|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mejčkn mi je slabo
11.7.2008 11:19:36   
mala maja
user posted image Ampak res koj napiši odjavo. user posted image  Al pa kar nazaj pokliči.

Jaz sem zadnjič pri Agori dala za tečaj izdelovanja speltnih strani v Wordu 20€ z nekim popustom. Drugače so pa bili vsi tečaji tako naprimer Word, Exel, PP... po cca 300€.

jap nasrali so teuser posted image , kolk gredo men taki ludje ki težijo po tel. na živce. Sej ne rečem, po eni strani so tud dobri da to zmorejo, ker met tako službo mora bit bedno.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Mejčkn mi je slabo
11.7.2008 13:13:02   
puncica
Jst take težake sploh ne povabim noter, enkrat je ena hotla na vsak način ene knjige pokazat in je ene 2 min prepričevala mojga če lahko noter v bajto gre, moj je pa ni not spustil user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Mejčkn mi je slabo
11.7.2008 13:18:56   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

sem mislila, da boš vprašala, če si noseča. user posted image


user posted image user posted image user posted image

Cen tečajev ne poznam niti približno, samo se mi pa zdi veliko, ja.....

Mogoče bo kvaliteta odtehtala ceno?


< Sporočilo je popravil *kinnie* -- 11.7.2008 13:21:22 >

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Mejčkn mi je slabo
11.7.2008 13:31:37   
kjava
Evo, kle je blo tako. najprej je ena poklicala po tel in rekla, da bo v mojem kraju organiziran tečaj rač. in če me zanima. Jaz rečem ja. Je rekla, da me bodo še obvestili o vsem. OK. Pol me kliče čez kaki teden en tip, da bi mi prišel takrat pa takrat predstavit ta tečaj. OK.
Jest, kjava, sem si mislila, da bojo to kot neki študenti z ene rač. šole prišli to mal predavat kot za trening recimo. A veste tko kot v materinski šoli babice študentke bodočim mamam kažejo kako se rihta otroka, ta prave babice (npr. njihove mentorice, asistentke, karkoli že so) pa jih pri tenm ocenjujejo. Sem rekla, ajde če bo to za neke male pare, recimo tam do 50 € bi še šlo.

No na koncu pride ven tak rezultat in res še danes ne vem, kaj mi je blo. V  glavnem zdej mam že sprintano odpoved, sam še na pošto odnesem.

Možu sem rekla samo, kolk stane, pa ga je skor kap in je reku, menda se nisi prijavla. Ah, kje no, kaj ti pa je!?user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Mejčkn mi je slabo
11.7.2008 14:50:12   
Angellina
Kjava, sam ti je res lahko slabo, veš? Upam, da se boš lahko odjavila, pa še srečo imaš, da je tvoj mož tako by the way sprejel, tvoj domiseln podvig.

1500 eur user posted image user posted image user posted image . Mi smo za 1700 zasteklili zimski vrt, pa mam vsaj kaj od tega. Kruto tole.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Mejčkn mi je slabo
11.7.2008 15:11:12   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Kjava, sam ti je res lahko slabo, veš? Upam, da se boš lahko odjavila, pa še srečo imaš, da je tvoj mož tako by the way sprejel, tvoj domiseln podvig.

1500 eur user posted image user posted image user posted image . Mi smo za 1700 zasteklili zimski vrt, pa mam vsaj kaj od tega. Kruto tole.



Kako to misliš, sprejel? Pa sej ne ve, da sem se prijavla. In upam, da sploh ne izve.

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Mejčkn mi je slabo
11.7.2008 15:14:03   
Angellina
Aha, nisem dobro prebrala. držim pesti, da ne izve.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Mejčkn mi je slabo
11.7.2008 16:05:52   
kjava
Jest tuduser posted image
Drugač pa v pogodbi piše, da se lahko odstopi v roku 15 dni od podpisa. Nič pa ne vem kako je z vračilom denarja. Po tel. mi je rekla naj napišem št. TRR.
Najbrž bojo še štorije.
Bom obveščala sproti, da se ne bo še katera nasrala user posted image

A je to sploh možno user posted image

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Mejčkn mi je slabo
11.7.2008 16:07:21   
riders
Ojoj, a ti si že plačala user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Mejčkn mi je slabo
11.7.2008 16:28:29   
kjava
Vpisnino sem mogla plačat- 100€

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Mejčkn mi je slabo
11.7.2008 18:00:42   
riders
Aja, hvala bogu user posted image

Boš lahko prenesla ta strošek, tud če ga ne vrnejo, sam 1500 bi bla pa mal huda! Vsaka šola neki stane, boš imela kar srečo, če tebe ne bo nič user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Mejčkn mi je slabo
11.7.2008 18:26:52   
janjja
No hecala sem se, drugače pa tudi lahko kaj razložim. Moj ata je drugače v naših krajih hodil na ta nadaljevalni tečaj pa je bil mislim da 199 eur al nekaj takega.

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Mejčkn mi je slabo
14.10.2008 23:41:39   
Elizabetka
Lepo pozdravljeni vsi skupaj...

Po prebiranju vaših komentarjev bom napisala še jaz svoj komentar. Zgleda, da sem v tej debati edina, ki se je udeležila računalniškega izobraževanja, ki ga je tudi v našem kraju organizirala Šola 2F. Ko so me po telefonu obvetili, da bo potekalo šolanje, sem po telefonu sicer povedala, da že to znanje imam, saj sem ga pridobila na fakulteti. Sva pa s partnerjem bila en večer pri prijateljici na obisku, kamor je prišel predstavnik šole in nam potem vsem razložil vse o poteku, programih in stroških šolanja. Ker se mi je predstavitev zdela zanimiva, predvsem pa program šolanja, ki zajema cel paket računalniških programov (od windowsov, interneta, kompletnega office-a do vključno izdelave spletnih strani), po koncu šolanja pa je še vključen izpit in certifikat, ki je mednarodno veljaven, em se vpisala v izobraževanje. Čez 3 tedne je že prišlo gradivo, učni CD, 2 tedna po tistem pa se je že začelo. Mentor pa je bil zakon, saj se je zelo trudil z nami, bil zelo potrpežljiv, še po telefonu pomagal med vajami doma...

Šele sedaj po koncu šolanja, ki je trajalo kar 7 mesecev, lahko rečem, da samostojno obvladam računalnik in delo s programskimi orodji. V službi več ne kličem računalničarjev, da mi reši, ko mi kaj zašteka, kar pa mi največ pomeni, je pa to, da lahko končno jaz svojemu otroku pomagam ob delu z računalnikom, ne več on meni :) Raje 1500 EUR za komplet 14 tečajev v enem izobraževanju (hvala šoli, da omogoča odplačevanje v obrokih), kot pa za vsak program posebej po 200 in 300 EUR.

Kjava, lahko ti je žal, da si se odjavila in poslušala mnenja, ki sploh ne vedo, kaj so ti predstavili predstavniki Šole 2f. Če boste imeli priložnost kdaj v svojem kraju, priporočam Šolo 2F. Pa še link do njihove strani vam prilimam, če bo koga zanimalo: http://www.sola2f.si

Elizabeta

< Sporočilo je popravil Elizabetka -- 14.10.2008 23:46:08 >

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Mejčkn mi je slabo
14.10.2008 23:51:43   
barika
Elizabeta, a ti jim delaš reklamo??user posted image

rajši ne bom kej več napisala, sem se pa pomnila na "Chebelicho" pa ne vem zakaj.user posted image

(odgovor članu Elizabetka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Mejčkn mi je slabo
15.10.2008 9:50:12   
kaya2007
elizabetka se je pa potrudila in prijavila na RR samo za tale odgovor user posted image  verjetno ima tudi ona kaj od teh 1500€ user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Mejčkn mi je slabo
15.10.2008 10:29:58   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: kjava
Možu sem rekla samo, kolk stane, pa ga je skor kap in je reku, menda se nisi prijavla. Ah, kje no, kaj ti pa je!?user posted image


Kok sem se pa temu zdaj nasmejala user posted image user posted image user posted image Ej jest bi cist isto rekla, se dobro da se bos odjavila, ker to je res tu mac dnarja. Sposodi si raje v knjiznici kako knjigo o excelu ali kar pac te zanima in se bos sama z lahkoto naucila. ... sej ni tesko.

P.s.: ah kje no... kaj ti pa je, saj nisem kjava user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Mejčkn mi je slabo
15.10.2008 11:03:46   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

ker sem se glihkar prijavila na računalniški tečaj za 1500 €. Majke mi, a sem nora?user posted image


Ja, imaš bolezen norih kravuser posted image .

Aja, pa dober dan vsemuser posted image .

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Mejčkn mi je slabo
15.10.2008 11:48:08   
angel_rebelde
Elizabetka, super zate!

Ampak.... jaz nisem hodila na noben tečaj, pa znam dosti stvari, znam računalnik formatirat, če kaj ni vredu, vem kakšna je napaka, .... Zakaj na neki tečaj, če se lahko sam naučiš?


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Mejčkn mi je slabo
15.10.2008 12:44:11   
Anonimen
O, majko milo, kje ste to temo privlekli. Pa še reklama zraven.user posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Mejčkn mi je slabo
15.10.2008 12:55:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Elizabetka

Šele sedaj po koncu šolanja, ki je trajalo kar 7 mesecev, lahko rečem, da samostojno obvladam računalnik in delo s programskimi orodji. V službi več ne kličem računalničarjev, da mi reši, ko mi kaj zašteka, kar pa mi največ pomeni, je pa to, da lahko končno jaz svojemu otroku pomagam ob delu z računalnikom, ne več on meni :) Raje 1500 EUR za komplet 14 tečajev v enem izobraževanju (hvala šoli, da omogoča odplačevanje v obrokih), kot pa za vsak program posebej po 200 in 300 EUR.



Reklama?

Sicer pa moram biti potem ekstra special pametna, ker sem se brez kakšnega koli tečaja naučila sama vse o wordu, excellu, internetu, inštalaciji tisoč in enega programa, še razstaviti in sestaviti znam računalnik, vem, kaj so rami, procesor,... Pa še za možev računalnik skrbim, počistim sosedi trojance in viruse... ; ma, res sem pametna user posted image user posted image user posted image   Zdaj vsaj vem, da lahko mastno zaračunam sosedi za svoje usluge user posted image user posted image user posted image , ko se ji bo naslednjič sesul računalnik.

Srki, welcome back user posted image user posted image user posted image . Pa čestitke, seveda.

(odgovor članu Elizabetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Mejčkn mi je slabo
15.10.2008 18:22:44   
srki
Hvala Ankica, pa hvala tudi za to, da vem, na koga se obrnit, če virus fašemuser posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Mejčkn mi je slabo
15.10.2008 19:34:47   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

O, majko milo, kje ste to temo privlekli.


Glih tole sem pomislila, ko sem zagledala zdele user posted image
Drugač pa ja, ni blo problema, sem poslala odjavo in so mi vrnili tistih 100 € vpisnine user posted image . Jih že ni večuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Mejčkn mi je slabo
15.10.2008 19:35:30   
kjava
In srki, WB tud od mene user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Mejčkn mi je slabo
15.10.2008 20:35:00   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Elizabeta, a ti jim delaš reklamo??user posted image


Ne dela JIM reklamo, pač pa SI dela reklamo. Sicer pa tista fora, da ni treba klicati računalničarja, če ti kaj zašteka.. ja majke milo, to je ravno najboljše, da pride en fajn dečko malo popestriti delovni čas user posted image

< Sporočilo je popravil BAMBINA_ -- 15.10.2008 20:39:01 >


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Mejčkn mi je slabo
15.10.2008 20:38:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Elizabeta, a ti jim delaš reklamo??user posted image


Ne dela JIM reklamo, pač pa SI dela reklamo. Sicer pa tista fora, da ni treba klicati računalničarja, če ti kaj zašteka.. ja majke milo, to je ravno najboljše, da pride en fajn dečko malo popestriti delavni čas user posted image


aha, pa mal gesla pobere, potem je pa panika na RRuser posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?