|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 13:46:04   
sandra123
Evo mene spet tukaj....ma jaz res ne vem več, kaj najuser posted image ...Me je klicala učiteljica od Tine, da se mala ful slabo počuti, da jo trebušček boli....user posted image ...upam, da ni spet kakšne viroze staknilauser posted image ...pa komaj jo potem nazaj držim od T&T.....no in potem jaz norim in hitim rihtat moji mali dve, komaj uspem priti do šole, pa kličem učiteljico, kje sta, pa mi reče, da mi jo je kar domov peljala user posted image user posted image user posted image in mi pove, da je Tina še bruhalauser posted image ..... in potem seveda jaz vklopim peš-hondo do konca in hitim in norim nazaj domov, ...mali dve pa sta tako sladko zaspali v vozičkuuser posted image user posted image user posted image in sem seveda morala spet mladino gor znositi user posted image user posted image user posted image .......No, Tina vsaj vročine nima - zaenkrat....Upam, da je res krivec za vse samo včerajšnji kostanj, ki so ga otroci jedli pri sosedihuser posted image ......

Gajka, super slikce, lepa tortica, pa user posted image user posted image user posted image user posted image za dobro feštouser posted image
Ryssa, hvala za odgovor na ZSuser posted image , čeprav še nisem nič rešilauser posted image ...pa glede pivauser posted image , prav imaš...res dela mleko....tudi meni se nenormalno poveča količina mleka, če spijem kozarček pivauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 13.10.2008 13:48:21 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu daja27)
Neposredna povezava do sporočila: 2451
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 13:48:02   
Vilika
Hejla!!

Naš fant je pa ful zanimiv - včeraj je čez dan spal vsega skupaj 2 uri, danes pa je bil buden vsega skupaj 2 uri (do sedaj) in še kar spi. Meni ni nič jasno kakšen ritem ima to  naš Videk, bohve kaj se bo jutri spomnil user posted image

Torej tudi mi smo imeli fenomenalno noč - spančkal je od 19.30 - 3.30 - 7.30 user posted image user posted image user posted image . Krasno!

Tiste ki ne dojite - kolko časa po porodu ste dobile rdečo user posted image . Jaz je še nimam in je že 7T in 3D. Po eni strani jo že komaj čakam, ker se mi zdi da imam še vedno zmedene te hormone, kot med nosečnostjo user posted image .

Se moram še pohvalit da sva z user posted image včeraj prvič po 2eh mesecih user posted image . MMMmmm je bilo fajn user posted image .
G mi je dala že na pregledu dovoljenje - je rekla da je vse tako postavljeno kot da nebi rodila user posted image , je pa še rekla da bi morala dobiti user posted image do 10tega oktobra, pa ni ne duha ne sluha. Baje naj potem poskusim narediti test nosečnosti user posted image user posted image user posted image , kako če sva se pa do sedaj vzdržala, razen če ni kaj po svetem duhu user posted image user posted image .


Škiljenje - tudi naš večkrat narahlo poškili. Kot so že ostale povedale je baje to normalno in se zaenkrat ne obremenjujem.

Sem pa opazila da je naš fant veliko bolj aktiven z levo rokico kot z desno - ali so to morda že znaki da bo levičar??


Zakaj jaz ne morem v tole okno prilepit besedila ali karkoli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
A je možno da imam kaj blokirano, zna katera pomagat.
Lepo dam COPY (naprimer kodo za slikico, ali pa kakšen košček besedila) in potem tukaj ne morem nikakor dati PASTE, in tudi ctrl P ne rata....

Mejte se!!



_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu daja27)
Neposredna povezava do sporočila: 2452
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 14:01:07   
Vilika
Še sreča da me nikoli ne vrže ven, ker itak ne morem besedila ponovno pejstat. In bi morala v tem primeru vse še 1x pisat...

Bom šla k našim danes ali jutri pa bom s tistega računalnika fotko prpopala, ker tam nimam teh težav...


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 2453
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 14:01:27   
anita goitan
jaz pa polno dojim pa sem rdečo 4.10. 7t po porodu dobilauser posted image , sam mi je gin.rekla da je to vse normalno, ma sem že misnla in upala da bomo si proračun povečal-brez vložkov, no jaz zdej pa za konodme zapravljamouser posted image

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 2454
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 14:04:43   
gajka
Zakaj jaz ne morem v tole okno prilepit besedila ali karkoli .
A je možno da imam kaj blokirano, zna katera pomagat. Lepo dam COPY (naprimer kodo za slikico, ali pa kakšen košček besedila) in potem tukaj ne morem nikakor dati PASTE, in tudi ctrl P ne rata....


Copy = CTRL + C
Paste = CTRL + V

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 2455
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 14:05:38   
sandra123
Anita, sva že dve s ta rdečouser posted image ...a se ti je že končalauser posted image ...jaz jo še kar imamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2456
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 14:06:53   
sayuri
JSt pa še nisem dobila ta rdeče user posted image user posted image user posted image . Uf, havla Bogu user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2457
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 14:08:48   
sandra123
Blagor tebi, Sayuriuser posted image user posted image user posted image ...jaz jo imam že od prejšnjega petkauser posted image
Moje 3 princeske pa zdaj vse spijo...malo miru pri hiši user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2458
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 14:11:26   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Anita, sva že dve s ta rdečouser posted image ...a se ti je že končalauser posted image ...jaz jo še kar imamuser posted image user posted image user posted image


končala, 5 dni jo mela na obisku

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2459
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 14:12:46   
tejkaz
Jaz sem M dobila 9t1d po porodu in polno dojim. Sem tudi mislila da je en čas ne bo.

Bili smo zunaj, je prišel še brat, da sem jaz lahko šla eno urco vozit, jutri imam pa 2 uri. Zdaj oba spančkata. Mene pa spet čaka likanje, pa kosilo za pripravit.

Vilika, poskusi z desnim gumbom na miški in tam klikni copy in paste.

Škilimo pri nas še ne. Je pa par dni nazaj dobil to znano čiščo kože. Prej še ne. Je takšen kot najstnik. Pa laski so mu full začeli odpadati. Jih je zjutraj ogromno v posteljici.

V spalno vrečo ga pa jaz dajem. Že tako brca, da se vedno odkrije.

Oči so se mi pa popravile s spanjem user posted image

Sandra, upam da je Tina bruhala res samo zaradi kostanja. Jaz ga Evi letos še prepovedujem.

Pivo imam pa v hladilniku, vendar še ni bilo potrebe po povečanju mleka.

Neza7, jaz tudi vidim polno enih nickov, ki nas redno berejo, pa jih ne poznamo. Pridružite se nam, če ste avgustovke.

Anita, super za lepo noč.

Naty, upam da ne zboliš. user posted image

Lepe slikice vseh. Zdaj jih grem še jaz z fotoaparata snet in mogoče kakšno pokažem.
 

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2460
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 14:17:52   
gajka
Jaz tudi M še nimam. Sicer polno dojim, bo pa že tudi ta teden 3 mesece od poroda. user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 13.10.2008 14:20:19 >

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2461
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 14:29:06   
anita goitan
sandra in tejka men po user posted image user posted image so joške kar nabite, ma kašno pivo in polenta neki, to bi tud matejchi verjetno znala povedatuser posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2462
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 14:33:43   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

sandra in tejka men po user posted image user posted image so joške kar nabite, ma kašno pivo in polenta neki, to bi tud matejchi verjetno znala povedatuser posted image


Potem izgleda da midva zadosti user posted image , ker ne pijem piva in ne jem polente in imam zadosti mleka user posted image

No, nekaj slikic
Tako izgleda Jaša v spalni vreči

user posted image

Naša nagajivka

user posted image

Malo se še pocartava preden Jaša zaspi

user posted image




_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2463
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 14:34:40   
tejkaz
Tista pikica na obrvi, je kozica.

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2464
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 14:36:34   
bella02
Naj še malo moje princeske na ogled postavimuser posted image user posted image user posted image

Teja in sestrična Eva
user posted image

Teja, Eva in Tjaša
user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2465
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 14:38:07   
Vilika
Vaaaaaaaaaauuuu gajka - kakšen trot sem, hvala ti!! user posted image user posted image user posted image

Jaz pa avtomatsko mislim dati ctrl P - ker je pač paste user posted image user posted image user posted image .

Tejkaz - z desnim gumbom miške lahko dam copy, ko pa hočem dati paste, pa sploh nimam možnosti, se mi čisto neko čudno okence odpre -in to samo na tem računalniku in samo na tem oknu RRja - posod drugje dela normalno.

Hvala za pomoč punce user posted image

zdaj pa upam da bo vid še toliko priden da napopam eno slikico - se je namreč malo prej zbudil....



_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2466
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 14:45:24   
sayuri
betty škiljenje je tako zgodaj čisto normalno. So ti že punce povedale. Opazila boš, da tudi včasih, ko hoče fokusirat na kaken bližnji predmet, otroček zaškili. Naša dva sta v začetku škilila, ko sta pred očmi zagledala svoje roke. user posted image

Moram pa pohvalit L&Z, da že 3 dni z zanimanjem prijemata predmete z rokico. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 2467
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 14:46:10   
sayuri
DAnes je dan sličic user posted image user posted image user posted image  Imam rada takšne dni user posted image

Luštni so otročki ...vsi po vrsti. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2468
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 16:54:46   
Tamy30
ojla mamice, in tiste ki boste to se postaleuser posted image
trenutno sem zunaj, sedim na stopnicah, na kolenih imamuser posted image user posted image laptop Martin pa mi v vozicku poleg mene spi. Skuapj poslusava mp3-je s telefona. Trenutno spila Hotel californiauser posted image zunaj je se vedno toplo. vikend je bil ful lepi:)
smo se malce potepali, samo sli malce na vznozje Pohorja, prvic sem tamalega podojila v javnosti, no sicer sva se umaknila na samoten koticekuser posted image res so krasni  soncni dnevi. bom se malce prebrala kako ste se imele. dokler se tamali spiuser posted image
lep dan

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2469
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 17:50:35   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

bambi katere plenice to uporabljate? So luštne.
Imamo že celo sobo v stilu rib, pa bi si lahko še pleničke take umislili user posted image  user posted image


Joj so luštni naši avgustovčki user posted image user posted image user posted image


Ene šinfate ker je treba otročke nosit, al da se pomirijo ali da zaspijo... Pa na obiskih vam jih nosijo, da imate proste roke...
Naš fakin se pa noče nosit user posted image Na rokah joče, je vredu v položaju za kupčka, sam leže v naročju pa nikakor. Samo tisti čas ko jé, takoj ko poje jok, ko ga dam pa na posteljo pa je ok. Sej po eni strani je fajn, sam po drugi pa niti ne, ker ne veš kako ga potolažit ko joče.

Včeraj sem se nabasale pice, je nisem jedla že ohohoho dolgo. Upam da ne bo kakih pretiranih posledic pri malemu.
Aja pa še to.... Pivo pa zgleda da res mleko dela. Sem parkrat spila kakšen kozarček laškega zvečer, pa imam ful več mleka. Celo tak, da mi danes grozi mastitis, upam da si porihtam, me že ful boli.

Grem pogledat kaj se pritožuje v posteljici.





Elanina bi pa se samo nosla,...pa vozek ji tut ni všeč,...tako, da so včasih sprehodi na rokah/ samo, da se gibaš in je OK.

Plenice pa so iz leklerka in se mi zdijo ok, mamo pa še pamperske baby dry,...ampak ko je vredi posračkana ji ne more pomagat nobena plenica.user posted image

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 2470
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 17:53:02   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: Tamy30

ojla mamice, in tiste ki boste to se postaleuser posted image
trenutno sem zunaj, sedim na stopnicah, na kolenih imamuser posted image user posted image laptop Martin pa mi v vozicku poleg mene spi. Skuapj poslusava mp3-je s telefona. Trenutno spila Hotel californiauser posted image zunaj je se vedno toplo. vikend je bil ful lepi:)
smo se malce potepali, samo sli malce na vznozje Pohorja, prvic sem tamalega podojila v javnosti, no sicer sva se umaknila na samoten koticekuser posted image res so krasni  soncni dnevi. bom se malce prebrala kako ste se imele. dokler se tamali spiuser posted image
lep dan

....mi smo tud bli včeraj pod pohorjem in na  višnjevi tortici tam/ njami. Je blo folka ko smetja in polno vozekov.user posted image

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 2471
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 18:52:13   
Ryssa
A leclerkove so...
Sem že večkrat prebrala da so fajne. V soboto smo bili v mb v leclerku pa sem pozabla plenice vzet, pa sem rekla da jih bom sprobala user posted image Vse druga sem nabirala, sam plenice pa pozabla user posted image
Zdej imamo activ fit za ponoči, za podnevi pa trenutno lidlove pa mi niso preveč všeč. So tak nekam trde spredaj, tak ko mullerjeve user posted image

(odgovor članu daja27)
Neposredna povezava do sporočila: 2472
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 19:37:23   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi
Cebrca najbolje, da ga pod tušem počakaš, bosta vsaj več skupaj.

Sem imela v mislih ogrevane ploščice na stenah tuša da preveč ne zruka.user posted image user posted image user posted image

Hojla sem čisto zgonjena in nimam koncentracije, da bi vas brala ali komentirala.

Očitno nas že od petka daje luna. Ivan podnevi ne spi in ves čas bi samo jedel, dobra nista ne dudka ne čaj. Moji bradavici sta tako zgonjeni, da sem šla nazaj na nastavke, ker drugače tulim od bolečin med dojenjem. Zgleda kot da ne bi znal več jest. Potegne močno da se mleko ulije, potem pa spušča bradavico in grabi nazaj samo vršiček in ščipa. Pa spet zagrabi fino stisne in začne cukat glavo levo desno in gor in dol, jaz pa zraven kar zvezde vidim. Pa sploh ne poje vsega mleka, ker mi joške ostanejo čisto trde. Ko samo pomislim, da je treba spet dojit mi grejo lasje pokonci. Pa ima mleko čisto dober okus.
Ne pomaga ne nošenje ne guncanje, kjer koli je samo tuli čez dan. Ponoči kar naprej jamra, jaz pa ga celo noč poslušam in nič ne spim že dve noči, mi je to še huje kot pa da bi dojila. Pa vročino ima normalno, ušeska so videti u redu, lula in kaka normalno, kožice nima nikjer rdeče ali vnete. Sploh ne vem več kaj ga daje. Še ko je imel najhujše krče ni bil tako siten in nemogoč kot je zdaj.

Sem se morala malo potožit, sem čisto živčna razvalina zaradi bolečih bradavic. Ko se bom nekako uspela sestavit skupaj spet pridem na RR vas malo pogledat. Če me boste pogrešale se nisem izgubila ampak samo spim.

Mimogrede, tudi mene še ni obiskala user posted image , pa dojim od začetka. Sicer pa sem imela ful probleme z user posted image tako da sploh ne vem če to pri meni kaj pomeni.






_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2473
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 19:37:40   
tatly
ojjj.evo spet mene z majhno tezavo--moja pupa je zacela kar pogosto polivat...je to dobro?glede zAPRTJA....JE BLA V SOBOTO SESTRICNA PRI MENI IN MI JE DALA MALO ENE KREME  KI SEM JI SAMO PO TREBUSCKU NAMAZALA IN JE BLA DRUG DAN POKAKANA KO SUS SKOZ VSE JE VEN PRISLO IN SE BLATO SE JI JE Z6MEHCALOuser posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 2474
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 20:22:58   
tinka14
hej.

krasn vikend je za nami, sva bla z nejcem na počitnicah v velenju pri moji mami, super je blo, kr fajn naju je razvajala. in prou fajn je bit mal v mestu, ko se tolk dogaja skoz.

js jem že kostanj 4 večere zaporedoma in je vse ok. user posted image  za nejca, ker ga mam noro rada.

neža - od kod si ti, da ti angleščina tk leti?

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Notranja naravnanost


Jaz sem...

pozitivka (50%)

negativka (3%)

nekaj vmes (47%)


Število vseh glasov: 252

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!