|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. oktober zares? začnem
9.11.2008 13:56:13   
Anch
Ja ne sme se delat reklame ane?

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: 1. oktober zares? začnem
9.11.2008 15:48:11   
AKŠ
Anch - za ločevalno sem se odločila, ker je preverjeno delovala pri moji sestrični.... dražal je 90 dni dieto, nato pa še 90 dni "podieto"....

zgubila 25 kg...

danes je od tega 3 leta - še vedno drži isto kilažo - je normalno...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Anch)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: 1. oktober zares? začnem
9.11.2008 15:49:51   
AKŠ
sama sem do danes izubila 3,5kg....pa samo ločujem....in v bistvu jem normalno - nisem lačna ker je velika prednost. Tudi sadni dan je zakon, če si ga znaš pripravit - popestrit z zelenjavo...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: 1. oktober zares? začnem
9.11.2008 16:00:57   
ziva1
Jaz bi tudi sodelovala pri hujšanju z vami. Sama sem začela z ločevalno dieto 1.11 in do danes je šla ena kila dol. Drugače imam 77 kg (no sedaj 76kg) in sem visoka 173. Rada bi dala dol še vsaj 6 kg in upam da mi bo uspelo ker nisem ravno vztrajna, mogoče pa mi z vami uspe. Danes imam beljakovinski dan in sem si prepražila cvetačo in korenček in sem ju potem v pečici zapekla z sirom njami. Sem se tako najedla user posted image .

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: 1. oktober zares? začnem
9.11.2008 16:54:54   
jer.za.
Hojla punce!

Tudi jaz bi se vam malo pridružila.
Od 3.11. sem na ločevalni, torej en teden. Zaenkrat mi gre brez problemov. Izgubila bi pa rada vsaj 5kg. No, pa še za tabelco: začela sem s 70 kg, prvi cilj je 65 kg in to obdržat. Zraven pa tudi malo telovadim, predvsem so na sporedu dolgiiiiiii sprehodi, pa leg magic in ab rocket.
Hodila bi pa tudi na plavanje 1-2 krat tedensko, samo ne sama. Če je še katera iz okolice Kranja, pa bi hodila na plavanje, naj mi sporoči, bom vesela družbe!

Aja pa še nekaj me zanima, kam bi uvrstile sojin zrezek? Oh, B ali ŠKROB?

Lepo nedeljo še naprej, meni jo bo danes polepšala kremništa. Jutri sadje, v torek pa sporočim KG.




(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: 1. oktober zares? začnem
10.11.2008 7:49:19   
ziva1
sojine zrezke bi jaz dala med beljakovinski dan, ampak samo če si jih boš sama naredila, če pa si boš naredila kupljene sojine zrezke pa bi rekla da spadajo v ogljikohidratni dan. Lp

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: 1. oktober zares? začnem
10.11.2008 11:10:10   
jer.za.
Hvala ziva1. Tudi jaz sem tako nekako razmišljala. Imam pa doma kupljene sojine zrezke.

Danes sem jaz na sadju. Še katera???

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: 1. oktober zares? začnem
10.11.2008 11:11:08   
AKŠ
OJLA PUNCE.....

ravnokar tuhtam kaj bi jedla danes? Ne vem kaj si naj nardim....zelenjava,,,,

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: 1. oktober zares? začnem
10.11.2008 14:39:07   
S*
Jaz sem malo zabluzila čez vikend user posted image , tako da imam malo slabo vest danes. No bomo videli kaj bo rekla tehtnica v sredo user posted image .

AKŠ jaz bi na tvojem mestu skuhala zelenjavno mineštrco in jo s paličnim mešalnikom spremenila v slastno kremno juhico.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: 1. oktober zares? začnem
10.11.2008 17:57:26   
AKŠ
ja S* ne boš verjela - točn to sm nrdila...je prav pasalo...

za večerjo bom naredila pa kar solato iz kitajskega zelja...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: 1. oktober zares? začnem
10.11.2008 18:37:43   
AKŠ
hmmm...če katera kaj rabi ali pa če pozna koga ki rabi kaj od otroške opreme, sem dala nekaj stvari na oglasno desko....

http://www.ringaraja.net/maliOglasiPodrobno.asp?katID=4&vrsta=Prodati

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: 1. oktober zares? začnem
10.11.2008 22:33:29   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: AKŠ

hmmm...če katera kaj rabi ali pa če pozna koga ki rabi kaj od otroške opreme, sem dala nekaj stvari na oglasno desko....

http://www.ringaraja.net/maliOglasiPodrobno.asp?katID=4&vrsta=Prodati


Da se ne boš prenaglila, morda ti še kdaj pride prav.user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.11.2008 7:22:55   
jer.za.
Dobro jutro vsem skupaj!

Jaz sem bila danes na tehtnici, in je pokazala -2,5 kg user posted image user posted image .

No, danes je pa na sporedu B dan, pa sploh nimam idej kaj naj si skuhamuser posted image  Mesa z zeklenjavo imam že vrh glave. Kakšen predlog mogoče?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.11.2008 7:47:11   
S*
user posted image   user posted image   user posted image jer.za. user posted image   user posted image   user posted image  .Čestitke za izgubljene kg, kar tako naprej. Zakaj si pa danes ne privoščiš kaj ribjega, ali pa morske sadeže naprimer?

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.11.2008 8:05:53   
ziva1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   jer.za, to pa je vredno pohvale. Moj predlog za tvoj B dan: čevapčiči in solata.
Jaz mam pa danes OH DAN, dan za TORTICO njami user posted image .

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.11.2008 8:09:46   
muška
O pridne. Jaz še ne vem kateri dan bi imela danes user posted image  . Po moje bom kar krompir spekla v pečici in solato zraven. Imava oba to zelo rada. No, edino če bo mož kaj iz trgovine prinesel

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.11.2008 8:19:05   
jer.za.
No, sem sedajle malo brskala po internetu, in si bom danes naredila kar sataraš-s hrenovko in enim jajcem, pa še za večerjo bo. Mmmmmmmmm, se mi že sedaj cedijo sline.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.11.2008 9:54:01   
luka jan
Kak ste srečne da imate tako ajn dneve, jaz sem pa danes na sadju.user posted image

Sem že sedaj tako lačna, da bi lahko cel hladilnik izpraznila, kaj bo šele zvečer?

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.11.2008 12:19:49   
ziva1
jajce pa hrenovko boš mešala user posted image , mislim da ti dve beljakovini ni za mešati

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.11.2008 13:59:09   
AKŠ
jaz sem pa danes burek jedla...sem ga sama spekla.....jupi...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.11.2008 14:47:51   
muška
jajce in hrenovka ne gre skupaj. Ali eno , ali drugo. Ja šit je to, ker posameznih stvari iz iste skupine ne smeš mešat (razen zelenjave). že pri sadju moraš pazit. Npr. poješ 2 jabolki, čez 2 uri npr. 2 hruški,... ne pa jabolko in hruško, pa spet banano in mandarino,.....  Tak to gre žal user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.11.2008 18:28:22   
pearl_shell
IZVIRNO SPOROČILO: muška

že pri sadju moraš pazit. Npr. poješ 2 jabolki, čez 2 uri npr. 2 hruški,... ne pa jabolko in hruško, pa spet banano in mandarino,.....  Tak to gre žal user posted image


samo tako v info...v Rinini knjigi med drugim piše:
VITAMINSKI DAN: Na ta dan pri vseh obrokih uživate sadje ali zelenjavo. kombinacija sadja je poljubna, če vam bolj ustreza, pa lahko jeste v enem obroku le eno vrsto sadja.
 
torej ni nič narobe, če poješ dve jabolki ali pa jabolko in hruško.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.11.2008 18:46:47   
muška
aja, no pol je pa to spet ena tretja verzija ločevalne al kako?   Ne vem, jaz ločujem tudi sadje.

(odgovor članu pearl_shell)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.11.2008 18:47:06   
AKŠ
ojej ojej - danes se počutim ko pujs....burek je bil tolk dober, da ga sploh nisem mogla nehat jest....prava čunka sem bla....

tako da je želodec več kot poln....sam za soalto bo pa še zmer plac zvečer user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu pearl_shell)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.11.2008 20:35:25   
pearl_shell
IZVIRNO SPOROČILO: muška

aja, no pol je pa to spet ena tretja verzija ločevalne al kako?   Ne vem, jaz ločujem tudi sadje.


to je iz originalne knjige, sem pa že večkrat zasledila, da so punce govorile o ločevanju sadja. ne vem od kod so one črpale infouser posted image

nič narobe, če ločuješ tudi sadje, prav tako ni narobe, če ga ne ločuješ...kar bolj ustreza tvojemu telesu, to šteje.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?