v nočno, nato pa lahko. Drugač pa sva bila zdaj v trgovini, popoldan pa počivanje, al bom pa možu kaj naredila za šolo, že ker gre on delat.

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: postojna in okolica
14.11.2008 12:39:06   
baba84
hellowča

kako smo čveke joooj kako to vreme ubija user posted image  no ja še dobr itak imam še polno priprav za jutri...

onur to je normalno, da jo manj čutiš, čutiš samo še raztezanje pa ko se ti kam fajn naguzi user posted image  še malo pa bo polno veselja v hiši, se že veslim s teboj, ker vem kaj te čaka!

tejci01 le izkosristi sedežno čim bolj, pol se bote trije gor "gužval" user posted image

in ostale kako ste? malcekvita, barboom vse normalno ste pridne?

alo pozdravčke pridne bit nosečke božat user posted image  ostale pa cartat otročke!

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: postojna in okolica
14.11.2008 14:56:30   
malcekvita
ja ja baba84 sem v službi, pridna ko norc user posted image . Že tri ure se tukaj dolgočasim, še ena ura pa lahko user posted image poberem in greva domov. 

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: postojna in okolica
15.11.2008 10:33:21   
barboom
Hey!
Onur... kdaj točno maš pa rok?
Tejci... a je dobra sedežna?
Druge... kaj pa počnete? A uživate na sončku danes?  Jaz že 3 dni pišem neko esejsko nalogo, ki more met 5000 besed... sem pa komej pr 1600 besedah... no sej mam še en dan, sam sploh ne vem več kaj pisat! Pa še tema je takooooo zanimiva (organizacijska kultura)...
Grem raje kuhat kosilo... se tipkamo kej pozneje!
Lepo se mejte!

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: postojna in okolica
15.11.2008 10:52:41   
tejci01
Pozdravljene!

sedežna je super, ni primerjave s prejšnjo. Komaj čakam da se bomo vsi trije stiskali na njej, bomo posteljico raztegnili pa bo.

Danes pa bo pri nas za kosilo pica, sva si jo prav zaželela


(odgovor članu barboom)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: postojna in okolica
15.11.2008 10:53:41   
onur
Živjo!
Barboom, rok mam drugi teden, 20.11.08. Včeraj me je čist malo zvijalo, ma je potem ponehalo. Drugač sem v redu. Danes grem še k sestri na rojstni dan user posted image user posted image (praznuje ga danes, vendar ga ima 18.11., kaj pa vem, mogoče rodim takrat). user posted image user posted image
Mi je pa sedaj super, ker user posted image do nadaljnjega ne gre več v nočno tako, da ponoči ne bom sama (sicer sta bila tast in tašča v prvem nadstropju, vendar vseeno). Sedaj ima od 20.11. dopust, nato pa še porodniški, po končani porciji pa se iz službe na Rakeku, verjetno seli v Sežano - jupi. user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdaj grem še eno user posted image (tudi vam jo privoščim) popit in krof pojest, nato pa bom malo urejala gradivo user posted image za šolo.

(odgovor članu barboom)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: postojna in okolica
17.11.2008 8:25:53   
malcekvita
onour, še malo pa bo... al je že? user posted image
Tejci01, vidim, da imaš ti samo še 28 dni do velikega dneva, jst sem glih na polovici...

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: postojna in okolica
17.11.2008 9:42:40   
tejci01
Dobro jutro

malcekvita  danes sem nastopila 37 teden, ker imam PDP 13.12., če pa pogledaš k mojemu imenu pa mi piše da sem komaj v 36 tednu (sem napisala PDP 20.12). Bi popravila, samo ne znam.user posted image

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: postojna in okolica
17.11.2008 11:23:18   
onur
Živjo! Zaenkrat sem še tukaj. Še čakamo. Jutri imam CTG in pregled. Drugač pa je user posted image ponoči zvijalo in je imel drisko. Upam, da je bilo od pizze včeraj zvečer in da ni staknil kakšnega virusa, da še jaz kaj ne dobim. user posted image user posted image

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: postojna in okolica
18.11.2008 21:19:14   
tejci01
onur  kaj dogaja? Da nisi ostala v Porodnišnici?

Jutri imam pregled in CTG v porodnišnici, kaj se bomo še vidli?

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: postojna in okolica
19.11.2008 10:29:35   
onur
Živjo! Včeraj sem imela CTG in pregled. user posted image je bila mirna, samo dvakrat se je malo premaknila, zato me je vprašala, če sem zjutraj kaj jedla. UZ je bil ok. Vaginalno me ni pregledala, ker me je naročila v petek ponovno na pregled, ko je moja ginekologinja prisotna v bolnišnici.
Se je pa pričelo dogajti včeraj popoldan ko sva šla z user posted image domov od mojih. user posted image user posted image Tišči me spodaj, sicer ne močno, zato predvidevam, da to niso še pravi popdaki. Tudi ponoči me je tiščalo, zjutraj pa sem opazila krvav izcedek, zato predvidevam, da je to čep. Bomo videli kaj bo tekom dneva. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: postojna in okolica
19.11.2008 11:14:34   
baba84
onur no zdaj pa počasi bo šlo zares! držim pesti, da bo vse kot je treba in bo vajina princeska kmalu pri vama v naročju!

nimam dosti časa zato se poredko javljam na forumu upam, da bom kmalu uspela kaj več počvekat z vami! v glavnem pupe božat trebuščke pa pazit nase! se čujemo!

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: postojna in okolica
19.11.2008 19:11:41   
tejci01
ojla

onur jaz sem pa že mislila, da si že rodila. No lahko boš pa jutri. user posted image Srečno za jutriuser posted image

Jaz sem pa imela danes pregled in ctg.
Ctg super, brez kakšnih popadkov, pregled pa tudi ok, še vedno sem dobro zaprta. Tako da ni panike, da bi jutri rodila. user posted image
Naslednji pregled bom imela kar v porodnišnici, ko bo dr. Merlo dežuren (30.11). Bomo takrat vidli kaj bo.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: postojna in okolica
19.11.2008 21:06:48   
onur
Živjo! Jaz sem ravno prišla iz porodnišnice. SEm se šla pokazat, ker so bili popadki na 10 min. Naredila je CTG. Popadke je risalo, vendar ne močnih. Odprta sem en prst. Tako, da sem sedaj doma in čakam. Ali jutri, drugače pa mam v petek pregled.

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: postojna in okolica
20.11.2008 11:50:21   
baba84
onur le glej, da ne pozabiš sporočit! mi smo vsi nestrpni haha ;)

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: postojna in okolica
21.11.2008 23:26:24   
tejci01
Dober večer

kaj se dogaja z onur ali je že rodila? Danes se mi zdi da je imela pregled.
Če se nič ni oglasila verjetno je v p. Kaj mmislite ve

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: postojna in okolica
22.11.2008 19:30:27   
baba84
ojla!

user posted image punce se vam opravičujem ker tako pozno prinašam novičko vendar na žalost mi ni prej uspelo! user posted image

v glavnem naša predraga onur je včeraj ob 6.15 povila zdravo punčko 3250 in 50cm dolgo petjo! z obema je okej in pravi, da se kar uredu počuti razen šivi jo malo matrajo... pa pravi, da je z epiduralno amerika, je pa petja prišla na svet s pomočjo vakuma!
 
še enkrat od mene še tukaj čestitke onur in očiju za malo princesko, naj jima zmeraj lepša dneve in naj jima bom v ponos! srečno!!!!!

tok za enkrat vem jaz če se še kaj slišim z njo vam sporočim, drugače pa nam bo itak sama vse podrobnosti poročala, ko se z petjo vrnejo domov! bom pa seveda napisala sms tudi v vašem imenu, da mislite nanjo! prav? user posted image
 
punce lep pozdravček morem šibat naprej! :)
 
 

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: postojna in okolica
23.11.2008 9:37:27   
tejci01
user posted image  onur  čestitke za vajino hčerkico, pa se slišimo ko prideš domov user posted image

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: postojna in okolica
23.11.2008 11:00:14   
janja 27
onur čestitke za tvojo petjauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: postojna in okolica
23.11.2008 11:00:52   
janja 27
ups .....tiskarski škrat.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

PETJO


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: postojna in okolica
24.11.2008 6:41:35   
buksi
Lep pozdravček!

Upam ,da se vam lahko pridružim pri klepetu. Rok imam 18. 3. 2009 in sicer bom rodila v Postojni. Tja hodim tudi na preglede ( dr. Hrvatin- Mahnič - Ali je kdo pozna).
Zanima me ali bo katera izmed vas jutri začela hoditi v materinsko šolo?

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: postojna in okolica
24.11.2008 14:43:26   
baba84
buksi dobro dobrodošla! Iz kje pa prihajaš? jaz tvoje g ne poznam, sama hodim k dr. Jordanovi - je ne menjam ;) :D

in ostale kako ste?

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?