|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:22:15   
kjava
ker sem se glihkar prijavila na računalniški tečaj za 1500 €. Majke mi, a sem nora?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:23:27   
zvesta
sem mislila, da boš vprašala, če si noseča. user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:23:54   
orhideja75
ja mal si pa res no user posted image user posted image user posted image . se hecam. sam za ta denar, bi šla jaz rajši nekam in uživala, pa vse štiri od sebe...

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:26:38   
Udb
Hahahha.

Hvala enako! S tem, da bom jaz pač dala za faks...ampak VELIKO več! Se lih sprašujem če sem nora in kaj mi je tega treba! user posted image

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:27:19   
Balonchy
A tut comp zraven šenkajo? user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:29:57   
Anonimen
Ojej, kaj te bodo pa vse naucil za tolk dnarja? user posted image To je ze en krasn laptop - ampak zlo krasn user posted image

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:32:24   
kjava
Ne ga srat no. To nej bi bil nekakšen nadaljevalni tečaj, kjer se bolj poglobiš v Windows, word, excel, power point in mejbi še kaj. Izvaja ga pa šola 2F. A katera pozna. Tečaje pripravijo ponavad v tvojem kraju oz. v bližini, pa max. 9 tečajnikov naenkrat je.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:33:24   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

A tut comp zraven šenkajo? user posted image



Evo vzela si mi z jezika, pa laptop je verjetno user posted image .

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:33:50   
Anonimen
Ja fak, pa tolk je letnik informatikeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:35:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Ne ga srat no. To nej bi bil nekakšen nadaljevalni tečaj, kjer se bolj poglobiš v Windows, word, excel, power point in mejbi še kaj. Izvaja ga pa šola 2F. A katera pozna. Tečaje pripravijo ponavad v tvojem kraju oz. v bližini, pa max. 9 tečajnikov naenkrat je.


Ja fak no. Sori sam to je res drago.
Jaz za nadaljevalni tečaj AutoCADa nisem dala niti pol toliko, za exel nadaljevalni je bilo pa še cenej.

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:36:20   
kjava
O bog, sej sem vedla, da so me nasral user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:38:34   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

ker sem se glihkar prijavila na računalniški tečaj za 1500 €. Majke mi, a sem nora?user posted image


Jaz sem tudi mislila, da boš napisala, da ti je slabo, ker si MORDA noseča user posted image user posted image . In sem hotela odgovorit, da sem dobila predračun za kuhinjo in je meni tudi slabo in se tresem user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:40:23   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

In sem hotela odgovorit, da sem dobila predračun za kuhinjo in je meni tudi slabo in se tresem user posted image


Poznam, nama je bilo po predračunu za kuhinjo obema nekaj časa slabo.

Drugače se mi pa zdi 1500 € res velik za en tečaj. Kolikokrat pa imaš predavanja?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:41:07   
Anonimen
Am, pomojem, da se lahko poglobis v te programe tudi sam oz. s kako knjigo za telebane (al pa kak prijazen prijatelj, ki to vse obvlada). user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:41:11   
Anonimen
Nekam velik je to.user posted image  Pri nas so tečaji precej cenejši. Koliko urni tečaj pa je to?

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:45:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Am, pomojem, da se lahko poglobis v te programe tudi sam oz. s kako knjigo za telebane (al pa kak prijazen prijatelj, ki to vse obvlada). user posted image


Exel je pametno kkšn tečaj obiskat, nadaljevalni. Če ga rabiš seveda. No men je ful pomagal. AutoCAD pa sploh, poznam zdej tolk bližnjic da 5xhitrej eno stvar nardim k prej. Pa sm lahko več na RRuser posted image
Pa itak vse firma častiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:45:44   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Nekam velik je to.user posted image  Pri nas so tečaji precej cenejši. Koliko urni tečaj pa je to?


44 ur, pa pol dobiš neko diplomo, ki je certificirana v Gradcu in velja v več državah. No ja, kot da mi to kaj nuca user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:47:07   
alička
Sem šla prav gledat cenik, na naši fakulteti (študiram ob delu). Za dva semestra - dve koledarski leti je šolnina za tretji letnik 2720€. Meni se zdi ogromno in tudi težko jo plačam, ampak v primerjavi s tečajem... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:48:03   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Ne ga srat no. To nej bi bil nekakšen nadaljevalni tečaj, kjer se bolj poglobiš v Windows, word, excel, power point in mejbi še kaj. Izvaja ga pa šola 2F. A katera pozna. Tečaje pripravijo ponavad v tvojem kraju oz. v bližini, pa max. 9 tečajnikov naenkrat je.


Ja fak no. Sori sam to je res drago.
Jaz za nadaljevalni tečaj AutoCADa nisem dala niti pol toliko, za exel nadaljevalni je bilo pa še cenej.


Sej štos nej bi bil v tem, da daš za tečaj za posamezen program tolk, kle je pa več programov vštetih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:53:30   
lemavrica
Nasrali so te.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 13:56:11   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Nasrali so te.


Jap.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 14:33:35   
lindy
Ja krava si a ne!user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 14:36:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kjava


IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Ne ga srat no. To nej bi bil nekakšen nadaljevalni tečaj, kjer se bolj poglobiš v Windows, word, excel, power point in mejbi še kaj. Izvaja ga pa šola 2F. A katera pozna. Tečaje pripravijo ponavad v tvojem kraju oz. v bližini, pa max. 9 tečajnikov naenkrat je.


Ja fak no. Sori sam to je res drago.
Jaz za nadaljevalni tečaj AutoCADa nisem dala niti pol toliko, za exel nadaljevalni je bilo pa še cenej.


Sej štos nej bi bil v tem, da daš za tečaj za posamezen program tolk, kle je pa več programov vštetih.


Ja ma keri programi pa so not? World? Kaj to rabiš nadaljevalni tečaj? Exel je boljš da je posebi ker je pač specifičen. Powerpoint? Kolk pa ta program uporabljaš?
Oz. kolk sploh te programe uporabljaš? Ker za moje pojme sam si tako drago tečaje plačevat, ki ti sploh ne koristijo pri delu....kaj pa vem no.

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 14:38:13   
felicia
kjava moja pa ti maš res too much časa poleg malih dveh- se vidi da sta tolk pridna da lahko še tečaje furaš zraven.

Drugač pa če ste kupili bager si pa lahko tudi ti kakšen drag tečaj privoščiš!user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mejčkn mi je slabo
10.7.2008 14:45:41   
puncica
jst sem pa misla da si noseča user posted image in ne jaz ne bi dala za tak tečaj kot ga opisuješ tolk denarja, pa sej so nori, no razen če ti dajo laptop zraven pa še pol bi bil draguser posted image aje pol ta diploma/certifikat zlat?

< Sporočilo je popravil puncica -- 10.7.2008 14:47:43 >

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?