|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje naj najdem oblačilo za viteza?
14.11.2008 9:29:30   
Janeja
Ja, takle mamo. user posted image
Naš Jan si je za Božička zaželel oblačilo za viteza - neko masko, pa meč,... On bi bil to sicer šele za maškare, samo bo pa kar Božičku napisal, ker se bi potem lahko že prej igral.

Zdaj pa imamo paniko, kje novembra najti pustni kostim? user posted image A mislite, da je še kje kakšna stara zaloga po otroških trgovinah? Sam to verjetno ni na policah? Ali pa... Help!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje naj najdem oblačilo za viteza?
14.11.2008 9:30:50   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja


Zdaj pa imamo paniko, kje novembra najti pustni kostim? user posted image A mislite, da je še kje kakšna stara zaloga po otroških trgovinah? Sam to verjetno ni na policah? Ali pa... Help!



za viteza boš po moje dobila, to se mi zdi,d a imajo skozi vse leto. pride ne tak set: ščit pa meč, pa ne vem, kaj e je zraven. Naš vem, da je imel ene tri take sete, kupili tudi v Mulierju pa v baby centru. Malo poglej, po moje bo.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje naj najdem oblačilo za viteza?
14.11.2008 10:36:12   
tinatona
Tukaj.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje naj najdem oblačilo za viteza?
14.11.2008 17:45:20   
Janeja
Hvala obema.
Volga, sem danes pregledala vse otroške trgovine (Pikapolonica, Baby center, Direndaj,...) pa so me samo čudno gledali. user posted image Ostane še Mueller, ki pa ga nimam v bližini. Bom šla drug teden tja.

Preko e-baya pa ne kupujem nikoli. Pa tale na sliki je čist preveč fansy. Mora bit še prava velikost. Sem mislila nekaj bolj univerzalnega - kakšen meč, pa ščit,...

Iščem naprej, čeprav dvomim, da bo tole Božiček lahko prinesel. Bo verjetno treba kar za pusta kupit, ko bo sigurno za dobit.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje naj najdem oblačilo za viteza?
14.11.2008 19:12:53   
mama54
Mi smo našemu kupili prejšnji teden preko spleta.



http://zaotroke.enakupi.com/Vitez-set-CN-116057-pr-16663.html


< Sporočilo je popravil mama54 -- 14.11.2008 19:14:16 >


_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje naj najdem oblačilo za viteza?
14.11.2008 21:09:38   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: mama54

Mi smo našemu kupili prejšnji teden preko spleta.

http://zaotroke.enakupi.com/Vitez-set-CN-116057-pr-16663.html



Jeee, točno nekaj takega iščem. HVALAAAA! user posted image

A mi lahko samo še zaupaš kako velik je ta zgornji del oklepa oziroma ali je dovolj velik za 7 letnika?

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje naj najdem oblačilo za viteza?
14.11.2008 23:04:01   
barika
Janeja v Direndaju imajo meč in ščit..preverjeno.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje naj najdem oblačilo za viteza?
14.11.2008 23:14:49   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

IZVIRNO SPOROČILO: mama54

Mi smo našemu kupili prejšnji teden preko spleta.

http://zaotroke.enakupi.com/Vitez-set-CN-116057-pr-16663.html



Jeee, točno nekaj takega iščem. HVALAAAA! user posted image

A mi lahko samo še zaupaš kako velik je ta zgornji del oklepa oziroma ali je dovolj velik za 7 letnika?




Joj, naš je 5,5 let pa mu je točno prav.Nimam pa predstave, če bi bil za 7- letnika. Dobila sem ga po pošti v treh dneh.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje naj najdem oblačilo za viteza?
15.11.2008 10:42:52   
Janeja
Barika v Cityju v Direndaju imajo samo meče iz pene, drugega pa nič. user posted image

Mama54, kako pa je s to spletno trgovino? A če bi bilo slučajno čist premajhno se lahko vrne nazaj?

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje naj najdem oblačilo za viteza?
15.11.2008 17:20:37   
mama54
Jaz sem kar naročila preko spleta in plačala po povzetju. Kako je z vračilom pa ti ne bi vedela povedat. Ti pa skopiram iz njihove strani glede pogojev in si preberi. Mislim, da se da vse uredit. Imaš napisano tudi tel. številko, tako, da se lahko pogovoriš.







user posted image

 FAQ









VAŠA VPRAŠANJA
Vabimo vas, da nam svoje vprašanje zastavite preko spletnega obrazca

ZASTAVLJENA VPRAŠANJA IN ODGOVORI
****************************************

1. Kako poteka nakup v vaši trgovini?
Podroben opis celotnega postopka nakupa najdete na strani - kako kupovati.

2. Ali lahko izdelke po spletni ceni kupim tudi na sedežu trgovine?
Izdelelke lahko kupite po spletni ceni le z oddajo/nakupom naročila preko spleta. Po oddanem in plačanem naročilu lahko osebno prevzamete naročeno tudi na sedežu trgovine. Na sedežu trgovine veljajo redne cene.

3. Kako je z dostavnimi stroški?
V kolikor v trgovini ne poteka akcija "brezplačna dostava" ali pa imate kupon za brezplačno dostavo, stroške dostave do določene vrednosti plača kupec. Pri vsakem nakupu so poleg stroškov nakupa izdelkov navedeni tudi stroski dostave. Več o sami dostavi in stroških si lahko preberete na strani dostavni pogoji.

4. Na koga se obrnem v primeru, ko niso bili dobavljeni izdelki, ki so bili naročeni?
Kadar ob dostavi niste prejli vseh izdelkov ali ti niso takšni kot naročeni, se obrnite na kontaktne podatke spletne trgovine pc.enakupi.com. Svoje sporočilo nam lahko posredujete preko
spletnega obrazca, telefonske številke: 07 49 71 200 ali na faks 07 49 71 333.

5. Kaj naredim če so dobavljeni izdelki poškodovani?
V primeru, da imajo naročeni izdelki vidne fizične poškodbe se obrnite na dostavno službo, ki je izvajala dostavo.


****************************************

VAŠA VPRAŠANJA
Vabimo vas, da nam svoje vprašanje zastavite preko spletnega obrazca

< Sporočilo je popravil mama54 -- 15.11.2008 17:21:05 >


_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?