|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: postojna in okolica
3.11.2008 11:20:27   
onur
Dobro jutro in eno user posted image . Danes ponoči me je nekaj močno zagrablo, vendar je nato popustilo. user posted image user posted image Sedaj za enkrat ok. Samo je pa user posted image spet miren. Zjutraj se je nekaj premikal, sedaj pa nič. Bomo videli kaj bo, ... Danes sem si rekla, da moram še malo pospravit, pa it v knjižnico. user posted image user posted image Sem sama, user posted image dela. user posted image user posted image

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: postojna in okolica
4.11.2008 9:45:31   
onur
Dobro jutro in eno user posted image . Sem prav žalostna user posted image user posted image . Včeraj sem dobila izvid, ker sem se testirala za streptokok B in sem pozitivna. Sedaj pa me skrbi, saj se user posted image ob porodu lahko okuži z njim.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: postojna in okolica
4.11.2008 9:51:38   
baba84
helowča

evo jst se po dolgem času spet oglašam mi nekak ne znese priletet sem gor ampak mislim pa na vas na vsako posebaj!

onur ajej ne skrbi in misli pozitivno pa bo saj dajo neko inekcijo ne? kaj to se moreš sam zmenit za testirat koliko pa moraš plačat, ker sme tudi sama razmišljala o tem v prvo sploh nisem vedl, da to obstaja ;)

< Sporočilo je popravil baba84 -- 4.11.2008 9:52:48 >

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: postojna in okolica
4.11.2008 10:17:32   
tejci01
ojla

onur saj te razumem, da se sekiraš glede te bakterije, ma saj si slišala v MŠ da ti pri porodu dajo nek antibiotik (če se ne motim) in pol še otročička bolj pregledajo. Pozitivne misli odženejo vse slabo. Pa še user posted image user posted image user posted image  ti pošiljam za srečo.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: postojna in okolica
4.11.2008 11:37:34   
onur
Baba84, jaz sem svoji ginekolginji sama omenila za odvzem brisa. Odvzame ti ga med 35 in 37t. Ob porodu pa ti dajo res antibiotik. Bris pa stane 10,00 evrov.

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: postojna in okolica
4.11.2008 14:00:20   
baba84
Pa ta antibiotik kaj pomaga kaj veš kakšne so izkušnje z tem? no ja jst vem, da bo s tabo in tvojo bejbo vse okej, sej bojo v porodnišnici pripravljeni na to in bojo opravili kot morajo, ne se sekirat preveč! Vseeno ti pošiljam user posted image user posted image  za srečo! Pa probaj slabe misli odmislit, saj veš, da pozitivnost velja! si pa znam predstavljat, da ti ni lahko! drži se!

pa drugače kako sta?

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: postojna in okolica
4.11.2008 14:14:54   
onur
Naj bi antibiotik pomagal, ker se naj bi sluznica ščistila ko pride otrok do nožnice. Pri enih dojenčkih je vse ok, pri drugih pa lahko so okuženi (posledice okužbe so lahko sepsa, meningitis, ...).
Drugač sva v redu, vsake toliko časa me kaj ščiplje. Naslednji torek imam CTG in pregled. Sem rekla, da moram počakat, da se user posted image še malo zredi in pa mama ima v nedeljo rojstni dan. Sestra ga ima pa 18.11., pa bomo videli, če počakam tudi njenega.

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: postojna in okolica
4.11.2008 14:17:18   
Anonimen
koliko daleč pa ste v iz postojne in okolice: ta okolica me zanima?

(odgovor članu onur)
  Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: postojna in okolica
4.11.2008 14:29:13   
onur
Jaz sem doma sicer iz Selc pri Pivki, vendar sedaj živim v Dutovljah pri Sežani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: postojna in okolica
4.11.2008 21:24:04   
Anonimen
Pozdravljene!

Pa se vam spet po dolgem času oglašam. Danes sem imela prvi pregled pri G. Ni bilo glih vse rožnato. Sem domov prišla čist živčna in pa še user posted image . To pa zato, ker mi je pri UZ ugotovil, da v maternici moj user posted image  ni sam, ampak imam še cisto. In sem bila čist na tleh. Je G. sicer rekel, da to ni nič hudega, a po 1 ss-ju, človek ne more bit kar srečen in pol rečt, da je vse ok. Imam pa čez 14 dni spet pregled, tako da bom mogoče takrat kaj več izvedela. Upam, da bo vse ok.

onur... drži se in vse bo ok. user posted image    user posted image  user posted image


(odgovor članu onur)
  Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: postojna in okolica
4.11.2008 23:05:31   
onur
Živjo! Gantar, kar pogumno user posted image user posted image user posted image user posted image . Dokler je z otročkom vse v redu, je cista nepomembna. Samo pozitivno misli in vse se bo dobro izteklo. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: postojna in okolica
5.11.2008 6:43:45   
malcekvita
dobro jutro,
onour in gantar držim pesti, da bo vse ok. onour, zdaj ko veš, da si okužena s to bakterijo, bojo zdravniki lahko pravočasno lahko ukrepali in bosta obe s pikico zdravi. moja prijateljica je tudi imela cisto, pa je sedaj že na polovici nosečnosti in zaenkrat je vse ok. zato punce samo pogumno naprej! user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: postojna in okolica
5.11.2008 9:18:58   
baba84
gantar se pridružujem ostalim! drži se in misli pozitivno g že ve kaj in kako user posted image user posted image user posted image  srečno!

onur to je verjetno scenari v najslabšem primeru ne? le pozitivno misli in bo! nekateri pa imajo ravno tako to bakterijo pa zanjo nevejo pa je ravno tako vse uredu! mi pa bomo v mislim pri vama!!! ja fino bi blo, da bi lahko tudi od sestre roj dan počakala bi še kakšno tortico predno greš pojedla ;)  mi pa bomo čez en teden vpihnili prvo svečko joj kako hiti ta čas ;) si pomislila predno si se spravla delat "škorpjončka" da so strupeni? user posted image user posted image user posted image user posted image

janci10 jaz sem iz rakeka, si tud ti okolišanka? user posted image


(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: postojna in okolica
5.11.2008 11:37:24   
onur
Jutro!

Baba84, če pride do 22.11. ven bo verjetno malo strupena user posted image user posted image user posted image user posted image , če se vrže po sestri. Drugače pa mi je teta rekla, da bomo imeli same jesenčke (rojstni dan imajo sedaj dve teti, sestra, mama, možek ga je imel, ...).

Drugač pa je noč minila dobro, le 100X sem šla na WC. user posted image user posted image Sedaj malo ogledujem po internetu. Kosilo bo skuhala tašča. user posted image spi, ker je ponoči delal. Jaz pa se moram iti stuširat in noge zdepilirat. user posted image user posted image

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: postojna in okolica
6.11.2008 5:02:01   
onur
Živjo. Ne morem spat že celo noč, sem se premetavala sem in tja, zdaj pa vstala ko je šel user posted image delat. Kuham si čaj, ker sem prehlajena (od včeraj na danes) in mi kar teče iz nosa, pa še malo me je po grlu praskalo. user posted image user posted image Moram potrkat, da me ne bi več.

Tinka bravo.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: postojna in okolica
6.11.2008 5:03:46   
onur
Živjo. Ne morem spat. user posted image user posted image Celo noč sem se premetavala sem in tja, zdaj pa vstala ko je šel user posted image delat. Kuham si čaj, ker sem prehlajena (od včeraj na danes) in mi kar teče iz nosa, pa še malo me je po grlu praskalo. user posted image user posted image Moram potrkat, da me ne bi več. user posted image user posted image

Zdej grem pa na en krof in čajček. user posted image user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: postojna in okolica
6.11.2008 11:34:37   
baba84
Ja tudi jaz večkrat morem obiskat WC in ja hudič je to spanje pa ravno na koncu, ko bi ga najbolj potrebovala, ker pol, ko dobiš šturčko spet ne bo spanja nekej časa... 

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: postojna in okolica
6.11.2008 17:29:29   
onur
Jaz sem še zmeraj čist fertik. Ne vem ali naj se grem pokazat v porodnišnico. Sem čez dan imela ene parkrat mokre hlačke, zadaj pa ne vem če je to samo od potenja (ker se mi je to že dogajalo), ali kaj teče. Ali počakam do jutri? user posted image user posted image

(odgovor članu baba84)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: postojna in okolica
6.11.2008 17:34:36   
Anonimen
jaz sem iz Logatca, a še spada zravenuser posted image

(odgovor članu onur)
  Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: postojna in okolica
6.11.2008 18:06:44   
onur
vse vzamemo! user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: postojna in okolica
7.11.2008 9:46:06   
tejci01
dobro jutro

najprej dobrodošle nove čvekice

onur kaj imaš danes pregled? Glede mokrih hlačk pa vprašaj, da ti ne mogoče počasi odteka voda.
Drugače je pa z mano vse ok, na pregledu sem videla najinega user posted image  da se je pridno obrnil na glavico in se počasi pripravlja na porod. Izvidi so bli ok, pritisk tudi, tako da sem prav vesela. Naslednji pregled imam 19.11. in še isti dan bom imela prvi CTG. Me prav zanima kako to zgleda, in da vidim tiste črte kako se premikajo.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: postojna in okolica
7.11.2008 14:20:00   
onur
Sem bila danes v porodnišnici in še na srečo je bila moja ginekologinja dežurna. Najprej sem bila na CTG. user posted image je spala, se ni nič dala motiti, da bi se premikala, čeprav sem se mogla jaz enkrat na levi, drugič na desni bok, pa na hrbet, ... Popadkov ni. Pregledala me je tudi UZ. Plodovnice je dovolj in pretoki skozi popkovnico so v redu. Teža je cca 3,1 kg. Sedaj imam v torek CTG in nato pregled pri ginekologinji.
Moram pa povedat, da že dve noči ne spim. user posted image user posted image Sem tako prehlajena in včeraj sem imela še vročino. user posted image user posted image Mi je rekla ginekologinja, da naj se čimprej pocajtam, da bom na porodu lahko dihala, ker mam nos čist zabasn. Mi je pa ponoči tudi otrdeval trebuh in sem imela kao prebavne motnje. Vse najlepše še sledi. user posted image user posted image
Drugač pa grem zdaj malo spat, ker že dolgo nisem. user posted image user posted image

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: postojna in okolica
7.11.2008 14:20:26   
tejci01
onur kje si pa danes?

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: postojna in okolica
7.11.2008 14:21:10   
onur
Bravo Tejci01, da je vse ok. Kaj pa za epiduralno, si se šla kaj pozanimat, ali je ne boš vzela?

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: postojna in okolica
7.11.2008 14:22:18   
tejci01
onur smo glih istočasno napisale, kako naj je to ratalo user posted image

samo da je vse ok

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?