|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 16:31:27   
december28
zverinica: hvala za odgovor! user posted image

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 18:09:52   
saššša
Drage moje souser posted image
Sporočam vam da vas v  ponedeljek zapuščam in se pridružujem mooneve in njeni hčerkici.Danes mi je dr Cerar rekel da gresta moji2 tamali v ponedeljek ven in jutri imam preiskave.....Sj ne vem l naj se veselim al ne, ampak če je on tako reku bo pa že prov......UPAM

Vsem želim da čimdlje zdržite.....

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu december28)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 18:15:10   
*nina*
sašša...upam ,da bo vse vredu in držim pesti za tvoji pikici.Boš videla vse bo vredu. V katerem tednu pa si sedaj?

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 18:25:23   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Cipresa, mene ni okregala za +12kg, ampak me je 14 dni nazaj okregala za +4kg glede na začetno težo oz. +7kg glede na minimalno težo v nosečnosti, ker sem najprej za 3kg shujšala ... men vedno reče, kar si boš zdaj pridelala, boš mogla sama izgubit. Ne vem no ... mogoče za to, ker sem bila tudi pred nosečnostjo precej stran od idealne teže ... kaj pa vem user posted image .



Aha, sem že mislila da  je spet en G ki podpira anoreksične nosečkeuser posted image user posted image user posted image , takih je čedalje večuser posted image

Sašššauser posted image user posted image user posted image kar veseli se saj za dvojčke  je itak rečeno da se prej rodijo in ne čakajo na PDP. V  ponedeljek bom mislila nate in držala pesti da čimprej rodiš in se cartaš z hčerkicamauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 18:45:35   
saššša
Ojla, naljepša hvala za dobre misli...Bom pa v ponedeljek točno 34t0dni....

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 18:52:07   
*Mateja
Pozdravljene.

Najprej Saššša, držim pesti da bo vse ok. Sj si pa tk že v 34 tednu, tk da nč skrbet. Gin. že ve zakaj bo to naredil. Bom mislila nate user posted image

No danes sva z user posted image šla na center za socialno delo, da bi oddala vse za porodniško....to kar ste ve že oddajale. Pa nama ni hotla nč vzet. Je rekla da loh oddam sam za paket ob rojstvu in da lahko podpiševa za očetovstvo. Ostalo pa naj vzameva nazaj domov in naj prineseva po rojstvu otroka. Men ni blo nč jasn.....pa ja povsod piše da lahko 60 dni prej vse rihtaš al ne? Ma kr neki. No vsaj nekaj nama je pa uspelo nardit.

Aja pa voziček sva kupla user posted image jaz sem pa potem šla še v mullerja, pikapolonco in babycenter nabavit vse taglavne stvari še, ki jih rabim za user posted image Tk da punce dohitevam vasuser posted image

Drugače pa zdj počivam, pa jutri bom tudi cev dan počivala, ker sm čist fertik. No bejbek pa še zmer veselo brca.

Lep večer še naprej


_____________________________

25.11.2008 se nama je pridružil Žan velik 49cm, težek pa 2660g.

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 19:38:50   
medika 13
saššša za v ponedeljek ti želim vse dobro, nikar ne skrbi saj boste ti in tvoji pikici v dobrih rokah. Za srečo vam pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 19:39:03   
zverinca
iii Saššša, kr rodit??!! ejj, drži se!!! vse bo ok, verjemi v to, zaupaj....
pa še nekaj: a imaš št od katere nas decembrk, da boš sporočila, ali pa naj se tvoj priklopi na RR le da nam sporoči... a boooš zrihtala? da nas pomiriš....

ženske, men se pa danes meša od bolečin, mladič ima gimnastiko in ker se še ni na dol obrnil me brca prav v tamalo in rit, groza od groze, me kar skupaj vleče. Poleg tega me je pa še išijas v levo nogo zagrabil in komaj komaj hodim, živec čutim od kolka do peteuser posted image
tako da so moje priprave spet preložene vsaj za en teden... user posted image

Nanaa, te žabice imajo povsod, najceneje pa je pikapolonica po mojem, če jih kupiš v BC je skoraj grehuser posted image

tako, sedaj je pa princeska že v postelji, jaz pod tuš, nekaj povečerjat in ležat...

lep večer, se jutri kaj beremo


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu december28)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 19:49:16   
saššša
Ne nimam nobene telefonske in bi rada kako dobila da vam sporočim ko bom k sebi prišla....kako smo mi in punce moje....

_____________________________

Manca 28.09.2006
Živa in Ajda 20.10.2008

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 19:57:25   
zverinca
evo ti jest lahko mojo pošljem? user posted image

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu saššša)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 20:14:43   
Anonimen
Ma če pa jaz nisem kokoš, pol pa ne vem kaj sem!!! user posted image user posted image V ponedeljek grem v MŠ, ko je sploh ni, danes koj epa bila, sem pa tako v barvanje stene padla, da sem čisto pozabila!!!! Jao, sem jezna sama nase! Enkrat bom še glavo kje pozabila ... nincica1, kaj ti si bila? Imaš kake zapiske? O čem so govorili?

saššša, a ti pa kar takole? Ja ful fino fajn! Glej, da nam sporočiš kako je bilo, me bomo pa gotovo tako stiskale pesti zate in za tvoji dve malčici, da bomo imele čisto bele členke user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma saj ne morem verjet, da bo počasi za vsako od nas prišel njen čas user posted image .

(odgovor članu zverinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 20:30:37   
julika
IZVIRNO SPOROČILO: *Mateja
No danes sva z user posted image šla na center za socialno delo, da bi oddala vse za porodniško....to kar ste ve že oddajale. Pa nama ni hotla nč vzet. Je rekla da loh oddam sam za paket ob rojstvu in da lahko podpiševa za očetovstvo. Ostalo pa naj vzameva nazaj domov in naj prineseva po rojstvu otroka. Men ni blo nč jasn.....pa ja povsod piše da lahko 60 dni prej vse rihtaš al ne? Ma kr neki. No vsaj nekaj nama je pa uspelo nardit.



jaoooo......mate pa vi eno blesavo teto tam na csd-juuser posted image .jaz bi se kr pritožila.jaz sem v četrtek oddala papirje za paket oziroma denar in porodniško, pa sem danes že dobila odločbe.svetovno hitro so to uredili.moj še mora očetovstvo podpisat pa vlogo za očetovski dopust oddat(to pa ko bo user posted image  na svetu). 

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 20:31:41   
julika
aja, a ve katera v kolikem času dobiš denar (namest paketa) nakazan?

(odgovor članu julika)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 20:32:43   
blackcoffee
saššša nam torej gre!!  user posted image držim ti pesti bejbi, hitro okrevanje in prijetno spoznavanje s svojima deklicama!!  
uf! mene kr malo strah vsega skupaj ratuje - imam še dva meseca, da se psihično pripravim..  user posted image

zverin'ca
- kaj pa si delala, da imaš problem še z išialnim živcem? vem kako je to.. me je pred leti isto bolela noga, kot zdaj tebe - dva meseca noč in dan.. nisem več vedela kako je, ko te noga ne boli. pa sem pol šla h kiropraktiku, kar ti zdaj tega seveda ne bom svetovala. in mi je pomagalo - kot bi prerezal s škarjami, mi je odvzel bolečino. mal mi je vretenca naravnal in zgleda je bil vkleščen živec.
upam, da je ta zadeva pri tebi zgolj prehodne narave in da boš kmalu ok.
za živce pa nasplošno dobro dene hladna voda. aja pa bojda pri išiasu in vnetju žeivcev na rokah in nogah pomaga kopriva s katero povlečemo  čisto nalahno preko obolelih mest.
pri išiasu začnemo s svežo rastlino pri gležnju, nadaljujemo po zunanji strani do kolka in nato po notranji strani do pete. to ponovimo dvakrat in potegnemo nazadnje še od kolka preko zadnjice. na koncu ta mesta tudi napudramo. če se ti ne zdi ta varjanta preveč sado-mazo, poskusi. user posted image

joj, kak smo boge. nonstop je nekaj. user posted image
saššša bo en dva tri odrešena vseh muk. user posted image







< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 15.10.2008 20:38:00 >

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 20:34:03   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: julika

aja, a ve katera v kolikem času dobiš denar (namest paketa) nakazan?

oj, jaz vem! user posted image
1. oktobra sem dala vlogo notr, keš pa bo nakazan okoli 13. novembra.

(odgovor članu julika)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 20:45:52   
julika
a tako je to?!user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

uf! mene kr malo strah vsega skupaj ratuje - imam še dva meseca, da se psihično pripravim..  user posted image



user posted image  nimaš več dveh mesecevuser posted image

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 20:47:32   
ninica04
Saššša - ja super da greš, pa da boš tako hitro videla svoji punci! Super. Želim ti vse dobro , pa javi kako je bilo. user posted image user posted image user posted image Itak pa dohtarji vejo kako in kaj zato nič ne skrbi.

Ja pa se je počasi začelo... Kako je pa kaj z Mooneve? Kera kaj ve? Večkrat se spomnem na njo, pa ni nobenih novic.

kilogrami - jaz sem se zredila že za 12 kg (nazadnje vagala pred skoraj enim mesecem) tako da je sedaj že sigurno še več, pa mi g. nič ne teži. Še pogleda ne. Pa mam še 2 meseca do konca. Se pa spomnem, da me je g. v prvi nos. (sem mela eno drugo) kar naprej kregala... pa še prav ful tečna je bla....

nanaa - ja prav sranje tole s tvojo bolniško. Jaz sem tudi že 2 meseca na bolniški pa ni nikoli noben gledal moje materinske. Pa tudi g. je za komisijo napisala dva stavka... No sedaj čakam na novo podaljšanje, drugi teden bi morala priti pošta, pa upam da dobim podaljšano do porodniške.

Sem pa ful slabe volje ker mi v službi ne dovolijo da koristim še preostali dopust!!! Tako da ga bom morala pustit 10 dni in mi bo pretekel. Sem jezna ko user posted image user posted image user posted image Tako da sem prav vesela da jih kar lep čas ne bom videla... user posted image user posted image user posted image Nimam pa kaj naredit. Ja pač kaj čmo, itak mam pa namen zamenjat službo čim prej ko pridem iz porodniške.



(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 20:52:46   
m a j c i k a
Čer punce po dolgem času!
Danes bla na pregledu pri G in je vse ok sem v 32 tednu, mala je težka 1900 g in neumorna nogometašica, že nekaj časa je obrnjena navzdol in glavico ma že čisto spodaj, rok ostaja isti 12.12., dobila napotnico za rešilca in predvideni datum poroda, upam da bo vsaj še dober mesec zdržala notri!
Imam pa podobne težave kot Zverinca, že tri dni me drži bolečina v levi nogi od zadnjice pa do kolena in to je taka bolečina da vsakič ko stopim na nogo zapeče in zaskeli, enako sem mela v prvi nosečnosti vendar šele v zadnjem mesecu, baje se dojenček uleže na živec in pritiska in nič ti ne more pomagati do poroda lahko je samo še slabše, res spodbudno a ne?

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 21:06:27   
Suni
Joj, a ima katera link do tistega page-a, kjer vpišeš PDP in ti izračuna datume nastopa porodniške in dopusta za nego in varstvo otroka? Prosim, prosim user posted image

saššša: držimo pesti za vse vas, punce!

Sanja: proti prehladu je fajn tudi skodelica vročega mleka z medom



(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: decembrke 2008
15.10.2008 21:26:55   
mami_1979
Sem jezna kot user posted image user posted image user posted image user posted image .
Napišem cel spis in mi vse zbriše,...
Uredila sem si vse za porodniško, je bila na csd ful prijazna.
Malo manj prijazna je bila druga, h kateri sem se šla dogovorit za priznanje očetovstva. Je rekla, da je to priznanje le v izjemnih primerih. Pa sem povedala, da dela na terenu, in da ne bo mogel dobiti dopusta, razen, če bo koristil očetovskega.
Potem mi pa reče, da moram vedeti ime in priimek. Pa mi ni bilo takoj jasno čigavega,...user posted image   Potem mi je pa le razložila, da moram vedeti, kako bo otroku ime in čigav priimek bo imel. To mi je pa ful bedasto.
Bolj mi je všeč, da imaš naprimer dva ali tri imena, ko pa rodiš mu daš tistega, za katerega se ti zdi, da mu najbolj pristaja. Kako bom pa izbrala ime v tem tednu, mi pa še ni jasnouser posted image
Aha, pa še ena dobra novica,..podaljšali so mi bolniško do porodniške,..jupi!!user posted image

< Sporočilo je popravil mami_1979 -- 15.10.2008 21:28:12 >

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 8:03:22   
pike
Dobro jutro punce,

tudi jaz sem že včeraj dobila odločbo iz csd-ja glede porodniške in tistega denarja namesto paketa. Sem pa vložila prejšnji teden v četrtek. Enako kot ti julika. Se vidi, da imava isto enoto csd.

Jaz sem se včeraj še v goz podala, ker je moj hotel it gobe nabirat, jaz pa sem tačas kostanje nabirala. Ampak mi je že prve pol ure bilo žal, da sem sploh šla, ker trebuh sem dobla trd ko kamen tak, da sem komaj hodla. Pol pa je moj user posted image dobil eno veliko porcijo nosečniške tečnobe.user posted image



(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 8:27:22   
Nincica1
Dobro jutro, jaz sem se pa lepo naspala, pojedla in popila kavo. Po dolgem času sem res spala kot top, mi pa user posted image ves čas skače po trebuhu in vsakič mislim, da mi bo čez popek ven pogledaluser posted image

Otika včeraj je bilo zelo zanimivo v MŠ in po dolgem času spet nabito polna predavalnica kot prvičuser posted image Najprej je odpredavala fizioterapevtka in sicer o pravilnem handlingu, torej prijemu otroka in kako se z njim ukvarjati, ga držati, dvigovati, podirati kupčka in da naj bi otroci načelom pri 3 mesecih sami držali glavico, pri 6.m sedeli, pri 9.m se postavili na vse štiri in pri enem letu shodili, vendar je to samo okvirno kako naj bi napredovali.
Za kopanje je priporočala navadno plastično banjico in ne čebriček, kar se tiče avtosedeža pravi, da se otroku po 20minutah sedenja upočasni krvni obtok, zato se je treba ustavljati oz. če zaspi in pridemo domov, da ga je treba takoj dati na ravno trdo podlago in ne sme biti v sedečem položaju, ter prav tako ni priporočljivo, da se vozi v lupinici, ko jo nastavimo v voziček, ampak priporoča košaro in počasi po mesecih dvigujemo oz. podložimo medenico, da je s hrbtom na celi podlagi. Kar se tiče hranjena priporoča klasične trip trap lesene stole. Omenila je tudi knguru, da je otrok v njem v prisilni drži, torej ves čas naravnost in ga tudi ne priporoča, medtem ko toplo priporoča od nekje 7.meseca dalje dober nahrbtnik.
Ne vem sicer kaj je skokec, vendar tega ne priporoča in prav tako poganjalce priporoča, ko otrok že zna s celim stopalom stopati, ne samo po prstih.
Potem je bilo še o čevljih kateri so dobri in kako priporoča masažo dojenčka in vadbo z njimi, vendar ne plavanja ampak raztegovanje.
Potem smo imeli še predavanje pediatrinje, ki je pa samo povedala o pregledih, ki otroke čakajo v obdobju enega leta in cepljenjih in na koncu še o izvornih celicah, za katere pravi, da ni proti niti za, da je to odločitev vsakega posamznika in da če ti ni denar odveč, ga priporoča za odvzem.

No toliko "na kratko"user posted image

Upam, da si lepo narisala in boš poslikala, ker sedaj tudi mene daje, da bi se česa takega lotilauser posted image

Lepo se imejte vse, saššša tebi pa veliko sreče in držim pesti!



 

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 8:37:13   
b
Jutro vsem user posted image

Imamo pa res vse podobne težave od bolniške do bolečin, ni res. Pa kajmoremo, še malo pa bo boljše in lepše.
Jaz sem se mogla včeraj zopet peljat pol ure od doma na pregled za en prazen k....user posted image
Tako sem bila jezna ker me že vso nosečnost samo šetajo tele naši zdravniki od narobe naročanj, prelaganj zaradi dopustov, podaljševanje bolniške....
Sem v 31 t + 2/7 , naročena na 3 ultra zvok in od vsega nič. Vzeli so mi samo vodo in izmerili pritisk- naročena čez 10 dni ponovno na UV in šele potem se bomo dogovorili za naslednji pregled je rekla sestra. Nevem kdaj mi potem mislijo vzet še zadnjič kri. user posted image

Ali katera ve kdaj je zadnji rok za 3 UV ter odvzem krvi, zelo me skrbi- saj tudi nisko nosim, čeprav pa je MV dolg in še zaprt. Hočem vedet kako je z mojimuser posted image v trebuhuuser posted image .
Komaj čakam da se rešim teh zdravnikov!!!!!

Kljub moji izpovedi in jamranju vam želim lep sončen dan.user posted image

Danes pri nas kuhamo - zrezke v omaki z njoki ter zeleno solato.

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 8:40:16   
5ra_28
Dobro jutro,

Jaz sem ful dobre volje. Kar tako. Itak da mal, ker imava nov avto, v soboto greva na rojstni dan dvoletnika, pa še vselitveno 'čagico' imajo kar skupaj (selitev iz bloka v hišo, pa še je nisem videla), pa najino bebico že res KOMAJ ČAKAM!!! Pa še športne stave sva zadela včeraj zvečer. No, moj user posted image  je napisal lsitek in izbral tekme, zadela pa sva OBA. user posted image user posted image  In to kar 300€. Super, a ne??!!  Saj, denar nam ne smrdi, jaz vedno pravim. user posted image  


Najprej tebi Saššša..... . Bodi vesela, jaz ti privoščim in mal kar zavidam, ker boš res srečna, ko boš jih videla in imela ob seb!!!!! Želim ti veliko sreče in čim manj bolečin po CR.

Otika... a si mislila, da boš v enem dnevu gotova z risanjem, a??!! user posted image  Vem, kako je. Ko sem jaz začela, mi je moj rekel, a že??? Potem pa je rekel, da še dobro, da sem v bolniški ker drugače ne bi bilo gotovo do poroda. Zadnje dni pred PDP pa mi res ne bi bilo za stat ob steni par ur in risat! user posted image  
Dokler še pozabiš na en dan materinske šole, še ni panike....Sam otroka ne pozabit v porodnišnici! user posted image

Nanaa... jaz pa imam vse v materinski napisano, SS in kdaj, krvavitev v 16 t in še 2 tedna kasneje, tako da se takoj vidi, kaj je bilo z mano. A ni temu ravno materinska knjižica namenjena?? Zato pa bi jo naj imeli vedno ob sebi, da bilokje pristaneš v P, lahko takoj izberejo vse iz knjižice! Predlagaj naj ti vse noter napiše zdaj ko boš še enkrat dala vlogo. Pa vso srečo.

Mateja... meni ni čist jasno za ta tvoj CSD. Razumela bi, če bi ta ''teta'' na CSD rekla, da naj prideta po rojstvu za očetovstvo in paket, ker bi to bila posledica, da pač ni v pravem poklicu (delo z ljudmi) in pač vsak dan vstane z levo nogo. Ampak ti si napisala, da sta ravno to dvoje uredila, ostalo pa ne. Torej kako naj porodniško, ki se začen 28 dni pred PDP, urejaš po porodu???? user posted image  
Bilokatere vloge ti noče vzet, po zakonu je od 60 dni pred PDP pa do 60 dni po porodu. Obrni se na vodjo ali pa pošlji priporočeno po pošti. Pošte pa ne bodo mogli zavrnit. Pa še potrdilo boš imela, kdaj si poslala. Torej, naslednji mesec po vlogi, mora bit denar nakazan, ali pa paketek.

Ninica04... kako pa je kaj zakonsko s tem dopustom pred porodniško???!! Pri nas pa je glede tega zelo fajn. Delam v veeeliki firmi, pa je direktorca vsako nosečnico pred porodniško opozarjala: ''še dopust izkoristite pred porodniško!'' Pa ravno ena je prišla iz porodniške nazaj avgusta, pa je pred pričetkom dela še lahko izkoristila dopust, preden je začela delat. Tako da so ful fajn glede tega.


Suni: link od izračuna začetka porodniške in višine porodniške: http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOSNOVA.asp

Zdaj pa se nas nabira tistih, ki že imamo odločbe! user posted image user posted image

Mi pa imamo jutri 50 dni dana D!

Lepo bodite, bebice pa noter ostanite!! user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: decembrke 2008
16.10.2008 8:41:52   
5ra_28
Aja, Blackcoffee, pa kje si ti?? Ni te bilo 2 dni, se mi zdi. Sem mislila, da si 'v šoping not padla' in si trgovine okupirala. user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?