|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kremice....
30.10.2008 13:50:17   
jabi babi
decembra pričakujem prvega otročka in me zanima kakšno kozmetiko bom rabila za prvo silo??ali se že novorojenčka umiva z otroškim šampončkom ali ne??in kremice itd.....katero firmo kozmetike mi sploh priporočate????sm se kar na vas obrnila k mate že dojenčke in ste bolj izkušene kot trenutno jaz...lep dan vam želim z vašim dojenčkom...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kremice....
30.10.2008 14:06:34   
Tisana
Naša je sedaj stara že 10 mesecev in pol in do sedaj smo uporabljali samo Bepanthen, na morju pa še kreme s faktorjem in Welledino ognjičevo kremo potem zvečer zaradi slane vode, izpostavljanja soncu in valjanja po mivki. Drugače pa res izključno samo že omenjeni Bepanthen, tudi za po obrazu.Umivamo jo samo z vodo. Patronažna je pri prvem kopanju na njej uporabila trdo otroško milo, potem sem ga pa še sama samo za ritko mogoče 2x. Pa las ima ful malo, tako da glede na to, da je okopana v vodi dnevno, za enkrat ni potrebe po čem drugem.Še ni imela nobenih izpuščajev, vnete riti ali temenc.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kremice....
30.10.2008 14:43:26   
Anonimen
Pri sinu za kopanje od rojstva uporabljam trdo milo od Mustele, po kopanju mu rito namažem z Bepanthen mazilom, po telesu pa z Bepanthen kremo (ki ni tako pacasta). Ko se mu je luščila mečava, sem ga po kopanju mazala z olivnim oljem.

Moj nasvet je - nikar ne pretiravaj s kozmetiko do dopolnjenega 1 leta.

Kreme za britje pa še ne potrebuje user posted image

(odgovor članu Tisana)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kremice....
30.10.2008 19:26:03   
bati

beepanthen za ritko, telo, včasih mandljevo olje za telo...za kopanje trdo milo od mustele...user posted image 5,5m je stara...

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kremice....
30.10.2008 20:05:48   
inesc
Umivam ga samo z vodo, razen 1x na teden z malo tekočega mila Bubchen. Mažem ga izključno samo s kremo, ki jo zmešajo v lekarni, recept pa dobim pri pediatrinji (olivno olje v belobazi). Odlična krema!! Za ritko pa uporabljam hladilno mazilo iz lekarne. Do sedaj nobenih problemov!!user posted image  

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kremice....
31.10.2008 9:12:46   
botrca
Za kopanje nivea shampoo&bath, za temenca mandljevo olje, za ritko bepanten ali mustela (zakon), za obraz zdaj ko je vreme drugačno nivea wind&wetter creme, po kopanju pa johnson badtime olje. Z vsemi izdelki sem zelo zadovoljna. Jan ima 11 mesecev.

< Sporočilo je popravil botrca -- 31.10.2008 9:13:06 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kremice....
31.10.2008 22:16:21   
polma
Trdo milo od mustele, kopel in olje Weleda, hladilno mazilo in mandljevo olje iz lekarne, Sudokrem in ribje mazilo za izpuščaje. pa itak-čimmanj kozmetike in čimbolj naravna kozmetika, tko jaz mislim. Mustela lih ni naravna-ampak sem kupila, ker ni blo weleda trdega mila.


< Sporočilo je popravil polma -- 31.10.2008 22:19:26 >

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kremice....
1.11.2008 10:21:29   
*Naja
Stari smo skoraj 9 mesecev....Kopanje samo z vodo....mogoče 2x do sedaj s trdim milom. Ene 4x smo ji oprali glavo s peno od Mustele, ker je imela temenca. Po telesu jo mažem s hladilnim mazilom+olivno olje (dobim na recept), rito pa s Penaten kremo, s katero sem ful zadovoljna.

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kremice....
1.11.2008 10:33:09   
nia5
Krema za ritko Penaten, za kopanje Nivea šampon in milo v enem (tega dam je maličko v vodico), za telo mandljevo olje, za glavo (občasno) pena od Mustele. Vendar vse v malih količinah, obraz pa umivam le z vodo in nimamo nobenih problemov s kožo.

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kremice....
1.11.2008 17:17:34   
koala
Moj sonček je star devet mesecev (no jutri bo) pa ga še vedno umivam samo z trdim milom, za glavico upšorabljamo mustelino peno proti temencam, ritko pa maževa z bio bio baby kremico za ritko, zvečer pa sudocrem. Namažem ga z olivnim oljem.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kremice....
1.11.2008 17:39:24   
kaya2007
kozmetika mustela je super, dobi se v lekarnah. njihovo tekoče milo-šampon uporabljamo že od rojstva, pa tudi mleko za po telesu itd.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kremice....
1.11.2008 22:30:34   
tosja
dvakrat na teden trdo milo, mandljevo olje in krema za ritko BebiVal - od rojstva

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kremice....
2.11.2008 21:16:04   
petra05
Navadno otroško milo in hladilno kremo pa jaz imam še za obrazek od becutana kremo.

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
3.11.2008 8:29:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petra05)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kremice....
4.11.2008 6:46:49   
nežka
Hruška debeluška, a Linola Fett ima tudi kopel?
No, mi uporabljamo od Avalon kremco za ritko, za kopanje kopel in olje za kožo, za obraz-zdej ko bo zima pa sploh.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kremice....
4.11.2008 7:20:27   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: nežka

mi uporabljamo od Avalon kremco
 Ali se Avalon kozmetika dobi samo preko neta ali jo je možno kupiti tudi kje drugje?

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kremice....
4.11.2008 7:42:39   
nežka
Ja jaz kupim prek neta, če se le da. In isto je s tem.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kremice....
4.11.2008 8:18:04   
Janey
jaz ti priporočam mustelo, ali pa tisto naravno kozmetiko ki jo ima just (se jo da kupit na www.soncek.si)

(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kremice....
16.11.2008 19:50:43   
Lubicica
Uporabljamo izdelke naravne in organske kozmetike za otroke: Eco cosmetics in Trevarno.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kremice....
16.11.2008 21:06:07   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

kozmetika mustela je super, dobi se v lekarnah. njihovo tekoče milo-šampon uporabljamo že od rojstva, pa tudi mleko za po telesu itd.


Jaz sem za mojo punčko že pred rojstvom kupila cel komplet drage kozmetike od Mustele (kopel-šampon v enem, mleko za telo, tonik za umivanje bez izpiranja in kremico za obraz), ker mi jo je svetovala prijateljica. Po določenem času uporabe je začela bit cela flekasta (rdeči, hrapavi fleki, kot bi bila koža zelo zelo suha) in prijateljica je pri svojem fantku opažala isto. Pa pod koleni je dobila kar neko alergijo - in to na koncu že tudi na samo vodo - verjetno klor, pa trda voda itd. Vmes sem potem iskala vse mogoče - na koncu sva pristali na Trixxeri od Avena, ki je za atopični dermatitis - vendar pa ful smrdi. Pa začela sem dajat v vodo po par kapljic olivnega olja - kar je nekoliko omililo zadevo. Težave sem na koncu rešila šele, ko je tast nabavil revitalizator vode za na tuš in smo jo za foro probali kopati v tisti vodi. Alergija pod koleni kar izginila, tako da smo potem še mi nabavili ta revitalizator in od takrat naprej mala nima več nobenih težav s kožo - celo Mustelino kopel spet uporabljamo, po telesu je pa sploh z ničemer ne mažem, ker po tej vodi nima več niti malo suhe kože in ni potrebe - razen če bo morda zdaj pozimi kaj drugače - to bomo pa videli.

Za ritko pa že ves čas uporabljam belo hladilno mazilo od celjskih lekarn, če ima pa kaj rdečo ritko, pa namažem z Bepanthenom in običajno rdečica izgine že do naslednjega previjanja.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kremice....
16.11.2008 21:14:17   
K_a_t_i
Dokler je bil dojenček, je bila edina "kozmetika", ki jo je imel:
lekarniško hladilno mazilo
lekarniško mandljevo olje (2krat sem ga namazala)
trdo milo za kopanje (mislim, da od Bubchna) - tega je kasneje zamenjalo tekoče milo od Bubchna
bibopalčke za ušeska
gazica za popek
fiziološka za nosek
škarjice za nohte

In to je to. Do 20ega mesecih smo na seznam dodali še šampon, hladilno mazilo smo pa ukinili (edino če je rdeča rita uporabimo pasto di fissan - roza).

Skratka - ne pretiravaj, ker dejasko ne rabiš skoraj nič user posted image .


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kremice....
16.11.2008 23:37:33   
Tende
Mi smo dolgo uporabljali samo trdo milo, ribodermin, fiziološko in lekarniško hladilno mazilo, pozimi za ven pa kremico za obraz. Tudi zdaj delamo podobno, le da uporabljamo še šampon in gel za tuširanje.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kremice....
17.11.2008 8:58:35   
alisha_2008
rabila bos...
fiziolosko rastopino....
bepanhen-za ritko mogoce,ce bo rdeckasta
hladilno mazilo-jaz sem ga kupovala v lekarni (za ritko)
mandljevo olje ..

ko bo dobila temence...pa nevem, mas velik debat o tem katero kremo uporabit user posted image ...jaz sem sicer uporabljala mandljevo olje

sampon sem uporabljala od hipp-a, z mandljevim oljem....ker vi ostali so full izsusil kozo.....mustele pa nikoli nisem isprobala...mislim pa da glede na debate tu mora bit odlicna....

za po telesu , sem na zacetku imela mandljevo olje hipp ...in pa od jonnsona baby bad time slep....
ko sem jo skopala sem jo se mokro namazala z oljem in ovila v brisaco , da se je upilo....

to je vec al manj vse od kozmetike pri men user posted image

(odgovor članu Tende)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kremice....
17.11.2008 9:22:37   
AnciM
Mi tudi zaenkrat uporabljamo le:
bepanhen - za ritko, če se slučajno pokažejo pikice
hladilno mazilo - iz lekarne; če je ritka rdeča samo bolj na debelo namažem in rdečica izgine do naslednjega previjanja
100% naravno mandljevo olje
trdo milo od niveje

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kremice....
17.11.2008 12:05:36   
Kranjcanka
Pa ne kupi prevelikih doz:)

mi imamo pri dveh letih se skoraj celo pol kilsko lekarnisko hladilno mazilo, ta velik penaten losjon pa sem tudi sama porabila, prav tako olje za telo. pa se cel kup takih in drugacnih testerjev se nabere v prvih parih mesecih.

razen tekocega mila (telo in lasje) nisem uporabljala skoraj nic, ker je imel/ima vedno super kozo, edino pozimi za ven kremo za obraz. no, obcasno mustela, ce temenca.

lp

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




ime???
retacek

katero ime???

franc (6%)

lojze (2%)

matic (28%)

rene (12%)

jaka (21%)

nič od tega (32%)


Število vseh glasov: 608

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!