|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 18:32:32   
matejchi
tatly mogoče se pa ustraši pred ogledalom, ker misli, da njena mamica drži drugega dojenčka..
bella preden sem do konca prebrala sem mislila reči, da pazi, da ne boš sobe zamenjala, zdaj pa moraš pazit, da tvoj sobe ne zamenja.. mal se hecam, ne zamerit
sandra jaz sem dragemu za okroglo kupila eno fajn vetrovko in superge, kaj pa čem, saj gre iz istega žepa, samo sam si ne bi kupil verjetno. Jaz mu pa ne bom povedala kaj si želim... mi je škoda denarja, ker ni tako uporabna zadeva.

Naša Maruša se je odločila da je nedelja dan za spanje, sploh če je še na zraku.. od 10.30 do 16.00 je spala zunaj v vozičku pa še na mengeško kočo smo jo peljali kar z vozičkom, dva ovinka sem še lahko potiskala voziček, pol sem ga pa predala, jutri mi bodo pa noge odpadle, mi bodo kar same narazen lezle, ... še dobro da je user posted image doma.. vsaka stvar je za nekaj dobra...  Grem Žigcu eno knjigo prebrat, da bo lahko jutri v vrtcu povedal (imajo kao domače branje.. al neki takega)..
se slišimo



_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 19:40:41   
majči22
No sedaj se pa res nisem že kar nekaj časa javila! Ma kar nisem našla časa.
Za nazaj ne bom komentirala, ker ste dobile že odgovore, bom pa pohvalila res vse avgustovčke, so taki cortkiuser posted image user posted image .
No moram priznat, da se naša pa ful rada gleda v ogledala, ponavad se smeji ali pa začudeno gledala, kdo je to.user posted image

Na noč čarovnic smo pa tako malo spali. Bila mami kriva, ker je pila sok iztisnjen iz pomaranče, pa pistacijo sm jedla, pa Twix,.. Joj sm bla smotana in sama naseuser posted image Tako, da je celo noč jambrala in zbujala na 1-2 uri. No naslednjo noč je bilo pa že vreduuser posted image , ker je mami mal gledala kaj je pojedla.

No včeraj smo šli mal popoldne na grobove svečke prižgat, ko se je lepo vreme naredilouser posted image . Danes smo bili pa v Portorožu in je bila spet super pridnauser posted image . Zdej sve že čist navajene "javnega" dojenjauser posted image .
Pa moram priznat, da zadne tri dni ful več je. Na obrok mi poje okoli 100-120ml. Je pa na 2-2,5 včasih na 3ure. Verjetno je povečala količino, glede na razvojuser posted image Opažate tudi ve?

Jutr zjutraj gremo pa slikat kolke v Domžale! Držite pesti, da bo vse vredu! Potem pa še mal po nakupih v Supernovo in v E.Leclerc.

Nč lepo in mirno noč!



(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 20:22:38   
Zoja Miša
 
Joj, kako lep dan je bil danes. Upam, da bo jutri prav tako.
Včeraj smo se potepali, danes pa smo bili dom in šli 2 x na sprehod, prvič za 2,5h, drugič za 1,5h. Sva si kavico privoščila, pikica je pa spala, kot velika, mislim, da ji je luft ful pasal, po teh turobnih dneh!
Smo se pa sedaj skopali, papa še pri očiju, potem bo verjetno zaspala. Kg ji niso nič zrasliuser posted image . Ostajamo na istem. Raste pa ko konoplja. Bomo videli, kaj bo P povedal.
Matejchi, ful lep seznam!user posted image  In glede spanja je pri nas isto, ko smo bili zunej, je skos spala.

Bella, kakor koli mi boš rekla, bo o.k. Nisem občutljivauser posted image  Očitno je naša princeska, kot je bila tvoja Tjaša. Nočna ptica. A kasneje, potem, ko so večji, potem se navadijo prej it spat?

Sayuri, nič se ne sekiraj, se bova z Anito že zmenili kako in kajuser posted image

Anita, očitno naju vse zemenjujejo, kako se bova zmanili?user posted image

Sandra, seveda smo te! Upam, da ste se imali super! Sem študirala, da ste dobri, da ste se spravili! Glede darila, kaj pa mogoče kakšen tečaj? Ali pa bon za kakšno trgovino.

Vsem za 2 meseca, čestitke!
Glede kg, jaz sem na 0 in stare kaobojke že oblečem user posted image .
Za prvega nikoli ne hodim ne pokopališče. Grem, ko se spomnem. Itak pa imam glede grobov čisto svoje mnenje.

Tatly, super sta.

Ryssa, naša poje nekje 110-120 ml na obrok ima jih pa 6. En obrok pa ponavadi vedno okoli 190 ml, ampak kg ji ne gredo goruser posted image , sem že ful znervirana zaradi tega.

Majči, veselo nakupuj!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 20:23:52   
tatly
erin neeeee to je botercek od stelle
erin-matejchi ja mogoce pa imata prav ,mi je prav zanimiva ko jo dam pred ogledalo malo gleda in ze sirena
evo to je ati
user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 20:25:39   
tatly
zoja misa-jaz sem pa prej hotla vprasat kje si pol sem pa vidla da si tu sam z drugo slikcouser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 20:54:32   
matejchi
O hudo, sploh nisem videla da sem enako napisala kot Erin pa sploh nisem prebrala.. sem šla prav nazaj gledat,... zdaj se pa počutim user posted image

Zoja Miša meni se tudi zdi, da grejo gor samo cm... pa je bilo pri Žigcu enako, da še ni bil zadost težek za cepljenje, pri 7. mesecih pa je bil kot michelin.


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 21:51:36   
buhtlčk
skozi reže imenovane oči še mal berem...čeprav je mali zadnje dva dni celo spal po eno in še enkrat pol ure - celo uro in pol v enem dnevu. Ampak zvečer pa ob 6h nujno kopanje in do 7h v postelji. Sam ponoč bi lah mal dalj v kosu spal, so še vedno krči prisotni. Ah, saj bo.... Dans ponoč je blo 19-00.30, 1-4.20, 5-6.

Sandra jst mojmu ponavad torto nardim pa kupim nekej kar si želi, pa si ne privošči.

Ja vse slikce so lepe. Sam rastejo pa res. Pr našmu se mi zdi, da ma vsake dva tedna poskok v rasti user posted image  62 sicer še nekej nosi, ampak zmer bl je na 68, vsak dan nekej sunc dam stran. Je pa večinoma še zmer na dve uri, občasno je luksuz pa na tri. Sam tole dojenje - nimam pojma kolk poje, nimam tehtnice za dojenčke. Njega pa kar na naši digitalni tehtam. Najprej sebe, pol njega v roke pa odštejem, pa dodatno odštejem še 20 dag za njegove cunje. Sem ugotovila glede na vago pri P, da ni odstopanja za več kot 10 dag. U glavnem vidi se ali pridobiva na teži. Glede na trend bo pr nas ta mesec spet kila gor.

Mamo pa nov problem - zaspi na joški. Pol ga pa budim da je naprej in se mi zdi, da jeva sto let. Najhuj je pa ponoč. Mi ga ne rata zbudit, pa se mi zdi, da je to kdaj krivo za njegovo zbujanje na 2 uri, ker je pač prehitro lačen. Kakšen nasvet?

Lepo noč želim...

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 22:26:28   
kaja02
čer!!

mi smo pa danes stari 3 mesece!!!!!!!

naši dnevi so vsak dan isti, jemo, spim in se smejimo. spimo od 21.-4.-9, potem je budna kakšno urco pa zopet zaspi do 12. ali 13.., pa potem zopet spi od 16.-18. ure, pa mal odrema okoli 20 ure( 15 minut), da se potem lažje najeuser posted image  pred spanjem. Mi večinoma spimo, mislim da skorda preveč.

jutri imamo cepljenje, cepiva za rota virus ne bo dobila, ker v vrtec je nimam namena dat pred 4. letom.

moji kg še +8 kg in še nekaj xxkil viška od 1.user posted image , sploh ne grejo dol, prejšni teden sem še 1kilo pridelalauser posted image , zavidam vsem tistim, ki že lahko oblečete stara oblačila, jaz sem si mogla it kupit kavbojke, da ne hodim sam v trenirki naokoli( to mi je edino prav), bluze so mi pa vse tesne v zizah, mam ogromne( vsaj user posted image  je zadovoljen)

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 22:50:45   
kaja02
 
tako pasemo kravce( končno)user posted image

user posted image


podiramo kupčka in cuzam rokco
user posted image


se igramo z ropotuljico
user posted image

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 6:15:54   
naty13
Jaša in Zarja vse najboljše za 3 mesece.
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

pa pa

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 6:22:40   
naty13
Jutro.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kuhana.

Mi smo budni. Spali od 18h do 5.30, pojedli in zdaj se že v ležalniku napenjamo. user posted image  To je že tretja noč zapored v celoti prespana. Prejšna celo do 6.30. user posted image user posted image user posted image user posted image  Ni kaj, res je priden naš fant. user posted image  Me je pa Nejc klical ob 3.30, očitno je mislil, da je že zjutraj. Sem ga dala v postlco nazaj, povedala, da je nočka, da ga pridem iskat ko bo dan in da vsi spimo, pa je zaspal nazaj. Zaenkrat ta fora še deluje. user posted image

Praznike smo lepo preživeli, smo bili vsaj malo več skupaj. Malo zunaj, malo notri, malo po obiskih. Včeraj dopoldne smo bili pri Tejki na obisku. Smo mal kofetkali in mal vozičkali. user posted image  Je bilo super, vsaj z naše strani.

Najprej še to:

Vsi avgustovčki ste največji cukriiiiiiiiiiii. user posted image user posted image user posted image
 
Tatly res sta super mlada starša in oba dobro izgledata. user posted image
 
Sayuri sem bila res vesela, ko sem prebrala, da Lovro noč že prespi in da se Zara samo enkrat zbudi. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Bella kaj naj bi bilo narobe s cepivom proti rotavirusuuser posted image  Sem v dilemi imam pa en tedenčasa še. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 7:29:54   
anita goitan
jutroo,
naty hvala za kafje.


A srečanje je potem ta petek?

Se beremo, šibam kaj nardit..


(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 8:10:46   
Neža7
Dobro jutroooooooooooooo mamice user posted image

Samo, da vas lepo pozdravim user posted image

Zadnji 3 noči naša Neža ful težko zaspi. Je že ful utrujena okoli 18:00 vendar po 3. poskus okoli 20:00 zaspi AMPAK potem pa lepo spi do 6:00 user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 8:16:31   
Neža7
Moja se je tudi včeraj  zbudila ob 6:35 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 8:18:08   
Neža7
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul lepe slike ste dale čez vikend user posted image

Mi2 greva na sonček user posted image  Hitro se grem urejat user posted image

Lep sončni dan vsem user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 8:21:13   
gajka
Dobro jutro!

Pri nas pa že monter dnevno skupaj sestavlja! user posted image

no saj to cepivo za rota viros ni ceplenje ker ga malcki pojejo..in pol ce izbruha gre ta denar v kos...joj to pa imajo cudno narejeno,sem jaz rekla sestri kaj se zgodi ce izbruha mi pa je odgovorla da oni nic nemorejo in naj drugic pride malo lacna...

tatly - ko sem jaz dala Roka cepit za RV, sem mogla potem še pol ure počakati v čakalnici, če bi slučajno cepivo izbruhal, v tem primeru naj bi mu še enkrat dali. Vsaj tako je bilo meni rečeno. user posted image

Kg ji niso nič zrasliuser posted image . Ostajamo na istem. Raste pa ko konoplja. Bomo videli, kaj bo P povedal.

Zoja Miša - Roku so se tudi kilogrami za skoraj 4 tedne čisto ustavili, mogoče je šel 100g gor, je pa vmes vidno zrastel. user posted image Me je že tudi ful skrbelo. Zdaj pa je spet začel pridobivati na teži. user posted image

Erin - mene tudi lahko pripišeš na seznam za srečanje. Če bo vse OK,se v petek z Rokom spet podava na izlet v LJ. Bova še user posted image rekla, naj se s sodelavcem pelje v službo,da ga bova potem kar midva za domov pobrala. user posted image

naty13 - jaz sem dala Roka cepit za RV, pa ni bilo čisto nobenih posledic. Še zaprtost se ni unesla, pa je driska celo možen stranski efekt. user posted image Itak je pa vedno pri vsakem cepivu vsaj nekaj dileme in nasprotovanj, eni še obveznim cepljenjem nasprotujejo. Poznam ljudi, ki delajo na Zavodu za zdravstveno varstvo in so bili sami takoj med prvimi, ki so cepili svoje user posted image za RV.


< Sporočilo je popravil gajka -- 3.11.2008 8:22:03 >

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 8:25:22   
ozziebo
Jutro!
Da vas pozdravim, smo se malo potepali čez praznike, včeraj sva pa z user posted image  neko virozo staknila, vročina, pa slabo, pa vse boli...user posted image , saj danes je že malo boljše, pa še ne čisto, dobro, da je šel tamali v vrtec, da si še malo spočijem!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 8:35:00   
anita goitan
hoj,
bom hitra k imam tolk dela: cote, sesanje, pod tuš,.. user posted image

Prazniki so za nami, super smo bli skupaj, se certali, edin vreme ni blo glih za omenjat, razen včeraj..

Včeraj šli v Preddvor, lepo,..sonček, vozičkanje,..

user posted image
user posted image
Zoja uživala, mi2 tudiuser posted image
user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 8:36:15   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: ozziebo

Jutro!
Da vas pozdravim, smo se malo potepali čez praznike, včeraj sva pa z user posted image  neko virozo staknila, vročina, pa slabo, pa vse boli...user posted image , saj danes je že malo boljše, pa še ne čisto, dobro, da je šel tamali v vrtec, da si še malo spočijem!


ej pozdravi se, da se v petek srečamouser posted image

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 8:36:53   
ozziebo
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

A v Dolenjskih toplicah imajo tudi plavanje za dojenčke!?




imajo. od 4 meseca dalje... več pa ne vem.

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 8:45:11   
tatly
anita -kaki lepi placi za vozickanje...ne pa jaz samo po betonuuser posted image user posted image user posted image -zoja je fulll lusna

gajka-ja hvala bogu ce je tak jaz sem se kar zgrozila nad njenimi besedami,midvi sma se tud mogle bit tam pol ure ce bi imela kake reakcije na cepivo.ma je bila pol full slabe volje

JAŠA IN ZARJA VSE NAJ NAJ ZA TRETJI MINI ROJSTNI DAN
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 8:48:37   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

anita -kaki lepi placi za vozickanje...ne pa jaz samo po betonuuser posted image user posted image user posted image -zoja je fulll lusnA



res je, sam morš met traktor med vozički za take potkeuser posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 8:53:20   
matejchi
Poznam ljudi, ki delajo na Zavodu za zdravstveno varstvo in so bili sami takoj med prvimi, ki so cepili svoje za RV.

A imajo pol kaj popusta?? user posted image

Anita Zoja pa čista kopija tvoja.. vsaj po slikah..
Maruša pa je vstala (ups.. zbudila se je) ob 6.00, pol pa ni takoj nazaj zaspala, pa pride user posted image pa se začne nekaj z njo pogovarjat (jaz bi mu pa vrat zavila), no pol je pri meni nazaj zaspala in še zdaj spi...
A je pol petek dan za metek? Zdaj se grem pa k zobarju naročit, ga mam še zmeraj v MB...


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 9:05:22   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Anita Zoja pa čista kopija tvoja.. vsaj po slikah..


Hvalauser posted image
Ej a ve2 sta že ble na UZ kolkov? Dns greva me2

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
3.11.2008 9:08:21   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

erin neeeee to je botercek od stelle
erin-matejchi ja mogoce pa imata prav ,mi je prav zanimiva ko jo dam pred ogledalo malo gleda in ze sirena
evo to je ati
user posted image



Čeden očka... morata biti lep paruser posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Mamo pa nov problem - zaspi na joški. Pol ga pa budim da je naprej in se mi zdi, da jeva sto let. Najhuj je pa ponoč. Mi ga ne rata zbudit, pa se mi zdi, da je to kdaj krivo za njegovo zbujanje na 2 uri, ker je pač prehitro lačen. Kakšen nasvet?

Lepo noč želim...


Podobno se pri nas dogaja zadnje dni. Joške mi ali čist "izmozga"ali pa zaspi zraven- tudi zjutraj niso več tako polne kot so bileuser posted image in to gotovo vse samo zaradi tega ker mi zaspi na joški in se mi je očitno posledično zmanjšala količina mleka pa se potem zbuja ponoč kar se prej ni. Edin če mu zvečer dam poleg svojega mleka še dodatek -potem spi malo dlje. Poskusi to, mogoče bo pri tebi tudi delovalouser posted image   Drugače pa ne vem zakaj se je to začelo dogajat zadnje dni... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kaja02

mi smo pa danes stari 3 mesece!!!!!!!
moji kg še +8 kg in še nekaj xxkil viška od 1. , sploh ne grejo dol, prejšni teden sem še 1kilo pridelala , zavidam vsem tistim, ki že lahko oblečete stara oblačila, jaz sem si mogla it kupit kavbojke, da ne hodim sam v trenirki naokoli( to mi je edino prav), bluze so mi pa vse tesne v zizah, mam ogromne( vsaj  je zadovoljen)


ČESTITAM!user posted image

Jaz imam tudi še 8 kg viška...žal user posted image Nosim pa še vedno kavbojke od nosečnsoti saj so mi še vedno pravuser posted image

anita - kakšne lepe slike!!!!!! Vauuuu! Res imata super fotiča!user posted image user posted image user posted image KAteri si že rekla da ga imata?

ozziebo
- pozdravite se !

gajka, tatli, mene tudi skrbi da nam mali ne bo cepiva ven poliluser posted image ... pa da ne bo kakih stranskih učinkov potem. Mamo lih v četrtek vse, pa bi v petek res rada šla v LJuser posted image

Vse naj naj vsem našim avgustovčkom!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?