|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 20:28:53   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejka a ti spita mulčkauser posted image  A greva kakšno stran zapolnit user posted image user posted image user posted image


Spita. Tvoja?



Jaaaaaaaaaaaaa spita. nejc od 19.30, Jošt od 19h. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3001
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 20:30:10   
naty13
Tejka kaj praviš o nedelji, kaj razmišljaš, kje bosteuser posted image  Lahko končno pridete na obisk. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3002
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 20:34:12   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

sayuri saj jih lahko kopaš, ampak samo z vodo, ker so meni tudi rekli, če ga bo srbelo, da ga naj stuširam.


meni so rekli, da kopat ne smem, tuširam lahko


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3003
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 20:35:00   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejka kaj praviš o nedelji, kaj razmišljaš, kje bosteuser posted image  Lahko končno pridete na obisk. user posted image


Imamo v načrtu da pridemo. Kaj pa čez teden kakšen sprehodek, če bo lepo vreme?


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3004
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 20:37:55   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejka kaj praviš o nedelji, kaj razmišljaš, kje bosteuser posted image  Lahko končno pridete na obisk. user posted image


Imamo v načrtu da pridemo. Kaj pa čez teden kakšen sprehodek, če bo lepo vreme?



Uffffffffff zdej si me pa najdla. Moram user posted image  vprašat, če bo varuška, ampak ga še ni in ga pred 22h ne bo - dela. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3005
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 20:40:21   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejka a ti spita mulčkauser posted image  A greva kakšno stran zapolnit user posted image user posted image user posted image


Spita. Tvoja?



Jaaaaaaaaaaaaa spita. nejc od 19.30, Jošt od 19h. user posted image


Popravek. Nejc spi od 18.30. matr še številk ne poznam več. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3006
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 20:41:36   
matejchi
naty spat dat pa babyfon zraven... hihi

ja saj sem mislila tuširat..



_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3007
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 20:42:36   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejka a ti spita mulčkauser posted image  A greva kakšno stran zapolnit user posted image user posted image user posted image


Spita. Tvoja?



Jaaaaaaaaaaaaa spita. nejc od 19.30, Jošt od 19h. user posted image


Popravek. Nejc spi od 18.30. matr še številk ne poznam več. user posted image


In kako dolgo ti potem zjutraj spita? Eva je zaspala ob osmih in bo ob 6.00 že pokonci, Jaša je pa zaspal malo čez osem. Okrog 4ih bo jedel in potem spal še do 8ih. Tako je zdaj že nekaj časa.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3008
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 20:43:10   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

naty spat dat pa babyfon zraven... hihi




Točno to naredim vsak večer. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3009
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 20:46:21   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejka a ti spita mulčkauser posted image  A greva kakšno stran zapolnit user posted image user posted image user posted image


Spita. Tvoja?



Jaaaaaaaaaaaaa spita. nejc od 19.30, Jošt od 19h. user posted image


Popravek. Nejc spi od 18.30. matr še številk ne poznam več. user posted image


In kako dolgo ti potem zjutraj spita? Eva je zaspala ob osmih in bo ob 6.00 že pokonci, Jaša je pa zaspal malo čez osem. Okrog 4ih bo jedel in potem spal še do 8ih. Tako je zdaj že nekaj časa.



Jošt gre spat okrog 19h. Največkrat spi tam do 6h ali 6.30 poje in včasih zaspi nazaj, včasih ne, pa spi tam do 7.30, danes je do 8h. Se pa tudi prej zbudi, npr. danes se je ob 4.30, pojedel in spal do 8h. Včasih ne zdrži celo noč. Nejc mi pa čez dan malokrat spi, zato gre zgodaj spat. Spi mi pa največkrat od 7.30-8h, danes celo do 8.30. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3010
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 21:00:49   
sandra123
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
Erin jaz imam levo joško za Lovra, desno za Zaro user posted image user posted image user posted image
sandra saj bova tud medve enkrat prišle na zeleno vejo s spanjem user posted image  Sem prav danes študirala, da če samo 3x vstanem na noč, je to že luksuz user posted image

Ja, Sayuri, enkrat bova že na zeleni veji glede spanjauser posted image user posted image user posted image ...jaz spet nisem spala od 1-ih zjutraj pa vse do 6-ih, potem sem malo zadremala, pa je budilka zvonila ob 6.45 user posted image ...pa Tino zrihtat za v šolo, pa je potem še nekaj trmarila....potem sem imela kup perila za zložiti - še dobro, da imam sušilca, da ni treba vsega likatuser posted image ...z user posted image user posted image sem bila zunaj od 13-ih do 17.30, sta skoraj ves čas spali...pa smo se potem najedli in sedaj že obe 1 uro spita, pa Tina tudiuser posted image user posted image user posted image ...
Hmmmmmm, jaz imam pa levo za Tajo, desno pa za Tejouser posted image user posted image user posted image user posted image ...
Pa hvala vsem, ki bi mi malo spanca privoščileuser posted image ...
Naty, super slikceuser posted image , ste prav lušna družinica, ravno tako Tejkaz in Anita...mi bomo s krstom počakali do pomladiuser posted image
Jojjjjjjjjjjjj, pa ne že spet budnicauser posted image user posted image user posted image user posted image ...šibam, Teja ima spet svoje minutkeuser posted image ...
Nočko user posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 20.10.2008 21:04:38 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3011
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 21:04:43   
matejchi
Naty mislila sem potem pa na obisk... 

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3012
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 21:28:14   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Naty mislila sem potem pa na obisk... 


Tudi to delava, samo gre baby fon v pritličje k tašči in tastu. Saj nikoli ni bilo problemov. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3013
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 21:30:37   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Naty, super slikceuser posted image , ste prav lušna družinica, ravno tako Tejkaz in Anita...mi bomo s krstom počakali do pomladiuser posted image


Sandra ti nam pa ne pokažeš družinice kot da nimate fotoaparata pri hiši. user posted image user posted image user posted image  Kdaj boš poslala user posted image  v akcijo. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3014
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 21:43:45   
gajka
Sandrin user posted image se sicer menda kar nekaj s fotografijo ubada, ampak kot kaže, spet velja tista, da je kovačeva kobila zmeraj bosa... user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3015
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 21:50:16   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
Me pa prav zanima, katera od vas avgustovk bo ta prva noseča.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hja, no, kakšnega user posted image še že imamo v planu. Ideja je sicer, da bi bilo med njima kakšni 2 leti razlike. Kako se bo pa ta ideja uresničila, bomo pa še videli. user posted image Kar pa se moje nosečnosti tiče, se pa kar takoj javim za še eno takšno. user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3016
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 21:51:06   
bella02
Evo, tudi Teja je zaspala, Tjaša pa še kar ne more. Je prej spala, ko je prišla iz vrtca. Jaz sem dala dons Tejo spat v spalnico, ponavadi jo imam v zibelki v dnevni. Ker kar dost poliva, jo moram imeti na ušesu. Ker pa bo zibka kmal premajhna, jo bom počasi navadila na sobo. Dam ji Avsenikove uspavanke na CD in panča. Upam, da bo tam do 3h mir. Grem končno pogledat posnetega Housa.

Pa skoz bi nekej jedlauser posted image . Pa ve?

Ja, user posted image je bil kar lep, vendar naporen čas. Morda bom 1x to še dala čez, za kaj več pa ne vem. Pa upam, da ne bo tako hudo, kot je blo zdaj za Tejo. Te celodnevne slabosti so me ubijale. Pustimo času čas in bomo videli. Bi pa oči rad še enga sinka za dušo, čeprav tega ne prizna in pravi, da se ima tudi med samimi babami lepo. Pa saj poskrbimo za touser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3017
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 21:55:06   
gajka
Naty - kje se skrivaš? A še imate kaj torte? Meni se ful nekaj sladkega lušta... user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 3018
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 22:00:52   
gajka
Ah, nič... Grem raje spat, drugače bom samo hladilnik ali pa skrite rezerve napadla. user posted image Nočko! Pa lepe sanje vsem! user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3019
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 22:18:04   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Naty - kje se skrivaš? A še imate kaj torte? Meni se ful nekaj sladkega lušta... user posted image


Ma ni več torte, zadnji kos sem tastu dala. user posted image  Ma kaj je zdaj to, jaz bi tudi samo sladko jedla že par dni. pa, da ne bo pomote, nisem prva avgustovska user posted imageuser posted image user posted image user posted image

Aja, kje se skrivam. Peglala sem, pa skoraj zraven zaspala, ker sem tako zje..... Ja sem občutila, koliko oblačil je Jošt dobil za krst. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3020
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 22:19:20   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Sandrin user posted image se sicer menda kar nekaj s fotografijo ubada, ampak kot kaže, spet velja tista, da je kovačeva kobila zmeraj bosa... user posted image


Saj zato sem pa rekla, če nimajo fotoaparata pri hiši. user posted image user posted image user posted image  Sem jo že prosila med user posted image , da bi mal bušija pokazala, pa ni bilo nič. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3021
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 22:20:15   
naty13
Grem jaz tudi počas v vodoravno. user posted image  še ni, pa ga ne bom čakala. Bo že prišel. user posted image

Nočko. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3022
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 23:50:06   
bella02
user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3023
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 0:20:45   
nyna84
Ojla!
Zdej verjetno pa že vse spite. Jaz sem tudi dala moje 3 spat. user posted image  Kaj delate danes skomine s temi tortami?!? Se mi cedijo sline, ko jih samo gledam... njami!user posted image Še dobro da ima Gaja čez 2 tedna RD, jo bomo tudi mi jedli. user posted image  Mi bomo imeli pa Winx na torti, ker samo še to risanko gledamo. Niti ne bom komentirala, da znam že vse epizode na pamet. user posted image user posted image   user posted image
Čestitam vsem vašim krščencem, ste bili vsi ful lepi. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Imam vprašanje - kako mi svetujete, da umivam naši punci lase, ker ima tako dolge? Ali lahko že šamponček uporabljam? Sedaj sem ji še tako, kot je patronažna pokazala, s trdim milom sem jo namilila celo na suhem in potem v vodo. Ampak meni se zdi, da jo ful znerviram, ko jo tako milim! Kako pa vi to počnete? In imate kakšen nasvet zame?
Hvala za odgovore.user posted image



Lana ima tudi ful las, pa mi je patronažna rekla, da ji lahko dam malček šampona. Jaz sem Lano na začetku tudi namilila na suhem in jo potem dala v vodo, ampak sem ugotovila, da to ni preveč praktično - kot prvo sem se vedno bala, da mi zdrsne z rok med prelaganjem v kad in kot drugo se mi je zdelo, da ji rata mraz preden jo celo namilim. Tako da zdej jo slečem, dam v banjico, potem ji najprej umijem laske z malček otroškega šampona Johnson's, potem pa ji s krpico umijem še telo. Tako se mi zdi najbolj praktično.

IZVIRNO SPOROČILO: tatly

ej punce scim spravljate iz plenic drekca?moja puzika ima tako rdeco luliko kaj ji naj naredim,,,ze vidim kak me bo jutri doktor skregaluser posted image


Jaz imam Nivea čistilne robčke, so mi najbolj všeč. Sicer pa probam Lano čim manj mazat s kremami, ker se koža razvadi, pa itak jo previjem takoj ko se pokaka, ker se če ne dere ko sraka.user posted image  Samo zvečer jo namažem z zaščitno kremo za ritko, ker je ponoči ne previjam, če ima kaj rdeče, namažem pa z Bepanthen mazilom (tisto k je tud za bradavice mazat), pa takoj pomaga.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Eva je zaspala ob osmih in bo ob 6.00 že pokonci, Jaša je pa zaspal malo čez osem. Okrog 4ih bo jedel in potem spal še do 8ih. Tako je zdaj že nekaj časa.



Waw! Ko bi še naše hodile tko zgodi spat! user posted image  Gaja gre najbolj zgodaj ob 21h, Lana pa enkrat po 22h, dostikrat pa še kasneje. Mi zvečer Lana sploh noče zaspat, pa je tko zaspana da komaj gleda, pa kar joka, spat pa noče. user posted image user posted image  Smo vsak večer vsi nervozni, ker je tko sitna, pa noče spat. A ima katera kak recept, kaj naj naredim? Sej me ne moti, da hodi pozno spat, ker sem itak bolj večerni tip (sej se vidi ane?user posted image ), ampak ko bi vsaj sitna ne bla...user posted image  HB mi potem vsaj ponoči spi... Ponavadi se zbudi okrog 3h al 4h, potem pa spi še do 8h.
Sandra in sayuri, jaz vama tudi želim, da bi se lahko čim večkrat v redu naspali. user posted image user posted image user posted image

Nič, grem spat, ker bo že tako jutro preden se bom dvakrat obrnila. user posted image  

Nočko!user posted image

< Sporočilo je popravil nyna84 -- 21.10.2008 0:22:23 >


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3024
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 1:26:25   
matejchi
.



< Sporočilo je popravil matejchi -- 21.10.2008 1:32:39 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




dojencek
v3sn4

Z dojenckom na letalo!?

da (54%)

ne (46%)


Število vseh glasov: 41

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!