|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
31.10.2008 8:36:31   
Sonnja
IZVIRNO SPOROČILO: pearl_shell

IZVIRNO SPOROČILO: Sonnja

snorlax saj ni treba, če se ti ne da. sem zaprosila, če se kateri da, če ne pač ne. knjigo sem tudi že prebrala me pa bolj zanima praksa pač, da ne bi kaj zamešala in narobe kombinirala.sploh pri siru,ki ga npr.obožujem in me zanima če lahko dam na testenine gor,pa bom že pogruntala. sem že malo pobrskala, tak da hvala vseeno.


sonnja, jaz sem največ informacij pridobila na tem forumu
montignac.mojforum.si
imaš tudi jedilnike, ki jih punce pridno pišejo, prav tako recepte, dobro razdelane teme, pa tudi odgovorile ti bodo, če boš rabila pomoč. med drugim so tudi slike živil, ki so po Montiju in jih dobiš v trgovinah. ti priporočam.


najlepša hvala.user posted image danes sem začela in upam, da bo uspelo. voljo imam.to je najpomembnejše.

(odgovor članu pearl_shell)
Neposredna povezava do sporočila: 4001
   RE: Montignac
1.11.2008 4:11:11   
snorlax
Ej, sorry. Nisem hotela bit nesramna, samo res boš vse informacije našla na Dulcinejinem forumu, pa tudi tule, če pobrskaš malo nazaj. Pa veliko uspeha!

Čestitke vsem za izgubljene kilograme. user posted image Meni ne gre nikamor, kljub vsakodnevnemu gibanju. Ne vem, kaj je zdaj to zaen user posted image ?


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 4002
   RE: Montignac
1.11.2008 11:26:16   
birdy
Hoj, hoj,
verjetno ste me vse že pozabile, sem pa nekaj časa tud tuki pisala. Odločila sem se da grem verjetno tud jst nazaj na montijevo prehrano. Sem sicer noseča ampak po vrednosti cukra pa ni glih najbolje. Sicer mi niso nič rekli, ko sem pa tuki gledala (med nosečnicami) pa mam kar visoko raven. Ene za te vrednosti pošljejo celo naprej na preiskave, ene vsaj opozorijo da imajo mal višjo raven, men niso pa nč rekli, so rekli da je vredu.
Ampak ker sem se prejšno nosečnost zredila za 35kil sem rekla da bolje da nekaj resno naredim na tem, res me je groza še ene tale številke na vagi kot je bila pred koncem prejšne nosečnosti.
Seveda jst ne bom hujšala ampak le pazila kaj jem. Bom že nekak.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4003
   RE: Montignac
2.11.2008 7:27:24   
snorlax
Birdy, čestitke za nosečnost! Po moje ti bo samo koristilo, če boš tudi med nosečnostjo na Montiju. Kaj pa pravi tvoj ginekolog? Seveda po pameti in ne pretiravat. Če se ti pa kaj zalušta, si pa kar privošči. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4004
   RE: Montignac
2.11.2008 17:59:43   
dašabina
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ej, sorry. Nisem hotela bit nesramna, samo res boš vse informacije našla na Dulcinejinem forumu, pa tudi tule, če pobrskaš malo nazaj. Pa veliko uspeha!

Čestitke vsem za izgubljene kilograme. user posted image Meni ne gre nikamor, kljub vsakodnevnemu gibanju. Ne vem, kaj je zdaj to zaen user posted image ?

čau vas malo berem, ker moram tud dol sprav ohoohoo... sem že shujšala v letu 2002 35kg, pa vse gor dobila, ker se v nadaljevanju nisem držala....ponavadi se ustavi, ker se telo navadi, tako da je potrebno nekaj spremeniti, ali boljj intenzivno vadbo ali pa pri hrani kaj... pozdravček...

< Sporočilo je popravil dašabina -- 2.11.2008 18:01:17 >


_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4005
   RE: Montignac
2.11.2008 19:11:58   
kajajaka
živjo.
Saj ne, da bi komurkoli privoščila... ampak me veseli, da nisem edina... ki je po porodu širša kot daljša... user posted image

Sem si malo Montija prebrala in se vam jutri pridružim.
Med nosečnostjo sem pridobila 22 kg, takoj po porodu izgubila 12 (voda) in se sedaj v 4 mesecih od poroda še za 2 kg zredila user posted image
Imam jih torej,,, joj, saj mi je kar nerodno napisat,,, pa saj me na srečo nobena ne pozna... i

imam 92 kg, 172 cm
ITM: 32 (sem malo na pamet računala)
cilj: 72 kg, ITM 25-26

Z vami bom delila vse krize in uspehe in upam, da nam bo uspelo! Ne,ne upam: VEM!!!
Vnaprej hvala za podporo!

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4006
   RE: Montignac
2.11.2008 21:24:12   
Sibil_
Punce-jaz sem tudi imela namene to začet, ampak tisti zajtrki mi prav ne gredo dol, celo tako ne da raje nič ne jem.In ne vem kaj naredit.Kosila in večerje vse ok, ampak zajtrk je pa kriza.Ufff.Kaj mislite da če bi jedla pz kruh in sir zjutraj - bi to bil strašni greh?Ker skuto se tudi lahko poje, pa s sirom sta "sorodnika" al kaj?

Ja, imam pa za shujšat več kg kakor je marsikatera med vami težka, tako da moram nujno začet z nečem.....nič, grem spet knjigo prebrat, pa da osvežim znanje...

Vglavnem se še pišemo...user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4007
   RE: Montignac
2.11.2008 21:28:10   
rainbow
Ojla, Montijevkeuser posted image

se oglašam po 4-dnevnem morksem oddihu, kjer mi je uspevalo biti relativno pridnauser posted image user posted image user posted image

dobrodošle nove in staro-noveuser posted image user posted image user posted image

Snorlax, ne vem, kva je to za eno user posted image ; a bi bilo možno, da si že na tvoji idealni teži, ne po tvojih idealih, ampak da je tvoje telo zadovolno??

Birdy, tudi jaz čestitamuser posted image user posted image

Dašabina, to je večna resnica, da je najtežje ohranit težo, s tem se jaz skoooooooooozzzzzzzzzi borim; ugotavljam, da se moram dobesedno držat prve stopnje z minimalnimi prekrški, ker drugač gre vse po zluuser posted image  pol pa je najtežje nazaj prit, torej ponovno začet, a ne. Ja sem že trikrat presegla mojo magično mejo in zdaj sem spet na hujšanju.

Kajajaka, nič ti naj ne bo nerodno, tu se medsebojno spodbujamo, pa jamramo tudi.

Torej, veselo v nov delovnik, pa čim bolj po Montignacu naj bouser posted image  

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4008
   RE: Montignac
2.11.2008 21:42:00   
Jančika_
Sibil, jaz bi na tvojem mestu grešila pri zajtrku. Vzemi sir z najmanj maščobami, kar ga najdeš, in PZ kruh. Lahko pa tudi kak lahek sirni namaz. Boljše to, kot da nič ne ješ. Mislim, da bi se ti kljub temu moralo poznati, sploh ker imaš malo več za zgubit. Kaj pa samo z beljakovinami zjutraj si poskusila? Sir/hrenovke in paprika, paradižnik, kumarice recimo? Če ti marmelada ne sede?

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4009
   RE: Montignac
2.11.2008 21:55:03   
tanikaa
Kristus Jančika. Prav zaradi tebe sem šla na to temo. Sem že mislila da se ti je vtrgalo pa si začela hujšat. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4010
   RE: Montignac
3.11.2008 14:14:48   
Jančika_
Tanikaa, jaz že nekaj let skoz jem po Montiju. Z manjšimi odkloni (in pavzami med dojenjem recimo), ampak skoz. Mi tak bolj paše, razlika v počutju je ogromna. Hujšam pa neuser posted image .


< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 3.11.2008 14:15:13 >

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4011
   RE: Montignac
3.11.2008 14:18:43   
muška
Ok zdaj čisto na hitro in splošno. Torej pri montiju se je PZ kruh in PZ testenine, riž? , krompirja se ne je.  Kaj pa kombinacija , npr. kruh in salame (za zajtrk recimo) ali kruh in pašteta, ali za kosilo meso in PZ testenine (bologneze recimo), to gre?

res se pardoniram ker žvečim že prežvečena vprašanja, ampak trenutno nimam časa iskat odgovorov, ker sem v piflariji za izpit, ki ga imam pred vrati.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4012
   RE: Montignac
3.11.2008 14:29:54   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Ok zdaj čisto na hitro in splošno. Torej pri montiju se je PZ kruh in PZ testenine, riž? , krompirja se ne je.  Kaj pa kombinacija , npr. kruh in salame (za zajtrk recimo) ali kruh in pašteta, ali za kosilo meso in PZ testenine (bologneze recimo), to gre?



PZ kruha v kombinaciji z B naj se ne bi jedlo. Ker kupljeni PZ kruhi so daleč od pravega PZ, običajno dajo v malo bolj črno moko semena.... Dovoljen je kisli-kruh ali pumpernikel.

user posted image

paštete, salame.... je najslabša vrsta mesa, polna "nedovoljenih" maščob. raje specite piščaca ali purana in si ga režite kot salamo.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 4013
   RE: Montignac
3.11.2008 14:31:54   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Tanikaa, jaz že nekaj let skoz jem po Montiju. Z manjšimi odkloni (in pavzami med dojenjem recimo), ampak skoz. Mi tak bolj paše, razlika v počutju je ogromna. Hujšam pa neuser posted image .




Saj nimaš kam. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4014
   RE: Montignac
3.11.2008 20:11:02   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow



Snorlax, ne vem, kva je to za eno user posted image ; a bi bilo možno, da si že na tvoji idealni teži, ne po tvojih idealih, ampak da je tvoje telo zadovolno??




Mislim, da pri meni ne bo tole držalo. Moje telo niti najmanj ni zadovoljno s tromestno številko. user posted image Samo odkar sem začela Montija varat s sladkarijami, se ne morem spravit nazaj v red. Rata mi par dni, pa spet zagreznem. Pa sem spet pridna kak dan, pa spet grešim.

Kam, hudiča je šla tista trdna volja, ki me je držala pokonci prvih 5 mesecev letošnjega leta?!user posted image Malo imam na sumu sicer tole Mojomuro...user posted image , da mi jo je speljala....

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4015
   RE: Montignac
3.11.2008 20:38:46   
rainbow
Ojla!

Hihi Snorlax, te sladkarije so ena teorija zarote, pa ne, ne teorija, kar realnost. Ko sem jaz prvič hujšala po M., sem bila sveto prepričana, da v življenju ne dam več v usta mlečne čokolade.. in pol svizec zavije čokolado user posted image user posted image

Muška, zdaj če hočeš hujšat, pol vse te kombinacije hruha in klobas, mesa in testenin odpadejo; polnozrnate testenine kot priloga mesu so občasno dovoljene na drugi stopnji, ko se teža ohranja. Gre pa za to, da se beljakovine in škrob skupaj v želodcu težje in dalj časa prebavljajo.

tanikaa, tebe pa že dolgo ni tu, pa te je lepo bratuser posted image

moj zajtrk in večerja dnaes sta bila user posted image , kosilo pa user posted image , tak da skupne iztržek povprečen. Bo jutri bolje, si moram nabavit zelenjavo in lečo.

lep večeruser posted image


_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4016
   RE: Montignac
3.11.2008 20:42:50   
tanikaa
Tanika več ne hujša. Ker sem se sprijaznila da sem suha in ne rabim hujšanja. user posted image user posted image user posted image


Mi je pa Jančika dala mislit. Tudi če ne hujšaš, lahko ješ po M. Tak se vsaj ne morem zrediti. Pismo, zdaj glih sem odkrila toplo vodo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4017
   RE: Montignac
4.11.2008 6:10:40   
TRIŠ
Sibil jaz zjutraj jem tudi mu namaze pa poli pa sir pa tolst s sirom ....samo vse s polnozrnatim kruhom

Dašabinauser posted image pa bova še tu skupaj čvekaleuser posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4018
   RE: Montignac
4.11.2008 7:54:23   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

mogoče preberi tole....



Tole je bilo pa zelo zanimivo razmišljanje, kje si to našla?


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4019
   RE: Montignac
4.11.2008 8:12:48   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax



Kam, hudiča je šla tista trdna volja, ki me je držala pokonci prvih 5 mesecev letošnjega leta?!user posted image Malo imam na sumu sicer tole Mojomuro...user posted image , da mi jo je speljala....



hahahaha....ne ne, saj je maš dovolj, po moje ti neki labilni škrat nagaja


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4020
   RE: Montignac
4.11.2008 8:16:49   
orhideja75
jaz bi se tudi prehranjevala po montiju, pa tega sploh ne razumem. kakšno kombiniranje...najbolje, da si priskrbim knjigo in naštudiram



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4021
   RE: Montignac
4.11.2008 11:38:07   
kokoska007
v osnovi gre za prehranjevanje z izdelki z nizkim glikemičnim indeksom (GI), obroki pa so sestaljeni iz OH ali beljakovin, ker se te različno presnavljajo. najbolje, da dobro prebereš knjigo, v njej je vse. preberi si še knjigo o nizkem GI, tam zveš več o GI  in o živilih.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 4022
   RE: Montignac
4.11.2008 16:33:30   
HuAnita
 
Helou.
Sem se kot tatica privlekla nazaj k vamuser posted image   Me doooolgo ni bilo, vmes večinoma jem po montiju, kolikor mi pamet da (meni je še vedno UMETNOST prav kombinirati - ja, vem, pač sem butasta...), pa volja. Zadnje čase jezo in nervozo stresam nad sladkarijami, pa kaka slastna potica pri sosedih, rojstnodnevne torte... Rezultat je pa tak, kot je ... nič šla dol, počutje nako zanič kot vedno. Vmes so mi populili 4 modrostne zobe in med bolečiami pri zadnjih 2 me je potolažilo le lizanje čokolade, ker gristi ni bilo varianteuser posted image

Skratka, spet sem z vami, še naprej se bom trudila, verjetno zaman, ampak namen je pa doberuser posted image

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 4023
   RE: Montignac
4.11.2008 16:53:33   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita


Helou.
Vmes so mi populili 4 modrostne zobe in med bolečiami pri zadnjih 2 me je potolažilo le lizanje čokolade, ker gristi ni bilo varianteuser posted image




to je bila pa prisilna dieta, ma ti je ne zavidam

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4024
   [Brisano sporočilo]
4.11.2008 21:45:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 4025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?