|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 18:06:38   
gajka
Živjo!

Najprej čestitke vsem user posted image z okroglimi obletnicami! user posted image user posted image user posted image

Včerajšnji krst pri nas je uspel maksimalno! user posted image Vsi povabljeni so bili tudi zelo zadovoljni in kar ne morejo prehvaliti obreda in seveda vsega kar je temu sledilo (beri: jedača, pijača, čvek itd.). user posted image
Torta je bila zeloooooo dobra in je sploh ni nič ostalo, da bi se lahko danes še malo posladkali z njo. Smo že včeraj kar celo v gostilni pojedli, pa čeprav je bila velika za celih 40 (!) kosov! user posted image Vse preveč ljudi je hotelo re-pe-te! user posted image No, vključno z mano! user posted image Če je bila pa tako dobra, da se mi še danes cedijo sline po njej... user posted image Izgled torte pa je bil dogodku primerno ''kičast''. Žal se na fotki ne vidi najbolje, ampak pod ''kovtrčkom'' je bila figurica user posted image (tista glavica z modro kapico).
user posted image

Pa še ena gasilska iz cerkve:
user posted image

Mah, bi bilo to treba še ponovit! Če ne ravno s krstom, pa s kakšnim piknikom za ohcet... user posted image Hmmm, sva ravno zadnjič z user posted image odprla debato o poroki in sva se zafrkavala, da če je Rokov 1. rojstni dan na sredo ali soboto, izvedeva takrat poroko v zelo ozkem krogu, potem pa piknik za vse. In Rokov r.d. pade ravno na sredo... user posted image Ampak to je pa že nova zgodba...


< Sporočilo je popravil gajka -- 12.10.2008 18:09:14 >

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 19:07:55   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Živjo!

Najprej čestitke vsem user posted image z okroglimi obletnicami! user posted image user posted image user posted image

Včerajšnji krst pri nas je uspel maksimalno! user posted image Vsi povabljeni so bili tudi zelo zadovoljni in kar ne morejo prehvaliti obreda in seveda vsega kar je temu sledilo (beri: jedača, pijača, čvek itd.). user posted image
Torta je bila zeloooooo dobra in je sploh ni nič ostalo, da bi se lahko danes še malo posladkali z njo. Smo že včeraj kar celo v gostilni pojedli, pa čeprav je bila velika za celih 40 (!) kosov! user posted image Vse preveč ljudi je hotelo re-pe-te! user posted image No, vključno z mano! user posted image Če je bila pa tako dobra, da se mi še danes cedijo sline po njej... user posted image Izgled torte pa je bil dogodku primerno ''kičast''. Žal se na fotki ne vidi najbolje, ampak pod ''kovtrčkom'' je bila figurica user posted image (tista glavica z modro kapico).
user posted image

Pa še ena gasilska iz cerkve:
user posted image

Mah, bi bilo to treba še ponovit! Če ne ravno s krstom, pa s kakšnim piknikom za ohcet... user posted image Hmmm, sva ravno zadnjič z user posted image odprla debato o poroki in sva se zafrkavala, da če je Rokov 1. rojstni dan na sredo ali soboto, izvedeva takrat poroko v zelo ozkem krogu, potem pa piknik za vse. In Rokov r.d. pade ravno na sredo... user posted image Ampak to je pa že nova zgodba...



Zelo lepo user posted image  Kje ste imeli krst?

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 19:13:59   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Sploh kaj spiš ????


Sem ravno danes računala, da spim 2-3 uri na noč user posted image  Ni čudno, da hodim čist zelena po svetu user posted image


Tako mi je hudo zate, ker vem, da so naši user posted image  isti starost in moja že kmalu cel mesec celo noč spi...
Ali mogoče ne dobite dovolj pri dojenju user posted image  Kar nekaj mora biti, da ste lačna.
Upam, da bosta čimprej začela lepo spati.
Se ne predstavim, da bi morala 8x čez noč ostat user posted image  Na začetku je ok, ampak pri 3 mesecev bi bilo res hudo,

Pošiljam ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in veliki user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 19:17:12   
gajka
Zelo lepo  Kje ste imeli krst?


Krst je bil v LJ - Dravlje, cerkev Sv. Roka (ker je našemu user posted image ime Rok user posted image ), kosilo v gostilni Aleš, Breg pri Savi (ali nekaj takega, ne me gledat grdo, ker nisem iz tistih koncev user posted image ), torta pa je bila iz slaščičarne hotela Paka, Velenje.

< Sporočilo je popravil gajka -- 12.10.2008 19:19:29 >

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 19:19:26   
anaya
Ena slikica kako mi zgledamo ko pridemo s potepa.....user posted image

user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 19:24:26   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Zelo lepo  Kje ste imeli krst?


Krst je bil v LJ - Dravlje, cerkev Sv. Roka (ker je našemu user posted image ime Rok user posted image ), kosilo v gostilni Aleš, Breg pri Savi (ali nekaj takega, ne me gledat grdo, ker nisem iz tistih koncev user posted image ), torta pa je bila iz slaščičarne hotela Paka, Velenje.


Sem vedela, ker cerkev mi ne zgledal znanj user posted image
Danes, ko sva bila z user posted image  na kavici v Hotel Paka so kar naprej hodili po naročene torte, da sem mojimu rekla, da bova tudi midva iz tam naročila za rojstne dneve user posted image
Za 1. rojstni dan jo bom jaz spekla torto kot je moja mamo za moj in od moje sestre 1. rojstni dan user posted image



_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 19:25:40   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Ena slikica kako mi zgledamo ko pridemo s potepa.....user posted image

user posted image


Kako šikana user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 20:04:41   
Neža7
tic5.... Sem te že parkrat opazila. Si tudi nova mamica?

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 20:07:40   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: bambi14

kostanj,..kaki? Pa povej, če bo kaka reakcija user posted image



Ni bilo nobena reakcija, čeprav sem cel dan čakala da mi bo user posted image  user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 20:34:52   
Vilika
Čeer!

Mi se pa cel vikend samo nekaj potepamo in našega mišona povsod vlačimo s seboj user posted image , sicer ni ves čas priden ampak gre nekako. Pa malo si ga folk po rokah podaja in se tako midva za sekundo sprostiva user posted image .  Včeraj smo bili  celo na popoldanski polhariji, sam nismo nobenga polha ujeli, edino kostanja smo se napokali do onemogleosti - danes pa imava oba z lubitom reakcije user posted image user posted image user posted image .


Malo prej smo prišli z obiska pri 14 dni staremu dojenčku - joooooj kako je to drooobceno bitjece (ima 3.200g). Meni se zdi moj otroček majhen pa ima 1x več gramov.

Si sploh ne predstavljam tako malo bitjece previjat... ker naš je od začetka velikan user posted image , pa saj se človek vsega navadi. Pohvale tistim ki ste imele še manjše otročke in ste vse sfolgale user posted image user posted image user posted image
Jaz prej nikoli nisem imela priložnosti videti tako malih dojenčkov, kaj šele pestvat...


Danes zjutraj sem mu dala PRVO KAPLJICO AD3 in čakam če nas čaka kaj hudega.


Gajka - super da je krst tako lepo uspel!!
Sayuri - držim pesti za boljšo nočko tokrat.


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 20:51:23   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Vilika



Malo prej smo prišli z obiska pri 14 dni staremu dojenčku - joooooj kako je to drooobceno bitjece (ima 3.200g). Meni se zdi moj otroček majhen pa ima 1x več gramov.

Si sploh ne predstavljam tako malo bitjece previjat... ker naš je od začetka velikan user posted image , pa saj se človek


Jaz sem si mislila kako je naša bila lepo močna pri rojstvo za user posted image  ki se je rodila pri 34.t tehtala je 2160g dan po rojstvo, ko sem jo previjala plenico.
Sedaj, ko vidim slike je bila čist micana user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 20:54:15   
Neža7
Nobena ne piše user posted image

No, mi3 gremo na Bled jutri, ker moj imam prost dan user posted image

Lep večer vsem želim.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 21:03:20   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Nobena ne piše user posted image

No, mi3 gremo na Bled jutri, ker moj imam prost dan user posted image

Lep večer vsem želim.


pa fajn se imejte in ujemite lepe jesenske sončne žarke.user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 22:08:11   
bella02
Hej!
Me tri smo bile od četrtka pri meni doma, je mami praznovala 50 let. Smo s sestro in Evo kar lepo vozičkale, pa še včeraj smo šli nacivilno poroko mojega bratranca. Zvečer pa so po cerkveni prišli 2 bratranca in sestrična in smo se do 4h zjutraj šli Človek ne jezi seuser posted image user posted image user posted image . Smo se fajn nasmejali. Drugače nič posebnega, samo Teja mi tako poliva, da jo moram jutri stehtat. In če se ni kaj veliko zredila, bom klicala pediatrinjo. Imam dvignjen vzglavje, sam to nič ne pomagauser posted image . Se sam preoblačva. Sej lovim s plenico, sam zmeraj ne uspe.
Pa prehladila sem seuser posted image , mi teče iz nosu kot za stavo. Ne vem, če moram kaj pokomentirat.

sayuri in sandra sta seveda super mamici, saj 3 krotit ni mačji kašelj. Men sta včasih že 2 velik, sam ne smem nič jamrat, kar gre. Sta pridni in se da s Tjašo že kar lepo zment za kakšno stvar.

Ljubljana ne da nič za naše user posted image user posted image user posted image , Zoran nima posluhauser posted image .

Ma nič, grem spat. Sem kar nekaj zmatrana. Se vidi, da sem bolna, pa še noč je bila kratka. Pa bo že, samo da mi tamalidve ne zbolita.
user posted image

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 23:50:43   
matejchi
Ja nič zgovorne niste, a že vse žurate pa pol v nedeljo spite al kako? Mi gremo pa jutri na morje... Neža, ko so doma jih je treba izkoristit a ne?

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 6:44:14   
sayuri
Dobro jutro v pondeljkov dan. user posted image user posted image user posted image

Naj vam tekne dišeča kavicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 7:03:19   
sandra123
Jutro in hvala za user posted image user posted image user posted image Sayuriuser posted image .Upam, da je bila današnja noč kaj boljša kot prejšnjauser posted image user posted image ...Mi smo danes super spaliuser posted image ...od 21.30 do 5-ih in to obe naši bejbi user posted image ...

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 7:05:00   
sayuri
Se pozna včerajšnja lepa, sončna nedelja - ste se skrajda vse potepale user posted image . Mi smo jo mahnili na en sprehod. Tudi Filip je sedaj že vredu. Norice so že suhe in padajo stran. Bo pa ta teden še pri meni doma.user posted image  Mu je všeč biti bolan, ker lahko gleda risanke do onemoglosti, igra igrice na računalnik, za jest dobi, kar mu srce poželi (še dobro, da ni zbirčenuser posted image ). Jah, ko je bolan, ga malce bolj razvajam.user posted image Je tko tud moja mami delala in mi nikoli ni bilo težko bolezni prenašat.
Naša noč je bila danes za spoznanje boljša. 4x hranjenje (za oba pišem), pa Zari 4x nos čistit user posted image . SPloh se nikamor ne premakne ta prehlad. user posted image  Komaj ji sčistim nos in položim v posteljico, je spet vsa zabasana user posted image . Sedaj kriči že, ko ji fiziološko zlivam v nosnici.user posted image  Bogica.

neža7 ful ti hvala za lepe besede in tolažbo glede vstajanja ponoči. In tud drugim puncam. user posted image  Je kar lažje, če tkole kakšno tolažbo dobiš.user posted image  VSaj meni veliko pomeni. Sem pa ravno včeraj brala, da dojenčki pri 3 mesecih začutijo večjo potrebo po hrani. Ne vem, zakaj hočeta toliko ponoči jest user posted image  Hočeta oboje - stekleničko in pri meni. Sem poskušala že samo s flašo - sem naštimala 150ml notri, pa sta oba pojedla skor točno 90ml, potem pa kar še jamrata, kar zdaj že vem, da bi rada še pri meni jedla - al se pa samo crkljala. Pri Filipu sem ponoči vstajala na 3 ure do 9 meseca - dokler sem dojila. Sem se sama pri sebi odločila, da bom pri dopolnjenem 4. mesecu začela uvajat mlečne kašice zvečer. Mogoče ju bo to bolj nasitilo.user posted image
anaya kako simpatično prisrčna je tvoja Neli na slikici. user posted image  
gajka super, da je krst uspel.user posted image  Sem se spomnila na vas user posted image . Pa lepa tortica je tole. Men se ne zdi čist nič kičasta. Še kakšno sličico krščenca bi rade firbčne avgustovke videle user posted image
Vilika mi tudi povsod naše tri čmrlje s seboj vlačimo user posted image . Men je to zelo všeč - gremo povsod kot družinica. No - če se le da, seveda. user posted image  Pa si potem tudi kar malce oddahneva z možem, ker user posted image user posted image  tisti čas vsi ostali popazijo in ju prenašajo, hranijo, crkljajo....user posted image

Kostanj mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, mogoče pa tud jaz poskusim. Počakam še toliku, da Se Lovru tale rana orng zaceli. Ima še 2 šiva, 3 so mu pa že padli stran. Še vedno pazimo, da se ne napenja. In če bom jaz zdaj kostanj jedla user posted image ....bojo po moje rafali pri obeh user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 7:05:45   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Mi smo danes super spaliuser posted image ...od 21.30 do 5-ih in to obe naši bejbi user posted image ...


Važička user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 7:09:01   
sandra123
user posted image user posted image user posted image user posted image ...pa ja...končno spet ena malo bolj prespana nočuser posted image ...jih tako dolgo ni bilo, da še zdaj ne morem verjeti, da se je res zgodilo, da ni bilo ponoči vstajanja nonstopuser posted image ...Filip je kaj boljše?

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 7:11:27   
sayuri
sandra, ti čist privoščim, da se naspiš user posted image . Jaz še čakam ta dan D user posted image .
Ja, Filip je precej boljši. Ima še pikice, ampak suheuser posted image . Sedaj mu bojo počasi odpadle. ČAkam pa, da se norice pri user posted image user posted image  pojavijo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 7:17:35   
sandra123
Ja, mogoče jih pa Z&L ne bosta dobilauser posted image ...moja Tina jih še vedno ni imela, pa je bila že kar nekajkrat v zelo tesnem stiku z njimiuser posted image ...
Tudi pri tebi bo dan spanja kmalu na vrsti...pri nas je že nekajkrat bil, pa se je potem spet vse na stara pota vrnilouser posted image ...A si prepričana, da mala dva dovolj pojesta zvečer? Kaj pa če jima je to mleko od Milupe premalo močnouser posted image ...

Joj, mene pa zdajle Tina jezi 100/urouser posted image user posted image user posted image ...je prav sitna danesuser posted image .....pa jezikava, pa kar nekaj bi izsiljevalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 7:54:29   
naty13
Jutro.

Sandra hvala za user posted image .

Mi smo spali od 19h-6h pa potem do 7.15. Ampak Nerjc ga je sračkal okrog 2.30, ko je klical atija in jokal. Ne vem, že pri prejšni luni ga je tri noči metalo. user posted image user posted image user posted image  Jutri je luna. Je pa Jošt čez dan malo spal, je bil popoldne tolk zaspad, da se mi je še pri špolni flaši jokal, lačen pa ni mogel jesti. user posted image user posted image user posted image  Je bil 1,5h pri meni na rokah. Malo mi je ležalnik pomagal, pa malo previjalna. user posted image  Nejc je užival na počitnicah. Spal do 9h zutraj - saj doma pa ne. user posted image user posted image user posted image  Pa še popoldne je dve uri spal - doma je spet druga zgodba. user posted image

Sandra super za noč. user posted image user posted image user posted image

Sayuri samo, da se norček zdravi. user posted image user posted image user posted image  user posted image

Gajka user posted image user posted image user posted image  za krst. Cerkev v Dravljah poznam, je nekaj posebnega, ker je drugačna. V tej gostilni smo bili pa tudi mi že na nekaj praznovanjih. Pa smo bili zadovoljni. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 8:42:28   
sayuri
Kaj še vse spite, al kako?

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
13.10.2008 8:45:46   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Kaj še vse spite, al kako?


To se tudi jaz sprašujem

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




imena
luncaa

katero ime za punčko???

Kaja (31%)

Ela (45%)

Lia (24%)


Število vseh glasov: 216

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!