|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 13:49:47   
sayuri
Jeeee, srečanje bo user posted image user posted image user posted image .
JAz sem kandidat za med tednom dopoldne. user posted image

1. Ni gneče v nakupovalnih središčih al kjerkoli bomouser posted image
2. Med vikendom imamo bolj družinske plane.
3. Imam izgovor, da grem še med tednom malce "v lajf" user posted image user posted image user posted image

Slaščičarna "Pod vodo" V City parku je zgoraj zraven Mehiške restavracije in igralnice. Se mi zdi fajn plac user posted image   PArkiraš v garažni hiši v drugem nadstropjku, otroka daš v voziček in prideš direkt v slaščičarno.user posted image  Pa še na kakšen hiter šoping bom lahko šla, ko bom v BTCju user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil sayuri -- 23.10.2008 13:51:06 >

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3351
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 13:50:50   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: naty13


Kok ste cukri vsi. user posted image user posted image user posted image

Pa še dodatno bosta lepa. Ni bilo nič škoda evrčkov. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


se strinjam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 13:52:29   
miškolinček
Živjo,,no mi pa nismo zdravi,sva ravno od zdravnika. Že tretji dan driska,od včeraj ma še nos čist zabit,mu ga sploh nemorem spucat,posledično je cmerav in siten ker ne more v miru spati,ker če mu ne nagaja nos ima pa polno plenicouser posted image .

Zdajle končno mal spi,upam da bo še nekaj časa,jaz grem pa po tamalga v vrtec. Kosila pa danes ne bo ker ga nimam časa skuhat,upam da jeimel E. KAJ PAMETNEGA V VRTCU ZA MALICO,pa bm o pol kasnejenekaj spacali za jest ko bo še doma.

Počasi mam že dost tega da moram biti skoz doma,če ne zarad bolanih otrok pa zarad drugih stvari,....jaz bi pa tako šla mal v svet(po štacunah v Kranj)...

Naty,očitno ne bo nič z najinim kofetom,zmeraj nekaj vmes pride,sem mislila ta teden dopoldne mal v Kranj,pa zgleda da mi ne bo treba itiuser posted image .<očitno boš mogla kar malo k meni pridet,da bova lohk klepetale,za vozičkat imamo pa tudi dost prostora in fajn lokacijo,brez prometa v naraviuser posted image .

Glede spanja: Ja Jošt je pa čist poglavje zase,sploh ne vem kaj naj rečem,12 ur je pa še zame preveč,jaz bi bila zadovoljna ko bi bilo vsaj prvih 6 ur skupaj mir,vse ostalo je zame že luksuz. Priden je ,ni kaj.

Pol maš pa dost cajta še za srčka zvečer in ker znata očitno edina tako zelo pridne otroke delat,pol pa lahko še kakšnega komot naredite,pri tako pridnih otrocih se pa res ne pozna če sta 2 ali pa trijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 13:58:23   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Jeeee, srečanje bo user posted image user posted image user posted image .
JAz sem kandidat za med tednom dopoldne. user posted image

1. Ni gneče v nakupovalnih središčih al kjerkoli bomouser posted image
2. Med vikendom imamo bolj družinske plane.
3. Imam izgovor, da grem še med tednom malce "v lajf" user posted image user posted image user posted image

Slaščičarna "Pod vodo" V City parku je zgoraj zraven Mehiške restavracije in igralnice. Se mi zdi fajn plac user posted image   PArkiraš v garažni hiši v drugem nadstropjku, otroka daš v voziček in prideš direkt v slaščičarno.user posted image  Pa še na kakšen hiter šoping bom lahko šla, ko bom v BTCju user posted image user posted image user posted image


Se podpišem po toleuser posted image user posted image user posted image .


Dane se papozna vreme,vse tle visimo.

Sayuri
,čudoviti boste. Jaz imam enako kapico kot Lovro in enako bundico kot ti Lovru sem kupila za Filipa,samo sem ga pri kapici usrala,sem kupila 62 št. ostalo ima tako že 68,ampak kapa mu je pa  ful prevelikauser posted image ,tako da bom morala kupiti še eno. Bundico sem pa 74 vzela,pa ti?

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 13:58:38   
Neža7
Moja je danes boga, ker nisva na sprehod zaradi dežja. Ven spi v vožičku. Zgleda, da sem jo preveč na to navadila, ker težko dom zaspi, vendar samo za pol ure. Potem je tako utrujena, da samo malo popije in potem jo vsako 1,5 nahranim, ker drugač ne gre.

Moj je pravkar poklical user posted image  v koloni je tik pred Velenjem... Tista cesta med Velenje in Arja vas je kastastrofa user posted image  Ljudem se vedno mudi in so vedno nesreče user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 13:58:38   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Jeeee, srečanje bo user posted image user posted image user posted image .
JAz sem kandidat za med tednom dopoldne. user posted image

1. Ni gneče v nakupovalnih središčih al kjerkoli bomouser posted image
2. Med vikendom imamo bolj družinske plane.
3. Imam izgovor, da grem še med tednom malce "v lajf" user posted image user posted image user posted image

Slaščičarna "Pod vodo" V City parku je zgoraj zraven Mehiške restavracije in igralnice. Se mi zdi fajn plac user posted image   PArkiraš v garažni hiši v drugem nadstropjku, otroka daš v voziček in prideš direkt v slaščičarno.user posted image  Pa še na kakšen hiter šoping bom lahko šla, ko bom v BTCju user posted image user posted image user posted image


Sayuri hvala za odgovor,kje je kafič Pod vodo.  Bolj simpl ne more bit. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 14:00:40   
miškolinček
O madona sem šele zdej vidla,da je uraže dve,morm iti po tamalga če ne bo misli da smo ga v vrtcu pozabili. Se tipkamo,kdaj...hmm,ko bo tamal spal,ta velik bo pa pridenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vilika,ja naš je tak federček,pa je bil že velikokrat sortižen,pa po kakrakterju je tudi tak navit kot ima frizuro..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 14:16:50   
naty13
Miškolinček kaj mi pomaga, da otroci spijo ob 19h-20h, če pa user posted image  hodi pozno notri. user posted image  No ja nimam kaj za jamrat, ker bo zima malo bolj mirnejša. user posted image  Matr ja, tale kofe nama pa kar uhaja, verjetno bi za cel mesec dežja načvekale. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 14:36:31   
naty13
Kje pa ste vseuser posted image

Meni oba otroka spita. user posted image  Ne morem verjet. user posted image  Jošt je zunaj na balkončku v vozičku. Sem ga tolk na voziček navadila, da mi v ležalniku spi samo po pol urce. Ga bo treba čez kakšen mesec na postlco navadit za opoldansko spanje. Nejca sem pri kakšnih petih mesecih. Pa se je obrestovalo. user posted image

Bella meni tudi včeraj ni nič polival, pa še mal več je pojedel. Danes mi malo poliva, ampak kar je bilo pa zadnji teden, je bilo pa že preveč. user posted image  Se je poznalo, da teža sploh ni šla gor. Bom danes ponovila vajo. Smo en teden po obisku P.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 14:48:41   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Miškolinček kaj mi pomaga, da otroci spijo ob 19h-20h, če pa  hodi pozno notri.  No ja nimam kaj za jamrat, ker bo zima malo bolj mirnejša.  Matr ja, tale kofe nama pa kar uhaja, verjetno bi za cel mesec dežja načvekale.


Sem že nazaj,sem tavelikega kr v spodnjem štuku pustila,je hotel biti pri mami.
Ja jaz bom enkrat kr šla,sitni otroci gor ali dol,sej ti tko obvladaš spanje pa to,ga boš pa mal podučila,da mora mami kdaj tudi mal pavze imeti.
Jaz sem iz mesta na vas poročena in sem navajena na množico ljudi okrog sebe in se mi že kr mal ker sem samo doma. Saj je lepo tle za živeti,narava pa to,sam mal sveta moraš pa tudi videt vsake toliko časa.

Pri nas pa skoz nekaj iz neba in megle leti tko da nemoreš nikamor,pa ful mrzlo je,pa taka tema kot ponoči,kot da se sploh ne bi zdanilo.

Jaz se pa zdajle s user posted image grejem.

< Sporočilo je popravil miškolinček -- 23.10.2008 14:51:56 >

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 14:50:11   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Kje pa ste vseuser posted image



zaenkrat sem še tle dokler se gospodič ne zbudijo,pol bo lakota in pucanje nosu

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 14:51:05   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Kje pa ste vseuser posted image



zaenkrat sem še tle dokler se gospodič ne zbudijo,pol bo lakota in pucanje nosu



pa rite tudi verjetnouser posted image

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3362
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 14:52:12   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
user posted image  


sayuri, takole jaknico sem pa tudi jaz Roku kupila. Pa miškolinček jo je očitno tudi nabavila. Da ne bodo potem na srečanju vsi fantiči enako oblečeni. user posted image

Ja, očitno je tale lokacija Pod vodo kar uporabna. Sem pa za srečanje med tednom v dopoldanskem času.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3363
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 14:56:19   
Krysia
Dan.

oooo, ste načvekale od zjutraj ... Sem komaj prebrala ... Midva z Rokom sva bila pa v mestu - prav fino je bilo pa na srečo nobenega dežja. Sem se dobila s sodelavkami, ki so dijake pripeljale v LJ, pa še otroci so mi povedal, da me ful pogrešajo (aha, lani sem bila pa najbolj grozna pa skoz sem težila z matematiko user posted image ). potem bi pa moral priti moj možek po naju, da bi šla na UZ kolkov, so me pa klicali, da odpade ... sva dobila datum čez 1 mesec user posted image eh, v porodnišnici je bilo 1A, upam, da je tako ostalo ... No, in sva se odsprehodila še domov - 2 uri sva bila zunaj, doma smo se previli in pojedli, zdaj pa spančkamo user posted image Jaz pa uničujem ene špinačne raviole .. user posted image

Srečanje: jaz sem za, mi paše med tednom dopoldan, pa BTC oziroma Citypark se mi zdi dobra lokacija ... čeprav bomo spet atrakcija, tko kot smo ble v Kranju user posted image

Umazanija med prsti: jst ne vem, kje Rok tolk muck nabere ... pa črno ima za nohti kot bi cele dneve na njivi delal user posted image

Sayuri, vi boste pa lepi. Dober nakup! Jaz ravno ugotavljam, da bo treba spet malo zapravljat ... bo treba kakšne 68 in 74 nabavit, ker Rok raste ... user posted image Bom šla zapravit otroški dodatek user posted image user posted image user posted image user posted image samo potem bo bolj mal oblečen user posted image

cebrcauser posted image user posted image za cepljenje. Upam, da bomo mi tudi tako prestali zadevo ...

Gajka
, mene tudi kar mine, ko se spomnim, da mi je Rok na začetku po eno uro jedel - najprej je 4x potegnil, potem pa spal in smo ga budili ... in je glih 1 uro rabil, da se je vsaj približno najedel ... Zdej pa porabimo enih 20 minut, včasih tud samo 10 ...

Drugač pa mi tud jemo nekje na 2 -2,5 ure. Ampak ponoč pa lahko spi od osmih do dveh ... Sem se že mal zasekirala, da mi preveč pogosto je, pa vidim, da nismo nobena izjema ... Mu pa dam za jest, ko je lačen in nič ne čakam, da bi npr. minile 3 ure ... se mi zdi, da je treba jest takrat, ko si lačen in če to velja zame, velja tudi za mojega otroka, a ne?

Tašče ne bom več komentirala, ker ... nima smisla ... razumem vse tiste, ki imate težave z njimi, pa blagor vsem tistim, ki jih nimate. In če mi ne bi živel v isti hiši, bi bilo verjetno vse OK ... tako pa pač ... jaz imam rada svoj mir ...

Pa kaj je s tem srbenjem, mene je tud včeraj vse srbelo in sem prav na norice pomislila - sayuri, si nam ti kakšen virus poslala al kaj user posted image Tak računalniški user posted image Se mal hecam, ne mi zamert ...

no, vas še zvečer kaj preberem ... imam še nekaj dela tukaj po hiši (kdo bi si mislil, a ne?)



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3364
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 15:03:24   
dojenč
http://shrani.si/f/2W/bU/Vvbshd7/1/jaz-z-ojo-mamico.jpg

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3365
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 15:03:38   
gajka
Mah, vse se samo čez tašče pritožujete, če ste pod eno streho... Meni pa moja mama živce para! user posted image Se morava vsake toliko orng usekat, da imamo potem nekaj dni mir pred njo in ni nonstop stacionirana v našem nadstropju. user posted image Pa brat se tudi ful pogosto tu gor nalepi... Saj imava vrata, ampak se mi bi čudno zdelo, da bi jih mogla zaklepat, pa itak bi še vedno hodili gor trkat... Mah, bo treba res spokat in it na svoje. Mi je včasih prav žal, da sva toliko denarja in dela vložila v to, da sva si mansardo uredila. user posted image Ampak v planu imava vseeno čez nekaj let novo gnezdece uštimat in to na popolnoma svoji lokaciji, tako da bo tudi s kolesom predaleč za žlahto. user posted image

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 3366
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 15:05:42   
dojenč
mi je uspelo eno slikico prilimati
to sem jaz in moja princesa žana

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 3367
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 15:07:13   
miškolinček
Tejkaz,a si v novem planet tušu vidla mogoče kakšen kotiček za otroke z igrali al pa kaj podobnega? Mene ful moti ker tega v Qulandiji ni.

NAty,enkrat bom šla mal v ta novo pikapolonco pogledat,en dopoldne,a maš ti drugače dopoldneve čas? Mam še ene bone za vnovčit od pikapolonce. Drgač mam s pikapolonco slabe izkušnje in to glih s tisto ki so jo baje zaprli,sam bone je pač treba potrošit,a ne

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 3368
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 15:10:40   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
user posted image  


sayuri, takole jaknico sem pa tudi jaz Roku kupila. Pa miškolinček jo je očitno tudi nabavila. Da ne bodo potem na srečanju vsi fantiči enako oblečeni. user posted image

Ja, očitno je tale lokacija Pod vodo kar uporabna. Sem pa za srečanje med tednom v dopoldanskem času.


Ja očitno imamo isti okus,ker tisto jopico ki jo je imel tvoj fantič za krst,je imel tudi moj 14 dni prej pri krstuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Na srečanju bodo pa vsi zgledali kot bratci in sestrice če bodo isto oblečeni.user posted image

< Sporočilo je popravil miškolinček -- 23.10.2008 15:11:18 >

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3369
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 15:12:04   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: dojenč

mi je uspelo eno slikico prilimati
to sem jaz in moja princesa žana


Dojenč, lepo pupo imaš.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 3370
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 15:13:47   
gajka
Rok je pa danes tečen za znoret! user posted image Spat noče ali pa samo nekaj minutk, bi jedel pa ne bi jedel, pa kar nekaj nerga in joče, pa kar nosil bi se... user posted image user posted image Tako kisel je kot vreme zunaj! Komaj čakam, da moj pride iz službe, da mu ga lahko malo podtaknem, ker ne morem čisto nič zraven naredit. user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 23.10.2008 15:14:32 >

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3371
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 15:15:52   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček
Ja očitno imamo isti okus,ker tisto jopico ki jo je imel tvoj fantič za krst,je imel tudi moj 14 dni prej pri krstuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


In tako jopico ima menda tudi Jaša od tejke. user posted image

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3372
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 15:18:57   
tatly
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: tatly

neža o hodis kaj v nase kraje


Za izlet je krasno. Tam sva se zaročila user posted image  jaz sem bila čist iz sebe, da mi veliko pomeni vaš konc.


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3373
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 15:19:40   
Zoja Miša
Pijem kapučin in sploh sem dobre volje, ker je naša pikica danes tako posrečena.
Naj vam povem kakšno navihanko imam. Jo prej previjam in se vedno veselo smeji, ko ji dam planičko dol in potem čvekava na veliko. In na enkrat rata za trenutek resna, jaz pa čutim nekaj mokrega na majči in pogledam, me je polulalauser posted image , pa ji rečem ti, ti lumpa, ona pa v glasen, nagajiv smeh. Joj, da bi vedela, bi vse to posnela. Sva se potem obe veselo smejaliuser posted image user posted image user posted image
In danes prvič je tudi, ko je postala sitna, da bi zaspala, sem jo vzela na roke in je malo joala, pa sem ji samo razlagala stvari, kako brez veze da joka, da jo lepo cartam...pa me pogleda in se mi lepo nasmeji preden je potonila v spanec!
Jaz sem čisto blažena danesuser posted image

Erin, z veseljem bi te spoznala! Sam, kot sem že rela, sem trenutno brez avta. Ko bo zopet v moji lasti, pa se brez problemov kakšen lep dan, pripeljem tudi v vaše lepe Gorenjske konce!user posted image
Pa srbi tudi mene vse. Sem zadnjič komaj zaspala, ko sem si noge skoraj izpraskalauser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Najboljš da res nekje v LJ user posted image user posted image user posted image   Se bova s Tilnom že nekako do tja privleklauser posted image Čene bo pa ati dopust vzeluser posted image

Sem za, povejte kje in kdaj, da si svoj avto rezerviramuser posted image

Tejkaz, a to si kar določila? To je sobota. No, tudi prav! Jaz sem za. Kje pa?? Čeprav vidim, da so tudi ostale raje za med tednom! Jaz tudi! Razlog isti! Ampak ne 10.11. in ne 11.11., ker imamo enkrat slikanje kolkov, enkrat pa P!
Pod vodo je sicer fino za malo večje otroke, mize so pa butasto zaradi vozičkov, tako da mogoče bi bilo bolje kje drugje. V Supernovi zgoraj je dosti placa, pa tudi igralnico za večje otroke imejo? Hmmm???

Tatly, saj mata avto, pa se pripeljite na izlet v Lj!

Naty, super za nekompliciranje! Ampak jez sem bolj pri štorastihuser posted image , pa ne vem če bi uspelo. user posted image

Sayuri, kako bosta lepa!!! Me kar prime, da bi šla v šoping. Obe jaknici sta mi všeč! Ena je iz Okaidija, druga pa??? Firbec pač, saj ne zameriš.user posted image  Čeveljčki so usnjeni??? V Leclercu praviš, si jih kupila? Rabimo ene. Kakšna pa je velikost. Naša pikica ima kar veliko nogico, nekje 8,5 cm. Se dobijo takšni. Madona sem te zasula. Sorry!

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejkaz kaj pa december, ko bo že okrašeno, bi bilo za tiste, ki imamo/jo starejše otroke še bolj zanimivouser posted image  Pa še otročki bodo večji in bodo že v športnih vozičkih in bodo meli veliko za gledat okrog. user posted image user posted image user posted image

Naty, sploh ni butasta ideja! Pa še naši otroci bodo malo strejši in odpornejši! Pa jaz bom imela svoj avtouser posted image

No, kakšen je sedaj zaključek???

Na pop tv je Oprah o dojenčkih - GLEJTE, če vam rata!!!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3374
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 15:19:50   
tatly
Za izlet je krasno. Tam sva se zaročila jaz sem bila čist iz sebe, da mi veliko pomeni vaš konc.
mah mi ne rata to citiranje.....kje sta se zarocila

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vodene športne aktivnosti
Michonne RR

Kdaj ste otroke vpisali na vodene športne aktivnosti?

Pri 1 letu (17%)

Pri 2-3 letih (17%)

Pri 4-5 letih (31%)

Ob vstopu v šolo (34%)


Število vseh glasov: 29

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!